Keresés

Részletes keresés

gombóc63 Creative Commons License 2014.11.12 0 0 4135

Email-ben nevesítenéd nekem mind a két irodát? Nem szeretnék belefutni a jövőben ilyen szituációba.

Előzmény: Iapa (4134)
Iapa Creative Commons License 2014.11.11 0 0 4134

 

Érdekes esetet, szeretnék veletek megosztani.

Ha nem akarod végig olvasni akkor csak az utolsó részt ajánlom a figyelmetekbe.

Hosszú évek óta utazom Dominikára. Eddig minden esetben ugyan azzal az utazási irodával vettem fel a kapcsolatot.

Idén baráti, és fórum tanácsra gondoltam ideje kipróbálni egy másik irodát.

Direkt nem nevesítem sem egyiket sem másikat, mert nem lenne korrekt.

Valamikor nyár közepén írtam az új nevezzük Gipsz Kft-nek, hogy szeretnék utazni. Pontos idő, szálloda, utazási létszám megadásával. És nagyon fontos, hogy csak szállást kérek intézni.

Meg is érkezett az ajánlat annak rendje módja szerint. Bát többen panaszkodtak, hogy a GIPSZ Kft. nehézkes, ez nekem nem tűnt annak. Már este küldték az ajánlatot, sőt sms-ben jelezték, hogy e-mailt kell várnom. Ez mit mondjak nagyon korrekt volt.

Nézem az árat, azt hittem dobok egy hátast hihetetlenül kedvező volt. Feltettem még egy kérdést arra is korrekt és főleg gyors választ kaptam.

Mivel kellett várnom egyéb okok miatt a vásárlással, ezután még két alkalommal váltottunk levelet, melyben az ár nem változott, csak az, hogy milyen EUR/Ft kurzusig tudják tartani az ajánlatukat.

Valamikor októberben látszódott, hogy rendben tudok utazni, na, akkor gyerünk ki az irodába.

Gipszék fogadtak, kávé, tea, minden. Kicsit elbeszélgettünk, hogy miért nem lehet róluk se jó, se rossz észrevételt olvasni. Igazából eljött az érkezésem célja.

A beszélgetés közben éreztem, hogy valami van az árral. ezért abba maradtunk, hogy délutánig elküldik a végleges árat.

Meg is jött. Ekkor ért a meglepetés. Az addigi jó ár hirtelenjében 1.000.-EUR értékben megemelkedett.

Rákérdeztem, mi az oka.

Jött a válasz. Már október van és vége a foglalási kedvezménynek, egyedül utazom ez fel ár.

Mondom, az ajánlatban nem volt kikötés a szeptember 30, és az végig adott volt, hogy egymagam utazom.

A kolléganő elnézte, és valamit félreértett. Majd tovább olvasva a szöveget, az ár két részből tevődik össze:

  1. A szállás díja

  2. A repülőjegy ára, és illetékek.

Mondom valami nem jó, mert repülőjegy nem kell. Ja az csak úgy benne maradt, de nincs benne az árban.

Abban korrektek voltak, hogy végül engedtek az árból, bár mikor a pontosítást kértem, már nem jött a gyors válasz. Hívtam telefonon a kollégát, nem is vette fel nem hívott vissza.

Tehát, marad a régi, de drágább iroda, mert ezek után lehet, hogy Gipszék, csak kiutaztatnak, és ott is valamit elfelejt a kolléganő. J

Mint azt az elején írtam, mindenki olvassa el pontosan a kapott ajánlatot, mert akkor nem érheti kellemetlen meglepetés.

Sikeres utat Mindenkinek. Január végén találkozunk.

Melindaniella Creative Commons License 2014.11.11 0 0 4133

Szevasztok!

Jön valaki Bécs- München-Puerto Plata-ra nov. 19-én? Be live grand Marienbe? Vagy P.P-n valamelyik szállodába?

SaGa2014 Creative Commons License 2014.11.11 0 0 4132

Köszönöm Judit a segítséget! :)

Előzmény: HSJudit (4131)
HSJudit Creative Commons License 2014.11.10 0 0 4131

Szia !

Nekünk nem volt szükségünk kardigánra .

Este is nagyon meleg volt és mindig párás idő. Nálunk minden nyitott volt az éttermekben folyamatosan mentek a ventillátorok, túlhűtve semmi nem volt.

Most nem tudom ,hogy mennyit változott az időjárás,de szerintem az eső sem tudja annyira lehűtwni,hogy fázzatok !! -:))))

Előzmény: SaGa2014 (4128)
SaGa2014 Creative Commons License 2014.11.10 0 0 4130

Szia, nagyon köszönöm a hozzászólást, így könnyebb lesz a pakolás! :)

Előzmény: maracuja2 (4129)
maracuja2 Creative Commons License 2014.11.10 0 0 4129

Szia, 

bár mástól kérdezted, de talán tudok segíteni. Mi januárban voltunk és én néha este felvettem egy vékony kardigánt, de én fázós vagyok. Ahol légkondicionált az étterem, ott lehet hűvös, meg ha korán mentek kirándulni, reggel még nincs túl meleg és a buszon a légkondi miatt jól jöhet valami. Vékony kardigán vagy egy nagy kendő, semmi túl vastag.

Előzmény: SaGa2014 (4128)
SaGa2014 Creative Commons License 2014.11.10 0 0 4128

Szia, tőled is ruha ügyben kérnék segítséget, estére milyen ruhát érdemes pakolni? Az éjszakák mennyire hűvösek? Elegendő egy nyári ruha, vagy valami melegebbre van szükség?

Köszi :)

Előzmény: HSJudit (4093)
SaGa2014 Creative Commons License 2014.11.10 0 0 4127

Szia, kérlek segíts abban, hogy estére milyen ruhát érdemes pakolni? Az ugye egyértelmű, hogy nappal meleg van, de az éjszakák mennyire hűvösek? Elegendő egy nyári ruha, vagy valami melegebbre van szükség?

Köszi :)

Előzmény: Szamoca2014 (4092)
Anel Creative Commons License 2014.11.10 0 0 4126

Szerdától szikrázó napsütés :-) Dominika jövünk :-) :-)

--northstar-- Creative Commons License 2014.11.10 0 0 4125

http://seemore.do/hotel/hun/

 

Ez Gustavo oldala.

Itt találsz infókat az aktuális időjárásra vonatkozóan.

Előzmény: **Timi** (4124)
**Timi** Creative Commons License 2014.11.08 0 0 4124

Időjárás ügyben valakinek van friss infója? Főleg az esti órákra lennék kíváncsi, hogy milyen ruhákra lesz szükség.

Vacheron86 Creative Commons License 2014.11.07 0 0 4123

koszonom a valaszt!Nalunk is lesz a hotelben,de mindenhol fizetős!Azert kérdeztem,hogy van arra lehetőség mert sokat nem akarunk erte fizetni,es ha van olyan mobil internet amit tudnunk független telefonba rakni az nagyon jo lenne!Vagy internet kávézó van valahol Dominikán?Koszonom 

Előzmény: HSJudit (4122)
HSJudit Creative Commons License 2014.11.07 0 0 4122

Azt nem tudom, hogy mindenhol így van-e,de nálunk a szobában is volt wifi.

Előzmény: Vacheron86 (4119)
Vacheron86 Creative Commons License 2014.11.07 0 0 4121

Nagyon szepen koszonom Anel a segitsegedet :)

Előzmény: Anel (4120)
Anel Creative Commons License 2014.11.07 0 0 4120

Szia! Nem névre szóló a turistakártya. Kitöltöd az adataidat, a kártyád adatait amivel fizetsz, először megadod a darabszámot. Fizetés után azonnal küldi a megadott mailra a dokumentumot. Mert, hogy ez egy dokumentum, egyszer felhasználható számokkal. Annyi szám, ahányat fizettél. Gondolom beléptetésnél leolvassák az útleveled mellé majd, így lesz névre szóló :-)

Előzmény: Vacheron86 (4116)
Vacheron86 Creative Commons License 2014.11.06 0 0 4119

Hello.

meg annyit szeretnek kerdezni, hogy kinek van tapasztalata az internettel kapcsolatban ott kint dominikan.

arra van lehetoseg, hogy vegyek egy kinti kartyat es arrol netezzek kicsit? 

Koszonom

lovely timike Creative Commons License 2014.11.06 0 0 4118

Szia! Én is írtam tegnap fakultatívval-transzferrel-szállással-internettel kapcsolatban, esetleg megérkezett?

Előzmény: Dom_Guss (4113)
**Timi** Creative Commons License 2014.11.06 0 0 4117

Gustavo!

 

Írtam Neked több mailt szoba és internet ügyben, biztos nem ment át. Tudnál nekünk intézkedni szoba ügyben, hogy mire odaérünk, már nászutast készítsenek elő? Itthon már nem tudnak módosítani az irodában, de nyilván nem is akarnak segíteni...

 

Van teendők még a kirándulásokkal kapcsolatban? Mikor keressünk Téged?

 

Időjárás ügyben érdeklődnék még, hogy estére szükséges -e hosszabb ruha, zárt cipő, mennyire hűl le?

Előzmény: Dom_Guss (4108)
Vacheron86 Creative Commons License 2014.11.06 0 0 4116

Hello! 

A turistakartyaval kapcsolatban lenne egy ket kerdesem, azokhoz akik interneten keresztul igenyeltek. 

Ez a kartya nevre szolo? Azt tudom, hogy melyik oldalon van. Viszont szamomra nem egeszen vilagos. Kitoltom az online formulart, es elutalom a penzt. Innentol kezdve mi dolgom van? Ezt letoltom a netrol, vagy hogy mukodi?

Valamnt 2 kartyat lehet egy bankkartyaval is fizetni?

Koszonom

Vacheron86 Creative Commons License 2014.11.06 0 0 4115

szia mi most megyunk november12.-25.ig szinten az ifaba. Hatha osszefutunk

Előzmény: Babett333 (3733)
BarSas Creative Commons License 2014.11.06 0 0 4114

Kedves Rob85,

 

mivel sikerült az elegane Club-ba foglalnotok, így a szobaválsztással szerintem nem tudtok melléfogni. Mi a 3-as számú épületben voltunk, de a másik oldali is szép volt (mondjuk ott volt a sportcentrum és egy kajálda is, így lehet az mégis nyüzsisebb). Az eleganc Club-os szobák a parthoz közeliek, saját medencerésszel. Itt hangos max legeslegelöl volt, amik ugye az Ocean szobák, mert alatta üvöltöztek a medencében az amcsik, de az amúgy is megfizethetetlen. :)

Ja és ha lehet ne földszinti szobát kérjetek, mert mindenki az ajtótok elött fog menetelni a partra ill a recepcióra/étterembe (és csak halkan jegyzem meg, hogy párszor csótikat is láttunk a földszinten. persze ez nem zárja ki, hogy a fentebbi emeleteken nincs, de nálunk nem volt)

 

Mi Samanán nem voltunk így összehasonlítani nem tudom. Mi elsösorban sznorizási lehetöségek alapján válogattunk kirándulásokat. Sajna itt sem volt sok minden a víz alatt, így azt mondanám, hogy ha a táj szépsége a fontos, akkor nekünk a Saona pl jobban tetszett. Èn ma már inkább a Samanát választanám...

 

Üdv

Előzmény: rob85 (4086)
Dom_Guss Creative Commons License 2014.11.06 0 0 4113

Azok kedveert akik nem tudjak vagy nincs idejuk visszanezni a forumot azoknak a kovetkezo hasznos informaciok:

 

 

 

Kirandulasok magyar nyelven itt:

 

www.seemore.do/hun

 

Transzfer rendeles (repuloteri irodaval rendelkezunk)+turistakartya

 

www.puntacanatransfer.hu

 

Eskuvok  Saona szigeten:

 

www.seemore.do/hun

 

 

 

Csak kiscsoportos VIP kirandulasok, ezert kerem hogy mindenki idoben jelentkezzen.

 

 

 

Tobb mint 15 eves tapasztalat.

 

 

 

Magyarorszagi  partnereink a kovetkezok:

 

 

 

Araamu Travel Budapest

 

Amazon Travel Budapest

 

Marathon Travel Pilisvorosvar

 

 

 

Gustavorol par szoban, es igy mindenkinek egyszerubb:

 

 

 

Kozel 18 eve elek dominikan, 16 eve foglalkozok utazasszervezessel es bonyolitassal, a SEEMORE egyetlen tulajdonosa. Annak idejen hivatalos idegenvezetokent dolgoztam (nem magamat neveztem ki),  Puerto Platan, Samanan, Santo Domingon es kozel 10 eve Punta Cana a kozpuntunk jelenleg 30 orszagbol fogadunk utasokat ma mar csak magyar csoportokkal utazok. A kirandulasok sajat flotaval mozognak a hobbym a repules , Samanai repulos kirandulasokat kedvelem a legjobban ott mindenki egy kicsit kozelebb kerulhet a repuleshez altalam v altalunk. A forumon kb 5 eve segitjuk a magyar utasokat, aki eszakra keszul annak pedig Jozsit ajanlom vele egyutt dolgozunk.

 

 

 

Vallalkozasunk 2008 ota, minden evben megnyeri az Excelencia dijat  a Tripadcisoron,2013 ban es 2014 ben pedig BID jeloltek voltunk Svajcban ahol a legkiemelkedobb utazaszervezok versenyeznek A BID minosegi dijert, remeljuk ez is osszejon egyszer.

 

 

 

Emailek: info@seemore.do    vagy     gustavoheiner@gmail.com

 

 

 

Tel: +1809-864-5862   +1849258-8289    +182986

 

Dom_Guss Creative Commons License 2014.11.06 0 0 4112

Ha megyunk kirandulni akkor a kora reggeli orakban mar huvosebb van de konnyu ruhara tessek gondolni. Zart cipo csak akkor ha olyan kirandulas van mint safari buggy vagy samana.

Előzmény: SaGa2014 (4104)
Dom_Guss Creative Commons License 2014.11.06 0 0 4111

A turistakartya megveheto itt:

 

www.puntacanatransfer.hu

Előzmény: Anel (4098)
Dom_Guss Creative Commons License 2014.11.06 0 0 4110

Az Iberostar is nagyon jo, viszont sokan kiszamitott koltsegvetessel jonnek igy nem tudnak ilyen hotelt valasztani es ugye ha fakultativra is menni szeretne valaki akkor az plussz koltseg. Viszont ha valaki januar februarra tervezi az utjat akkor megiscsak erdemesebb a dragabb hotelt valasztani mert az olcsobbaknak is felmegy az ara.

Előzmény: HSJudit (4093)
Dom_Guss Creative Commons License 2014.11.06 0 0 4109

Gran Bahia tokeletes valasztas.

Samanan eves szinten 12-13 ezer mm esik igy sajnos a mindennapos kis zuhe az garantalt de most novembertol mar eleg ritka.

 

A telefon megjavult azota.

Előzmény: Szamoca2014 (4092)
Dom_Guss Creative Commons License 2014.11.06 0 0 4108

Mindefelekeppen!!! megeri a jobb szoba, raadasul az Ifaban nincs nagy kulonbseg arban a ketto kozott.

Előzmény: **Timi** (4091)
Dom_Guss Creative Commons License 2014.11.06 0 0 4107

Egy masolat nem gond, viszont abban igaza van az irodanak hogy vannak hotelek ahol nem kerik es vannak hotelek ahol elkerik es megsem tortenik semmi. Ha az elso ejszakara nem is de mindig sikerult elintezni.

Előzmény: Aliceee 2555 (4079)
Dom_Guss Creative Commons License 2014.11.06 0 0 4106

Szia Lilmuci,

 

Mindenki meg tudja talalni a leginkabb az erdeklodesi korenek ill koranak legjobban megfelelo programot. Vannak csak tengerparti vannak varosnezo programok, safari, delfin, buggy, karibi est....stb.

Előzmény: lilmuci (4077)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!