Keresés

Részletes keresés

tomi 16 Creative Commons License 2010.07.28 0 0 3512
Kedves panlarge

Kb. másfél hete van meg az andro-penis-em. Érezni lehet, hogy húzza de elég kellemetlen hordani...Még nem nagyon látszik semmi változás...Fő a kitartás.

Nemtudom! Szerintem akkor is beszéld meg a szüleiddel, biztosan komolyan fogják venni, vagy azt fogják mondani, hogy majd várj 1-2 évet és ha nem változik akkor majd jobban hisznek neked.
nemtudom:D Creative Commons License 2010.07.28 0 0 3511
köszönöm aválaszokat így már nyugottabb vagyok:D:D egy kicsit:D
sajna most nincsbarátnőm ugyhogy vele nem tudom megbeszélni:S
köazi a segítséget
tristen Creative Commons License 2010.07.28 0 0 3510
Sziasztok!

Szerintem ne aggódjatok!

Kitartás! :-)


penlarge Creative Commons License 2010.07.28 0 0 3509
Szerintem nem jó ötlet megbeszélni a szülőkkel, azért más egy komoly esztétikai probléma, pl. fitymaszűkület,komoly görbeség stb..., mint az hogy nincs megelégedve a méretével. Inkább a barátnőjével beszéljen, hogy nézze meg élőben, hátha nem is olyan kicsi neki :D, a lányok nem arról híresek hogy bemondott centiről megállapítsák kicsi-e vagy nagy... Arról nem is beszélve, hogy lehet hogy növésben van, és akkor még nőhet is magától...(a serdülőkor akár 24 éves korig is eltarthat)

tom16, spekacsky nálatok van valami eredmény?
tomi 16 Creative Commons License 2010.07.27 0 0 3508
Helló, kedves nemtudom

Nem ismerem a szüleidet, de szerintem mond el nekik, hogy mit is gondolsz valójában.

Vezesd rá őket a dologra valahogyan. Nem fognak kiröhögni.

Engem se röhögtek ki vele 15 évesen.

Komolyan fogják venni, ne aggódj.

(Előbb utóbb úgy is kiderül az igazság)
Előzmény: nemtudom:D (3502)
spekacsky Creative Commons License 2010.07.27 0 0 3507
Ja még annyi,ha fiatal vagy akkor ne drogozz,ne piázz,ne cigizz.Helyette sokat sportolj és használd a növelő technikákat.Meg fog jönni az önbizalmad és jól fogod magad érezni.
Előzmény: nemtudom:D (3505)
spekacsky Creative Commons License 2010.07.27 0 0 3506
Nem mondani kell,hanem betolni a pinájába aztán meg a szájába tövig és utánna nem fogja mondani hogy kicsi. :))
Előzmény: nemtudom:D (3505)
nemtudom:D Creative Commons License 2010.07.27 0 0 3505
egy gond van nem irom a korom mert kitrölik amit irtam am meg már mondtama csajnak h mekkora mondta h háááát elég kicside jó ez ami szarul esett:S
Előzmény: penlarge (3503)
penlarge Creative Commons License 2010.07.27 0 0 3503
Hello!

Hát van pár technika:
-hossznöveléshez elsősorban jelq-t ajánlom, ez szinte mindenkinek használ, a többit az egyik fórumtag oldalán elolvashatod: http://jelq.fw.hu/
-ugyan ez jelq hengerrel: ezt meg kell venni/csinálni, de elmarad a síkosítós macera.
-nyújtó készülékek: ezek működnek, csak az áruk magas és több órát kell hordani egy nap.
-pumpák: ebből sokféle van, mindenképp érdemes minőségit venni...

Minden módszer titka a rendszeresség, egy hét alatt senkinek sem fog centiket nőni...
Javaslom hogy olvass vissza fórumba egy kicsit.
Ja meg ha elkezdesz növeszteni akkor mindenképp mérd le rendesen a cerkát, hossz, vastagság, kerület...

Amúgy hány éves vagy? Volt már panasz a méretedre?
Biztos hogy ez az önbizalomhiányod oka?
Előzmény: nemtudom:D (3502)
nemtudom:D Creative Commons License 2010.07.27 0 0 3502
Én új vagyok még itt de nekem 13-15 közöttvan és nincs önbizalmam mert szerintem kicsi, de én szülőkkl lakok még és elég ciki lenne ha pumpával a brémen meglátnának szerintem ciki lenne.
Azt nem tudom még, hogy hogy kell használni meg hogy megéri-e.
Aki használt már ilyet az irjon legyen szives hogy jó v nem
köszike
penlarge Creative Commons License 2010.07.27 0 0 3501
Google-be keress rá a "jelq" , "jelq device" szavakra és megtalálod...
Előzmény: georgaohmymind (3500)
georgaohmymind Creative Commons License 2010.07.26 0 0 3500
mi az a jelq henger?
penlarge Creative Commons License 2010.07.26 0 0 3498
Az attól is függ mióta csináltad, lehet hogy elértél egy hónap alatt 1centit de abból fél vissza fog húzódni ha nem stabilizálod, viszont az is lehet hogy megmarad...
Szerintem 1-2 hónapnál kevesebb ideig nem érdemes csinálni.
Amúgy én ha folytatom akkor csak jelq hengerrel, mert az nem annyira macerás...
Előzmény: georgaohmymind (3497)
georgaohmymind Creative Commons License 2010.07.26 0 0 3497

ha egy ideig nem csinálom, csökken a már elért méret?

mostanában egyszerűen nincs türelmem meg

kedvem ezerszer kihúzni a faszomat a rendes lerékvágásból:D

Ronon Creative Commons License 2010.07.25 0 0 3496
azért mérik onnan, mert az a hivatalos, tehát amikor látsz egy olyan cikket, hogy a francia átlag méret pl:15 centi, azok is ott mérték, mindenki ott méri stb.
Előzmény: pintor (3488)
kicsi Joei Creative Commons License 2010.07.25 0 0 3495
Speed07 meg van még a készülék?? Érdekelne!!
Előzmény: Speed007 (3344)
kicsi Joei Creative Commons License 2010.07.25 0 0 3494
Sziasztok!! Ha lenne valakinek olcsón elado Jes extender készüléke az írjon már rám!! Most láttam ezt az oldalt és láttam a jelQ-et. Mától kezdem kipróbálni!! Nekem kicsi péniszem van mindössze 12,5 cm :( és szeretném legalább 15- 16 cm megnöveszteni de sehogysem megy!! Ha van valami más ötletetek ami segíthet kérem segítsetek!!
ghuu Creative Commons License 2010.07.25 0 0 3493
olvass vissza és akkor megtudod, hogy sokan számoltak be arról, hogy a különböző pumpák használata hatására inkább vastagságbeli növekedést értek el, mint hosszbelit. plussz vannak külön vastagság növelésére gyakorlatok is
penlarge Creative Commons License 2010.07.23 0 0 3492
Jah nekem is van ahol vastagabb -ez természetes- ha a középen mérem akkor olyan 4,2 cm vastag, a "kiálló rész" hosszúsága pedig 16,5-17 cm szokott lenni, télen ha hízok kevesebb... Közben gondolkodtam hogy tudnám a jelq-t folytatni itthon, esetleg hengerrel, mert ahhoz nem kell síkosító, telljesen hangtalan, és akárhol lehet használni. Kérdés hogy ugyan olyan hatásos vagy hatásosabb-e mint kézzel, és hol lehet beszerezni.
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.23 0 0 3491
12,8-13,5 cm megvan kerületre-attól függ, hogy a makknál , vagy máshol mérem-,de mint cél jó lenne a vastagság stabilizálása, inkább növelése, mer ez is változó lehet.
A gond, hogy ebben senkinek sincs nagy tapasztalata, csak a nyújtásban, de idővel csak lesznek erre is már sikeres beszámolók.
Sajna nem mértem vastagságot az elején, tizenöt-tizenhatról indulva elértem a 18-at, most 4-4,4 cm az átmérő, de a makknál vastag csak. Ezért kellene egy kis vastagítás, annak ellenére, hogy a lányok így is szeretik. Hali
Edwin007 Creative Commons License 2010.07.22 0 0 3490
Jah hanyagold már a témát, senki nem kíváncsi már erre, másről van szó már!
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.22 0 0 3489
Lerágott "csont" már amiről beszélsz.
Tehát perverz vagy:-(
pintor Creative Commons License 2010.07.22 0 0 3488

Sziasztok!

Azt én sem értem miért csonttol méritek a farkatokat,talán mert nyugtatni akarjátok magatokat holott tudjátok hogy az a 18cm valojában csak 15?

 

Edwin007 Creative Commons License 2010.07.22 0 0 3487
Mért mien vastag a farkatok h ennyire elégedetlenek vagytok vele? van rá pár módszer, nézzétek meg a pénisztitkok.hu-t vagy iesmi lehet nem pontosan ez de ha keresőbe beírjátok kidobja, és kerületet mérjetek ne ármérőt mert az csalóka. Am átlag átmérő 3-4 cm.
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.22 0 0 3486
Eddig a vastagságról nem sok szó esett, pedig fontosabb lehet mint a hossz.
Az esetek többségében a vastagabb farok szerintem a fontos a nők számára:-(
penlarge Creative Commons License 2010.07.21 0 0 3485
Üdv!

Új vagyok, de már olvasgatom egy ideje a topikot.
Egy éve próbáltam a jelqt és három hét alatt fél centi maradandó növekedést tapasztaltam.
Így csontól mérve kb 17,5cm lett. Kerülete 13cm.
Fiatal vagyok, otthon élek még, így abba hagytam, mégis mit mondjak mit csinálok 1 órán keresztül a fürdőben :D. Igazából a hosszal nincs semmi bajom, nem voltam sok nővel még, de szerintem az megfelelő, akivel sokáig együtt voltam mondta hogy egy vastagabb tárgytól gyorsabban és nagyobbat élvez, persze attól még elégedett volt velem -sőt-, igazából én kérdeztem meg hogy a méret mennyire számít nála...
Mondjuk akárki akár mit is mond fizikailag is pl. egy 5cm vastag farok sokkal nagyobb nyomást tud kifejteni és így nagyobb ingert, ki is próbáltuk egy vastagabb dologgal...
Tehát elsősorban én a vastagságot szeretném növelni legalább 4,5-5 cm-re, ha a hossz is nő ezzel együtt az természetesen nem probléma :D. A gond még a jelq-val az volt hogy jobbra görbül a bré és még jobban elkezdett, hiába csináltam a vele ellentétes gyakorlatot.
Most a pumpálással kísérletezem, jó minőségű vákuumérős pumpa adott volt, ehhez csináltam egy hengert ami 5cm átmérőjű, a neten található infókból arra gondolok ez jó a farkamhoz. használtam is már párszor és nem tapasztaltam hogy még jobban elgörbült volna, inkább egyenesíti. Olvastam a fórumon hogy sokaknál véraláfutás, elszíneződés mutatkozik... Ez mennyi idő után jelentkezik? Nálam kis elszíneződés szokott lenni ami hamar elmúlik, véraláfutás nem. Eddig a legmagasabb vákuum -200mbar volt de tudnám még növelni... az eredménye azért ennek is megvan.
Arra is kíváncsi lennék hogy 1 év rendszeres használatnál milyen eredmény érhető el, mert ezzel kapcsolatban nem találtam sok mindent.
Esetleg arra gondoltam hogy a pumpálást jelq-val egészítem ki.






Törölt nick Creative Commons License 2010.07.21 0 0 3484
Szevasztok!

Nyújtani még "könnyű", de azon kellene elgondolkodni, hogy a vastagságot miként lehet növelni.
Két centit simán rátettem hosszban bő egy év alatt, de a vastagsága csak kicsit mozdult felfele.
Elkezdtem saját szakállamra dinamikus-nyújtó gyakorlatokat végezni, kíváncsian várom lehet-e valamit formálni rajta.

Hajrá!
Radler Lemon Creative Commons License 2010.07.19 0 0 3483

Ne értetlenkedjünk már kérem szépen! Nem azért kell csonttól mérni, mert nekifutásból akarja az ember lökni az asszonyt, hanem hogy ha valamilyen faroknövesztő edzést folytat (nem csak a fórumon osztja az észt) könnyebben ellenőrizhetőek ezzel a módszerrel az elért eredmények (legtöbbször hónapokról beszélünk ugye, nem árt egy fix viszonyítási pont). De egyébként sem kötelező, szóval már csak ezért sem illik a másik nyakának ugrani miatta!

 

Kipróbáltam a levegős pumpám meleg vízzel teli is, és úgy vettem észre, hogy sokkal jobb. Nem pattog ki annyira a bré, és nem lesz vizenyős sem a makkos alatt, pedig még nagyobb nyomáson is használtam. Okát ne kérdezzétek, nem tudom, pusztán tapasztalat, de úgy sejtem emiatt lehet viszonylag hatékony a Bathmate is, mert alapból nagyobb nyomáson dolgozhat mint a többi, köszönhetően a meleg víznek...

Na kellemes edzést mindenkinek.

ghuu Creative Commons License 2010.07.18 0 0 3482
Srácok! Én egy kis hülyegyerek vagyok ezért szeretném megkérdezni azoktól akik a csonttól való mérésre esküsznek, hogy használjátok ti a farkatokat? Értem én ezt úgy, hogy kurtok ti? Mert ha ti minden egyes lökést annyira keményen adtok a bnőiteknek, hogy koccanjon az a bizonyos csont akkor télleg mérjétek csonttól! Mert az oké, hogy keményebben odakened a lánynak de bazdmeg, hogy csontig ütközzön omfg. Nem tudom elképzelni, hogy ez bárkinek is jó.

Másik nagy kérdésem? Ok, keményen nyomatjátok és minden egyes lökés megy be csontig, így logikus hogy onnan méritek és kiderül hogy 20 centis a faszotok. Utána jöhet egy kis mélytorok. Esküdni merek, hogy nem fogja hátulról verni a tarkóját a csaj, hogy csontig leolthassa a faszod. És akkor ebben az esetben az a helyzet, hogy 20 centissel sexelsz és 18 centist szopnak le? Kérem szépen csak én látom a paradoxont? Ha dagadt vagy akkor még el tudom képzelni, hogy ott a zsírt egy kicsit lehet még lapogatni és mondjuk még rászámolhatsz 1 centit plusszba, dehogy csontig.
kemlac Creative Commons License 2010.07.18 0 0 3481
Hali!

Nekem van egy eladó andro penis alig használt újszerű állapotban.
Ha érdekel emailben megbeszéljük.
Előzmény: tomi 16 (3433)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!