Keresés

Részletes keresés

hetrick Creative Commons License 2006.01.21 0 0 5
Milyen a termál?
Előzmény: Kata-flan (2)
Kata-flan Creative Commons License 2006.01.21 0 0 4

Általában július utolsó és augusztus első hete amikor ott vagyunk.

De, a kempingek nagyon zajosak, időnként tőlünk is.:-)))

A faházak, amiket ki szoktunk venni, azért elég messze vannak a vendéglátóipari egység italozó központjától, így a pihenésben, ha akarjuk, nem zavaró a kocsma.

Napközben pedig semmi zaj nincs, mert az emberek lent vannak a vizen

Előzmény: gant (3)
gant Creative Commons License 2006.01.21 0 0 3
Idén mikor mentek? Mi általában magánszállásoknál kibéreljük az egész házat! Aztán had szóljok a gofri, meg a napozás egész nap!! A kempinges faházak szerinted nem túl zajosak? Ki lehet ott kapcsolódni rendesen? Pihenéskor nagyon zajérzékeny vagyok :-)
Előzmény: Kata-flan (2)
Kata-flan Creative Commons License 2006.01.21 0 0 2

Végig rossz idő volt, nem lehet rajta csodálkozni. Bár a Tiszafüredi kempingben a hollandok rendületlenül jelen voltak, igaz minimum 1 hónapra önnek és rossz idő esetén átmennek e termálfürdőbe. A németek viszont nem jöttek, ez lehet az otthoni gazdasági mélyhullám következménye is.

Remélem idén meseszép időnk lesz, bár akkor is elmegyünk egy napra termálozni.:-)

Előzmény: gant (1)
gant Creative Commons License 2006.01.21 0 0 1
De azt olvastam, hogy a tavalyi évük mégis katasztrófálisan sikerült idegenforgalmi szempontból, nagy visszaesés, stb, nem értem!
Előzmény: Kata-flan (0)
Kata-flan Creative Commons License 2006.01.21 0 0 0

A 0 csak megszokásból.:-)

 

Szerintem is übereli a Balaton, igazi tavi világot lehet arra találni, a parton pedig nem őrültek még meg az emberek és a vendéglátók.

Előzmény: gant (-)
gant Creative Commons License 2006.01.21 0 0 topiknyitó

Sziasztok!

Imádok nyáron a Tisza-tóra és főként Abádszalókra járni, jó proramok, korrekt árak, szerintem veri a Balatont.Próbáljátok ki ti is még pár hónap és indul a szezon :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!