Keresés

Részletes keresés

Armogur Creative Commons License 2017.11.28 0 0 3273

Köszi, ezt láttam én is, csak nem volt egyértelmű.

Tehát 2200+1600 = 3800 Ft, ha pénteken megyek?

Az Aquaworldben 2100-ért lehet szaunázni...

Előzmény: asdqweasdqweasd (3272)
asdqweasdqweasd Creative Commons License 2017.11.28 0 0 3272
Előzmény: Armogur (3271)
Armogur Creative Commons License 2017.11.27 0 0 3271

Mennyibe kerül a wellness & szaunaprogram kombinált jegy?

Előzmény: asdqweasdqweasd (3270)
asdqweasdqweasd Creative Commons License 2017.11.27 0 0 3270

Azért kötelező megvenni a programokra is a jegyet, mert korlátozott a befogadóképesség. Ha túl sok az olyan ember, aki nem vesz jegyet a programokra, csak szaunázni menne be, akkor kiszorulnak azok, akik programra akarnak menni, és ezzel természetesen a bevétel is kevesebb lesz. Vagy olyan napokon kell menni, amikor nincs program, vagy beáldozni rá ezt a pluszt. Üzemeltetői szempontból teljesen jogos lépés, mert ígyis-úgyis telt ház van.

Előzmény: Tommy081 (3267)
Mustár Creative Commons License 2017.11.22 0 0 3269

Nem kötelező, van olcsósított belépti is.

Előzmény: Tommy081 (3267)
Ilikesmee Creative Commons License 2017.11.22 0 0 3268

Ez érdekes, mert tőlem a pénztárnál mindig megkérdezik, hogy a programokra is akarok-e jegyet venni, és volt már, hogy csak wellness belépőt vettem.

Előzmény: Tommy081 (3267)
Tommy081 Creative Commons License 2017.11.22 0 0 3267

Szentendrei V8 nagyon szép remek hely kb 30 férfi és 4 hölgy volt kedd délután.párommal saját szauna programunk van ezért a szeánszokra nem megyünk be,de ami furcsa hogy kötelező!!!! Megvenni a szeánszra a bellpőt is!!!! Miért nem ellenőrzi a szauna mester a karszalagot és csak az vehetne részt a szeánszon akin van.kissé lehúzás szagu a kötelező karszalag vásárlás.

 

akkornemcsakúgy Creative Commons License 2017.11.22 0 1 3266

Nem! Nem az. Határozottan nem. Úgy van megoldva, hogy a szauna rész bejárata után van egy előtér, ott egy finn szauna. Az fürdőruhás. Utána egy ajtó, onnan kezdődik a fürdőruha nélküli terület. Ezt eléggé egyértelműen jelzik is. Van szaunamester, kevesen is vannak, szóval tud figyelni. Azt nem mondom, hogy a pihenőben nincs néha egy-egy ember fürdőruhában, de a szaunában szólnak érte. 

Előzmény: Törölt nick (3265)
Törölt nick Creative Commons License 2017.11.21 0 0 3265

A celldömölki létesítmény egyébként fürdőruhás? A fotók alapján úgy tűnik, hogy az ...

Előzmény: akkornemcsakúgy (3262)
akkornemcsakúgy Creative Commons License 2017.11.21 0 1 3264

Gotthárdon, Cellben nem lesz ilyen gond.

Előzmény: Armogur (3263)
Armogur Creative Commons License 2017.11.21 0 2 3263

Köszi az infókat, Bükfürdő és Sárvár már megvoltak.:-) Volt szívás is most a hétvégén, mert valami cseh ünnep volt, és a csehek megszállták Bükfürdőt, alig bírtam bejutni...

Előzmény: akkornemcsakúgy (3262)
akkornemcsakúgy Creative Commons License 2017.11.21 0 2 3262

Tökéletes választás. Sárvárt javasolnám elsőnek és utána Büköt, mert fordítva azért csalódás lenne. Sárvár messze jobb, mint bármi más az országban, de Bükkel nem versenyezhet. Szentgotthárd? Kicsit gyengébb Sárvárnál, nyáron egy szaunázós-napozós programra inkább tudnám ajánlani. Igaz nagy előnye, hogy általában kevesen vannak. Sárvárra, Bükre hétvégén ne menjél, tömegnyomor van.

Celldömölk nagyon kellemes, kevesen vannak, kár hogy se medence, se jakuzzi, se merülő. Kehida nagyon vegyes lett az utóbbi időben, nincs szaunamester, elég sok a fürdőruha. Igaz ez már pár éves tapasztalat.

Előzmény: Armogur (3261)
Armogur Creative Commons License 2017.11.20 0 1 3261

Én csak itt tájékozódtam, és ez alapján választottam Bükfürdőt és Sárvárt első célpontnak.

Beszéltem olyannal, aki volt már Szentgotthárdon, és azt mondta, hogy Sárvárhoz mérhető.

Amúgy a bakancslistán van még Celldömölk és Kehidakustány, de tudtommal ezek kisebbek...

A székesfehérvári Árpád-fürdőről tud valaki infót, milyen ott a szaunázás?

Előzmény: akkornemcsakúgy (3260)
akkornemcsakúgy Creative Commons License 2017.11.20 0 0 3260

Nem hinném, hogy az országban van olyan létesítmény amit ebben a tekintetben Sárvárral, Bükkel össze lehetne hasonlítani.

Előzmény: Armogur (3256)
Armogur Creative Commons License 2017.11.15 0 0 3259

Értem. Majd meglátogatom egyszer, egy próbát megér.

Előzmény: ninnyabanda (3258)
ninnyabanda Creative Commons License 2017.11.15 0 0 3258

Mikor épült dolgoztam ott, a helyszínhez méltóan elegáns lett. Vendégként még nem voltam, a használatról nem tudok.

Előzmény: Armogur (3256)
Armogur Creative Commons License 2017.11.15 0 0 3257

"Ezzel szemben én azt láttam, hogy a kis szaunákban ugyanúgy ücsörögtek medencés bermudában, törölközőt maguk alá nem terítő pihenők.

Természetesen a mester szauna ilyenkor is szabályosan van használva, csak felöntésre. Kellemes vasárnapi program: másfél óra úszás, lebegés a meleg vízben, felöntések."

 

Pont erről beszéltem valamikor szeptemberben, a szezon kezdetén. A hírekkel ellentétben tele volt csöpögős gatyás, törölközőt esetleg csak jelzés szintjén használó emberrel a V8 egy vasárnapi napon, a mesterszauna meg nem üzemelt.

Most már vasárnap is vannak ott programok?

Előzmény: Thomas Konroy (3251)
Armogur Creative Commons License 2017.11.15 0 0 3256

Köszi az infókat. Ha jól vettem ki, egy nympha jeggyel lehet kedvezményesen szaunázni.

Amúgy próbáltátok? Milyen összehasonlítva Sárvárral, Bükfürdővel?

Azt látom, hogy csak egy finn szauna van, szóval jóval kisebb...

Előzmény: ninnyabanda (3248)
Thomas Konroy Creative Commons License 2017.11.14 0 0 3255

Ha tippelnem kéne, az úszók főnek a gatyájukban egy jó sport nap után.
Mester szaunába csak felöntéskor lehet belépni, azt tudom.

 

Előzmény: aoluak (3254)
aoluak Creative Commons License 2017.11.14 0 0 3254

Szentendrén mi a szokás "nem felöntéses" napokon (konkrétan hétfőn)? Lehet ilyenkor gatya nélkül szaunázni? Zuhanyozni? Mi a szokás a mester szaunában? Vannak ilyenkor is felöntések? stb.

 

Köszönöm,

a.

Előzmény: Thomas Konroy (3251)
Ilyennincs_ Creative Commons License 2017.11.13 0 0 3253

köszönöm a válaszokat! :)

Pelkes Creative Commons License 2017.11.13 0 0 3252

Kedves Fórumozók,

Nyíregyházán a Júlia Fürdő szaunájáról van valakinek infója?

Thomas Konroy Creative Commons License 2017.11.13 0 1 3251

Nagyon kellemes Szentendre, kár hogy nem kétszer ekkora. Úgy lehetne egy néma szobát kialakítani, mint külföldön.
Sajnos mind munkába járó városi, pénteken nagyon ritkán tudok eljutni oda.

Nem rég vasárnap voltam. Ilyenkor ugye mások a szabályok.

 

Hivatalosan: "vasárnaponként a szauna (zuhany, csobbanó) fürdőruha mentes, a wellness egyéb részei fürdőruhásak."

Ezzel szemben én azt láttam, hogy a kis szaunákban ugyanúgy ücsörögtek medencés bermudában, törölközőt maguk alá nem terítő pihenők.

Természetesen a mester szauna ilyenkor is szabályosan van használva, csak felöntésre. Kellemes vasárnapi program: másfél óra úszás, lebegés a meleg vízben, felöntések.

 

A közönség pedig tényleg kulturált, barátságos. Szoktam is mondani, ne reklámozzuk, mert még a végén oda tévednek a tirpák arcok.

Előzmény: Ilyennincs_ (3247)
Ilikesmee Creative Commons License 2017.11.13 0 2 3250

Hallottam olyanról, akit már nem engedtek be, mert teltház volt, de azért szerintem annyira nem jellemző. Javítsatok ki, ha rosszul tudom. Szerintem este hatkor még bejut az ember.

Az ottani közönség az egyik legkulturáltabb szaunás közönség magyarországon, soha semmi negatív dolgot nem tapasztaltam még ott. Mondjuk ha nagyon csendes pihenésre vágysz, akkor a péntek este lehet nem a legjobb időpont, mert olyankor azért elég sokan szoktak lenni, de egyáltalán nem zavarják egymást az emberek. 

A látogatók nagyobbik része a 40-es, 50-es korosztály, de sok huszonéves és néhány tizenéves is szokott lenni, úgyhogy tényleg megtalálható mindenféle korosztály. A nemek aránya pedig ránézésre kiegyenlített, időnként valamivel több a férfi, de volt már olyan is, amikor a nők voltak többségben.

Előzmény: Ilyennincs_ (3247)
Johny55 Creative Commons License 2017.11.13 0 1 3249

Sajnos voltam.

Egyszerűen katasztrofális, felejtős.

Adnak egy egyszerhasználatos lepedőt, amitől olyan érzése van az embernek, mintha kórházi műtőbe mennék.

Sajnos nagyon sokan a fürdőruhára tekerig magukra, és a mézet meg próbálják valahogy magukra kenni, aminek a nagy része a lepedőre kerül. Utána lepedőstől zuhanyozás nélkül ugrik be a medencébe.

 

Előzmény: csirihau (3244)
ninnyabanda Creative Commons License 2017.11.13 0 0 3248
Előzmény: Armogur (3242)
Ilyennincs_ Creative Commons License 2017.11.12 0 0 3247

Sziasztok,

 

A szentendrei V-8 péntek délután 16:00-kor kezdődő fürdőruha mentes időszakával kapcsolatban kérnék tőletek kis segítséget.

A honlapon azt írják max 50 fő fér be a wellness részlegbe. Ha este 6-ra ér oda az ember akkor érdemes egyáltalán próbálkozni, vagy hamar betelik?

 

Egyébként mennyire kulturált az ottani közönség? (értem ez alatt a nyugodt, csendes, másokat nem zavaró pihenést)

Körülbelül milyen korosztályok teszik ki a vendégek döntő többségét? Illetve milyen a nemek megoszlása?

 

Előre is köszönöm a segítséget!

csirihau Creative Commons License 2017.11.11 0 0 3246

Köszönöm. Teljesen igazad van. Azért nyugodtabb lennék, ha az  "is" vagy a "csak" is  szerepelne a mondatban.

Előzmény: djz (3245)
djz Creative Commons License 2017.11.11 0 1 3245

Szerintem rossz az értelmezésed.

"A rönkházakat fürdőruhamentesen lehet használni."
"A rönkházakat lehet fürdőruhamentesen használni."

 

Ez nem ugyanaz.

 

"A rönkházakat (csak) fürdőruhamentesen lehet használni."
"A rönkházakat lehet fürdőruhamentesen (is) használni."

Előzmény: csirihau (3244)
csirihau Creative Commons License 2017.11.11 0 0 3244

A Saliris  rönk szaunáinál ezt a tájékoztatót olvastam.

"A rönkházakat fürdőruhamentesen lehet használni. A szaunázáshoz szaunalepedőt biztosítunk." (szállodai honlap információ)

Értelmezésem szerint, akkor fürdőruhában is!  Vegyesnek kell tekinteni? Volt valaki mostanában arrafelé?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!