Keresés

Részletes keresés

porcika88 Creative Commons License 2015.12.02 0 0 12912

Kutyádnak javasoltam, nem neked:-) 

Előzmény: Törölt nick (12911)
Törölt nick Creative Commons License 2015.12.02 0 0 12911

Elolvastam, amit írnak erről a dogtorRX-ről.

Feljegyeztem a kutyám számára. Tényleg jó.

 

Nekem nem annyira, mert vannak benne szőr növekedést segítő faktorok (hormonok).

Nem szeretnék úgy kinézni, mint az az osztrák nő/férfi.☺

Előzmény: porcika88 (12909)
Bubuca Creative Commons License 2015.12.02 0 0 12910

Vicu, koszi,h megosztod a javulasod tortenetet!Te mennyi idő után tapasztaltal javulast a Davidos gepek es torna hasznalatatol kezdve?

Az Evminov nekem nem jott be (csigolyacsuszas - 4mm - pici servvel es labba sugarzo fajdalommal) - A labba sugarzo fajdalmamat brutalissa tette - de en vagyok ezzel a kissebbseg ..mert en is hallottam, h sokaknak bevált.Mindenesetre szerintem erdemes ahhoz menni aki az Evminovot gyogytornaszkent csinalja.

 

Előzmény: vicuvicu (12707)
porcika88 Creative Commons License 2015.12.02 0 0 12909

Sokszor tényleg tisztább és több a hatóanyag benne. Az immunerősítő szirup meg ugyanarról a gyártósorrol jön le, de árban jóval olcsóbb. Ártani nem lehet vele, így ha bajom van, iszok egy flakonnal. Régen dogtorRX volt a biogenic neve, keress rá. Találsz sok sikersztorit, hitelest. 

Előzmény: Törölt nick (12907)
portug Creative Commons License 2015.12.02 0 0 12908

De jól hangzik ez az okos karkötő! S mennyi lépés a napi célod, vagy mennyi km? S az óránkénti mozgások kívül mennyi a napi torna adagod?

 

Előzmény: porcika88 (12895)
Törölt nick Creative Commons License 2015.12.02 0 0 12907

Én nem bánom, ha nem humán csak jó legyen.

Már fel is jegyeztem, ki tudja.....

Előzmény: porcika88 (12894)
Törölt nick Creative Commons License 2015.12.02 0 0 12906

Porcika! Én nem sokra tartom a simát, nem éred vele el a mélyebb rétegeket. Ez a bordázott, amit feltettem, pont nagyon jó arra, hogy a gerinc melletti izmokat kilazítsa. A simával ezt nem tudod megcsinálni. Max. a végtagok felületes izmaira hat.

Persze nem olcsó ez a bordázott, 15 ezer.

 

Jó, azt a hibát elkövettem én is, hogy akkor kezdtem el használni, amikor  gunával szétinjekcióztak a gerinc mentén, hát persze, hogy elhajítottam a hengert. De ott én voltam a hülye, mert a sok puklit nem lehet hengerezni.

Egyébként kezdetben volt a sima henger, amit lassan felváltott a sokféle mintázatú.

Én a gerinc miatt választottam ezt a mintázatot. 

Előzmény: porcika88 (12904)
Flower2000 Creative Commons License 2015.12.02 0 0 12905

Akkor kell bevállalnod a műtétet, ha egyáltalán nem tudsz majd járni. Addig nem. Mert a pakliban az is benne van, hogy rosszabb lesz, mint volt.

Előzmény: Edo87 (12900)
porcika88 Creative Commons License 2015.12.02 0 0 12904

Nem rossz a sima, mert elsőre indulónak mikor még beszarsz minden érintéstől, pont elég . Na meg arra hogy megtanuld a használatot. Mikor már tudod helyesen használni akkor lehet váltani . Nekem pl injekcióktól volt a hátamon sok érzékeny pont amit először kézzel masszíroztak majd  hengerrel meg azzal a kézi botszerüséggel . 

Előzmény: Törölt nick (12902)
porcika88 Creative Commons License 2015.12.02 0 0 12903

A 30% nem kevés . Sokkal több mint a 0. Figyi, ez lassan megy, türelem kell de sok. És fegyelem. Nem szabad soha többet ajarni mint ami éppen megy. Ha előirt napi 1 óra akkor nem napi két óra mert szupi és megy, hanem annyi amit mondtak. Majd ha azt mondták lehet emelni az adagot akkor lehet. Tilos kamikaze akciókat beiktatni mert simán rottyra vágod nagad mint én. Mondták gurigázzak a hengerrel én meg gurigáztam és erősiteni is kezdtem. Majd feküdtem 1 hétig...

amig akármennyi gyulladás van addig fáj, hideg is rátesz egy kalappal meg front is, idegeskedés is . 

Én jövő héten ezt a krio szaunát asszem kipróbálom. 2 percet csak kibirok. 1 hete nekem is kicsit fájdogál, de annyira nem hogy kelljen gyógyszer. Na meg 2 hónapja voltam manuálon , és nekem elmozdulós a hülye medencém. Kipróbáltam meddig bírom a szokásos havi járás helyett. Na meg emelgettem meg végigszurkoltam egy 2 órás hockeymeccset állva , baromi hidegben :-) de hát burokban nem élhetek meg nem temethetem el magam mert ez az állapot van . Dokim is mondta hogy élmények kellenek meg élni az életet Tovább. De tudni mindig hogy mi a mérték és mi a következmény . Nem szabad befordulni

Előzmény: Edo87 (12900)
Törölt nick Creative Commons License 2015.12.02 0 0 12902

Nagyon sok helyen olvashatsz róla, az egyik legjobb forrásnak tartom a Csiky Systemet és a tesztoszteront. Nagyon alapos a leírásuk.

A simát nem érdemes használni, az csak simogat.

Azt mondják az értők, ha az izompólya (fascia) feszes,nem tudod megnyújtani az izmot, mert ez az izompólya veszi körbe az izomzatot.  

Tehát ezt kell fellazítani.

Én a dunafitnél vettem, de több helyen van, pl. R-med.

Egyébként egyre több gyógytornász is használja.

Egyszerű a használata, de néhány dologra figyelni kell. És persze van néhány ellenjavallat. De mindez le van írva nagyon részletesen.

 

 

Előzmény: GeriSoft07 (12897)
GeriSoft07 Creative Commons License 2015.12.02 0 0 12901

csúcs!

 

Előzmény: porcika88 (12898)
Edo87 Creative Commons License 2015.12.02 0 0 12900

Olyan jo itt koztetek, sok jo dologrol hallok. Bar mar nalam is lenne egy kis javulas. Sajnos a fajdalomtol se tudok megszabadulni. Szerintetek ha 3honapja kisebb szunetekkel, de faj a labam, akkor az azt jelenti h be kell lassan vallaljam a mutetet? Az a 30% eselyt amit kaptam, h elkerulhetem az roppant keves. Bizzak annyira McKenzie tornaba h ilyen keves %-al is segithet? 

Előzmény: portug (12891)
porcika88 Creative Commons License 2015.12.02 0 0 12899

Nekem ilyen volt ott , ezt vettem meg kisebben . De rehabon ezen balettoztam :-) 

ez meg az enyém:

 

Előzmény: Törölt nick (12889)
porcika88 Creative Commons License 2015.12.02 0 0 12898

SMR henger. Keress rá magára a kifejezésre, és csodát találsz :-) youtube-on is . Nagyon jókat lehet kapni mindenféle variációban . Mindenre jó

Előzmény: GeriSoft07 (12897)
GeriSoft07 Creative Commons License 2015.12.02 0 0 12897

mi ez a henger, hol lehet kapni?

Előzmény: Törölt nick (12889)
GeriSoft07 Creative Commons License 2015.12.02 0 0 12896

http://www.hialuronklub.hu

megveheted mezei halandóként, kb 6500Ft, ha kapsz kártyát, vagy regisztrálsz, akkor 4900Ft-ért

most ezek szerint ennek a divatja van. én szedem, vagy ez használ, vagy az egy hónappal ezelőtti diprophos, de még szuper a derekam.

Előzmény: RegElek (12885)
porcika88 Creative Commons License 2015.12.02 0 0 12895

Nem is gondolnád hogy mennyi embernek van ez és sokan nem is tudnak róla . Mikor én mr-en voltam, elöttem egy 13 éves kissrác volt, ugyanezzel. Mondom engem kezelőknek is van . Mondta , hogy ha fáj, görget kicsit a hengeren, megcsinálja a gyakorlatait és folytatja a napját. Nekem is rá volt írva leletre hogy sebészeti konzultáció, de nekem dokim pont gerincsebész, mellesleg szuper fej, totál közvetlen. Abszolut nem javasolta, inkább azt amit csinálok most, meg mikor kérdeztem hogy OK mikor jöjjek vissza, arra meg azt mondta : ha úgy érzem rosszabb . Vagy ha kell valami ( filóztam kollagén vagy mi injekciókon fél évente arthrosis miatt , de még nem jártam utána ).

 

ja, és sokat segitett az okoskarkötő beszerzése. Meg vannak a napi célok benne ( lépésszám, km mennyiség stb) nem enged pihizni és felejteni. Szól pl ha óránként nem mozdulok meg . Minden órában rezeg a kezemen hogy keljek fel és mozogjak 3 percet . 

Előzmény: portug (12892)
porcika88 Creative Commons License 2015.12.02 0 0 12894

OK:-) csak ajánlani tudom. Nem azért mert ebben dolgozom, hanem mert fejlesztésben is részt vehettem és tudom, hogy jó. Noroflexet meg már én is szedtem egyszer mikor fájt térdem. Tudom vetes, de sokszor a vetes nagyobb tisztaságú mint a humán készitmény . Immunerősitőből is ugyanazt eszem mint az állataim :-DD. Béta glükánt, erre meg egy prof beszélt rá az állatorvosi egyetemről

Előzmény: Törölt nick (12890)
porcika88 Creative Commons License 2015.12.02 0 0 12893

Krioszaunát próbálta valaki? 

Ma megyek manuálra megint, és látom van próbaalkalom náluk erre, 2perc 750ft. Érdekelne ha valaki tapasztalatból mondja, hogy jó. 

portug Creative Commons License 2015.12.02 0 0 12892

Porcika, de jó, hogy ezt így mind leírtad. Ez lesz a fejemben, hogy lehet vele élni, s de jó, hogy van esélyem rendbe tenni! Ezen leszek:o)

Előzmény: porcika88 (12886)
portug Creative Commons License 2015.12.02 0 0 12891

Brigi, 123333 köszi a segítséget!!Igen, minden logika alapján ezt jelentheti...és jobb tudni, mint nem érteni, mi az! Köszi!

Porcika - köszi, amit írtál. Már eddig is nagyon rendszeresen nyújtottam a bene gyakorkatokkal, hát most még rendszeresebb lesz. De képzeljétek, a sötétben mindig kisüt a nap is. Vajdaságban élek, s itt még nem csinálják a McKneziet, azt hittem Szegedre kell utaznom, ami máskor nem lenne gond, de mikor a boltba sem tudok menni....S tegnap rájöttem, hogy van egy közeli városban egy gyógytornász ismerősöm, túrázni jártunk egy csoporttal együtt, megkérdezem a tanácsát. És ő végzettt McKenziet Pesten!! No ma hívom is és meglátjuk!

Köszönöm, hogy írtatok, segítettetek tegnap, a tegnapi nap volt a sokké, ma kezdem a harcot....

Előzmény: Törölt nick (12881)
Törölt nick Creative Commons License 2015.12.02 0 0 12890

Porcika! Csak sikerült feltennem. Ezzel nem jó aludni, mert kemény. Belül van egy müanyag henger . Inkább a hengerpárna.

 

Az ajánlott szereknek majd utána nézek, egyenlőre nem cserélem le a zöldkagylót, mert nagyon bevált.

De feljegyzem, mert ha öregszik jó lehet.

Köszönöm az ötletet!

 

Előzmény: Törölt nick (12889)
Törölt nick Creative Commons License 2015.12.02 0 0 12889

porcika88 Creative Commons License 2015.12.02 0 0 12888

Próbáld ki a kutyádnak a Biogenicpet-et vagy a Noroflex-et. Elöbbinél az állatom tesztalany volt , és látványos javulás volt neki, 17 évesen rohangászott és megszüntette a csípőjének a kattogását és fájdalmait. 

Előzmény: Törölt nick (12887)
Törölt nick Creative Commons License 2015.12.01 0 0 12887

Szia! A kutyámnak vettem DBH zöldkagylót, folyamatosan kapja.Fájdalmai voltak, sántított, nehezen állt fel. Most veszem a harmadik dobozzal.

Egy picit még látom, hogy a felállás nem hipp hopp, de rohangál, ugrál, láthatóan nincs fájdalma, egy boldog eb.😊

 

A dokinak biztos a nevezett céggel van üzleti érdekeltsége.

 

Elolvastam az összetételét.

Úgy olvastam, hogy a g-szulfátnál jobb glükozaminoglikán. A kutyámnál biztosan bevált.

Én nem venném meg, az ára is horror.

 

Előzmény: RegElek (12885)
porcika88 Creative Commons License 2015.12.01 0 0 12886

Bármi az, ne keseredj el. Egyáltalán. Sőt. Hülyén hangzik, de próbálj pozitív lenni. Tudom szar, meg olvasni is szar, de egy pillanatra ne hagyd el magad. Ne éld bele magad, ne keseredj el, mert akkor rosszabb lesz.elkserdés és szar hangulat maximálisan le tudja húzni az embert és az állapoton rosszabbítani.  Most legalább tudod mi van, lehet vele valamit kezdeni. Én is rettegtem, hogy sérvem van, majd kiderűlt, hogy " csak" protrusio meg arthrosis több helyen. Elmentem a mackenzie tornászhoz, elolvasta a leletem, megnézte a képeket, majd azt mondta, sajnos arthrosis, a sérvvel többet tudna kezdeni. Ő nem vette olyan drámainak a dolgot, mint ahogy én felfogtam. Azt mondta simán lehet vele élni a megfelelő tornával és gyakorlatokkal. De azokat rendszeresen kell csinálni mint a kisangyal. Nem olyan mint egy diéta, hogy na majd holnap kezdem, meg holnap majd kétszer kevesebbet eszek, hanem csinálni mindig, még ha kedved sincs hozzá. Mllsleg neki is van sérve, még manuálos srácnak is :-) vannak dolgok amire ezek után extrán fgyelni kell. Amióta tudom mi van én nem futok, max gyorsan megyek. Nem lépek le mondjuk fél méter magas padkáról, hanem elmegyek addig amig 10 centi magas. Nem dobom le magam ágyra vagy fotelbe, hanem szépen lassan leülök. Nem kelek fel ágyból úgy, hogy első lendületre, hanem oldalra fordulok, és felnyomom magam ahogy tanultam. Nem ülök puha fotelbe, nem ülök görnyedt háttal. Ha otthon filmezek, akkor inkább földön fekve nézem felkömyökölve, mint fotelbe ülve vagy ágyon űlve. Nem állok székre ha valamit magasban kutatok es nem lépek le róla, hanem inkább kis létrán amin fokok vannak. És mindig figyelek, hogy egyenesen álljak. Ha várakoznom kell sorbanállva akkor nem allok, mint egy oszlop, hanem lépegetek egyik lábamról másikra. Pl megszoktam, hogy már nem hajolok simán előre mosogatáshoz, fogmosáshoz vagy hajmosáshoz stb, hanem egyik lábamat feltámasztom valamire. Emelni meg csakis kizárólag guggolásból. 

Előzmény: portug (12878)
RegElek Creative Commons License 2015.12.01 0 0 12885

Sziasztok!
A múlthéten volt egy tokbemetészes térdműtétem.

A kontrollon a doki "felírt" (értsd, adott egy szórólapot, rajta a kódommal) egy Neocartil nevű étrendkiegészítőt.
Van valakinek tapasztalata vele?

 

Erősen hajlok rá, hogy inkább a zöldkagylót eszem tovább (amit régebben szintén ez az orvos ajánlott másoknak), mert bár ez sem olcsó, de még mindig barátibb, mint a fent említett.

 

Válaszotok előre is köszönöm.

Törölt nick Creative Commons License 2015.12.01 0 0 12884

Magas, nagy,kiterjedt...,ezt mondta.Csak tudja mit beszél.

Fáj a nyakam, de a hátam jobban fáj.

Nem tesz jót ez a tétlenség, mert a csuklóm miatt kevés gyakorlatot tudok végezni.Nagyon várom már, hogy mozoghassak.☺

Előzmény: 1323333 (12883)
1323333 Creative Commons License 2015.12.01 0 0 12883

Remélem.de biztos ilyesmit jelent,ha ketten írjuk....jól van a nyakad?A kezed az rendbe lesz:)

Előzmény: Törölt nick (12882)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!