Keresés

Részletes keresés

csabilaci Creative Commons License 2007.07.07 0 0 223

jessz....

 

és hogy haladsz vele????

 

mi a bigproblem benne??

Előzmény: parti_76 (222)
parti_76 Creative Commons License 2007.07.07 0 0 222
csabilaci Creative Commons License 2007.07.07 0 0 221

vhol láttam erre egyjó leirást.....

 

www.nlcafe.hu

 

ott vhol megtalálod

Előzmény: peach.blow (216)


csabilaci Creative Commons License 2007.06.01 0 0 220
:O)
Előzmény: Törölt nick (217)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.28 0 0 219
:))
Igen, egy ilyen kapcsolat fontos alapja ennek :)
Előzmény: peach.blow (218)
peach.blow Creative Commons License 2007.05.27 0 0 218

:))

Köszönöm a választ!:)

Hát a lelkesedéssel nincs gond, az biztos:)

És nem kell aggódni, hogy valamelyikünknek nem jó, szerencsére ezzel sosem volt gond, mindig szólunk a másiknak, ha vmi nem ok. Bár ez marha ritkán fordul elő. Elég jól összeillünk ilyen téren (is) :))

Mázlista vagyok:)

Előzmény: Törölt nick (217)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.23 0 0 217
szia :)

A lényege a dolognak a türelem, és hogy mindig csak annyit csinálj, ami Neked is öröm, és jó.
Az elején elég ha egy aktus közben csak egyszer próbálod mélyebbre, aztán csak szopogatod kedvedre játszadozva. Az öklendezést is ki tudod küszöbölni így, mert ha csak egy betolást csinálsz, gyors, laza mozdulattal, akkor nem jön a hányinger. Talán egy jó tanács ide, hogy a hányinger nem kimondottan attól jön, hogy betolod, hanem hogy otthagyod. Így sokkal jobban figyelj arra, hogy amikor letorkozod utána egyből húzd is vissza fejed. Így az öklendezés tényleg elkerülhető, vagy minimalizálható.
Aztán idővel meg tudod tanulni, hogy meddig hagyhatod ott, sőt egy idő után kihúzás nélküli mélytorkos "szájbabaszás" is megy :) Az tényleg király dolog, bár nekem évekbe telt amíg meg tudtam tisztességesen csinálni.
Viszont tényleg fontos, hogy mindig csak annyit, ami mindkettőtöknek kellemes, és jó, és így lesz lelkesedésed és motivációd a technika folyamatos tökéletesítésére :)
Előzmény: peach.blow (216)
peach.blow Creative Commons License 2007.05.23 0 0 216

Na mi van? Megint sehol senki?? Meséljetek :)

Én nagyon szeretném ezt megtanulni, próbálkozom is a párommal (és nem csak azért hogy neki jó legyen, hanem mert egyszerűen úgy érzem közben, hogy legszivesebben mind a 105 kilóját szeretném lenyelni:)) , de eddig még nagyon kevésszer sikerült mélyebben bevenni, és akkor sem teljesen tövig :( Nekem ez a torokfeszitgetés nem nagyon megy, akkor is öklendezni kell, ha nincs is semmi a számban, csak úgy a leirás alapján próbálom úgy tartani a fejem meg a szám, stb. Mit bénázok el? Ha már párszor sikerült mélyebben bevenni, máskor mért nem megy?  

Törölt nick Creative Commons License 2007.05.02 0 0 215
oké vettem
szivarr Creative Commons License 2007.05.02 0 0 214
hali
Nem rosszak a képek, de ne offoljuk ezzel szét a topicot.
Eredeti privát fotók inkább jöhetnek, mert mással tele van a net.
Itt pedig a saját vélemények, tapasztalatok a lényeg.
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.01 0 0 213
Helló találtam néhány idevágó képet
ostoros egysejtű Creative Commons License 2007.03.22 0 0 211
ez így van. az benne az élvezet, amikor eltűnik a számban és látom mennyire jó a másiknak. na meg a kiszolgáltatottság érzése. aki ezt nem kívánja annak nem is lesz jó, azaz eröltetni sem kell. persze amikor valamelyik barátnőm elégítem ki szájjal az sem okoz fizikai élvezetet, mégis örömmel csinálom mert érzem rajta az eredményét.... :-))
Előzmény: csingicsenge (205)
szivarr Creative Commons License 2007.03.21 0 0 210
Szerintem nem olyan nagyon nehéz "gyakorló társat" találni. Nem a szerelmet kell keresni, az valóban más tészta.
Szóval amelett vagyok, hogy nem holmi zöldségen v. gyümölcsön kell próbálkozni:) Számomra ez visszatetsző dolog (is).
Előzmény: Edina_91 (200)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.21 0 0 209
Erre két dolgot tudok javasolni :)
Egyik, hogy próbáld úgy, hogy a srác két lábán áll, és Te előtte térdelsz, úgy a legkönnyebb.
A másik.. hogy a ha valamit nem akarsz, akkor nem is fog sikerülni :) és amit nem akarsz, azt ne is csináld :) Két ember között a sex nem ettől lesz jobb. Ezt tényleg csak úgy lehet csinálni, ha Te is legalább annyira élvezed, mint Ő.
Előzmény: csingicsenge (208)
csingicsenge Creative Commons License 2007.03.21 0 0 208
Próbáltam többször, de nekem úgy látszik kicsi a torkom vagy nem tudom, de a felét ha beveszem, öklendezek.
Előzmény: Törölt nick (207)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.21 0 0 207
Szia :)

Szerintem rossz szemszögből nézed a dolgot. Személy szerint nekem, mint nőnek ez nem elsősorban fizikai, megfogható szinten élvezet. (Attól függetlenül, hogy simán felizgulok tőle.. nem is akárhogy :) Persze van egy olyan nyami része, hogy csócsálom a merev szerszámot, mintha konkrétan enném.. de.. ez nem erről szól.
A szopás hatalomról, alázatról és szolgálatról .. mint amolyan finom mentális és érzelmi gyönyör játékról mesél. De mégsincs köze a szado mazohoz :) Mert ez senkinek semmilyen szinten nem fáj, és nem bánt.

Amikor egy férfi péniszét a szádba veszed, akkor pont azért, mert fizikailag neki sokkal nagyobb gyögyört okozol mint magadnak, .. igen pont ezért tudod ezeket a pillanatokat Te irányítani. Tökéletesen uralmad alatt tartod a Férfit, az élvezetét és a gyönyörét miközben Te "tiszta tudattal" tudsz -csak arra öszpontosítani- hogy még nagyobb gyönyört okozz. Ezzel persze szolgálod Őt :) Miközben ő teljesen elengedheti magát, és csak az élevezetére koncentrálhat. Neked pedig ajándéknak megadatik, hogy ezt lássd, ahogy átlépi azt a határt, amikor elengedi a merev megszokott álarcait, és tisztán csak Élvez. És mi ebben a mélytorok ? hmm..fini hab a tortán :)

De lehet, hogy a kezdeti lépések.. nem olyan izgalmasak.. dehát.. én azért szeretek és élvezek biciklizni attól még, hogy az elején tuti eltanyáltam párszor :)
Előzmény: csingicsenge (205)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.21 0 0 206
... viszont.. ha zöldséges tudja mit akarnak rajta gyakorolni, akkor készségesen hazaszállítja a bannánt (is) :)
Előzmény: ostoros egysejtű (204)
csingicsenge Creative Commons License 2007.03.21 0 0 205
Nem tartom élvezetnek azt amitől hányingerem van...
Előzmény: ostoros egysejtű (122)
ostoros egysejtű Creative Commons License 2007.03.21 0 0 204

valszeg, és van még egy előnye:

ha banánt veszel, nem kell vele hazavinned a zöldségest is...:-))

Előzmény: fantm..asz (203)
fantm..asz Creative Commons License 2007.03.21 0 0 203

A banánt könnyebb beszerezni?!

Előzmény: Edina_91 (200)
tegnaputan Creative Commons License 2007.03.20 0 0 202
Nna, ezt hiába is próbálod magyarázni (süket falakra talál a pusztába kiáltott borsó). Valaki vagy tudja ezt, vagy megette a fene... :(
Előzmény: Edina_91 (200)
josycune Creative Commons License 2007.03.20 0 0 201
Edina 91, nyugodtan keress meg :)
Előzmény: Edina_91 (200)
Edina_91 Creative Commons License 2007.03.20 0 1 200
Hát azért ez nem olyan egyszerű! Hiába vágyik nagyon az ember lánya a dologra, egyáltalán nem mindegy hogy kihez tartozik a farok!
Előzmény: szivarr (199)
szivarr Creative Commons License 2007.03.19 0 0 199
Én sem értem igazán ezt a mindenfélével való próbálgatást. Hiszen ha van, akin lehet gyakorolni, akkor az a legjobb, miért is kell más "eszköz"? Ha pedig nincs senki, akkor meg minek gyakorolni?:) Ez így félig-meddig sajnos butuska dolognak látszik.
A legegyszerűbb az, ha tényleg nincs senkije az embernek, hogy kerítek valakit akin lehet gyakorolni. Ha már tényleg a tanulás a cél, akkor csak így lehet igazán, szó szerint elmélyülni a dolgokban:)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.16 0 0 198
Nem is értem miért kell ezt bonyolítani szegény gyümikkel meg zöldségekkel :)
A férjem soha nem volt semmilyen gyakorlás ellen :P Még a legelső kezdő öklendezős résznél sem. Legalább így ezt is "együtt" tanultuk, próbálgattuk, tesztelgettük. Meg persze így pontosan tudja, hogy mennyi munka, próbálgatás és idő van abban a rövidnek tűnő, de brutálisan gyönyörteli pillanatokban, amikor a farka tövig van a számban :)
Előzmény: fantm..asz (197)
fantm..asz Creative Commons License 2007.03.16 0 0 197
Valóigaz,ha nem hámozzák meg akkor sérülést okozhat ,ha meghámozzák,törik.Mindent használjunk arra amire való!
Előzmény: angyalarcú (196)
angyalarcú Creative Commons License 2007.03.16 0 0 196
jah..ha  vki megfulladni akar..maradjon a banánnál...
Előzmény: apontkokos (193)
tegnaputan Creative Commons License 2007.03.16 0 0 195
Mert a megnyitottak ugyan olyan kicsik, mint a bélyegképek. :(
Előzmény: Törölt nick (190)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.15 0 0 194
sziasztok találtam néhány érdekes képet.
apontkokos Creative Commons License 2007.03.15 0 0 193

Dipdipdiiiip.......................

 

Anno a nőklapja cafe oldalán olvastam erről és a banánt ajánlották a gyakorlat céljára..........

 

Azt hiszem ez nekem nem kell..........lehet maradi vagyok.....de megvagyok nélküle....

 

Inkább más technikát használok......van még néhány lehetőség............

 

KA

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!