Keresés

Részletes keresés

Sport Tx Creative Commons License 2005.03.03 0 0 209

Sziasztok!

 

Hol a kép?????

 

 

izabó Creative Commons License 2005.03.01 0 0 208
Én is 15 éve kutyázok aktivan,de elöfordult már hogy oltás után volt egy kis duzzanat, oda adták neki az utolsó oltást?persze a mai elött.
Előzmény: ivf (207)
ivf Creative Commons License 2005.03.01 0 0 207
Nobivac DHP és Bobivac LEPTO oltást kapott. Kb. 1 órája már jobban mozog, és végre evett is. Rettenetesen meg volt sértődve, délután még hátat is fordított nekem. Beszéltem egy barátnőmmal, akinek hosszú évek óta vannak kutyái, szerinte szerencsés esetben csak egy zsírdaganat lehet, ami teljesen ártatlan, de ő is azt mondta mutassam meg másik orvosnak is, bár ilyen korú kutyust állítólag még nem tesznek ki altatásnak, ha nem muszáj. Ha ez lenne a baja, ráér kb. 6-8 hónapos korában is egy pici metszéssel eltávolítani.
Előzmény: izabó (206)
izabó Creative Commons License 2005.03.01 0 0 206

Igen mutasd meg és MÁSIK orvosnak is,én végig jártam az öszeset a környékünkön kb 10-et mire megtaláltuk az igazit.

 

Szerintem az inekciót vagy idegbe vagy izomba adta azért fáj neki,milyen oltást kapott?

 

Lehet hogy jól seggbe rugnám azt az orvost ,aki nem tud beadni egy egyszerű oltást.

Előzmény: ivf (205)
ivf Creative Commons License 2005.03.01 0 0 205
Voltunk orvosnál, sajnos nem lettünk okosabbak. Nem tudja a doki,mitől van a dudor. Szerinte várjunk egyelőre, és ne csináljunk semmit. Szerinte, ha esetleg daganat, az sem rosszindulatú /!?/ Viszont adott neki egy szurit, amitől most valószínű fájdalma van, és elég levert. Ha felveszem,akkor is visít, és a helyéről is csak nagyon óvatosan jött ki. A múltkori oltás után nem volt semmi baja.Félek,hogy kicsit rossz helyre sikerült az oltás.... Most azon gondolkodom, mi lenne,ha megmutatnám más     orvosnak is?
izabó Creative Commons License 2005.02.28 0 0 204
Jó éjszakát,én is megyek!
Előzmény: ivf (203)
ivf Creative Commons License 2005.02.28 0 0 203
Rendben. Most elköszönök, megyek aludni. Jó éjt mindenkinek!!!!!
Előzmény: izabó (202)
izabó Creative Commons License 2005.02.28 0 0 202
Az jó várom a képeket csinálj közelit is a pofijáról.
Előzmény: ivf (200)
izabó Creative Commons License 2005.02.28 0 0 201
Pici kora óta törölgeted neki minden nap? Nálunk ilyen gond nincs,neki olyan fehér a szeménél a szőr mint máshol.
Előzmény: ivf (199)
ivf Creative Commons License 2005.02.28 0 0 200
Holnap valószínű itthonl lesz újra a fényképező gép, majd teszek fel én is néhány újabb képet.
ivf Creative Commons License 2005.02.28 0 0 199

Remélem holnap eljutunk az állatorvoshoz. Én többnyire naponta kefélem a bundáját, időnként  hisztizik kicsit, bár kétlem, hogy fájna neki, annyira óvatosan csináljuk. A szemét is naponta törölgetem, de a barna ság nem javul, szerintem soha nem is lez hófehér, mert úgy látom eleve van ot egy kis zsemle színúű "beütés"

Előzmény: Sport Tx (195)
izabó Creative Commons License 2005.02.28 0 0 198

Én hetente kétszer fésülöm,de nagyon kocos teljesen nem lehet kifésülni,és úgy húzom neki hogy már szinte nekem fáj.

 

Lehet hogy fázott vegyél neki ruhát ha nagyon fázik.Totó nem fázik ,kint lenne órákig.

Előzmény: ivf (197)
ivf Creative Commons License 2005.02.28 0 0 197
Nagyon szép a kutyus szőre. Te milyen időközönként fésülöd?? A miénknek még nem ilyen tömör. Nagyon    puha selymes , ....olyan "babasőr". Ja, és még egy tegnap kivittük az udvarra néhány percre. láthatóan élvezte, de aztán úgy elkezdett remegni mint a kocsonya. Szerintem fázott, eléggé fújt a szél, de hát valahogy el kell kezdeni a szoktatást.
izabó Creative Commons License 2005.02.28 0 0 196

Szia

 

Lehet oltástol sőt szerintem biztos ha nem fájlalja.

 

Mindig fog turkálni as tápban ha pipi mellet kap,én nem adok neki és megeszi a tápot,eleinte nem evett akár két napig se,most már megeszi.

 

Ő is sokat játszott ma van neki egy szivacs ágya,és azt tépi cibálja dobálja,meg persze a többi játékait de álltalában el is pakol maga után,

Előzmény: ivf (194)
Sport Tx Creative Commons License 2005.02.28 0 0 195

Dudor??????

Szeretnék valami okosat mondani, hogy megnyugtassalak, de nem tudom mitől lehet.

Az enyémekél elő szokott fordulni, a nagy játékba, hogy megütik magukat, de akkor a dudor pár napon belül el sokott tűnni. És az nem mozgatható.

Állatorvos......?????

Előzmény: ivf (194)
ivf Creative Commons License 2005.02.28 0 0 194

Jaj, nagyon édes!!! A mienk ma nagyon virgonc volt. Igaz,hogy     szinte egész délelőtt aludt, de most este rengeteget játszott a játékaival. Mint egy kis méregzsák rágta és rángatta bárányát. /amikor kaptuk a bari szinte nagyobb volt,mint ő/Most aztán betessékeltem a házába, és lent alszik a földszinten. Tegnap este is ott aludt és nem volt vele semmi gond.  Az evéssel viszont változatlanul gondjaink vannak. Egész délelőtt szinte nem evett, pedig a tányérjában volt a száraz kaja, délben megkínáltam egy kis sült csirkemellel, azt bezzeg falta, most este evett egy kevés száraz tápot és ennyi. Hát nem egy nagyfogyasztású az már egyszer biztos.

Ami miatt viszont frászban vagyok,   tegnap találtam a lapockája környékén egy kb. babszemnyi kis dudort. Fogalmam sincs mi lehet. Mozgatható kis csomó, nem reagál rá, ha megtapintjuk, ezek szerint nem fáj neki. A lányom szerint már egy ideje ott van. Nem tudom esetleg nem lehet-e egy oltás helye???? Szerintetek??

Előzmény: izabó (193)
izabó Creative Commons License 2005.02.28 0 0 193

Sziasztok!

 

Kaptok pár mai képet!

Sport Tx Creative Commons License 2005.02.27 0 0 192

Ebben a korban már elég értelmesek (4 hónap) Az enyémek kb 4-5 hónapos korukban tanulták meg elöször az ül, fekszik. Egyszerre nem jó sokat tanítani mert összekeverik. Bár ez csak az én tapasztalatom.

Minél hamarab kezded annál hamarabb lesz a kutyád kezelhető.

Egyébként én is úgy tudtam, hogy a kutya nem piszkit a saját helyére. (ahoz képes, az enyémeknél előfordult)

ivf Creative Commons License 2005.02.27 0 0 191
Olyannyira végigalussza az éjszakát,hogy ma szinte a fél délelőttöt is végig szunyókálta. Bár most az éjjel büntiben volt,mert tegnap este a lányom párnájára pisilt. Egyszer már csinált hasonlót, csak akkor a sajátjára. Ez azért fura nekem, mert én úgy tudtam az állatok nem pisilnek a saját helyükre. /de lehet,hogy nem jól tudom/ Szerintetek mikor kell ill. lehet elkezdeni tanítani, az ül, fekszik, marad....stb. vezényszavakra? Vagy esetleg már késésben vagyunk ezzel is???
Előzmény: Sport Tx (189)
izabó Creative Commons License 2005.02.26 0 0 190

Sziasztok!

 

van itt valaki?

Sport Tx Creative Commons License 2005.02.26 0 0 189

De ügyi Bömbid van. Végig aludta az északát!

Az enyémnek ebben a korban az volt a mániája, hogy lefekvés után járkált ide-oda. Nagyon nehezen aludt el.

izabó Creative Commons License 2005.02.25 0 0 188

Mi ez a nagy lazitás? :o((

 

Jó éjszakát nektek,remélem holnap jöttök!

Előzmény: izabó (187)
izabó Creative Commons License 2005.02.25 0 0 187

Szép jó estét mindenkinek!

 

Van itt valaki?

Sport Tx Creative Commons License 2005.02.25 0 0 186
elmaradva=lemaradva
Sport Tx Creative Commons License 2005.02.25 0 0 185

Jaj, bocsánat!!!!!!!!!

Már megint én vagyok elmaradva. (mindjárt felzárkozom)

Sport Tx Creative Commons License 2005.02.25 0 0 184

Na, hogy sikerült az éjszaka???????

Sőt azóta már kettő is eltelt!!!!!

izabó Creative Commons License 2005.02.24 0 0 183
Jó éjt neked is,megyek én is!
Előzmény: ivf (181)
izabó Creative Commons License 2005.02.24 0 0 182
:o) lesd meg öket.
Előzmény: ivf (180)
ivf Creative Commons License 2005.02.24 0 0 181
Megyek én is aludni. Jó éjt mindenkinek
ivf Creative Commons License 2005.02.24 0 0 180
Az a baj, hogy az új ágya nagyon alacsony,    arra fel tud ugrani ez a kis lökött. Na, majd meglátjuk, most nem akarom megnézni, mert akkor megint felélénkül, nagy a csend a szobában, lehet,hogy már alszanak:-)))
Előzmény: izabó (179)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!