Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.06.20 -1 0 19292

Engem érdekelne.

Előzmény: More Joy (19261)
Törölt nick Creative Commons License 2019.06.17 -19 13 19266

Engem pedig az izgat amikor a pasim másik nővel szexel, és én ott vagyok, akár passzívan akár aktívan. A szomszédunk ( kertszomszéd ) egy kedves hölgy aki feleség, de jár hozzánk szexelni 2 gyermekes anyuka, amikor a férj nincs és a gyerekek sem akkor össze-összejön néha, imádom nézni és izgat amikor a pasimat lovagolja vagy kutyapózban csinálják, elélvezek anélkül, hogy bármit csinálnék, szó szerint már a látványtól is képes vagyok orgazmusra :) : Tia

artist_not_engineer Creative Commons License 2019.06.17 0 0 19265

Köszönöm, a Google-t ismerem. Ott eddig még nem volt találat, pedig kaptunk már néhány érdekes képet. :-)

Előzmény: magnum52 (19264)


magnum52 Creative Commons License 2019.06.16 0 0 19264

https://www.google.com/imghp?hl=hu

 

Rá kattintasz a kis fényképezőre a kereső mezőnél. Feltöltöd a fényképet és kidobja honnan lopták.

Előzmény: artist_not_engineer (19263)
artist_not_engineer Creative Commons License 2019.06.16 0 1 19263

Ez képkereső szolgáltatás? Mi a címe?

Néha jól jönne, hogy le lehessen ellenőrizni a társkeresős képeket.

Előzmény: magnum52 (19262)
More Joy Creative Commons License 2019.06.16 -1 0 19261

Is-is. Volt szünet is, de le sem írom. Ide nem sok értelme van. 

Előzmény: Törölt nick (19233)
More Joy Creative Commons License 2019.06.16 0 0 19260

Ha engedi neki a gyenge érintést, akkor bejön neki a srác. Már csak szorgalmaznod kell az ismeretségük szorosabbra fűzését. Aztán majd meglátod, mennyire vevő rá a feleséged.

Előzmény: Ggabor15 (19257)
More Joy Creative Commons License 2019.06.16 -1 0 19259

Azon már egy párszor elgondolkozhattál. Játszol a tűzzel, rá fogsz fázni, ő maga az élő pálda. Ennyi.

Előzmény: Békéltető (19255)
Ggabor15 Creative Commons License 2019.06.15 -2 0 19257

Sziasztok, Az én feleségemre nagyon rá van kattanva egy régi osztálytársa mostanában. Van egy üzletünk,és titokban igaz,de izgató volt látni legutóbb,amikor megfogta a fenekét,és a párom kipirult arccal hagyta.Izgatna ha megdugva,szoptatva jönne vissza tőle,esetleg jól összekenve.:) 

Esetleg vélemény??Csak privátban,,ha lehet. Címem publikus

olegnagy Creative Commons License 2019.06.15 0 1 19256

"nekem ez mindig fura volt, hogy emberek komfortosak azzal, h a másik előtt levetkőzzenek, sőt, szexeljenek vele, orgazmusuk legyen a másik előtt, de szégyenkeznek elmondani, hogy mit is szeretnének."

 

Bevallom, nekem is volt olyan, hogy nem mondtam el minden vágyam egy lánynak (érdekes módon egy "perverz" vágyamat elmondtam és ki is próbáltuk, a hétköznapibbat nem) - egyszerűen azért, mert attól tartottam, hogy utána már nem akar velem ágybabújni. A levetkőzés elősegíti, hogy ágybabújjanak vele(m), a vágy elmondását meg kritikának lehet értékelni és az ágybabújással ellentétes hatású lehet. Azóta tanultam :-)

Előzmény: waxgirl (19246)
Békéltető Creative Commons License 2019.06.15 0 3 19255

Csak nyugodtan írj! Minden vélemény fontos és minden beírás után muszáj elgondolkodni. 

Előzmény: Dominika 26 (19242)
Solestoe Creative Commons License 2019.06.15 0 0 19254

Èrdekes èn ilyenkor kicsit bevàlalósabb vagyok. És szerintem a felesègem is.

artist_not_engineer Creative Commons License 2019.06.15 0 0 19253

Se nekem, se a feleségemnek nem sikerült még mással elvélvezni. Se közös alkalommal, se külön-külön. Együtt ilyen gondunk nincs.

Szóval ez is olyan dolog, amit tanulni kell. A párkapcsolatban ugye nem szervezett a szex, ott vagyunk egymásnak, amikor jól esik.

Egy szeretővel, vagy többes alkalommal meg kell szrevezni, szobát foglalni, gyerekeket elhelyezni, stb. Aztán ott és akkor kell élvezned. Van rá két órád. Bármilyen izgalmas is volt eddig mindegyik ilyen, elélvezni nem sikerült. Bezzeg a beszállóknak többször is. :-) Valószínűleg nagyobb a tapasztalatuk. Vagy más az alapbeállítódásuk. Nem tudom.

Én bízom benne, hogy tényleg tanulható, mert a helyzet az továbbra is izgat.

Solestoe Creative Commons License 2019.06.15 0 3 19252

Az első az elèg spontàn volt. Szimpatikus fiatal sràc volt. Egy zenei fesztivàlon voltunk. Gyorsan összeismerkedtünk. Az asszonyból meg kibújt a kisördög. Elmentünk a szàllásunkra. Aztàn neki is estünk a pàromnak. Nagyon laza volt ès izgató.

Törölt nick Creative Commons License 2019.06.15 0 0 19251

Pl hogyan zajott a kiválasztás, milyen volt az első benyomás, belerázódás. Egy évet nehéz lenne, de pár esetet leírhatnál olyan részletességgel, mint ahogyan az itteni úriemberek szokták.

Ezek szerint bevált a partner, ha eddig húzza. Ő az első? Akkor sikeres választás volt.

Előzmény: Solestoe (19250)
Solestoe Creative Commons License 2019.06.15 0 0 19250

Mire vagy pontosan kivàncsi?

Törölt nick Creative Commons License 2019.06.14 0 0 19249

Részletesebben?

Előzmény: Solestoe (19248)
Solestoe Creative Commons License 2019.06.14 0 0 19248

Mi is kb 1 ève kezdtük el és abszulut pozitív tapasztalat. Megprobáltunk nem lelkizni. 3as 4es is jól szokott müködni. Meg kell talàlni a közös hangot ès fontos a komunikàció.

muscat-ottonel Creative Commons License 2019.06.14 0 1 19247

Utolsóelőtti mondatod telitalálat...

Előzmény: waxgirl (19246)
waxgirl Creative Commons License 2019.06.14 0 5 19246

Szerintem a nejednek sürgősen meg kellene tanulnia beszélni arról, hogy mit szeretne a szexpartnerétől. Egyszerűen rövid az élet ahhoz, hogy arra várjon, hogy a másik kitalálja a gondolatait. Meg ez a szexpartnerezés / szeretőzés amúgy is egy olyan téma, h egyszerűen muszáj nyíltan, és határozottan de kedvesen kommunikálni, mert csak azzal lehet valahová jutni. Btw nekem ez mindig fura volt, hogy emberek komfortosak azzal, h a másik előtt levetkőzzenek, sőt, szexeljenek vele, orgazmusuk legyen a másik előtt, de szégyenkeznek elmondani, hogy mit is szeretnének. Szóval hajrá. :)

Előzmény: Békéltető (19235)
olegnagy Creative Commons License 2019.06.14 0 1 19245

Meg lehet próbálni hármas közben "példát mutatni", esetleg a feleséged üljön rá a fickó szájára, amikor az hanyat fekszik - de kommunikáció nélkül ez nem igazán fog menni. Esetleg lehet játékosan(?) rávenni ("drágám, szeretnék valamit kipróbálni ma este"), aztán ha egyáltalán nem vevő erre, akkor kiadni az útját.

Előzmény: Békéltető (19235)
gxzoli Creative Commons License 2019.06.14 0 3 19244

Helló !

Sztem kb ennyi várható egy partnertől, aki csak szexuális tárgynak kell. Nem lep meg, hogy bekövetkezik egy kis kijózanodás, mikor kiderül a fickóról, hogy limitált kiadás.

 

Ettől még lehet izgató a hármas, de a kettesben más pasival sztem dpulán meggondolandó... ugyanis a szexhez is kell némi intelligencia, odafigyelés a másikra. Ez a srácban nincs meg a jelek szerint, talán szerencse is. Mert ha meglett volna, akkor a kettesben lét - szerintem - erősebb kötődést épített volna köztük, amiben Te nem vagy benne. És az már aláássa a házasságotokat ! (Talán Dominikával is így történt, azért is írta, amit.)

 

Szóval röviden: hármas: hadd szóljon, ha találtok megfelelőt.

Kettes: vigyázzatok, veszélyes. Vagy nem igazán jó, vagy túlzottan is.

 

Szerintem :)

 

Előzmény: Békéltető (19235)
K3RD3S Creative Commons License 2019.06.13 0 1 19243

Nálunk úgy van, hogy engem kimondottan izgat, ha mással szeretkezik az én jelenlétemben. Nem mondom, hogy kizárt, hogy kettesben legyenek, de sok sok közös többes alkalom és szinte baráti viszony kell, hogy megtörténjen.

 

Őt annyira nem izgatja, ha mással lát. Volt, hogy csak a másik pár lány tagjával voltunk hármasban és jól érezte magát, simán a másik csaj szájába verte a farkam, örült az örömömnek, de mondjuk az nem jutott volna eszébe, hogy masztizni kezdjen a látványtól. Neki viszont nem okozott gondot elengednie engem egy másik nővel, vagy harmadiknak egy párhoz.

Előzmény: artist_not_engineer (19234)
Dominika 26 Creative Commons License 2019.06.13 0 3 19242

Ha gondolod,akkor én már nem is írok többé ebbe a topikba,eggyel kevesebb lesz a szkeptikusak szàma.

Előzmény: Békéltető (19235)
fenryr81 Creative Commons License 2019.06.13 0 1 19241

:-)

Előzmény: joajo (19240)
joajo Creative Commons License 2019.06.13 0 1 19240
Nem is akarok meggyőzni senkit.
"Kinek a pap, kinek a papné. Nekem a lánya"
Előzmény: fenryr81 (19239)
fenryr81 Creative Commons License 2019.06.13 -1 0 19239

Biztos igazad van de a topic cime nem csak a hármasozást jelenti. Van akit pl csak ebben a formában izgat.

Előzmény: joajo (19238)
joajo Creative Commons License 2019.06.13 0 1 19238
Elmomdásból hallani nem ugyanaz mint valóságban átélni.
Látni ahogy más farka hatol bele és élvezi. Hallani a kéjes sóhajtásait.
Mi is felvettük.
Nem adja vissza semmilyen elmesélés, videó.
Előzmény: fenryr81 (19237)
fenryr81 Creative Commons License 2019.06.13 0 1 19237

Szerintem ha csak kettesben vannak az is nagyon izgató tud lenni. Annó az én párom is kettesben volt mert a srác nem volt beavatva.  De igy is nagyon izgatott. Mondjuk a párom részletesen beszámolt,meg hangfelvételeket csinált nekem.

Előzmény: joajo (19236)
joajo Creative Commons License 2019.06.13 0 7 19236
Én sem értem hogy neked miért jó a hármas helyett ha a nejed kettesben van a sráccal, de a te dolgod. Ha neked így jó?! Én ezt nem engedem. Szabadon eldöntheti, hogy kivel hányszor, de csak ha én is ott vagyok. Külön utakon nem járunk. Mielőtt elkezdtük az én nejem is mondogatta, zavarba lenne előttem. Inkább kettesben szeretné előbb kipróbálni mással. Én ragaszkodtam hozzá, hogy ha csináljuk akkor hármasban. Azután amikor megtörtént, és a markába vete az emberünk a kemény farkát pillanatok alatt elmúlt a zavara annyira, hogy kb három órán keresztül élvezkedett rajta. De nem is ezért írok. Véleményem szerint ideje lenne tovább lépni. Lecserélni ez emberkét. Mert az írásaid alapján sokkal többet nem várhattok tőle. Bocs, hogy bele vau vau.
Előzmény: Békéltető (19235)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!