Keresés

Részletes keresés

kori035 Creative Commons License 2013.02.25 0 0 20906

Horváth Kornél vagyok, 22éves fotográfus.

Az egész ország területén dolgozom mint esküvő fotós,és filmes, természetesn professzionális techinkával, és az utómunkához szükséges progi,gyors számítógéppel, Macintosh rendszert használva. (honlap átalakítás miatt egyenlőre elnézéseteket kérem, linket nem tudok csatolni)

 

Árajánlat, és referencia képek emailben.

 

Érd.: kori053@gmail.com

 

ub1321 Creative Commons License 2013.02.24 0 0 20905

ESKÜVŐI FOTÓS TAVASZI ESKÜVŐKRE!

 

A nyaram betelt, de márciusra, és áprilisra bővan van szabad helyem.

Aki tavasszal tartja az esküvőjét, kukkantson rá a weblapomra: www.bodai.hu

Aki nagyon sokat szeretne költeni az esküvői fotózásra

annak nem én leszek a fotósa:))

Eleonóra02 Creative Commons License 2013.02.20 0 0 20903

Sziasztok!

 

Látom szokás szerint folyik itt a reklám áradat, azért én megpróbálkoznék ismét a kérdésem felvetésével: esküvői helyszín ötlet?
A reklám most nem kell, köszönöm, saját tapasztalatok előnyben :) 

 

sir.nickolasék a Regatta Hotelben voltak, 2 hete kint voltunk megnézni a terepet, körbevezettek, megmuttaták a dolgokat, hol lesz a vörös szőnyeg meg minden. Igaz hó volt, így eléggé igénybevette a fantáziámat a dolog elképzelése, de a Duna part miatt kifejezetten tetszett. Viszont a probléma, hogy 2 épületük van, egy Hotel és egy Motel. Hát abból jó nagy sértődész lesz így a családok között, ha valakit a Motelben szállásolunk el, míg más a Hotelben van. Igaz még nincs meg a végleges eljövősésottalvós létszám, szóval lehet hogy befér mindenki a hotelben.

 

Stakka Boo ajánlotta a Gottwald Hotelt, 4 csillag, nagyon nívós, de még nem jutottunk el odaáig, hogy kimenjünk oda is megnézni. Illetve ajánlottál egy lovasberényi kormányüdülőt, ahoz nincs egy linked vagy telefonszámod vagy valami elérhetőséged? Megnézném.

 

És akkor most kérnék még szépen tőletek beszámolókat és helyszín ötleteket, jó lenne ha lenne a tarsolyomban vagy 3 tuti hely :)

 

Köszönöm,

 

Eleonóra

gincso20 Creative Commons License 2013.02.17 0 0 20902

Kedves Jegyes párok!

Válalkozásunk vállalja komplett esküvői és rendezvény dekorációk tervezését és kivitelezését.

A nagy érdeklődésre való tekintettel meghosszabbítottuk akciónkat. Most minden 2013.02.28.-ig lefoglalt dekorációs megrendelés mellé nagy értékű különleges ajándékkal kedveskedünk a megrendelőinknek.

Ami 2db egyedi VILÁGÍTÓS SZÉKSZOKNYA ezek Magyarországon még csak nálunk kölcsönözhetők.

Székszoknyáink bérelhetők ekrü fehér, és fekete színben is rakott, székre szabott bármilyen székre jó, még egyes karfás székekre is.

Akciós ajànlatunk keretein belü az organza masnival rendelt székszoknyàinkhoz melynek darab ára:350Ft ajándek képpen egy alap dekoraciòt biztositunk minden megrendelőknek.

Mely a következőket tartalmazza 30Fèle szìn kőzül vàlaszthatò masnival az asztalokra sima vagy mintas futò a főasztalra szaténselyem asztalszoknya a svédasztalra szinten sszatèn anyagbòl készült asztal szoknya a főasztal elejère 1db organza dekor anyag es egy fényfüggöny.

Foglaljátok le még idén 2012-es áron a 2013-as esküvőtökre a dekorációtokat.

Az ár tartalmazza a mosás, vasalás, költségét, valamint a felrakásét is, viszont amennyiben csak székszoknyát rendelsz úgy a kiszállítás plusz költség.Bármilyen színű választható masnival. A kiszállítását is Vállajuk az ország bármely pontjára. 80Ft/km-es áron. Amennyiben komplett dekorációt kérsz úgy a kiszállítási költséget teljes egészében elengedjük. A szabad kapacitásról kérlek mindenképp érdeklődj, minden esetben előzetes foglalás szükséges. Kérj árajánlatot: 0630/816-02-94-es számon, vagy a kreativ.e.dekor@gmail.com címen Munkáinkból még több képet találsz: www.kreativdekor.gportal.hu

A&B video Creative Commons License 2013.02.16 0 0 20901

Nemcsak az életünk, de a szerelmünk is a filmezés. Különösen, ha esküvőről van szó. Fantasztikus dolog ilyen közelről átélni és megörökíteni két ember boldogságát. 

Modern, trendi, lendületes esküvői filmeket készítünk full HD minőségben.

Tőlünk nem klasszikus, unalmas esküvői videot kaptok. Valljuk, hogy nem a film hossza, hanem a hangulata a fontos.

Ha szeretnétek, hogy a Nagy Napot veletek töltsük, keressetek meg minket alábbi elérhetőségeinken.

 

www.abvideo.hu

abvideo2011@gmail.com

 

 

Évus71 Creative Commons License 2013.02.13 0 0 20900

Egy rendezvény azoknak a pároknak, akik tervezgetik életük nagy pillanatát! ;) http://csatavendeghaz.hu/eskuevoi-nap-es-farsang

Törölt nick Creative Commons License 2013.02.12 0 0 20899

Ez jól hangzik! Én is ilyen esküvőt szeretnék!!!

Előzmény: Stratonicus84 (20871)
Etter78 Creative Commons License 2013.02.12 0 0 20898

Most olvastam ezt a cikk sorozatot és nekem nagyon tetszett:

http://lexi.hu/te_es_en/20130212_hol_kezdjem_eskuvoszervezes__tippek_trukk.aspx

 

Mi is most készülünk és volt benne olyan amit megfogadtunk :)

 

Tudtok jó vőfély-t Budapesten? Aki olyan ízesen tud beszélni :)

kori035 Creative Commons License 2013.02.11 0 0 20897

Sziasztok.

 

Horváth Kornél vagyok, 22éves fotográfus.

Az egész ország területén dolgozom mint esküvő fotós,és filmes, természetesn professzionális techinkával, és az utómunkához szükséges progi,gyors számítógéppel, Macintosh rendszert használva. (honlap átalakítás miatt egyenlőre elnézéseteket kérem, linket nem tudok csatolni)

 

Árajánlat, és referencia képek emailben.

 

Érd.: kori053@gmail.com

 

kori035 Creative Commons License 2013.02.11 0 0 20896

Sziasztok.

 

Horváth Kornél vagyok, 22éves fotográfus.

Az egész ország területén dolgozom mint esküvő fotós,és filmes, természetesn professzionális techinkával, és az utómunkához szükséges progi,gyors számítógéppel, Macintosh rendszert használva. (honlap átalakítás miatt egyenlőre elnézéseteket kérem, linket nem tudok csatolni)

 

Árajánlat, és referencia képek emailben.

 

Érd.: kori053@gmail.com

 


Törölt nick Creative Commons License 2013.02.09 0 0 20895

Sziasztok

 

Szeretném felhívni a figyelmetetket egy most készülő kis szösszenetre, ami külföldi esküvők történetét gyűjti össze, ezzel ötletet adva a magyar menyasszonyoknak. A blogon nagy szerepet fok kapni a természetbarát esküvő, a kreatív esküvő, és a takarékos esküvő.

 

Remélem mindenkinek örömet szerzek ezzel a kis oldallal ami teljesen reklám mentes!

 

 

http://brideslive.blogspot.hu

 

Stakka Boo Creative Commons License 2013.02.08 0 0 20894

SZIASZTOK!

MEGÚJULT OLDALUNKON MEGNÉZHETITEK LEGFRISSEBB HD VIDEÓINAKT!

 

http://www.profieskuvoivideo.hu/

Midnight Princess Creative Commons License 2013.02.07 0 0 20893

Ha valaki az esküvőre maga készítené el a sminkjét. Szuper minőségű, magas pigmenttartalmú kozmetikumok, csak természetes anyagokból, állatkísérletek nélkül: http://www.e-makeup.hu/

Eleonóra02 Creative Commons License 2013.02.07 0 0 20892

Köszönöm szépen hogy időt szántatok rám, jó pár helyről kértem ajánlatot, megnézzük mi lesz.

Tapsztalataitokat továbbra is várom, mert még semmi nincs eldöntve, és már mindjárt itt az augusztus :)

A Regatta Hotel jónak tűnik, a hétvégén megyünk ki megnézni, a gottwald hotel elég nívós helynek néz ki, de nincs vízpartjuk sajna. (mondjuk a medencéjük a képek alapján gyönyörű)

Az erdei vadászházról nem nagyon találtam semmit, Stakka Boo ha tudnál egy linket küldeni, azt megköszönném.

 

A regatta hotelről meg a gottwald hotelről tud még valaki valami infót?

 

 

Előre is köszönöm mégegyszer!

Előzmény: Stakka Boo (20889)
Amenofus Creative Commons License 2013.02.05 0 0 20891

Nálunk a First Party Band zenélt az esküvőnkön. Nagyon nagy bulit csináltak, nagyon ott vannak! Csak ajánlani tudom őket azoknak, akik igényes élő zenét szeretnének az esküvőjükön!

Temarier Creative Commons License 2013.02.04 0 0 20890

Sziasztok! Tudom, hogy nem ide tartozik, de a segítségeteket szeretném kérni. A párommal beneveztünk egy versenyre, melynek fődíja egy wellness hétvége. Szeretnénk miné jobb eredményt elérni, ezért arra kérlek benneteket, hogy egyszer vagy többször (24 óránként lehet szavazni) szavazzatok a képünkre! Csupán 2 kattintás az egész! Köszönjük szépen!  Ezen a linken elérhető a kép:  http://www.stylemagazin.hu/foto/17676

Stakka Boo Creative Commons License 2013.02.04 0 0 20889

Tatán dolgoztam a gottwald hotelben ez a goflpályás m1 lehajtónál van.

Baromi jó hely,elég messze a sztrádától.Vagy volt még1 a lovasberényi kormányüdülő a velencei hg-ben.

Erdei vadászház gyönyörü parkkal.

 

Mindkettő kb félórára bp-től.

Előzmény: Eleonóra02 (20885)
sir.nickolas Creative Commons License 2013.02.04 0 0 20888

Hát igazán nincs mit.

 

Neem, eredetiben irtuk alá, az anyakönyvezető előtt a parton. Vörös szőnyeg végig, aztán előtte kis asztalka, egyik végén én meg az asszony, a másik végén meg az anyakönyvvezető. A nép meg a teraszról figyelt meg fényképezett.

A dekoráció nálunk necces volt, mert mi hívtunk ugye esküvőszervezőt, aki olyan sokszor akasztotta össze a bajuszát az anyósommal, hogy inkább visszamondta a dolgot :D
Szóval utána a lányok intézték a dekorációt a személyzettel, arról nem nagyon tudok nyilatkozni... hát spec a székszonya az nem tom mi, de volt mindenféle díszítés, nagyrészt olyan szinűek mint a koszorús lányaink ruhái.

 

Előzmény: Eleonóra02 (20887)
Eleonóra02 Creative Commons License 2013.02.04 0 0 20887

Köszi Nickolas! Már meg is néztem a honlapjukat, tényleg nagyon szép képek vannak fenn az oldalon. Igen, valami ilyet szeretnék én is! :) Mindenképpen kérek tőlük ajánlatot.

Nekünk a fotóssal nem lesz gond, mert az öcsém fotós, így ő fogja csinálni a képeket. Mondta is, hogy ő mindenképpen előzetesen meg akarja nézni a helyszínt.

A szertarás ott hogy volt? Kimegy a helyszínre az anyakönyvvezető, aztán meg eredetiben aláírjátok a polgármesteri hivatalban egy másik alkalommal?

Még egy kérdés. Volt valami dekorációtok? Székszoknya meg ilyesmi? A helyszín csinálta, ti vagy dekoros?

Köszi a segítséget!

Előzmény: sir.nickolas (20886)
sir.nickolas Creative Commons License 2013.02.04 0 0 20886

Hali!

 

Nekünk 2 éve nyáron volt az esküvőnk, pestiek vagyunk, de mi sem akartuk pesten tartani szóval mi a szentendrei szigetre mentünk ki egy hotelbe, ott volt a házasságkötés is meg a lagzi is.

A térképet nézve nincs messze pesttől, viszont autós komppal lehet átmenni, ami egyrészt pozitív volt, mert a násznép még nem nagyon utazott komppal és nagyon élvezték, de az idősebb korosztály nem nagyon díjazta.

Szóval ők másnap már körbe a szigeten mentek haza, ami egy fél órával hosszabb út volt.

A kaja jó volt, a felszolgálás is, a duna parton rengeteg jó képet csináltunk. Fotóst azt magunknak kerestünk, de ő rögtön átlátta a helyzetet, aztán jó képek lettek.

Pl esküvői ruhában a stégen ülve a lábunkat a dunába lógatva... meg ugye hajóval érkeztünk, aztán ahogy fújta a szél a fátylat.

Bárkinek mutatta meg az asszony a képeket, az el volt ájulva :)

Meg mázlink volt mert gyönyörű időnk volt, aztán a naplementében is lehetett egy csomó duna parton sétálós képet csinálni. Néhány képünk fel is került az oldaluk fényképei közé: hotelregatta.hu

 

De az asszony órákat tudna mesélni arról a másfél napról :D

 

A Duna másik partján meg éppen szintén volt egy esküvő, ők meg tüzijátékoztak is... a násznép még mindig azt hiszi hogy mi szerveztük a tüzijátékot, pedig mi csak élveztük :D

 

 

Jah és Eleonóra: ha esküvőszervezőt akartok fogadni akkor készüljetek arra, hogy nagy harc lesz az anyósok és az esküvőszervező között :D

Előzmény: Eleonóra02 (20885)
Eleonóra02 Creative Commons License 2013.02.04 0 0 20885

Sziasztok!

 

Mi épp esküvői helyszínt keresünk, tudtok esetleg valamit ajánlatni. Félek, hogy már egy kicsit el is vagyunk vala késve. Júliusban szeretnénk megtartani. Budapestiek vagyunk, de nem szeretnénk itt a városban tartani. A szabadban, egy vízparti helyszínt képzeltem el. Persze az ár is fontos lenne. Egy kastályszálló nem igazán a mi pénztárcánknak való.

Köszi!

egyedij Creative Commons License 2013.02.03 0 0 20884
Ha igazán igényes esküvôfilmet szeretnél, nézd meg az oldalt!!
www.evideo.hu

Egyedi esküvôfilm
hanna1.takacs Creative Commons License 2013.01.28 0 0 20883

Sziasztok!


Látom, hogy itt többen is ajánlanak fotóst/helyszínt stb.

Én nagy ruha keresésben vagyok, mert hivatalos vagyok egy hamarosan megrendezésre kerülő bálra. Ezen okból kifolyólag több ajánlást is kaptam és végül arra az oldalra jutottam, aminek a linkjét mindjárt ide teszem. Úgy gondoltam itt is körbe kérdezek.  Szerintem ha valaki még velem egy cipőben jár és keresőben van (esküvőre/bálra), akkor neki szintén tetszeni fognak ezek a ruhák :)

igenszalon.hu/alkalmi-ruhak/love-by-enzoani

 

de ezen az oldalon is rengeteget találtam már :)

bellamode.hu/webshop/category/alkalmi-ruha/31/8046

 Én személy szerint elsősorban valami sötétebb színűre gondoltam. Ti milyet preferáltok egy ilyen eseményre? Vagy ha már van ilyen ruhátok az milyen stílusú?  Rövid szabású vagy földig érő? Ti sötétet vagy színeset szerettek jobban viselni? Egy piros ruha biztosan gyönyörű de nem túl "feltűnő"? :P 

mit gondoltok? 

K258 Creative Commons License 2013.01.27 0 0 20882

Sziasztok!

 

Szerintem sok fontos dolog mellett az egyik lényeges momentum a fotós kiválasztása az esküvőre.

Szeretnék ajánlani egy nagyon jó fotóst, aki ismerősöm, és aki tökéletesen kapja el a pillanatokat. Pár ismerősöm esküvőjén már volt és nagyon hálásak voltak neki, hogy visszanézve a képeket, előhozta pont azokat az izgalmas érzéseket és boldogságot, ami a nagy napon körülvett mindenkit. Ja és szerintem ami még fontos, hogy nagyon jó áron dolgozik, és végigkíséri az egész napotokat. 

 

http://www.menyasszonyfoto.hu/arak

 

 

Ezen az oldalon van egy blog is, ami a férfi, női kapcsolatokról szól arról, hogy mi játszódik le a menyasszonyban és a vőlegényben, az esküvői előkészületek alatt hogyan élik meg a mindennapokat. Szerintem nagyon vicces :))))))

 

Ha tudtok ti is valami jó sztorit, amit esetleg megírnátok, akkor azt feltesszik az oldalra, ezzel is szeretnék azt megmutatni, hogy az esküvői előkészületekben született viták, félreértések, felmerült problémák, izgalmak, teljesen normális dolgok!

A történeteket az alábbi email címre tudjátok küldeni.

 

eskuvosztori@menyasszonyfoto.hu

 

Szép estét!

 

 

 

 

 

djadrian Creative Commons License 2013.01.27 0 0 20881

Esküvői fotóst kereső pároknak szeretnék ajánlani egy oldalt: fotosok.eu

 

kismancs05 Creative Commons License 2013.01.14 0 0 20879

Esküvői ruhaszalon tapasztalat:

 

Szóval akit Ne válasszatok még véletlenül sem:

Hanna Szalon- a ruháik szépek ugyan, de szerintem nem tárolják higiénikusan (egy sem volt lefóliázva) sajnos nekem ez számít, agyon próbáltatják a ruhákat és ez szerintem látszik is a ruhákon, bár újnak hirdetik mind majdnem. A  tulajdonos ( azt hiszem Andrea) borzalmasan tukmálja a ruhákat, számlát nem akar adni természetesen zsebre akar dolgozni. Illetve erőszakosnak éreztem végig amíg ott voltam, minden ruha rajtad áll a legjobban, csak vidd már. A barátnőm akivel voltunk szintén úgy jött ki velem, hogy ez az a hely ahova soha többé vissza nem akarunk menni.

Aki viszont pozitív csalódás:

Eklektika Szalon. Kulturált, nem erőszakosak, nyugtát adnak, nincs izzadtság szaga. Őket nagyon tudom ajánlani.

 

gincso20 Creative Commons License 2013.01.06 0 0 20878

Kedves Kollégák!

Szeretném a figyelmeteket felhívni a következő lehetőségre.
Vállalkozásunk immár 4 alkalommal készül a Budapest Sport-arénás esküvő kiállításra.
Minden éveben komlex szervezett standdal veszünk részt az eseményen így lesz ez ebben az éveben is.
A helyek értékesítését már befejeztük de egy partnerünk visszalépett így a helyére 2m2-re másik partnert jelentkezését várjuk.
Elsősorban kis helyigény miatt Esküvőszervező vagy Dj, vagy Ceremóniamester vagy Vőfély Kolléga jelentkezést várjuk de nyitottak vagyunk egyéb szolgáltató partnerekkel történő együttműködésre is.
A Standunk Sarok Stand az A szektorban a főutcán.
Ha érdekel a lehetőség várjuk, a leveleteket a georgina@gondtalaneskuvo.hu-ra
vagy a hívásotokat a 0630/816-02-94-es számon.
Teljes értékű megjelenést tudunk biztosítani.

Fazola Creative Commons License 2012.12.27 0 0 20875

Kedves menyasszonyok! Hagyományörző esküvőt terveztek? Szeretnél az alkalomhoz illő, egyedi ruhát készíttetni? Nézz szét honlapomon és ha tetszenek a ruhák, hívj bátran! Segítek megálmodni és elkészíteni a csodálatos ruhát életed legszebb napjára. Minden ruhát kézzel hímzek, ezért kérlek időben keress, hogy elkészülhessen a ruha a nagy napra.

 

 http://kekiandi.nanasikovacs.hu

 

       

www.lagzim.hu Creative Commons License 2012.12.06 0 0 20873

Profi, megbízható Esküvői DJ, reális áron.
Ahogy Ti szeretnék, a Ti igényeitek szerint.
Egyszer van Esküvő - nem mindegy, hogy milyen.

http://www.eskuvoredj.com/

 

www.lagzim.hu Creative Commons License 2012.12.06 0 0 20872

Sziasztok!

Ajánlanék egy klassz Esküvői tanácsadó oldalt mindenki figyelmébe.
Esküvői tippek, tanácsok, ötletk vannak benne, hozzávetőleg 10 perc elég az átolvasására.
Átnézve biztosan könnyebben fogunk a szervezéshez, valamint tartalmaz esküvői hibákat is, aminek NE kövessünk el.

Az oldal címe:

http://www.eskuvoihiba.hu/


Nézegessétek :-))

Üdv.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!