Keresés

Részletes keresés

B.GY Creative Commons License 2014.12.04 0 0 16351

Na majd elviszem magammal és kipróbálom rajtam ne múljon:) Én sem mindig kenegettem,de akkor rosszabb lesz.Ha kenem szteroidos krémmel,akkor sem múlik el csak halványodik,de legalább nem ég nem viszket.Azt nem tudom a májam hogy bírja,főleg úgy hogy 20 éve az asztmámra szteroidos sprayt használok.Kipróbálom ezt a sulfur 9 ch-t.Olvasgattam,hogy mikre jó.Ismerek olyan lányt aki a májbetegségére Medrolt szed elég rég óta.23 %-os a májműködése azért kapja.

Előzmény: hul (16350)
hul Creative Commons License 2014.12.04 0 0 16350

Egyedi a lefolyása a ps-nek, vagyis kinél hogyan súlyosbodik ill. jönnek az izületi bántalmak. (Van akinél meg soha.) Na mindegy, én is kicsiben kezdtem, aztán ha jobb volt nem is krémeztem, elhanyagoltam és egyszercsak elkezdett  "fenyőtobozosodni". Egyre szarabb lett és minden, ami vele jár, érzések és nézések, nem tudod megmagyarázni egy fürdőben, szaunában, hogy ez nem fertőző... viszket és rémes, vízre, zuhanyra vörös égő sebek. Eljutottam a szteroidhoz és ez valóban segít. Nagyon jó lett már a bőröm, egyenlőre a májam is bírja, de ki tudja mi lesz. Szóval amíg elég kenni, ki kell próbálni mindent, nem elhanyagolni, mert egyre pocsékabb lesz.

....

A vörös asszisztens lehet önmagában elég volna, ki kéne próbálni! :-)

 

Előzmény: B.GY (16349)
B.GY Creative Commons License 2014.12.04 0 0 16349

Voltam ma bőrgyógyászaton.Felírta megint azt a kevert krémet mint a múltkor.Kérdezte hogy nem akarok-e gyógyszert szedni.Mondtam neki,hogy nem igazán.Majd ha úgy nézek ki mint a fenyőtoboz akkor talán.Javasolta,hogy menjek el a Tomesa klinikára úgyhogy kipróbálom.Mondtam hogy elmegyek a Holt-tengerhez 2016-ban.Ott volt a szép vörös hajú asszisztense,mindjárt mondta hogy elviszem-e magammal:)

zoliee81 Creative Commons License 2014.12.04 0 0 16348
Ami nem szteroid, és teljesen homeo: Sulfur.
Ráböksz a nevemre, majd hozzászólások, és megkeresed az itteni hsz-eimet. Mindent leírtam, olvass vissza!

U.I.: nem akarlak idegesíteni, de én is apai vonalról örököltem, a Fater "megúszta" a homlokán pár foltal, én megszívtam. 34 éves vagyok, én én is agyalok a csemetén, mert ha örökli ezt a rohadék betegséget, az nagyon nagy probléma...
Jobbulást Nektek!

Üdv:

Zoli
Előzmény: Mendike27 (16346)
B.GY Creative Commons License 2014.12.03 0 0 16347

Még ez az 1 ami úgy ahogy ér valamit.Ez sem mulassza el,de legalább nem viszket. A doki szteroidos egyveleget ír fel,de ha elfogy kezdődik elölről.Elakartam menni hipnotizőrhöz,de tüdőbajosokat nem hipnotizálnak.Állítólag az is segíthet.Megy a kolléganőm Prágába hozatok vele Kartalin nevezetű krémet.Azt még nem próbáltam.Ettem én is egész szezonban az áfonyát,ettem a kurkumát mindenféle vitaminokat.Most Omega 3-at szedek.Ártani nem használ:)

Előzmény: Mendike27 (16346)
Mendike27 Creative Commons License 2014.12.03 0 0 16346

Uuu akkor szenvedsz tőle rendesen. Sajnálom :( Remélem tud vmit az orvos adni neked! 

Na azt néztem a neten én is és láttam igen  hogy elég brutál az ára. És te mit vettél észre segített valamennyit? 

Előzmény: B.GY (16345)
B.GY Creative Commons License 2014.12.03 0 0 16345

Vagyunk egy páran.Állítólag a lakosság 2%-a sömörös.Nekem mostanában jöttek ki a körmeimen.Először a lábkörmökön utána a kezeimen.4 körmöm indult el eddig a sömör útján a kezemen.Kenegetem magam,jártam fényterápián is nyáron.Holnap megyek megint a bőrgyógyászhoz,hogy legalább karácsonykor ne vakarjam magam széjjel: )Ír fel valami csodakrémet. Psoratinexet vettem,de 1 hét alatt elfogy és nem olcsó mulatság.Persze a nagyobb kiszerelés nincs a patikában,és nem rendelhető.50 grammos 9 ezer a 250 grammos 23 ezer forint.

Előzmény: Mendike27 (16342)
Mendike27 Creative Commons License 2014.12.03 0 0 16344

Köszönöm szépen neked is!!!!!!!!

Előzmény: Törölt nick (16340)
Mendike27 Creative Commons License 2014.12.03 0 0 16343

Nagyon köszönöm!! Hálás vagyok hogy leírtad!!

Előzmény: byo (16341)
Mendike27 Creative Commons License 2014.12.03 0 0 16342

Hidd el már ezen én is elgondolkodtam és úgy vállaltuk a babát, hogy beszéltem a nőgyógyászommal ezzel kapcsolatban. De bízom abban hogy nem örökli majd, megpróbálok pozitívan gondolkodni ezzel kapcsolatban mert ha folyamatosan ezen rágódnék már eret vágtam volna.

Neked nem segített semmi kezelés? Vagy milyen mértékű a sömöröd? Sajnálom hogy ilyen sok ember él együtt ezzel a borzasztó betegséggel.

Előzmény: B.GY (16339)
byo Creative Commons License 2014.12.03 0 0 16341

Zsóry fürdő , Harkány fürdő, Parád fürdő.

Ezek a természetes termálvizek segitenek, legalább 3 napos kúrákat kell csinálni és közbe kellene a napfény is.

 

Otthon holttengeri sós fürdő.

 

Ha sok a pénz akkor holttenger személyes meglátogatása javasolt rendszeresen, évente legalább 1x

 

belsőleg

, kurkuma heti 2x kiskanál

, áfonya napi 20 deka

, heti 2x naturlandos svédcsepp kiskanállal

 

 

Ezek többnyire jó irányba befolyásolják a sömört.

Előzmény: Mendike27 (16338)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.03 0 0 16340

Szia....

 

D3- 5000-6000 naponta,  omega 3  napi 1000, lehetőleg megared, mert ez tiszta,   és kácium, én pezsgőt ittam, napi 2

 

ez renbe teszi, viszont kell nekei egy kis idő.....nekem 3 hónap kellett. a D3 bol 7000-8000 is szedhet, de csak egy hónapig....

Előzmény: Mendike27 (16338)
B.GY Creative Commons License 2014.12.03 0 0 16339

Szia!

Ilyet ne sok helyen mondjál,hogy kerüljön bármibe meg bármennyibe,mert lehúznak mindenhol.Inkább azon aggódj,hogy a gyereketek ne kapja meg.Nekem genetikai elővigyázatosságból nincs gyerekem,pedig 43 éves vagyok.

Előzmény: Mendike27 (16338)
Mendike27 Creative Commons License 2014.12.03 0 0 16338

Sziasztok! Örülök, hogy megtaláltam ezt a fórumot és remélem befogadtok és segíteni is tudtok.

 

Nagyon de nagyon el vagyok keseredve. Én 36 hetes kismama vagyok. Pikkelysömöröm nem nekem van hanem a férjemnek. A kéz körmein. 10ből 7 körme teljesen beteg. Már voltunk pár helyen és kezd betelni a pohár hogy semmiben nem tudnak segíteni, mert az orvosok azt mondják erre ők nem adnak erős gyógyszert. Jó én megértem persze, de 30 évesen nem tud normálisan enni, inni, fizetni stb állandóan dugdossa a kezeit. Már írtak fel neki krémeket hát semmi nem használt. Most vettem neki D vitamint mert olvastam hogy jó lehet. Kerüljön bármibe és bármennyibe akármilyen kezelés, gyógyszer vagy akármi csak ő gyógyuljon meg. Megszakad a szívem mikor látom, hogy nem tudja már hova dugni az ujjait. 

Ha bárkinek bármi segített azt szívesen meghallgatom. Nagyon szeretném ha meggyógyulna. 

zolcsika82 Creative Commons License 2014.12.03 0 0 16337

Sziasztok!

 

Mandulaműtét után 1 hónappal vagyok. A sömik 50-60% eltűnőben (vagy már csak a fehér folt van belőle)

1 szólárium után volt egy jelentősebb javulás.

2-3-szor bekentem magam a ugrabugra féle kenőccsel (jó büdös) (11820-es hozzászólás)

Kérdezném is, hogy melyik milyen hatóanyag benne és mire jó.

Közben készítettem magamnak egy 2*40w-os UVB narrowband lámpát a gyorsabb gyógyulás érdekében. (tegnap teszteltem)

Természetesen fényképezgetem magam, hogy mekkora a javulás.

A végén készítek egy összefoglalót képekkel illusztrálva.

A lényeg, hogy a mandulák sem a vérképben sem a leoltás után nem  mutattak olyan eredményt, hogy gyulladt/fertőzött lenne.

A szövettan leírása szerint: gyulladt szövetek, baktériumtelepek, változatos méretű "nyirokmirigyek" és elhalt szövetmaradványok voltak benne.

Javulás a bőrön is és a közérzeten is. Délelőtti és délutáni fáradtság megszűnt. :-)

 

Üdv: Zoli

rókafegyver Creative Commons License 2014.11.30 0 0 16336

Placebóként egy darab sziklának is van jótékony hatása. Nekem a nagyon drága és nagyon hatékony eszközöktől herótom van. A gyártó és forgalmazó nagyon jól él ezekből.

Előzmény: Törölt nick (16333)
babboo Creative Commons License 2014.11.30 0 0 16335

:-DDD

Előzmény: vonalzoo (16334)
vonalzoo Creative Commons License 2014.11.30 0 0 16334

Szerintem ez meg épp azt bizonyítja, hogy nagyon okos ember írhatta, hiszen ennyi mindenhez ért ... :)

Előzmény: babboo (16331)
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.29 0 0 16333

Ciao mindenkinek.
A nyár végén a fiamon Szklerózis multiplex-et diagnosztikáltak, lehet valami családi átok van rajtunk....:(

Ezt azért emlitettem, mert ennek a betegségnek a Bemer készülék jótékony hatással tud lenni. igy hát vettem egy Bemert, amit én is elkeztem használni napi 20 percet,
ugy a matracot, mint a lágylézeres fejet is......Nem szeretnék igy előre mondani semmit a hatásáról, mert még az korai volna.
Egy hete használom, a közérzetem lényegesen jobb, nem fáj a fejem, ami nálam majdnem mindennapos.....és nem fájnak az izületeim....

Várok még 2 hetet és elmondom hogy jó, vagy nem....

Mégmielőtt megjelennének az okoskák: Nem vagyok BEMER forgalmazó....

Ficzek Úr Creative Commons License 2014.11.29 0 0 16332

Sajnos a hideg nagyon betett nekem,nem elég hogy a meglévők folyamatosan kiszáradnak,még újak is jönnek elő. Új célpont mindkét kézfejem,az ujjaim,és a hátam is belobbant. A vállízületeim folyamatosan fájnak.  Egy erősebb kenőcsöt írt fel a doki (még nem tudtam kiváltani) és most már elkerülhetetlennek mondta a gyógyszeres kezelést. Mikor szerényen megjegyeztem hogy milyen mellékhatások miatt nem szeretném,azt mondta hogy vannak új szerek. Hogy mire gondolt azt nem tudom. Úgy gondolom hogy elvesztettem a harcot ezzel a nyavalyával szemben,sok mindent kipróbáltam de igazán nincs segítség,a helyzet romlik folyamatosan. Még szerencse hogy nem vagyok már fiatal,annak az egész élete nyomorult lenne,nekem "csak" az előző kb 12 év,meg ami még hátra van. Azt meg valahogy kibírom. Sokat számít hogy a melóhelyen elfogadnak,ebben segít az hogy az egyik magas beosztású vezető is sömörös. Segíteni ő sem tud magán,pedig az anyagi háttere jóval erősebb mint az enyém. Úgyhogy ez van,együtt kell élni ezzel a betegséggel,más megoldás nincs. 

babboo Creative Commons License 2014.11.27 0 0 16331

Na, aki még hitt volna a Csányi Csenge féle könyvnek!

A Totális Orgazmus Kontroll csak ma 6850 forint

Korai magömlés, pikkelysömör, horkolás vagy csajozási problémák? Mindenre van megoldás, csak egy könyvet kell megvenni. Ugyanúgy működő cégeket találtunk, mint a megbírságolt, feljelentett Lifestyle Alternative. Tovább »

forrás: Index.hu

-=Zsoca=- Creative Commons License 2014.11.27 0 0 16330
babboo Creative Commons License 2014.11.27 0 0 16329

Jaj, bocs, én nem erre, hanem a mágneses rezonanciára gondoltam! Ez teljesen más. Vagy tíz évvel ezelőtt voltam mágneses rezonancia terápián. Sokszor kellett menni, így 180.000Ft-ot hagytam náluk. Persze nem gyógyultam meg és az összes többi sömörös sem. Nagyon fel voltunk háborodva, gondolom, nem csoda. A TV-ben volt velük egy beszélgetés, ahol kifejezetten sömörösöknek ajánlották a terápiát. Egy nagy átverés volt az egész. Ezért írtam, hogy hülyeség. Gondolom, megértesz. A BEMER nem ez, ennek a hatását nem ismerem.

Előzmény: hul (16327)
rókafegyver Creative Commons License 2014.11.26 0 0 16328

Pár hete nagyon kijött rajtam. szedem a kurkumát és az omega 3 kapszulát, elhagytam a neotigasont és naponta kvarcolok. Az eredmény sima, halvány rózsaszin foltok, akár uszodaképesnek is nevezhető. A siker egyik titka az, hogy egészségesen élek káros szenvedélyek nélkül.

hul Creative Commons License 2014.11.26 0 0 16327

A Bemer mágnesterápiát kiváló masszőr és gerincterapeuta barátom eredményesen alkalmazza évek óta! Jók a tapasztalatok érrendszeri, izomsérülések gyógyítása esetén. Versenyzőket állított talpra, gyors gyógyulásokat ért el. 

A ps esetén nincs tapasztalat. Viszont kijelenteni, hogy hülyeség, túlzás...

Előzmény: babboo (16326)
babboo Creative Commons License 2014.11.25 0 0 16326

Jaj, nehogy elmenj ilyen hülyeségre! Semmire nem jó! Felesleges pénzkidobás.

Előzmény: Törölt nick (16325)
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.25 0 0 16325

Sziasztok....a BEMER  terápiát, próbálta már valaki...?

I?S Creative Commons License 2014.11.24 0 0 16324

Valaki_a_psz_kormokre_tudna_valamit_ajjalani_koszi

hul Creative Commons License 2014.11.22 0 0 16323

Bocsánat, ugrabugratól van a "teória". Persze kérdezném te ugyan az vagy-e... ill. Miért ajánlgatod a saját kezelőorvosod nekem? Nem mindenki pszichikai beteg, aki cukros, beláthatod...

Előzmény: katihúgom (16321)
hul Creative Commons License 2014.11.22 0 0 16322

Szteroidokat alkalomszerűen szokás használni - írod. Nos ez egy saját teória, nem igaz és rosszul tudod. Ettől nem vagyok okosabb, viszont elolvasnod érdemes lenne, hogy te is tudd. Félrevezetsz másokat. Nem akartalak megsérteni semmivel. Lehet kissé mellékvágányon vagy, ha személyeskedésre fordítod a dolgot, ez se nem udvarias, se nem ide való, ahol inkább a tapasztalatok megosztása volna a cél, nem pedig a személyes sérelem építése, ha vki rámutat egy tévedésre. 

Előzmény: ugrabugra (16310)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!