Keresés

Részletes keresés

klumpafetisiszta Creative Commons License 2015.02.17 0 0 864

Sziasztok!Így zajlik az élet!??Köszönet a képekért!Élmény!!!Mi újság!!Újabb élmény?Egyenlőre nálam is csak a régiek.De ha azokból is ha van?

 

cyandora Creative Commons License 2015.02.16 0 0 863

forgatás

cyandora Creative Commons License 2015.02.16 0 0 862

Na jó, legyen neked is egy jó napod...:)
Isteni műszak (r: Bodzsár Márk, 2013, ft. Stork Natasa)

klumpa_boy Creative Commons License 2015.02.16 0 0 861

Köszönjük! Szépek, csinosak, retrósak. A magam részéről csak egyet bánok, hogy nem klumpák, nem a svéd fazonú fapapucsok.

Előzmény: cyandora (860)
cyandora Creative Commons License 2015.02.16 0 0 860

Bonus:
Ki beszél itt szerelemről? (Bacsó Péter, 1981) a vizipólós férj, Csapó Dudi a klumpás
Illetlenek (tv film, r: Mancserov Frigyes, 1977) ha jól emlékszem, a Kertész Péter által alakított karakter felesége sodrófával, mindig fapapucsban támad.

cyandora Creative Commons License 2015.02.16 0 0 859

Szívzűr (r:Böszörményi Géza, 1981)

cyandora Creative Commons License 2015.02.16 0 0 858

Amikor befejezi rőptét a denevér (r:Tímár Péter, 1989)

cyandora Creative Commons License 2015.02.16 0 0 857

Fagylalt tölcsér nélkül (sz: Kútvölgyi Erszébet, r: Felvidéki Judit, 1989)

klumpa_boy Creative Commons License 2015.02.16 0 0 856

Külföldi színésznők között gyakrabban találni klumpásakat. Ez megint egy külön felsorolás lenne :-)

 

Képgyűjtemény is van a Pinteresten:

https://www.pinterest.com/clogf/celebrities-wearing-clogs/

 

Előzmény: cyandora (854)
klumpa_boy Creative Commons License 2015.02.16 0 0 855

Akkora lett itt a pörgés, hogy csak kapkodom a fejemet :-)

 

A Szórád-ház című pár részes filmsorozatban is volt klumpa. Sötétkék lyukacsos felsőrészes Dr. Scholl's. Kovács Patrícia és Haumann Petra mászkáltak ilyenben.

 

A Barátok közt az csalóka volt, mert az előzetesben szerepelt a jelenet, viszont az jó sokszor. A sorozat még nem érkezett el ehhez a ponthoz, így nem tudok konkrét részt mondani. Nem követem én sem amúgy, ez tényleg csak véletlen, hogy megláttam. (azaz annyira nem véletlen, ha belegondolok, hogy az előzeteseket hányszor adják le...) A sorozatban Bárány Enikőnek hívják a lányt, az igazi neve Pataki Szilvia.

 

Ha tudnék capture képeket készíteni, akkor a filmekből fel tudnék már tölteni ide. Vagy jó lenne valami külön oldalt csinálni a galériáknak.

Előzmény: Fapapucsklumpafun (850)
cyandora Creative Commons License 2015.02.16 0 0 854

Oké, írtam. Szeretnék egy ilyen "magyar Peggyt" végre élesben is látni, esetleg van a gyűjteményedben, vagy képed róla? Megmondom őszintén, én sosem láttam ilyet nőkön, lehet, hogy túl fiatal voltam a nyolcvanas években.
Ami a jelmezt illeti, nem csak "kosztümös" darabokban, de szinte minden esetben a jelmeztervező válogatja őket össze, nagyon ritka, hogy valaki a saját ruhájában játsszon, de azért előfordul, lásd Colombo hadnagy legendás ballonkabátja. Kútvölgyitől meg kellene kérdezni, hogy a saját papucsában játszott e, és hogy megvan e még, szerintem jót nevetne! Nem kizárt, vannak "fapapucsos" színésznők, például Whoopy Goldberg, akit legalább három filmben láttam klumpában játszani, nem hiszem, hogy véletlen lenne, vagy Sarah Jessica Parker (Szex és New York) akiről több paparazzi kép készült a filmből is ismert rózsaszín Schollban.

Előzmény: Fapapucsklumpafun (853)
Fapapucsklumpafun Creative Commons License 2015.02.15 0 0 853

Igen valoban Berkemann csak itthon beleivodik az emberbe a scholl mert az elterjedtebb valamiert idehaza..

A delker forgalmazta ezt a magyar peggyt,nyilvan koppintotta a berkemannrol,de szerintem szexibb lett mert meg jobban kiemeli a talpat,meg hangosabban csattog benne a talp..Istenem anno micsoda latvanyok voltak ezek!Amikor kutvolgyi is hordta,de ugye meg rengetegen masok is.Orgia volt a szemnek.A filmben kotott pulcsiban cigizve hordja kesobb otthon iras kozben.Maga a klasszik fapapucsos tipikus no abban az idoben.Amugy erdekes kerdes hogy magukban a filmekben a nok a sajatjukat hordtak vagy az oltozteto/jelmezes szerezte be?Illetve,hogy maguk valasztottak az tuti a jelmezekbol nem?

 

Feltolteni nem tudom sajnos de irj a cimemre es lebeszeljuk! nudista123@freemail.hu

Előzmény: cyandora (852)
cyandora Creative Commons License 2015.02.14 0 0 852

a Peggy az nem Scholl, hanem Berkemann modell, és még ma is forgalmazzák, méregdrágán. A Kútvölgyiénél valamivel keskenyebb és laposabb fazon, de tényleg hasonlít. Nyaraló ügyben egyeztessünk személyes találkozót, postát, vagy esetleg fel tudod tölteni valahiová? Google drive, youtransfer, ilyesmi...

Előzmény: Fapapucsklumpafun (851)
Fapapucsklumpafun Creative Commons License 2015.02.14 0 0 851

Plusz csak meg egy dolog az elozohoz!Kutvolgyi Erzsebet fapapucsosnak szuletett!Komoly ez a magasitott fapapucs rajta!Klasszik!Orulok ha tippet adhattam!Az a fapapucs a 80as eveg szimbolizalja!Rengeteg haziasszony,boltos no,irodista stbstb hordta otthon,munkahelyen,utcan stb

.Meg a 2000es evekben is lattam irodaban egy adminisztrator non..Nem tudjatok mi volt a neve?A schollnak Peggy neven volt hasonlo..de ez magyar papucs volt nem?

Előzmény: Fapapucsklumpafun (850)
Fapapucsklumpafun Creative Commons License 2015.02.14 0 0 850

Szia neked is cyandora!!

Igen..veletlenek nincsenek!!En is igy kerultem vissza a forumra!Jo latni az eletet!A nyaralo nekem megvan dvd-n!Szivesen kolcson is adom,mert neten eddig en sem talaltam..Basti Juli a nagy szexi talpaival hangosan csattog a fapapucsaban mint presszos no!Egy snittben hosszabban is mutatjak!Jol jatssza az atlag fapapucsos not!Huh erotikus nagyon!Mindenkepp erdemes megnezni.Es egy schoĺl magasitott feher fodrasz papucs is feltunik benne!

 

Es koszi En/Mi is a filmtippeket!A deneverest,meg a szivzurt is ismerem.Van egy resz benne ahol a Hargitai Margit meg a bnoje napozik magassarku fapapucsban!!

Ill. 2 resze van a filmnek nem?Szivzur 2 is van ha jol tudom..

 

Kfetisiszta!Koszi neked is es K.boynak is!

Amugy a bkozt en sem nezem amugy;),de ezert megeri!!

Tudsz segiteni melyik lany szereplot kell keresni?Illetve melyik reszt?Hanyadik?(ugye rtlmost-on visszanezheto)

Koszi!!

 

Előzmény: cyandora (849)
cyandora Creative Commons License 2015.02.14 0 0 849

Nincs az a pénz, amiért azt a szahart nézném, nincs az a klumpa! :) viszont ez a fagylalt tölcsér nélkül nagyon jó volt, Kútvölgyi Erzsébet szenzációs, és gyerekkoroman éppen ebben az üdülőben nyaraltam sokat, kösz a tippet!

klumpa_boy Creative Commons License 2015.02.13 0 0 848

Na most láttam a Barátok Közt előzetesben az RTL klubon, hogy az egyik lány klumpában van! Nézzétek meg!

Mindenesetre rögzítettem a jelenetet, csak éppen a digitalizálással vagyok továbbra is bajban :-(

Előzmény: klumpa_boy (847)
klumpa_boy Creative Commons License 2015.02.13 0 0 847

Ez volna az:

 

 

ezek szerint kékben is volt:

 

A Crocs valóban érdekes jelenség. :-)

Előzmény: cyandora (846)
cyandora Creative Commons License 2015.02.13 0 0 846

Nekem van ilyen Scholl klumpám, háát, nagyon kényelmes, tényleg szomszédbarát, de azért nem IGAZI klumpa feeling. Azt hiszem, picit alacsonyabb is a sarka, de lehet, hogy lekopott a gumirétegből egy kevés. Sajnálom, hogy annak idején nem a teljesen fatalpú verziót vettem meg, mert ilyet már sehol sem kapni, szerintem a Scholl évek óta nem gyártja. A Crocsot klumpának mondani viszont szerintem szentségtörés.

Előzmény: klumpa_boy (844)
klumpa_boy Creative Commons License 2015.02.13 0 0 845
Előzmény: klumpa_boy (844)
klumpa_boy Creative Commons License 2015.02.13 0 0 844

Aminek teljesen gumi a talpa, azt nem veszem klumpának, igaz már vannak nagyon jó utánzatok.

A Schollnak volt olyan svédklumpája, aminek nagyon vastag gumitalpa volt, de azért ami a talppal érintkezett az fa. Volt szerencsém időnként használni egy ilyet, ez egyáltalán nem kopogott, bár azért egy tompa puffogó hang azért kísérte a járást. Ez egy kicsit szomszédbarát verzió, de még kimeríti a fapapucs fogalmát :-)

Hasonlóan vannak - főleg hátul zárt kivitelben - olyanok, amik kerti meg egyéb strapás használatra tervezett példányok és teljesen gumibevonatos a talpúk. Ugyanakkor van bennük egy fa betét, így a talppal érintkező felület itt is fa. Gerla és Gevavi márkákról tudok ilyen megoldással.

Előzmény: klumpafetisiszta (842)
klumpa_boy Creative Commons License 2015.02.13 0 0 843

Üdv Cyandora!

Sajnos egyik filmmel se vagyok képben én sem. Rákerestem, de nics teljes film, maximum részletek. Nem szoktam torrentezni, így onnan esélytelen sajna beszereznem őket.

Legjobb lenne bedigitalizálni filmről fájlba, akár csak a klumpa témájú képeket és úgy megosztani itt vagy valami weboldal-féleséget létrehozni. Gondolkodom rajta.

 

Igen! Sáfár Anikó valóban egy fehér fatalpúban volt. A talp része úgy nűnt kenem, hogy svéd fazon, de a felsőrész csak egy pánt. Csodás darab!

 

Közben a denevért megtaláltam:

https://www.youtube.com/watch?v=cZpQQnbVOeE

 

Előzmény: cyandora (840)
klumpafetisiszta Creative Commons License 2015.02.13 0 0 842

Egyébként mi a véleményetek a gumitalpú és a könnyített talpú klumpákról?Szerintem a klumpa egyik védjegye a hangja!!!Ha "elnémítják",akkor veszít a "karakteréből"!!

klumpafetisiszta Creative Commons License 2015.02.13 0 0 841

Szia Cyandora és Mindannyian!Sajnos nem ismerem a filmet!Ha tudom én is megnézem!Emlékszem a szívzúrre,meg a jelenetekre is.Újabb filmes adalék:Halloween horrorfilm:barna hajú bébiszitter autóban kapja el a gyilkos,fekete klumpában fehér zoknival.Ahol lakom,óvodai dajka 90-es években fehér pántos,felületén diszitett klumpában testszínű harisnyával fehér térdigérő köpenyben.Miért Klumpaboy?Olyan durva?Holnap találkozom,aki ért a filmrögzítéssel kapcsolatos dolgokhoz!80-as évek vége felé:kb.30-40 közötti házaspár a strandon:férfi fekete pántos klumpában,nő fehér pántos klumpában!ugyanez az időszak:házaspár kb.ilyen korú:mindkettő fekete pántos klumpában!

cyandora Creative Commons License 2015.02.13 0 0 840

Nahát, végre van pörgés, ezt már szeretem. Nincsenek véletlenek: Teljesen véletlenül találtam ide a saját egykori topikomba, miközben a Nyaraló című filmet keresem. Esetleg valakinek megvan? Ha Básti Juli és mások fapapucsban csattognak benne, akkor külön jó, de ugye ennek Balkay Géza volt az egyik főszereplője? Meg tudnátok osztani?

Cserében elárulom, hogy a "Szívzűr" c. 1981-es, mellesleg kiváló Böszörményi Géza filmben az orvost játszó Máté Gábor elég gyakran fapapucsban csattog a ház körül, egy ízben el is veszti, és utána is hajítják, máskor meg a fürdőkádban tisztogatja. Emellett van a filmben egy harirsnyás-fapapucsos jelenet is, amikor a falusi paciensek beszabadulnak a rendelőbe, és az egyik statiszta ha a lábát nézed, elég vicces módon csak toppog össze vissza, nyilván ez volt az instrukció.

Egy másik remek film, szintém Máté Gábor főszereplésével az "Amikor befejezi röptét a denevér". Ennek a végén van egy jelenet, amikor a főszereplő fiú kórházban van, és a nyomozót játszó Gáti Oszkárt egy  addig ismeretlen szereplő, vélhetően ápolónő kíséri ki a kórteremből, majd rutinos léptekkel harisnyás lábán fapapucsban eltippeg. (aki már próbált ilyesmit, tudja, hogy nem egyszerű harisnyára húzott fapapucsban közlekedni, de a 70-es 80-as években a hölgyek ebből nem csináltak problémát) Sajnos elég vacak minőségben van meg, de abszolút élvezhető.

Viszonylag új és ennek ellenére nézhető film, az "Isteni műszak", ebben a főszereplő délszláv ápolónő szerelmét játszó, minden szempontból hiperszexuális Stork Natasa szinte minden jelenetben amikor felbukkan, klasszikus "dangling" ot ad elő viseltes fehér klumpájával, amit csak akkor hagy magára, amikor bomba csapódik be a kórházba. Nézzétek meg!

A Linda sorozatot már kielemeztétek, ezért csak megemlitem, hogy a második évad első részében a végzet búvár-asszonyát megszemélyesítő Bereczné Sáfár  Anikó is egy látványos fehér fapapucsban ármánykodja végig a legtöbb jelenetet, amiben szerepel - más nem is nagyon van rajta. Mi több,  és itt spoiler következik,  ő maga  is karatézik, de  annyira már nem jól, hogy azt is tudná, hogy a fapapucsból ki kell bújni bunyó előtt, ezért a vízben köt ki.

Mindegyil említett film elérhető a legnagyobb magyar torrent oldalalról, a Nyaraló megosztásának viszont örülnék!



klumpa_boy Creative Commons License 2015.02.12 0 0 839

Persze van történetem nekem is. De nem biztos, hogy a nyomdafesték elbírja :-)))

Előzmény: Fapapucsklumpafun (837)
klumpafetisiszta Creative Commons License 2015.02.12 0 0 838

Sziasztok!Sajnos nem tudok ilyenről küldeni egyenlőre,próbálom majd valahogy!!Ez egy elől kivágott ,hagyományos magas sarkú,ilyenben volt a hölgy,világosbarna színben.A vádliját kiemelte szépen!!!Majd ahogy jönnek sorban az emlékek,írom le.Gondolom,nálatok is beugrik egy-egy meghatározó emlék!Gyógyszerész gyakornok csaj:fehér pántos klumpa,fehér térdig érő köpennyel!A fogászati asszisztens hölgy,nálam öt évvel idősebb,lehet ,róla írtam,fehér lyukacsos,és pántos klumpák harisnyával,egyszer fekete harisnyával viselte a fehér pántosat/olyat,aminek a felső részén bevágások,és/vagy lyukak vannak díszitésnek,tehát nem a sima pántos/,érdekes kombináció volt!!!Őt személyesen ismerem,meg már nem egyszer voltam a fogászaton,közvetlen,segítőkész.Mi a véleményetek a gumitalpú,és akönnyített talpú klumpákról?Emlékesztek a Klinika c. német sorozatra?Mennyi klumpás láb!!!

Fapapucsklumpafun Creative Commons License 2015.02.11 0 0 837

Milyen volt az a magassarku vilagosbarna fapapucs???-A fodraszon amit irtal?Olyasmi mint a scholl peggy peldaul?Vagy hasonlo magasitott scholl?Tudsz linket vagy kepet kuldeni hasonlo papucsrol?Csak hogy tiszta legyen melyik!Koszi!!

 

Amugy koszi az emlekeket is!Irj mindig ha eszedbe jut mas is!Amugy az is erdekes amit irtal,hogy igen vannak akik divatbol vagy atmenetileg hordanak fapapucsot vagy klumpates vannak akik hivok..mint az osztalytarsad aki 15 eves koratol hordta.

 

Nekem kozepsuliban volt egy osztalytarsnom aki barna nem lyukacsos klumpaban volt bent a suliban sokszor es jo idoben mezitlab..Volt amikor egy hazibuliban suli utan ultunk a szobaban egymas mellett mert tarsasoztunk tobben en pedig mellette ultem.Kilepett a klumpaibol es azalso labszarara ult igy a talpai tokeletesen latszodtak..a klumpai pedig kozvetlen mellette!!Bele lehetett latni igy a klumpa belsejebe ami fenyesre ki volt mar taposva (a fa resz)...En meg mindig ugy helyezkedtem hogy az oldalamra doltem a labaimelle pl egeszen veletlenul pont a talpai melle kerultem igy...huh..na az igyen izgalmakat mi sohasem felejtjuk azt hiszem..Kesz voltam!:)

 

Na te josz megint!;)

Klumpaboy neked is vannak emlekek  vagy emlekszel rajuk?

Előzmény: klumpafetisiszta (836)
klumpafetisiszta Creative Commons License 2015.02.10 0 0 836

Sziasztok!Pontosan erről van szó:Sokkal többen vannak így aklumpákkal,fapapucsokkal,mint mi,ahányan beszélnek róla!Valószínű cikinek tartják,maguknak sem vallják be.Én is így voltam vele még diákként!De később már tudatosan nevén neveztem a dolgot!Meg hála a netnek vannak ilyen fórumok,ahol a "hasonszőrüek"tudnak erről beszélni!Igen,a jó öreg strandi élmények!!!!Azok a klaffogó lábak...,a járás közben kivillanó talpak!!!És persze:játék a klumpával!Nagyon sok élmény volt,a multkor,amikről írtam,azok nagyon meghatározóak voltak.Nekem főleg,nem kizárólag,a fehér és fekete klumpás élményeim a legemlékezetesebbek!!Ahogy eszembe jutnak még:a szomszéd lány eggyel idősebb,főleg barna klumpái voltak.Egyszer a suliba mentünk együtt,akkor fehér pántosban volt fehér zoknival,farmerral.Osztálytársnőm már 15 évesen fehér pántosban meg fehér lyukacsosban volt nyaranta,később fekete pántosban.Nála ez mélyebb lehet,mert amikor a klumpa hátrébb szorult 2000-es évektől,őt lehetett látni többször fatalpuban.Legutőbb krémszínű,magasított sarkúban volt,asszem nyáron.Na igen,strandon mindig figyeltem,mikor látok klumpás,vagy fapapucsos lábakat.Ja igen:helyi fodrászatban akozmetius meg fodrásznők:fehér köpeny,térdig érő,rövid újjú,fehér klumpa,pántos,felületén kis diszítés,testszínű harisnyanadrág és/vagy fehér zokni!!!!!Ja meg fehér lyukacsosban!!Ott várakozott az ember az előtérben üldögélve nézelődve.....!!!Egyik egyszer magassarkú világosbarna fapapucsban is volt harisnya nélkül!!Nyáron 96-ban 30-as nő fekete pántos klumpa fekete harisnyával,térdszoknya,este,tóparti galériában kérdezett néhány dolgot ui.nyári munkán oda voltam beosztva.

ott is voltak a látogatók között!!80-as évek:egy finn csajon láttam strandon,fehér pántos,szemüveges,szőke copfos,ismerősöm ismerőse volt.fiatal női ikerpár,szőke copfosak,kempingben,külföldiek,csak tippelni tudtam őket,németek,esetleg dánok,fehér pántosban mindkettő,egyberészesben!Ha férfin látok klumpát,őket irigylem hogy bevállalják!Régebben is többnyire nők viselték,de mindenkinek gyártják!

Fapapucsklumpafun Creative Commons License 2015.02.10 0 1 835

Igen a nevet elirtam mert utkozben valaszoltam nem tul kenyelmesen:)

A vegen pedig csak annyit akartam irni amit klumpafetisiszta is valaszolt ezzel kapcsolatban,hogy lehet,hogy ritka a mi klumpa/papucs rajongasunk (bar egyre inkabb ugy tunik a netnek is hala, hogy nem ritka annyira),de ez egy termeszetes dolog,mentes az extremitasoktol,a valodi erotikaert rajongunk a noi labakon es klumpakon/papucsokon keresztul.Szemben az egyre elmebetegebb dolgokkal ami ma a szexet (szexipart) jelenti sok esetben manapsag.

Illetve koszi a vetelkedo cimet is!Nem ismertem.Hat igen egy elet nem eleg ezeket mind vegignezni,de legalabb van honnan valogatni!

 

Es igen kfetisiszta!Ott a Balcsinal nem csodalom,hogy rajongo lettel!Nyaron regebben eros idegzetek kellettek egy strandon vegigmenni..Sok klumpas/fapapucsos lab..raadasul sok esetben napozas kozben - ez az egyik kedvenc latnivalom - hason fekvo holgyek ahol gyonyoruen latni a talpakat! es mellettuk sok esetben kozvetlenul ott a klumpa/fapapucs.Tehat a talpak es a klumpak/papucsok egymas mellett!!Es nem egy esetben!!Ugye ez mennyire szinten orgia a szemnek?Es gyonyoruseges??Nyammm!

Ilyenkor ugy megpuszilgatnam,szagolgatnam azokat a szexi talpakat illegve labbeliket..Puszi helyett csak udvozleskent!De tenyleg!Be lehetne vezetni egy uj udvarias koszoneskent nem?Maga lenne a menny!:)

Ti is lattatok ilyeneket strandon?Vagy mas strand elmenyek?(ha mar ilyen hideg tel van kis emlekek..)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!