Keresés

Részletes keresés

porcika88 Creative Commons License 2015.12.02 0 0 12899

Nekem ilyen volt ott , ezt vettem meg kisebben . De rehabon ezen balettoztam :-) 

ez meg az enyém:

 

Előzmény: Törölt nick (12889)
porcika88 Creative Commons License 2015.12.02 0 0 12898

SMR henger. Keress rá magára a kifejezésre, és csodát találsz :-) youtube-on is . Nagyon jókat lehet kapni mindenféle variációban . Mindenre jó

Előzmény: GeriSoft07 (12897)
GeriSoft07 Creative Commons License 2015.12.02 0 0 12897

mi ez a henger, hol lehet kapni?

Előzmény: Törölt nick (12889)
GeriSoft07 Creative Commons License 2015.12.02 0 0 12896

http://www.hialuronklub.hu

megveheted mezei halandóként, kb 6500Ft, ha kapsz kártyát, vagy regisztrálsz, akkor 4900Ft-ért

most ezek szerint ennek a divatja van. én szedem, vagy ez használ, vagy az egy hónappal ezelőtti diprophos, de még szuper a derekam.

Előzmény: RegElek (12885)
porcika88 Creative Commons License 2015.12.02 0 0 12895

Nem is gondolnád hogy mennyi embernek van ez és sokan nem is tudnak róla . Mikor én mr-en voltam, elöttem egy 13 éves kissrác volt, ugyanezzel. Mondom engem kezelőknek is van . Mondta , hogy ha fáj, görget kicsit a hengeren, megcsinálja a gyakorlatait és folytatja a napját. Nekem is rá volt írva leletre hogy sebészeti konzultáció, de nekem dokim pont gerincsebész, mellesleg szuper fej, totál közvetlen. Abszolut nem javasolta, inkább azt amit csinálok most, meg mikor kérdeztem hogy OK mikor jöjjek vissza, arra meg azt mondta : ha úgy érzem rosszabb . Vagy ha kell valami ( filóztam kollagén vagy mi injekciókon fél évente arthrosis miatt , de még nem jártam utána ).

 

ja, és sokat segitett az okoskarkötő beszerzése. Meg vannak a napi célok benne ( lépésszám, km mennyiség stb) nem enged pihizni és felejteni. Szól pl ha óránként nem mozdulok meg . Minden órában rezeg a kezemen hogy keljek fel és mozogjak 3 percet . 

Előzmény: portug (12892)
porcika88 Creative Commons License 2015.12.02 0 0 12894

OK:-) csak ajánlani tudom. Nem azért mert ebben dolgozom, hanem mert fejlesztésben is részt vehettem és tudom, hogy jó. Noroflexet meg már én is szedtem egyszer mikor fájt térdem. Tudom vetes, de sokszor a vetes nagyobb tisztaságú mint a humán készitmény . Immunerősitőből is ugyanazt eszem mint az állataim :-DD. Béta glükánt, erre meg egy prof beszélt rá az állatorvosi egyetemről

Előzmény: Törölt nick (12890)
porcika88 Creative Commons License 2015.12.02 0 0 12893

Krioszaunát próbálta valaki? 

Ma megyek manuálra megint, és látom van próbaalkalom náluk erre, 2perc 750ft. Érdekelne ha valaki tapasztalatból mondja, hogy jó. 

portug Creative Commons License 2015.12.02 0 0 12892

Porcika, de jó, hogy ezt így mind leírtad. Ez lesz a fejemben, hogy lehet vele élni, s de jó, hogy van esélyem rendbe tenni! Ezen leszek:o)

Előzmény: porcika88 (12886)
portug Creative Commons License 2015.12.02 0 0 12891

Brigi, 123333 köszi a segítséget!!Igen, minden logika alapján ezt jelentheti...és jobb tudni, mint nem érteni, mi az! Köszi!

Porcika - köszi, amit írtál. Már eddig is nagyon rendszeresen nyújtottam a bene gyakorkatokkal, hát most még rendszeresebb lesz. De képzeljétek, a sötétben mindig kisüt a nap is. Vajdaságban élek, s itt még nem csinálják a McKneziet, azt hittem Szegedre kell utaznom, ami máskor nem lenne gond, de mikor a boltba sem tudok menni....S tegnap rájöttem, hogy van egy közeli városban egy gyógytornász ismerősöm, túrázni jártunk egy csoporttal együtt, megkérdezem a tanácsát. És ő végzettt McKenziet Pesten!! No ma hívom is és meglátjuk!

Köszönöm, hogy írtatok, segítettetek tegnap, a tegnapi nap volt a sokké, ma kezdem a harcot....

Előzmény: Törölt nick (12881)
Törölt nick Creative Commons License 2015.12.02 0 0 12890

Porcika! Csak sikerült feltennem. Ezzel nem jó aludni, mert kemény. Belül van egy müanyag henger . Inkább a hengerpárna.

 

Az ajánlott szereknek majd utána nézek, egyenlőre nem cserélem le a zöldkagylót, mert nagyon bevált.

De feljegyzem, mert ha öregszik jó lehet.

Köszönöm az ötletet!

 

Előzmény: Törölt nick (12889)
Törölt nick Creative Commons License 2015.12.02 0 0 12889

porcika88 Creative Commons License 2015.12.02 0 0 12888

Próbáld ki a kutyádnak a Biogenicpet-et vagy a Noroflex-et. Elöbbinél az állatom tesztalany volt , és látványos javulás volt neki, 17 évesen rohangászott és megszüntette a csípőjének a kattogását és fájdalmait. 

Előzmény: Törölt nick (12887)
Törölt nick Creative Commons License 2015.12.01 0 0 12887

Szia! A kutyámnak vettem DBH zöldkagylót, folyamatosan kapja.Fájdalmai voltak, sántított, nehezen állt fel. Most veszem a harmadik dobozzal.

Egy picit még látom, hogy a felállás nem hipp hopp, de rohangál, ugrál, láthatóan nincs fájdalma, egy boldog eb.😊

 

A dokinak biztos a nevezett céggel van üzleti érdekeltsége.

 

Elolvastam az összetételét.

Úgy olvastam, hogy a g-szulfátnál jobb glükozaminoglikán. A kutyámnál biztosan bevált.

Én nem venném meg, az ára is horror.

 

Előzmény: RegElek (12885)
porcika88 Creative Commons License 2015.12.01 0 0 12886

Bármi az, ne keseredj el. Egyáltalán. Sőt. Hülyén hangzik, de próbálj pozitív lenni. Tudom szar, meg olvasni is szar, de egy pillanatra ne hagyd el magad. Ne éld bele magad, ne keseredj el, mert akkor rosszabb lesz.elkserdés és szar hangulat maximálisan le tudja húzni az embert és az állapoton rosszabbítani.  Most legalább tudod mi van, lehet vele valamit kezdeni. Én is rettegtem, hogy sérvem van, majd kiderűlt, hogy " csak" protrusio meg arthrosis több helyen. Elmentem a mackenzie tornászhoz, elolvasta a leletem, megnézte a képeket, majd azt mondta, sajnos arthrosis, a sérvvel többet tudna kezdeni. Ő nem vette olyan drámainak a dolgot, mint ahogy én felfogtam. Azt mondta simán lehet vele élni a megfelelő tornával és gyakorlatokkal. De azokat rendszeresen kell csinálni mint a kisangyal. Nem olyan mint egy diéta, hogy na majd holnap kezdem, meg holnap majd kétszer kevesebbet eszek, hanem csinálni mindig, még ha kedved sincs hozzá. Mllsleg neki is van sérve, még manuálos srácnak is :-) vannak dolgok amire ezek után extrán fgyelni kell. Amióta tudom mi van én nem futok, max gyorsan megyek. Nem lépek le mondjuk fél méter magas padkáról, hanem elmegyek addig amig 10 centi magas. Nem dobom le magam ágyra vagy fotelbe, hanem szépen lassan leülök. Nem kelek fel ágyból úgy, hogy első lendületre, hanem oldalra fordulok, és felnyomom magam ahogy tanultam. Nem ülök puha fotelbe, nem ülök görnyedt háttal. Ha otthon filmezek, akkor inkább földön fekve nézem felkömyökölve, mint fotelbe ülve vagy ágyon űlve. Nem állok székre ha valamit magasban kutatok es nem lépek le róla, hanem inkább kis létrán amin fokok vannak. És mindig figyelek, hogy egyenesen álljak. Ha várakoznom kell sorbanállva akkor nem allok, mint egy oszlop, hanem lépegetek egyik lábamról másikra. Pl megszoktam, hogy már nem hajolok simán előre mosogatáshoz, fogmosáshoz vagy hajmosáshoz stb, hanem egyik lábamat feltámasztom valamire. Emelni meg csakis kizárólag guggolásból. 

Előzmény: portug (12878)
RegElek Creative Commons License 2015.12.01 0 0 12885

Sziasztok!
A múlthéten volt egy tokbemetészes térdműtétem.

A kontrollon a doki "felírt" (értsd, adott egy szórólapot, rajta a kódommal) egy Neocartil nevű étrendkiegészítőt.
Van valakinek tapasztalata vele?

 

Erősen hajlok rá, hogy inkább a zöldkagylót eszem tovább (amit régebben szintén ez az orvos ajánlott másoknak), mert bár ez sem olcsó, de még mindig barátibb, mint a fent említett.

 

Válaszotok előre is köszönöm.

Törölt nick Creative Commons License 2015.12.01 0 0 12884

Magas, nagy,kiterjedt...,ezt mondta.Csak tudja mit beszél.

Fáj a nyakam, de a hátam jobban fáj.

Nem tesz jót ez a tétlenség, mert a csuklóm miatt kevés gyakorlatot tudok végezni.Nagyon várom már, hogy mozoghassak.☺

Előzmény: 1323333 (12883)
1323333 Creative Commons License 2015.12.01 0 0 12883

Remélem.de biztos ilyesmit jelent,ha ketten írjuk....jól van a nyakad?A kezed az rendbe lesz:)

Előzmény: Törölt nick (12882)
Törölt nick Creative Commons License 2015.12.01 0 0 12882

Szerintem a segítőkészséget senki nem fogja összekeverni az okoskodással.Remélem!

Én pl.nem tudtam mi az a mai. rövidítés, de egy barátom azonnal tudta.

Az orvosoktól meg nemigen kapunk infót.

 

Előzmény: 1323333 (12880)
Törölt nick Creative Commons License 2015.12.01 0 0 12881

maioris gradus, ami azt jelenti, magas fokú

Előzmény: Törölt nick (12879)
1323333 Creative Commons License 2015.12.01 0 0 12880

Nem akarok okoskodni meg pláne nem riogatni.de szerintem a mai grad, a maius ,azaz nagy,jelentős rövidítése.De ez a 2 éves gyér latin tudásomból tipp.Viszont hogy ne keseredj el sógornömnek kiszakadt sérve van és. A Mc Kenzie segített rajta.inkább javitott rajta.Nekem is segített tudom milyen elkeserítő helyzet.de hidd el apró javaluasok kezdődnek es mindig jobb lesz!!

Előzmény: portug (12878)
Törölt nick Creative Commons License 2015.12.01 0 0 12879

Annyira akartam, hogy csak elírás legyen.

Fogalmam sincs ez minek a rövidítése.

Jó lenne, ha nem lenne negatívum.

Előzmény: portug (12878)
portug Creative Commons License 2015.12.01 0 0 12878

Na most én írtam el, tehát mai grad....

Előzmény: portug (12877)
portug Creative Commons License 2015.12.01 0 0 12877

Ellenőriztem, sajnos nem elírás, ma grad - ot ír...pedig jól hangzana ez a min grad, örülnék neki:)

Előzmény: Törölt nick (12875)
Törölt nick Creative Commons License 2015.12.01 0 0 12876

Bocs,hogy egy picit pozitív leszek, de egy kicsit jobb a "dorsalisan mediálisan" (hátra középre), mint ha a sérvesedés iránya laterális (oldalirányú) lenne, mert akkor nyomná a kilépő gyököt és fájna a lábad is.

Ha meg min. grade (kisfokú) a sérv, (mert remélem csak elírtad ), akkor van esélyed lehúzni a duráról. Egy nagyon jó gyógytornásszal!

 

Nem tudom mikor veszik le a gipszet, az 5.hét pont Karácsonyra esik 😣. Általában 5-6 hét.

Fájdalom nincs, csak kényelmetlenség. Hétfőn megnézik ismét, hogy helyén van-e a csont.

 

Akkor most mész egy idegsebészhez?

 

Előzmény: portug (12868)
Törölt nick Creative Commons License 2015.12.01 0 0 12875

Nem lehet, hogy elírtad és nem az áll ott, hogy mai grad., hanem, hogy min.grad.?

Mert akkor az azt jelentené, hogy minimális fokú (grade).

Előzmény: portug (12868)
Flower2000 Creative Commons License 2015.12.01 0 0 12874

nincs mit. Ha valami nem jó, nem tesz jót akkor ne csináld. Én is McKenzizni fogok nemsokára, hogy ne fájjon.

Előzmény: portug (12873)
portug Creative Commons License 2015.12.01 0 0 12873

Köszi brigi, flower2000, edo hogy írtatok, s köszi 1323333 a fordítást!!

Szeptember óta mondom, hogy ez lehet, de most már ez van...Na bőgtem egy kiadósat, s harcra fel....Találtam egy mckenzie terapeutát a kötnyékemen, s ennek most nagyon örülök, bár nem esik jól a homorítás, s kicsit félek is, jó lesz-e....Azt fogalmaztam meg magamnak, hogy az a nehéz, hogy nincs pontosan kijárt út, kinek ez jó, kinek az, meg kell keresni....s ez kicsit bizonytalanná tesz. Elhiszem edo, hogy nehéz, nekem is egyik nap ilyen, a másik olyan, s nehéz állandóan tornázni úgy, hogy még nem nagyon látom az eredményét....

Brigi a kezed jól van? Meddig leszel gipszben?

1323333 Creative Commons License 2015.12.01 0 0 12872

Szia!l.d lateris dextri-jobb oldalon

Előzmény: portug (12868)
Edo87 Creative Commons License 2015.12.01 0 0 12871

En is sajnalom, h served van es tudom h min mesz most keresztul. Ekkor tudatosult bennem is es sokkolt le egyszerre. Nalam meg ezek mellett egy jelentos meretu cisztat is talaltak, amitol meg jobban megijedtem. Megnyugodni kicsit az idegsebesz konzultacio utan sikerult. Pedig hozza meg ugy mentem mintha mar mutetre mennek. Felvilagositott csak 30% eselyem van, h megusszam mutet nelkul. Nagyon keves sajnos :( a mutettel kapcsolatban is probalt megnyugtatni, de azert nagy lendulettem jottem el tole. 

McKenzievel nehezen haladok, igaz meg csak 2x voltam, meg nincs homoritas. 2gyakorlatnal tartok egyenlore az oldaltartasom helyreallasan dolgozunk, nagyon rossz a testtartasom (a fajdalommal egyutt jott) Ugy erzem h egyenesen allok, csak ha tukorbe nezek jon h elsirjam magam es nem tudom kontrolalni a testem.

Tegnap voltam kirpobalni a deneverpadot...hat nem volt kellemes, maga a haton fekves is fajdalmas nekem, a bokamnal rendkivul kellemetlen erzes volt, feszitettem a labfejem h ki ne csusszon a labam. Olyan erzesem volt h fejreesek, fajt a labam is , viszont visszaerkezve olyan konnyunek tunt a testem. A labam az jobban fajt sokaig mint ahogy szokott, talan meg ma is. 

Attol felek h szenvedek kiprobalok mindent es a vegen csak az operaciohoz jutok :( 

 

Előzmény: portug (12867)
Flower2000 Creative Commons License 2015.12.01 0 0 12870

Én sem tudom mi az, fogalmam sincs.

Előzmény: portug (12868)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!