Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Airbag. Creative Commons License 2012.09.09 0 0 1031

A képen látható.

1 db,csak távírányító és tanitható.

És nem volt használva.

Előzmény: gézanagy (1030)
gézanagy Creative Commons License 2012.09.09 0 0 1030
Hany db,es tanithato? Milyen allapotban van?
Előzmény: Airbag. (1029)
Airbag. Creative Commons License 2012.09.09 0 0 1029

igen,csak a távírányító.

Előzmény: gézanagy (1028)
gézanagy Creative Commons License 2012.09.09 0 0 1028
hello..ez csak taviranyito? Nm derül ki!
Előzmény: Airbag. (1027)
Airbag. Creative Commons License 2012.09.09 0 0 1027

 

Üdv.

Vadonat uj ,eladó.

irányár:3000ft

gézanagy Creative Commons License 2012.09.08 0 0 1026

MEG VAN A RIASZTÓ!  egy kompakt cucc,amibe bele van ágyazva az ütésérzékelő! jo elvolt dugva,,de meg van! végre meg tuttam csinálni!

Előzmény: gézanagy (1025)
gézanagy Creative Commons License 2012.09.08 0 0 1025
A masik gomb....nekem se mükszik,es h hol az üteserzekelö? Több mint egy hete buzeralom a kocsim es nm talalom! Az e nyem meg olyan erzekeny h neha magatö beriaszt! De sem a riasztot,sem az üteserzekelot nm talalom!szet vet az ideg! Nemtudom h van egy bevalt hely ahova a szerelok eldugjak!? Neked meg van a riasztod? Hova van teve?
Előzmény: Krisztián156 (1024)
Krisztián156 Creative Commons License 2012.09.08 0 0 1024

Sziasztok!

,

Van egy használtan vásárolt 90 valahányas Ford fiestank. Van benne egy Ariana 389 cdl típusu riasztó,ami nem akar megfelelően működni. A központit vezérli a távirányító,de a riasztó nem akar szólni. A távirányítőn 2 gomb van 1kicsi és egy nagy,a nagy nyitja és zárja aközpontit.

A kicsi nem tudom mit csinál? Ma találtam egy szétesett kapcsolót a motortérnél, ez figyelte,hogy fel e van nyitva amotorháztetö. Szét volt már esve a kapcsoló. Ha ennek a kapcsolónak a vezetékét letestelem elkezd sipolni a riasztó (mármint ami a tűzfalra van szerelve) és egy idő útán bekapcsol a sziréna. Szóval maga a riasztó része működik... De az autó mozgatására kilincs feszegetésre semmit nem csinál. Hol lehet a másik érzékelő a kocsiba ami ezeket figyeli? Gondolom az része sem müködik.

gézanagy Creative Commons License 2012.09.07 0 0 1023

hol a képem???

Előzmény: gézanagy (1022)
gézanagy Creative Commons License 2012.09.07 0 0 1022

ma megint be görnyedtem alá,,és a vezetékek csak jönnek a kürt kábele meg van,a ablakemelő modul meg van,aztán egy pár kábel bemegy az ajtó oszlomba-és eltünik egy lyukban! én azt nem értem,h ha valaki igy eldugja a riasztót,akkor a kürt kábelét miért hagyja kéz ügyben!
mert ott fut a kormány rudazatnál keresztben! találtam egy fehér kis dobozt felcsavarozva a kormány alá kb ott ahol a féklámpa kapcsolo van,,de nagyon gyárinak tünik,egy csomo vezeték megy bele,és tükörrel néztem meg,nincs rajta semmi riasztóra utalo irás,,csak valami kapcsolási rajz! itt a kép a távkapcsolorol.

köszi.

Előzmény: drMinit (1021)
drMinit Creative Commons License 2012.09.07 0 0 1021

Uniwin.

Ablakemelő modul.

 

Nem ez miatt riaszt.

Máshól kell a bajt keresni :-(

 

Egyébként milyen riasztód van? Be lehet azonosítani?   

-Vagy netán a távírányítóról tegyél fel képet.-

Előzmény: gézanagy (1020)
gézanagy Creative Commons License 2012.09.07 0 0 1020
Amit talatam a egy ceasar iniwin nevü cucc,es a google szerint ez egy ablakemelo modul! De h onnan hova mennek a drotok.........egyszerüen nem ferek ala! Tuti a müszerfal alatt van,es igen harmat csipog,es riaszt,vagy nm riaszt! Egyebbkent most nyugton van! Azert köszi.
Előzmény: drMinit (1019)
drMinit Creative Commons License 2012.09.07 0 0 1019

 

 

igaz ha beülök,és beriasztom,akkor ha végig verem a müszerfalat,,csipog hármat-és riaszt!

 

 

Ez ütésérzékelőre vall... Annak az a szerepe hogy ha ütés éri akkor jelezzzen.

Van olyan fajta, mi kis ütésre csak előriaszt  -pl 3*csipog, - nagyobb ütésre meg riaszt.

 

A modulos ütés érzékelők általában gyufás skatulya, vagy netán kisebb méretűek.

Van rajtuk egy pótméter amivel lehet állítani az érzékenységüket.

 

Vannak olyan riasztók, pl a Kompakt riasztók, ahol az alaplapra van ráintegrálva ezen érzékelő. Ilyenkor tzermészetesen a riasztó házába van ez beépítve, de ennek is van pótmétere.

 

 

 

 

találtam egy kb cigis doboznyi kis cuccot,,,valami chezár ..izé,,azon volt full kontakt hibás a csatlkozó!

 

 

Van olyan riasztó, illete kiegészítő család hogy caesar.

Netán ennek egy elemét találtad meg.

Mivel a mérete alapján nem lehet pontosan beazonosítani mi lehetett amit találtál, így ez ügyben nem tudok segíteni.

Előzmény: gézanagy (1013)
drMinit Creative Commons License 2012.09.07 0 0 1018

Bocsánat, nem akartam gúnyoskodni, max félreérthető voltam.

:-)

Előzmény: gézanagy (1017)
gézanagy Creative Commons License 2012.09.06 0 0 1017
Ne gunyoskodj! Probaltam,es a kezem is alig fer be! De az ülesek is marhara utban vannak! Akarhonnan probaltam,nm ferek oda-ala! Mas aki penzt ker,biztos tudja hova kell nyulni,h mit kell keresni! Itt szigethalmon meg nincs tul nagy kinalat szerelobol,es honnan tudhatnam ki a rendes,aki bevalja h ó itt volt,es egy perc volt az allitas"""ez sajnos nehez ügy! Nekem az!
Előzmény: drMinit (1016)
drMinit Creative Commons License 2012.09.06 0 0 1016

De olyan szük a müszerfal alatt a hely h tuti bontani kene a müszerfalat

 

 

csak úgy érzed.....  más ott tölti a fél életét. 

igaz, pénzt kér érte. ;-)

 

Keres olcsóbat, olyat, aki csak a jól elvégzettmunka után kér pénzt.!

Előzmény: gézanagy (1015)
gézanagy Creative Commons License 2012.09.06 0 0 1015
Igen tudom,de a szomszedban van egy mühely,az kapasbol 5e/ora,azt azt mond amit akar! Ha tudnam mit kell keresni,hogy nez ki a riaszto,vagy a ütes erzekelo,könyebb lenne! De olyan szük a müszerfal alatt a hely h tuti bontani kene a müszerfalat! Csak ugy benyulva,felnyulva nm lehet semmitse elerni! A szerelo draga! Megtudnam oldani,csak nm tudom hol kezdjem.
Előzmény: drMinit (1014)
drMinit Creative Commons License 2012.09.06 0 0 1014

Vidd el valami szerelőhöz... 

Előzmény: gézanagy (1013)
gézanagy Creative Commons License 2012.09.05 0 0 1013

hali.. új probléma! miután a kontakt hibákat megszüntettem jo volt kb 2 napig,,nem szolalt meg! most megint elkezdte.. igaz ha beülök,és beriasztom,akkor ha végig verem a müszerfalat,,csipog hármat-és riaszt! de volt olyan is h a kocsi tetejére ütöttem-és ugy is! valoszinű h valahol van még kontakt hiba-vagy valami rezgés érzékelő???!!!! ami túlérzékeny! az a baj h fogalmam sincs hol,és mit keressek! h nézhet ki egy ilyen cucc,,,vagy az is benne van a riasztó dobozában? találtam egy kb cigis doboznyi kis cuccot,,,valami chezár ..izé,,azon volt full kontakt hibás a csatlkozó! létezik h valahol még van eldugva valami??? ha tudtok segitsetek,,köszi.

Előzmény: gézanagy (1011)
MM221 Creative Commons License 2012.09.04 0 0 1012

üdv laserline 974a riasztóról nem tudja valaki hol találok leírást(3 vilog al ed és ezt szeretném megnézni)

köszönettel M

gézanagy Creative Commons License 2012.09.03 0 0 1011
Hello.nekem allandoan beriasztott magatol! Vegül kiderült h a riaszto egysegnek a sorkapocs dugojaban a saruk lazak voltak! Direktre forrasztottam öket,azota tuti!
Előzmény: dagadt36 (1007)
gézanagy Creative Commons License 2012.09.03 0 0 1010
Hello..mennyiert adod d riasztot, ha megvan meg!
Előzmény: dagadt36 (1008)
gézanagy Creative Commons License 2012.08.27 0 0 1009

Hli.. mennyi?

Előzmény: dagadt36 (1008)
dagadt36 Creative Commons License 2012.07.30 0 0 1008

Igy néz ki a riasztó

dagadt36 Creative Commons License 2012.07.30 0 0 1007

Sziasztok!! Van nekem egy Bosch bloctronic rf 2002 autórisztóm ami imobileser is egyben és vadi új még sosem volt beszerelve valamint akumlátoros szíréna is van hozzá színtén vadi új.A kérdésem az lenne hogy mennyiért lehetne ezt eladni mert nekem nincs rá szükségem..Válaszokat elöre is köszönöm..

benojeno Creative Commons License 2012.07.29 0 0 1006

Bajban vagyok! Egy Traxalarm riaszto es egy MP-45 Mobil Pager parositas dilizett be. Eddig
minden rendben volt a riasztoval, tette a dolgat
hiba nelkul, ha aktivalodott, jott a hivas a pager-rol. Ma reggel viszont, amikor inditottam volna a jarganyt, az
nem indult. Beneztem a motorterbe, megmozgattam az aksi sarujat, es

mar indult is. Kb. 20 km mulva megalltunk, leallitottam a motort, amely ujra nem indult, ezert
kulccsal meghuztam a sarut, erintkezik is azota rendesen. Pittyent
kettot a riaszto, amikor a sarut visszaigazitottam. Aztan tiz percre
ra, utkozben vettem eszre, hogy a nemara tett mobilon tizenakarhany
nem fogadott hivas van a GSM Pagertol. Azota 5 percenkent, neha ketpercenkent hivogat,
hiaba nyomom ki a hivast, folytatja a telefonhivast a megadott szamokra, nem all le. Probaltam mar mindent. Ki-bekapcsoltam a riasztot; szervizuzemmodba tettem... A Pager csak hiv
szorgalmasan, nem hagyja abba.
Mit tudnek tenni, hogy helyrealljon a rend? Felek, hogy lemeriti az aksit, meg hat az egesz nem mukodik most rendesen, tiszta ideg vagyok...

drMinit Creative Commons License 2012.07.19 0 0 1005

Én így látatlanban csak-csak azt mondom, valamelyik nyílászáró nyitva van...

Erre utalnak az égve maradt lámpák is.

 

Habár a konkrét riasztót és a konkrét beszerelést nem ismerem, de nem hinném hogy ennek a tipusnak lenne lámpa vezérlése.

Előzmény: drlb (1004)
drlb Creative Commons License 2012.07.18 0 0 1004

Swift II.

Előzmény: drMinit (1003)
drMinit Creative Commons License 2012.07.16 0 0 1003

Milyen autó?

Előzmény: drlb (1001)
viktorom Creative Commons License 2012.07.15 0 0 1002
Sziasztok!
Lenne egy Exad SM-33 as risztó, ami kb egy hete nem működteti a központizár bezárás vezérlését, a nyitását igen. Sajnos így, ha beélesítem kis idő múlva megszólal a sziréna, mert ugye nyitva vannak az ajtók. Ha kézzel bezárom és utána élesítek, akkor minden oké, gombnyomásra nyitja is az ajtókat. Tehát csak a bezárás vezérlés nem megy.
Ha lenne valakinek bekötési rajza, hogy melyik szálra kéne ránéznem, akkor azt megköszönném.
Legalábbis gondolom kúlön szálon vezérli a zárást és a nyitást.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!