Keresés

Részletes keresés

Ambilane Creative Commons License 2013.08.27 0 0 4236

Ha megfogadsz 2 tanácsot, szedj C vitamint, 1.000 mg / nap.

Illetve a dermatix krém a műtéti hegek kezelésére, nagyon szépen kezeli, szinte eltünteni a műtéti hegeket.

http://www.dermatix.hu/

 

És természetesen kíméld magad :-)

 

 

Előzmény: lac1 (4234)
lac1 Creative Commons License 2013.08.26 0 0 4235

Ja, milyen munka? 90%-ban szellemi. Technikus vagyok egy közintézményben, hangosítás, videó, számítógép, kiállításrendezés. Nem ettől lett a sérv.

Előzmény: golgemáj (4233)
lac1 Creative Commons License 2013.08.26 0 0 4234

Szia,

 

Kaposvár, dr. Somodi főorvos úr operált. Egy elkapkodott és erőltetett hasprés sorozat (kondizás) követkeménye, csak jobboldalt. A sérv kialakulásának az idejét nem akarnám, mert különféle találgatásokra adnék okot, ha érted.

Szóval ujjnyi széles és kb. 6-7-8 centi hosszú, attól függően, hogy mennyire volt erőltetve, feküdtem, ültem, vagy emelgettem dolgokat.

Szerdán reggel felvettek, délben egy utolsó sovány ebéd, másnapig semmi, másnap délután egykor betoltak a műtőbe, éjjel az első emlékem, amikor verejtékben úszva ébredtem. Állítólag a műtét napján délután a műtét után beszélgettem a látogatókkal, de én speciel nem emlékezem semmire, illetve a 19 órás haverra nagyon-nagyon halványan. A legrosszabb az volt, hogy 2-3 homokzsákot raktak a hasamra, ebből annyit ledobáltam, hogy egy maradt, de nagyon szar volt az is. A sok fekvéstől meg megmacskásodott a derekam, amikor hajnalban felkeltem és rámjött a hányinger, a rándulástól kiment a derekam, az másnap már jobban fájt, mint maga a műtét.

Első három nap köhögés, tüsszentés, orrfújás az maga volt a rémálom, igaz, műtét utáni nap délben én mentem haza az autómmal. Vérhígítót írtak fel, de képtelen vagyok beadni magamnak, így orvos megkérdezése után - ha mozgok, akkor nem életbevágó - kihagytam a szórakozás ezen formáját.

Heréim zsibbadtak, de ma már alig érzem, a hasam alján az izmokat erőltetéskor még igen. Nagyon keveset eszek, az is inkább nagyon kevés főzelék, joghurt, tej, barack és olaj, nehogy szorulásom legyen. Szerintem olyan 6-700 kcal a bevitelem.

Ja, vasárnap, a csütörtöki műtét után meglátogattam a nőismerősömet is.

:-)

A főorvos úrnak meg külön köszönöm a jónak látszódó munkát, teljesen korrekt volt, megítélni teljesen úgy is pár hét múlva tudom, amikor már terhelhetem kissé az izmokat. De bízom benne, a személyes és a szakmai hozzáállása nekem teljesen szimpatikus volt a számomra. Csak ajánlani tudom, de azt kívánom, hogy senkinek ne kelljen.

Előzmény: golgemáj (4233)
golgemáj Creative Commons License 2013.08.26 0 0 4233

Kinél csináltattad, hogyan zajlott, hogy vagy most? Mesélj ha van időd. Mióta van meg a sérved ? Mekkora volt ?  Milyen munkát végeztél eddig?

Előzmény: lac1 (4232)
lac1 Creative Commons License 2013.08.26 0 0 4232

...ja, természetsen laparoszkóppal.

Előzmény: lac1 (4231)
lac1 Creative Commons License 2013.08.25 0 0 4231

Szia mindenki,

 

nekem négy napja csütörtökön (ma vasárnap) volt meg a jobboldali lágyéksérvem korrekciója, hálóval.

Ha valaki kérdezni akar, akkor szívesen állok a rendelkézésére.

70hetes Creative Commons License 2013.08.22 0 0 4230

Szabadságon vannak a sebészek :-)

Előzmény: tristen (4229)
tristen Creative Commons License 2013.08.21 0 0 4229

Sziasztok!

 

Nagyon leállt a fórum,

 

üdv és KITARTÁS! :)

tristen Creative Commons License 2013.08.14 0 0 4228

Sziasztok!

 

Mindenkinek szép napot kívánok! :)))))))))))

 

KITARTÁS!

Ambilane Creative Commons License 2013.08.11 0 0 4227

Én itt voltam bő egy hónapja, nyugodt szívvel ajánlom őket ha fizetős ellátásban gondolkozol:

http://www.robertklinika.hu/hu/tartalom/Sebeszet/Szolgaltatasaink/Serv#start

Előzmény: genuine11 (4224)
tristen Creative Commons License 2013.08.10 0 0 4226

Szia!

 

Ha beütöd pl. a goggle- ba az interneten ezerféle megoldást találsz,

 

KITARTÁS!

Előzmény: genuine11 (4224)
zekkkk Creative Commons License 2013.08.08 0 0 4225

Például Dr. Csiky László az Istenhegyi Klinikán.

Előzmény: genuine11 (4224)
genuine11 Creative Commons License 2013.08.05 0 0 4224

Sziasztok Sorstársak!

Tudna nekem valaki ajánlani egy jó sebészt Budapesten ? Csak ne valami bejrúti színvonalú kórházban.

82-es trolipótló Creative Commons License 2013.08.04 0 0 4223

Na, de hogy írjak okosat is:

 

A here melletti lágyékrász nyilaló fájdalma elmúlt (kopp-kopp) már vagy egy hete nem éreztem. Ellenben a jobb golyó fáj még "sok" járkálás után, vagy bármikor, ha nem "vadiúj" (max 2x-3x használt) alsót veszek fel... Ez is elmúlhatna már... 

De ezen kívül minden oké. Néha megfájdul a seb, de már rendesen élem az életem. Azért oda-oda kell figyelni néhány mozdulatra. Nem futkosni a troli után pl. :) 

Holnap már megyek dolgozni, jó lesz már végre. Unalmas volt már itthon üldögélni... 

Aztán lehet holnap már megváltozik a helyzet, a hajtásban lehet új testrészek jelzik meglétüket a fájdalommal :D 

 

Majd jelentkezem...

Előzmény: tristen (4222)
tristen Creative Commons License 2013.08.01 0 0 4222

:))))))))))))))

Előzmény: 82-es trolipótló (4220)
tristen Creative Commons License 2013.08.01 0 0 4221
Előzmény: golgemáj (4192)
82-es trolipótló Creative Commons License 2013.08.01 0 0 4220

A műtét pozitív kihatása: 

Rájössz, hogy nem is annyira fontosak az 50-100 méterre orrod előtt elmenő BKV járatok*...Majd jön másik :-)))))

 

*Még a 82-es trolipótló sem :-)))

**((Pedig az elllllkényeztetett pestiek mindig futkosnak... :-)))) )))

tristen Creative Commons License 2013.08.01 0 0 4219

Szia!

 

A következő műhelytitkomat egy emelt díjas SMS-ben megtudhatod, vagy kérlek hívd a 0690- XXXXXX számot. :))))))))))))))

 

Na jó, a viccet félretéve, remélem MINDENKI jól van, még azok is, akik hezitálnak a műtéten és nem tudják, hogyan tovább, ..

 

KITARTÁS!

Előzmény: zekkkk (4218)
zekkkk Creative Commons License 2013.07.30 0 0 4218

Szóval akkor optikai tuningként alkalmazod a szőrtelenítést? :-D de hát te is tudod a régi igazságot, miszerint: nem a méret a lényeg, vagy kis ember nagy bottal stb..

Akkor ezt kitárgyaltnak tekinthetjük, jöhet a következő műhelytitkod:)

Előzmény: tristen (4216)
tristen Creative Commons License 2013.07.29 0 0 4217

Sziasztok!

 

Most lerántom a leplet a szőrtelenítés vs. szőrősség dilemmájáról, .. igaz, ez a hónalj szőrre van kiélezve, de a fanszőrzet is lehet ebben a kategóriában, ........

 

http://twice.hu/eletmod/igy-vedekezz-az-izzadas-ellen-hazilag

 

Idézek: " .....4. Borotváld le a hónaljad. A szőrzet ugyanis fokozza az izzadás által keletkezett testszagot, kedvező körülményeket teremt a baktériumok elszaporodásának.".....

 

Kitartás! :)

tristen Creative Commons License 2013.07.29 0 0 4216

:)))))))))))))))))))))))))

 

Nos, igen, az általad megnevezett "bré" nagyságának érdekében végzem ezt a műveletet, mert nem vagyok afrikai bantu törzsből való giga brutál férfiassággal megáldva, de ennyit árulok most csak el a "műhelytitkaimról", :))))))))))))

Előzmény: zekkkk (4215)
zekkkk Creative Commons License 2013.07.28 0 0 4215

szerintem ha csak annyiból hasznosabb a szőrtelenítés, hogy nagyobbnak látszon a bré, már megérte:-DDD

Előzmény: tristen (4214)
tristen Creative Commons License 2013.07.28 0 0 4214

Sziasztok!

 

Köszi mindenkinek, aki a szőrrel kapcsolatos kérdésemre válaszolt. Nos, úgy tűnik, én akkor kivétel vagyok, mert nekem ilyen csík (ha nem is szőr mentén) hiányos a fanszőrzetem, azt is írhatnák, egyedi, bár mint ahogyan említettem már régebben is, szőrtelenítek olykor olykor, mert azt hallottam, hogy ilyen nagy nyári melegben ez higiénikusabb, habár egyszer olvastam itt, egyik hozzászólásban, hogy a szőr segíti a verejtékezést, szóval mégsem olyan jó dolog a szőrtelenítés, ..

 

Kitartás Mindenkinek, ..

 

tristen Creative Commons License 2013.07.28 0 0 4213

Szia!

 

Mivel ez a fórum országos, és nem csak Budapest, így nagyon nehéz így elsőre reagálni a hozzászólásodra.

 

Gondolom Budapesten keresel elsősorban sebészt, aki megműtene, .. és valóban az sem mindegy, hogy OEP finanszírozással (ami ugyebár azonnal lekorlátozza a lehetőségeidet, ..) vagy magán úton szeretnél minél előbb túlleni az egészen, .. Nyilvánvaló a magán út gyorsabb, esetenként konfortosabb, "szebb és jobb" is lehet, de sokkal drágább,

 

Kitartás!

Előzmény: Csaba1010 (4209)
tristen Creative Commons License 2013.07.28 0 0 4212

Szia!

 

Én is jó nyarat kívánok Nektek, és a férjednek meg mielőbbi gyógyulást!

 

Kitartás! :)

Előzmény: climbz (4208)
Ambilane Creative Commons License 2013.07.28 0 0 4211

Szia!

 

A kérdésedre több válasz létezik:

Állami vagy fizetős helyen műtettnéd magad?

Melyik műtéti eljárásban gondolkozol?

 

 

Én itt voltam bő egy hónapja, nyugodt szívvel ajánlom őket ha fizetős ellátásban gondolkozol:

http://www.robertklinika.hu/hu/tartalom/Sebeszet/Szolgaltatasaink/Serv#start

Előzmény: Csaba1010 (4209)
zekkkk Creative Commons License 2013.07.28 0 0 4210

Nekem még nem nőtt ki, hiszen még fiatal vagyok még ehhez:))) na de komolyra fordítva a szót, ugyanúgy van a szőrzet mint előtte, de pont a hegen van egy szőrtüsző, amiből az egyetlen szőrszál nem tud "kibújni" és csak növekszik belül, de megoldottam, amikor már úgy látom, hogy jó lenne ha kijönne, akkor segítek neki.

Előzmény: tristen (4206)
Csaba1010 Creative Commons License 2013.07.27 0 0 4209

Sziasztok Kedves Sorstársaim, szeretném a segítségeteket kérni. Tudnátok ajánlani orvost aki elvégzi a lágyéksérv műtétet és azt is megköszönném ha egyetlen mondatban leírnátok, hogy miért. Nagyon köszönöm előre is! Üdv, Csaba

climbz Creative Commons License 2013.07.26 0 0 4208

Sziasztok!

 

82-es trolipòtlò: a herèk alapbòl sincsenek egyforma magassàgban. Az egyik magasbban szokott lenni egy kicsit. Sztem pont a jobb, de règen tanultam anatòmiàt. Meg nincs is jelentősège. Valòszìnüleg egy kicsit meghùztàk a funiculust emiatt van ez a furcsa érzès. 

 

Nekem is laparoscopia volt, nő lèvèn nem szőrös a hasam ìgy ebben nem tudok nyiltakozni :-) Ha eredetileg volt ott szőr ahol a heg van vissza fog nőni.

 

Ezen a hèten szabin vagyunk. Nem győzöm kialudni magam. ÙGy nèz ki egyenlőre erre az èvre ennyi jut. Nem èrdekel csak a pârom tèrde rendbe jöjjön! Most elèg gàz, egy kis fűnyíràstòl is bedagad meg fàj neki. Nagyon izgulok a műtéte miatt de neki megpròbàlom nem mutatni. Remèlem nem lesz semmi szövődmèny és hamar rendbe jön.

 

 

Tovàbbi jò gyògyulàst mindenkinek! Jò nyaralàst aki mèg előtte van!

Ambilane Creative Commons License 2013.07.26 0 0 4207

Bár nekem "csak" laparoszkópiás műtétem volt, a 2 kis heg mentén visszanőtt a szőr.

 

Jó hétvégét Mindenkinek! :-)

Előzmény: tristen (4206)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!