Keresés

Részletes keresés

Csizma Matyi Creative Commons License 2008.03.27 0 0 956

Tudod az a helyzet, hogy fel akartam vágni itt, hogy milyen tájékozott vagyok a sztárvilágban. :-) Szép is lett volna, ha Te itt kitalálod nekem, hogy kik vannak a képen. Még megromlik a renomém. :-)

 

Előzmény: Latex Bond (954)
Latex Bond Creative Commons License 2008.03.27 0 0 955
...mondtad... (bocs')
Előzmény: Latex Bond (954)
Latex Bond Creative Commons License 2008.03.27 0 0 954

Azt nem nondtad, hogy csak fél napi gondolkodási időt hagysz... :o))

Bár azt hiszem, ezt most totál elbuktam volna... Tia Carrere-re egyszerűen nem ismertem rá!

Előzmény: Csizma Matyi (953)


Csizma Matyi Creative Commons License 2008.03.27 0 0 953

1. kép: Christina Milian - a hölgy személyes kedvencem, igaz ez nem a legjobban sikerült képe, de itt sem néz ki rosszul. :-)

3. kép: Tara Palmer-Tomkinsom - brit TV-s személyiség, fő ismertetőjegye, hogy NAGYON SZERETI a csizmákat. :-)

4. kép: Nos ő Tia Carrere, mintha kicsit megöregedett volna, de nagyon tetszik a szerelése...

5. kép: Brooke Burke - amerikai színésznő, Blliy Zane mennyasszonya (azt hiszem még nem mentek szét).

 

 

Előzmény: Csizma Matyi (941)
Latex Bond Creative Commons License 2008.03.27 0 0 952

2 rendkívül dinamikus - és épp ezért nekem nagyon tetsző - fotó 2 Pameláról (Anderson és Camassa):

 

 

Latex Bond Creative Commons License 2008.03.27 0 0 951

Hát vazz (ha már ilyen bizalmas viszonyba kerültünk... :o)) ) - pedig egyes hozzászólásaid elé igenis odakívánkozna az a fránya SZVSZ. ;o) A választékosságot én másképp értelmezem, de higgadj le, majd odaképzelem, jó? :o)

A "Vagy még mindig nem világos...?", a "Lassan el kéne hinned...", meg a "Próbáltuk már Neked elmagyarázni..." frázisaid csupán arra világítanak rá, hogy nem tudod elfogadni, hogy más a véleményem (mellesleg csak Te próbálod nekem elmagyarázni :o) ), miközben én már rég nem győzködlek Téged.

Nos, ezek a kiszólások nem "szerény véleményt" tükröznek, de ez most nem számít. A vélemény ettől még a Tiéd és én ettől még tiszteletben tartom, mint ahogy tettem ezt minden eddigi hozzászólásod során.

Ezért is mondtam az egész szituációról, hogy mókás...

Majd még teszek be egy-két költői kérdést, amit újra megválaszolhatsz. ;o)

Előzmény: 2heroine (950)
2heroine Creative Commons License 2008.03.26 0 0 950

Ennyire értetlen tényleg nem lehetsz, vazz!

 

Ad1: Amit itt leírunk, az többnyire mindig "szvsz", vagyis "szerény véleményem szerint". Hiszen azt kommunikálod elsősorban, vagy nem?! Nem írhatom minden hozzászólásom elé, hogy "szerintem"...! Inkább az lenne unalmas egy idő után, nem pedig az, hogy az értetlenek kedvéért időnként megismétlem magam.

Mert muszáj megismételnem. Mert meg kell ismételnem.

 

Ad21: Ehhez már tényleg odaírtam -bocsánat hogy választékosan próbáltam kifejezni magam!-, hogy "innen" - vagyishogy a részemről, szerintem mi tűnik annak!

 

 

Ehh..

 

Pá.

 

 

 

Előzmény: Latex Bond (947)
Latex Bond Creative Commons License 2008.03.26 0 0 949

Küldök inkább képet, abból semmi baj nem származhat. :o(

 

Latex Bond Creative Commons License 2008.03.26 0 0 948

Látod, hogy mindig csak a "lényeget" tudod kiragadni? Dehogy mondtam én ilyet, hogy unlak... A nekem adresszált érveléseidben a "kurvás" definícióhoz tartozó szógyűjteményedet találtam túl gyakran ismétlődőnek.

De hát ha ilyen könnyen meg lehet sérteni... :o))

Előzmény: 2heroine (946)
Latex Bond Creative Commons License 2008.03.26 0 0 947
Még valami:

"Nem érveltem semmi ellen vagy mellett, csupán leírtam, hogy innen mi látszik, tűnik kurvás viseletnek utcára viselve."

Sajnos épp ez az, hogy nem érvelsz, hanem általában kategorikusan kijelentesz, mintha ez lenne az általános vélemény. De sajnos nem az.

 

Idéznék én is Tőled, mert klasszikusoktól érdemes:

"Vagy még mindig nem világos, hogy a tűsarkú hosszú csizma + miniszoknya kombó a kurvás...?" - nem látom, hol van ebben a mondatban a "szerintem" vagy a "véleményem szerint". Eléggé lényegretörő kijelentés.... Oly annyira, hogy még nekem sem volt "világos". :o) De nyugi, már világosodik... :o))

Előzmény: 2heroine (938)
2heroine Creative Commons License 2008.03.26 0 0 946

Ja, hogy unsz? :)

Akkor kalap, kabát.

 

Nem muszáj itt sem lennem. :)

Előzmény: Latex Bond (945)
Latex Bond Creative Commons License 2008.03.26 0 0 945

"...nem vagy hajlandó észrevenni..."

"...másokat meg számba adsz..."

Ezekre most inkább nem reagálnék, mert egyrészt érezhetően provokatívak, másrészt kb. ugyanannyi a valóságalapjuk, mintha én állítanám ugyanezeket Rólad és amelyek ellenkezőjét nem vagyok köteles bizonygatni. :o)

Bár láthatóan tényleg szereted ismételgetni Önmagad és ezzel együtt előszeretettel állítasz be értetlennek - én meg most minek ábrándítsalak ki az ellenkezőjével, hisz ez egy kifejezetten jó mókának tűnik köztünk :o)) ) - az idők folyamán unásig ismételt szócikkelyeidet is sikerült már Hozzád kötnöm.

"Azt, hogy másoknak mi tűnik kurvásnak, azt majd leírják mások - azt ne rajtam keresd..." - Hmmm... szerintem nem kerestem Rajtad semmit. Tudod: akinek nem inge... ;o) Dehát mit csináljak, ha csak Te reagálsz az írásaimra? :o)))

Előzmény: 2heroine (938)
Latex Bond Creative Commons License 2008.03.26 0 0 944
Elsőre nekem is csak Dundi - Bódy páros ugrik be... Majd még gondolkodom... :o)
Előzmény: Csizma Matyi (941)
2heroine Creative Commons License 2008.03.26 0 0 943
J Lo-t és a magyarokat. :)
Előzmény: Csizma Matyi (941)
2heroine Creative Commons License 2008.03.26 0 0 942
Most! :) Mindkettő! ;)
Előzmény: Csizma Matyi (939)
Csizma Matyi Creative Commons License 2008.03.26 0 0 941

Hírességek csizmában 1.:

Kit ismertek fel közülük? :-)

 

h1h2h4h5h6h7
Csizma Matyi Creative Commons License 2008.03.26 0 0 940

Na ez kurvás! :-)

 

b9
Csizma Matyi Creative Commons License 2008.03.26 0 0 939
Most a pasi, vagy a csizma? :-)
Előzmény: 2heroine (936)
2heroine Creative Commons License 2008.03.26 0 0 938

Nem érveltem semmi ellen vagy mellett, csupán leírtam, hogy innen mi látszik, tűnik kurvás viseletnek utcára viselve.

Jelzem: már nem először írtam le. :) De nagy klasszikust bármikor szívesen idézek :)

 

 

Nálam vannak kulcsszavak és konstellációk, melyeket nem vagy hajlandó észrevenni, míg másokat meg számba adsz. :)

 

Szerepel a szótárban:

 

  • tűsarkú (többnyire hosszúszárú) csizma + miniszoknya kombó utcai viseletként

 

Nem szerepelnek, pláne nem önállóan a következő szócikkelyek:

 

  • hosszúszárú csizma
  • tűsarkúcsizma
  • bőrmini
  • bőr egyéb

 

A lenti szerkót, vagy akár ezt a most beszúrtat én simán felvenném. :) Utcára is.

Azt, hogy másoknak mi tűnik kurvásnak, azt majd leírják mások - azt ne rajtam keresd. ;)

 

 

Előzmény: Latex Bond (937)
Latex Bond Creative Commons License 2008.03.26 0 0 937

Feltűnt... de azért még mindig vannak homályos pontok... :o)

A Te szubjektív álláspontod a "kurvásról" kezd végre lassan körvonalazódni, de ki kell, hogy ábrándítsalak: másoknál a "combcsizma" puszta említése is a prostituálódás egyenes következménye, sarokmérettől totálisan függetlenül. Úgyhogy amíg nincs körülírva egzaktul, mi is az, amit itt kurvásnak kéne végre tekintenem, addig sajnos a Te érvelésed sem áll túl szilárd alapokon. ;o)

 

Itt egyébként "csak" a szintén rosszlányos bőrmini+bőrdzseki+combcsizma kombót láthattuk, amelyet kíváncsi volnék ki venne fel olyan könnyedén, gátlások nélkül, befüttyögésektől cseppet sem tartva és arra alapozott végtelen nyugalmában, hogy "ez most tök OK, mert ezúttal lapos sarkúban vagyok"... (Ez is költői kérdés volt, alapvetően erre sem várok választ... :o)) )

Előzmény: 2heroine (931)
2heroine Creative Commons License 2008.03.26 0 0 936

Nekem meg az ilyenek tetszenek... ;)

 

Csizma Matyi Creative Commons License 2008.03.26 0 0 935

Nekem ezek is tetszenek! :-)

 

cs6cs7cs8
Csizma Matyi Creative Commons License 2008.03.26 0 0 934
NAGYON JÓ!
Előzmény: 2heroine (932)
Csizma Matyi Creative Commons License 2008.03.26 0 0 933
Mintha már lett volna, de ami engem illet mindig szívesen nézegetem miss Albát, hát még ebben a szerkóban... :-)
Előzmény: Latex Bond (930)
2heroine Creative Commons License 2008.03.26 0 0 932
2heroine Creative Commons License 2008.03.26 0 0 931

Ennek ellenére muszáj megválaszolnom... :)

 

A hölgy nem tűsarkúban van, feltűnt?! Vagy még mindig nem világos, hogy a tűsarkú hosszú csizma + miniszoknya kombó a kurvás...?

 

Ezzel a lapossarkúval semmi ilyen érzetem nincs, bármikor felvenném bárhová - bárcsak lenne egy ilyenem. :)

 

Előzmény: Latex Bond (928)
Latex Bond Creative Commons License 2008.03.26 0 0 930

.... a kép lemaradt ....

 

Latex Bond Creative Commons License 2008.03.26 0 0 929

Ha volt már, akkor elnézést...

Ismét Jessica Alba: hosszú kesztyű, hosszú csizma... Nem is tudom, hogy a kesztyűs topikba rakjam vagy ide? Legszívesebben mindkét helyre odaraknám.... :o))

 

Latex Bond Creative Commons License 2008.03.26 0 0 928

Köszi ezeket a régi képeket!!!

A középső hölgy valami elképesztően észbontó!

Vajon akkor is "kurvacuccnak" számított ez az összeállítás vagy a hivatásosok még nem tudtak megfizetni egy ilyet ahhoz, hogy elegendő negatív felhangot társítsanak a ruha reputációjához az emberek képzeletében?... ;o) És vajon a háttérben látható öltönyös urak miért nem füttyögtek be a "nyilvánvalóan" kihívó öltözékben pózoló hölgynek? (Költői kérdések, nem várok rájuk választ! :o))) ))

Előzmény: Csizma Matyi (924)
2heroine Creative Commons License 2008.03.26 0 0 927

... de úgy látom, egy versenyző már rajthoz is állt... :)

 

Előzmény: Csizma Matyi (922)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!