Keresés

Részletes keresés

homoh Creative Commons License 2015.08.18 0 0 1288

szevasz.mennyiért rendelted?

Előzmény: faithful lover (1287)
faithful lover Creative Commons License 2015.08.17 0 0 1287

Milyen értelemben? Teljesen jó...azaz funkcióját ellátja és nem lehet belőle szabadulni, baromi kényelmes és a műanyag olyan, hogy szinte tapad a bőrhöz ha nem éri nedvesség. Valami spéci anyag.

 

 

USA-ból rendeltem: Rikers Locking Chastity Cage a neve. Újabban Aliexpress-en is felbukkant, de az passz, hogy milyen.

Előzmény: EFRD (1286)
EFRD Creative Commons License 2015.08.17 0 0 1286

A kép közepén lévő holy szerű milyen?

Előzmény: faithful lover (1284)


Mathi23 Creative Commons License 2015.08.17 0 0 1285

Az email cimem pzsm23@gmail.com

Csak a het kozepen tudnam postazni, epp nyaralok.

faithful lover Creative Commons License 2015.08.16 0 1 1284

Hurrá nyaralunk..... :P (végül szerencsémre egyik sem került fel, pedig rezgett a léc)

 

 

 

 

Emilioff Creative Commons License 2015.08.16 0 0 1283

Nagyon helyes! Nem lehet csak úgy szabadon kószálni. :)

A pénisznek zárva kell lenni! Ez az alaphelyzet.

Nem lehet, hogy azért dörzsölte egy kicsit mert egyel kisebb gyűrűvel viselted?

Előzmény: csajombezárt (1282)
csajombezárt Creative Commons License 2015.08.16 0 0 1282

Kapott babaolajat ès màr megint bevan zàrva. Rövid volt a szabadsàg :)

homoh Creative Commons License 2015.08.16 0 0 1281

szevasz.igen.érdekel

Előzmény: Mathi23 (1278)
csajombezárt Creative Commons License 2015.08.16 0 0 1280

Na,most lekellett venni kicsit,mert alul a zacsit egy rèszen kissè kidörzsölte,de mèg csak tanulò idö van mindkettönknek szòval belefèr. Amùgy is szabin vagyunk szòval most 24òràs a szemèlyi felügyeletem. Amùgy lentebb mutattam ès írtam:cb6000 van.

Srcsrac Creative Commons License 2015.08.16 0 0 1279

Szia!

 

engem érdekelne az öv a megadott áron. Ha megoldható Pesten személyes átvetellel lenne a legjobb akar mar holnap. Ha jo neked a többit privatban. srcsrac@gmail.com

Előzmény: Mathi23 (1278)
Mathi23 Creative Commons License 2015.08.16 0 0 1278

5000 ft ha megfelelo.

Előzmény: homoh (1275)
Emilioff Creative Commons License 2015.08.15 0 0 1277

Szia Csajombezárt!

Na végre!!! :)

Üdv a csapatban Kolléga!

Nekem egy CB3000-et kell viselnem. Neked is ilyet kell viselned?

A leírásod egyébként tökéletes. A Baba olaj pedig valóban csodákra képes csak alaposan be kell kenni vele mindenütt. A hajnali merevedésnél valóban furcsa amint a has felé merevedik a pénisz, bár valóban nem okoz fájdalmat csak furcsa.

Nekem büntetésként be kell tennem a tüskés betétet, amitől őszintén rettegek mert a hajnali spontán merevedéskor nagyon fájdalmas tud lenni amint neki feszül a pénisz. Így aztán igyekszem elkerülni, hogy be kelljen tennem.

Előzmény: csajombezárt (1276)
csajombezárt Creative Commons License 2015.08.15 0 2 1276

Sziasztok!

 

 Megvolt az első éjszakám bezárva. Természetesen miután felkerült rá a lakat a kedvesem orálisan kielégíttette magát velem. Aztán jó éjszakát :) Hajnalban ébredtem fel, hogy valami eléggé feszül odalent. Igazából nem volt fájdalmas inkább csak olyan kissé kellemetlen. Fura látvány volt, ahogy a farkam próbált felállni, de nem igazán tudott, viszont tolta előre az erényövet és persze vele együtt a golyókat is. Persze nem volt így sem elég hely, hogy teljesen kitudjon nyújtózkodni és azt vettem észre, hogy a többi része az befelé a hasfalam irányába keményedett. Látványra is fura volt meg érzetre is. Mivel ez eddig csak az első éjjelem volt még több infóval nem tudok szolgálni.

 Annyi viszont bizonyos, hogy a babaolaj nagyon jó párosítás, mert így "szabadon" tud mozogni a szerszám a börtönében és a zacsit sem készíti ki a gyűrű. Valamint a tisztálkodás benne eléggé nehézkes.

 Nos egyelőre ennyi. Remélem nem untattam senkit nagyon...

homoh Creative Commons License 2015.08.15 0 0 1275

ára?

Előzmény: Mathi23 (1274)
Mathi23 Creative Commons License 2015.08.14 0 0 1274

Nekem van egy CB6000s atlatszo elado. Egyszer volt rajtam par percre, nekem tul kicsi.

Előzmény: homoh (1273)
homoh Creative Commons License 2015.08.14 0 0 1273

SOS be keresek erényövet

homoh Creative Commons License 2015.08.14 0 0 1272

szevasz. furcs bizony, hiányzik rólam.

Előzmény: Emilioff (1270)
Cyberworld Creative Commons License 2015.08.14 0 0 1271

Hát a Dreamlover sem olcsó, és nem is erényöv, csak egy elektrostimuláló kiegészítő a CB sorozathoz.
1000-1400 dollár plusz áfa, és erényöv nincs a csomagban,


http://www.dreamloverlabs.com/dl2000-order.php#pricecomparison

 

Ha olyan erényöv kell, ami elektrostimulálóval összeköthető, akkor ez:
http://www.uberkinky.co.uk/mystim-pubic-enemy-no-1-electro-sex-chastity-device-92828.html

Előzmény: Emilioff (1260)
Emilioff Creative Commons License 2015.08.14 0 0 1270

Jó válogatást! Majd írd meg milyet választottatok. Nagyon kellemetlen lehet most amíg nincs másik.

Előzmény: homoh (1269)
homoh Creative Commons License 2015.08.13 0 0 1269

volt az is azzal kezük nem jött be, de ha nem lessz más veszünk azt

Előzmény: Emilioff (1268)
Emilioff Creative Commons License 2015.08.13 0 0 1268

Hali.

Nekem is van CB3000, nem is gondolnám, hogy ilyen törékeny.

Na és a szilikont meggondoltátok a bariddal?

Előzmény: homoh (1267)
homoh Creative Commons License 2015.08.12 0 0 1267

szeva. bejött igen, de barimmal azt gondoltuk akkor veszünk másikat. egy szabadnap alkalmával tisztitás után leesett s a cső része eltörött. próbáltuk ragasztani, de a gyürü része is repedtvolt egy este után ujra szétnyilt. valami izgi kéne. folyamatossan hordtam, stranon is ebbe voltam.

Előzmény: Emilioff (1266)
Emilioff Creative Commons License 2015.08.12 0 0 1266

Szeva!

Igazán sajnálom :/

No, de CB60000-esed már volt, nem kézenfekvő, hogy végy egy újat?

Hiszen az nyilván bejött már egyszer, gondolom akkor nem fém lakattal voltál lezárva sem...

Ahhoz meg adnak ill. kapni ilyesmit.

Apropó, hogyan sikerült eltörnöd az előzőt?

Előzmény: homoh (1264)
csajombezárt Creative Commons License 2015.08.12 0 1 1265

Megjött a ketrec. Most magamnak raktam csak fel ès mèg nem tudja a pàrom. Ez most a nagytòl rgyrl kisebb gyürü ès majdnem a legkisebb tàvtartó.bezàrva

homoh Creative Commons License 2015.08.12 0 0 1264

szeva

sajna munkám miatt fém öv kizárva :(

Előzmény: Emilioff (1263)
Emilioff Creative Commons License 2015.08.11 0 0 1263

Szia Homoh!

Őszinte részvétem a törés miatt, nagyon kellemetlen lehet.

Én minden képen a fotón is látható Madár Kalitot (Bird Cage) javasolom. Még a hozzá járó kis lakattal is tökéletes, de a hatos lapos alátétet a lakat elé használni kell különben nem záródik össze tökéletesen. A Metal CB 3000 is nagyon erős és tartós (és tekintélyt parancsolóan súlyos, -most ez van rajtam lassan egy hete). Ennek is a 45-ös a legnagyobb gyűrűje. Ennél jobban oda kell figyelni arra, hogy a heréid rendesen át legyenek húzva a bilincsen mindig, mert így passzos igazán. Mindkettőben lehet merevedni bizonyos mértékig aztán a hímvessződ nekifeszül a falának (ami egyébként nagyon kellemes érzés), de onnan nincs tovább. Szigorú, stabil, erős, megbízható tartást ad testileg és lelkileg egyaránt. Szép, férfias viselet mindkettő.

A jelentős különbség közöttük, hogy a Metal CB 3000 előre felé tartja a hímvesszőt, ami pucéran nagyon szép látványt nyújt, de a bugyiba már nehezebb elhelyezni. A Bird Cage (Madár Kalit) viszont szépen, lefelé ívelő ketrecével vezeti meg a hímvesszőt ami rásimul így a duzzadó golyókra. Ebben az elrendezésben szépen segít a hímvesszőnek eligazodni és még a bugyiban is kényelmesebben foglal helyet. Persze mindkettőnél, ahogy szinte minden hím ivarszervi zárszerkezet esetében, leüléskor oda kell figyelni a golyókra! :)

Javasolom, különösen a fém eszközök esetében, a véletlen szerű becsípődés megelőzése érdekében, de higiéniai és szellőzési szempontok miatt is, hogy vegyetek legkisebb méretű titok- vagy boka-harisnyát (igen, hői harisnya anyagról van szó), és azt használd a zárra+a golyókra kívülről felhúzva. A titok-harisnya kisebb ennél fogva csak a pénisz kalitkát és a golyóidat foglya befedni és a lakatot nem: Ez nagyon egyszerű és kényelmes viselet, kéztisztító szerrel, samponnal egyszerűen és tökéletesen tisztán tartható, gyorsan szárad, higiénikus és ha kibolyhosodik egyszerűen csak el kell dobni és újat felhúzni. A boka-harisnya értelem szerűen hosszabb így a vastagított fixálót vissza kell göngyölni jó alaposan és ezután felvenni: Ez így minden alkatrészedet teljesen lefedi, és ha teljesen felgöngyölve "feszíted" fel magadra szépen kiritkulnak a szemei és nem csak szellős és higiénikus, de kifejezetten szép is. A tisztán tartása és cseréje épp úgy történik mint a titok-harisnyánál. A színével próbálkozni kell (de azért ne feketét), nekem kifejezetten nagyon tetszik a fehér, de a bőr-, füst-, bézs- vagy szürke színűek is szépen mutatnak. Nem viccelek, komolyan érdemes használni, bátran vegyél/vetessél a neked/nektek tetsző színekben, de a legkisebb méretben mert az jobban illeszkedik a csomagra. Meglátod milyen szép és kényelmes viselet!

Sok sikert az új zárszerkezet kiválasztásához és viseléséhez!

És ne feledd, hogy az okos férfi nagyobbat spriccel...!!! :))

Előzmény: homoh (1262)
homoh Creative Commons License 2015.08.11 0 0 1262

hali.köszi a választ.

van aki őrizze kulcsot :)tudom életforma, cb6000 sem volt sajna eltörött. de mikor kiszabadultam belőle ,barim mondta másik fajta lesz. most keresgélünk

Előzmény: Emilioff (1261)
Emilioff Creative Commons License 2015.08.11 0 0 1261

Szia Homoh!

Amit fölötted mutatok, a Bird Cage (szép kivitelű és kényelmes, biztonsági, fém, védőeszköz). Ez, egy erős biztonsági lakattal tökéletesen megbízható. Na persze nem egy egyméteres erővágóhoz képest, de ebből nem fogsz kifickándozni az biztos. Alapból 45-ös karikával árulják, ha az neked jó akkor a lakat alá kell tenned egy 6-os lapos alátétet, hogy jobban illeszkedjen rajtad, aztán egy öt szám vagy betű kombinációs, vékony szárú rövid lakattal lezárod és teljes biztonságban érezheted magad...  -Ja és mi lesz a kulcs- kombinációval?

Van aki zárva is tartson? :))

Aztán meg egy ilyen eszközre nem úgy kell ám tekinteni, hogy -na ebből miként lehet majd kiszökni!!!

Ez egy életforma amihez önmagadban idomulni kell. Anélkül nem fog menni. Ám ha fejben el tudod ezt fogadni akkor már nyertél. Azzal, hogy önként, sőt büszkén tudsz viselni egy ilyen zárszerkezetet: Tiszteletet mutatsz afelé aki annak a viselését megkívánja tőled. Ha ennyi tiszteletet nem tudsz felvállalni/kimutatni akkor te ugyan ezt hogyan várhatnád el a párodtól.

Remélem, megtalálod a kedvedre való záró eszközt és boldogan tudod majd viselni hosszú évtizedeken át.

Ehhez kívánok neked jó egészséget és hosszú boldog életet kedvenc kulcshordó párod oldalán! :))

Előzmény: homoh (1256)
Emilioff Creative Commons License 2015.08.11 0 0 1260

Szia Cyberworld!

Az övek amikre utalsz igen csinosak, de valóban a Latowsky Belt visz mindent, de még az árával is.

Az asszonyommal részletesen végig néztük és azt mondta, hogy ha ötöst nyer a lottón vesz nekem egy komplett készletet elektromos és anális betétekkel mindenestől. :)) -Még jó, hogy nem lottózik! :))

-Kiszámoltam, "csak" potom 720.000,- Forint egy komplett készlet, ebből csak az alapfelszerelés 360.000,- Forint, a másik 360.000,- Forint a kiegészítők ára.-

Ja, Vesztemre megmutattam az asszonyomnak a Dream Lover 2000-et és a jelenlegi álláspontja szerint olyat kell majd viselnem. Mindenütt néztük az árát, de sehol sem találtuk meg. -Remélem annak is csillagászati ára van különben nem csak a hideg fog kirázni időnként hanem a villanyáram is. :))

Egyébként valaki tudja a DL-2000 árát?

Előzmény: Cyberworld (1259)
Cyberworld Creative Commons License 2015.08.11 0 0 1259

A képek közül a második és az utolsó kínai öv, így sem olcsó, olyan 200 dollár.
Lehet hordani, de ülésre nem ajánlott, ill elég sok módosítás kellett hozzá, hogy viszonylag kényelmes legyen. viszonylag vékony anyag.

Ami jó és működik is, az veszett drága (a negyedik képen a Latowski olyan 1300EUR):
http://shop.neosteel.com/en/Chastity-Belts1

http://www.my-steel.nl/en/winkel

http://fancysteel.com.au/collections/male

http://www.latowski.de/latowskiFlash/410.htm#metalHip

Előzmény: Elzart (1227)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!