Keresés

Részletes keresés

ligustrum Creative Commons License 2007.08.29 0 0 322

Szia!

Általában az ár magában foglalja a korrekció árát is!!! Szerintem ha teljes árat fizettél, és nem álapodtatok meg külön abban ,hogy nem tudja vállalni a korrekciódat, köteles a kozmetikus megcsinálni! Hiszen kifizetted!!...De ha más kozmetikusnál csináltatot, ott biztosan teljes árat kell fizetned, hiszen nem a saját munkáját fejezi be, hanem kezdi előről. (és nehezebb is más után dolgozni). :-((

Előzmény: TothV (321)
TothV Creative Commons License 2007.08.29 0 0 321
Sziasztok!

Szobaton tetováltattam a szemöldökömet és már kezd feljönni a varr, pedig kenegetem köröm virág kérmmel, a baj az hogy nem látom alatta hogy egyáltalán lett csinálva vele vmi. Szóval biztos vissza kell mennem korrekcióra és valósinű hogy nem tudok visszamenni majd ahhoz a kozmetikushoz akinél csináltattam , mivel egyéb okok miatt lehet hogy bezár.Ha igy elmegyek egy másik kozmetikushoz akkor nála újból ki kell fizetnem a teljes árat majd? :S Köszi a tanácsot!
Tiffany2006 Creative Commons License 2007.08.29 0 0 320
És képzeld, egyre többen! :)
Előzmény: Pachet (319)
Pachet Creative Commons License 2007.08.28 0 0 319
Még mindig van aki tetováltatja a szemöldökét? Azt hittem h már legalább tíz éve kiment a divatból. :)
cukorfa Creative Commons License 2007.08.12 0 0 318
Igen, először szebb is volt, de aztán a krém lehozta a festékdarabot. :| Vagyis ahogy kentem. Lehet természetes, de még elég furi... Hogy nem egyszerre jön le. Nem tudom, ha a végeredmény nem lesz szép, tuti vissza megyek.
Előzmény: Tiffany2006 (317)
Tiffany2006 Creative Commons License 2007.08.12 0 0 317
Ha hiányosnak látod, mindenképpen menj vissza és mutasd meg, mert most inkább szebbnek kellene lennie, mint az első alkalom után. Addig nyugodtan ceruzázd nem lesz rosszabb. Szia!
Előzmény: cukorfa (316)
cukorfa Creative Commons License 2007.08.11 0 0 316
Szóval kipontoztam szemcerkával nagyonnn finoman azt a helyet ideiglenesen. Ez ugye nem baj?? Ha ilyen marad, akkor elmegyek újratetováltatni a csajjal.
cukorfa Creative Commons License 2007.08.11 0 0 315
most félek, mert tök lyukacsos a bal legalábbis úgy néz ki :SSS mintha kiesett volna a festék. de nem is vakartam.. akkor.. akkor. miért?? miért hiányos :(( marha jó pedig olyan sézp volt..
cukorfa Creative Commons License 2007.08.10 0 0 314
Egyébként kérdezte a csaj (korrekciónál), hogy akarok e rajta változtatni. Már nem azétr, de hogy lehetett volna rajta változtatni, amikor már egyszer kitetoválta? :P
Tiffany2006 Creative Commons License 2007.08.08 0 0 313
Ne kapard le semmiképpen mert akkor kijöhet a festék is, azért írtam hogy kenj rá egy kis vaselint és az leáztatja ami rászáradt. Magától kell leesni a varrnak. Szia!
Előzmény: cukorfa (312)
cukorfa Creative Commons License 2007.08.08 0 0 312
Köszi a válaszokat! :) Csak az a baj, hogy a krém rászárad, és ettől picit hiányosnak tűnik. Vagy ez akkor természetes? Lekaparni meg nem merem az ott maradt krémet, félek, hogy lejön vele a tattoo is.
ligustrum Creative Commons License 2007.08.08 0 0 311

Szia cukorfa,

 

Ne aggódj, nyugodtan kenegesd a tetoválásod körömvirágkrémmel! Ez kítünő sebekre, vágásokra, táplálja és védi a bőrt! Naponta többször átkenheted, ahogy írtad,amikor száraznak érzed. Bajt nem tudsz csinálni!! A krém elhalványítani nem tudja a tetoválást!

Előzmény: cukorfa (307)
Tiffany2006 Creative Commons License 2007.08.08 0 0 310
Szia! Ha úgy érzed, hogy a körömvirágtól kiszárad, akkor inkább kend mással: Alsol, Bepanthen de sima Vaselin is megteszi. Nem kell félned, mert biztosan megmarad, csak vékonyan kend akkor tud gyógyulni gyorsabban.
Előzmény: cukorfa (307)
Tiffany2006 Creative Commons License 2007.08.08 0 0 309
Szia! Igen természetesen, ha csak 1 kicsit akarsz változtatni, azt lehet minden "más beavatkozás" nélkül. Bővebben meg tudjuk beszélni, ha írsz az emailemre. Köszi!
Előzmény: linduci2 (306)
Tiffany2006 Creative Commons License 2007.08.08 0 0 308
Szia! Írj az erga56@freemail.hu címre és megbeszéljük. Köszi!
Előzmény: mendyzx6r (304)
cukorfa Creative Commons License 2007.08.07 0 0 307
hello, bocsi, hogy megint zavarom a légkört a hülye kérdéseimmel :) azt szeretném kérdezni, hogy ugye körömvirággal kell kenni elvileg. de milyen gyakran? mert én félóránként-1óránként kenem, hogy ki ne száradjon (Ez amúgy már a korrekció), de mindent túlparálok. Amikor bekenem, akkor rászárad a krém vagy mi, ez természetes? :S és ettől olyan halványnak tűnik. de ugye nem fogja elhalványítani vagy ilyesmi? áá, sokat parázok :D de hisz olyan szép az alakja, és félek, hogy elromlik. :)
linduci2 Creative Commons License 2007.08.05 0 0 306
Szia! A formán, ha csak kicsit szeretnék változtatni, azt lehet?
Előzmény: Tiffany2006 (303)
linduci2 Creative Commons License 2007.08.05 0 0 305
Szia! Sztem ne spórolj rajta, mert utána bánni fogod, mégis csak az arcodon van.
Előzmény: mendyzx6r (304)
mendyzx6r Creative Commons License 2007.08.05 0 0 304

Sziasztok!

Érdeklődni szertnék, hogy tud-e valaki olcsó, de jó szemöldök tetoválót Budapesten? Már régóta szeretném kiigazíttatni, mert szana-szét van....Köszi

 

üdv.: Melinda

Tiffany2006 Creative Commons License 2007.08.03 0 0 303
Szia!
1. Ha neked igy megfelel, ne menj, de ha mész tartosabb, tovább megmaradna.
2. A kozmetikusoddal mindenképpen beszéld meg, hogy meddig korrekció a korrekció,
annak megvan a határozott ideje, hogy ki meddig vállalja korrekcióként. Nálam fél
éven belül.
X. Szivesen.
Előzmény: cukorfa (302)
cukorfa Creative Commons License 2007.07.28 0 0 302
Sziasztok. Két kérdés.
1. Nagyon nagy gond, ha nem megyek korrekcióra? Szal ha ez kimarad? Akkor gondok lennének?
2. Nagyon nagy gond, ha pár hónappal rá megyek korrekcióra?:S
X) köszi
villanyvonat Creative Commons License 2007.07.09 0 0 301

Sziasztok!

Én kozmetikusok tanácsára lennék kíváncsi,de priviben ha lehet,mert nem biztos,hogy mindig be tudok ide nézni (email címem:villanyvonat@freemail.hu).

Én pénteken tetováltattam a szemöldököm (most először,nagyon be voltam sz@rva-de nem volt olyan fájdalmas,kb.olyan,mint amikor géppel szedem le a lábamról a szőrt).

Már előtte is beleolvastam a topicba és láttam,hogy kozmetikusok elég jó tanácsokat adtak.

Már elég szép a tetkóm,félig-meddig már vállik le a varr,ha annak nevezhető,mert olyan szemöldökszerű vékony valami jön le.Lehúzhatom már ami egyben lejön vagy hagyjam magától leesni?

Féltem,hogy túl sötét lesz,de lehet,hogy még világos is és a korrekción kb. 3 hét még rá kell tetováltatni,mert valahol még hiányosnak is látom.Akkor is ugyanígy be fog varrasodni?Szóval megint átmennek az egészen vagy csak ott ahol nem tökéletes?

Szoláriumozni szeretnék,mikor mehetek?

Én bepanthennel kenegetem (meddig kell kenni,miután lejön a varr még akkor is?).

Vagy jól fogadta a bőröm a tetkót vagy nem tudom,de nem is fáj és mondom,már sok helyen válik.De így elég idétlenül néz ki,hogy valahol sötét valahol világos.

Szóval már nem tudom,hogy mi is volt a lényeges kérdésem,(majd később biztos eszembe jut),de ha valaki érti és tudja mit akarok az légyszí írjon.

Aki még a tetoválás előtt áll,azt csak biztatni tudom,nem bánja meg az tuti.

Üdv:Vicus

cukorfa Creative Commons License 2007.07.01 0 0 300
Oksi. =)
Előzmény: Tiffany2006 (299)
Tiffany2006 Creative Commons License 2007.06.30 0 0 299
Szia! Irj nekem az erga56@freemail.hu címre és ott megírom neked.
Előzmény: cukorfa (298)
cukorfa Creative Commons License 2007.06.29 0 0 298
még valami.. bocsi.. nem teljesen ide illik. de hátha. szóval.
nagyon szeretnék tetoválást. nem tudtok budapesten valami JÓ tetoválószalont? Szóval ahol jó munkát végeznek. (és nem kell szülői engedély. XD najó... )
cukorfa Creative Commons License 2007.06.28 0 0 297
Köszi szépen csajok! :)
Tiffany2006 Creative Commons License 2007.06.28 0 0 296
Szia! Ha a szauna kikoptatná akkor a fürdés, mosdás, napozás és minden egyéb is rossz hatással lenne rá, de ha már meggyógyult a seb, akkor a bőröd ránőtt a festékre és ha akarnád sem tünne el egykönnyen. Jó nyarat neked és csinálj nyugodtan bármit amihez kedved van.
Előzmény: cukorfa (294)
ligustrum Creative Commons License 2007.06.28 0 0 295
Ha begyógyult akkor lehet szaunázni. Nem puhulhat már fel a felesleges, kilökődött festékréteg, ami a problémát jelentheti amíg nem teljes a hámosodás.
Előzmény: cukorfa (294)
cukorfa Creative Commons License 2007.06.28 0 0 294
Hali! Újabb hülye kérdés, csak a lelki megnyugvásom érdekében. :)
Ha a szemöldök már teljesen begyógyult, akkor ugye lehet szaunázni? Szóval az nem koptatja ki vagy hasonló?
Tiffany2006 Creative Commons License 2007.06.28 0 0 293
Szia! A következő emailre írj, ha felszeretnél kerülni: Az oldalt szerkeszti: Pilát Erika
info@sminktetovalasok.hu
Előzmény: Katapuszi (292)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!