Keresés

Részletes keresés

vomit Creative Commons License 2007.11.28 0 0 22868
ha mar paypal, rajottem hogyan lehet kartyarol feltolteni az egyenlegre, levonas nelkul, devizaarfolyamon (ha at van nyomva, hogy forint helyett devizaban terheljen).
mielott szetteptek, ennyi az egesz: fizetsz haverodnak, aki kartyas fizetot el tud fogadni (premier vagy business). aztan o kicsivel kesobb refundot csinal.
t.lantos Creative Commons License 2007.11.28 0 0 22867

25000 ft-tol ingyen huzhatod le a penzt paypalrol

amint ottvan, azonnal le kell kerni

 

Előzmény: microdrive (22865)
tusi74 Creative Commons License 2007.11.28 0 0 22866
A DPD-s számod megvan? Az nagyon fontos. Írd be, a követőbe, és az kiadja, hogy átvette-e az illető vagy sem. Ha átvette, akkor nem jogios a visszahívás. Akkor csak szívat.
Előzmény: microdrive (22865)
microdrive Creative Commons License 2007.11.28 0 0 22865
paypalon vett tolem egy osztrák egy cuccot...nullás volt...150 ezres a cucc...majd kifizette szépen..elküldtem neki....pozitivat adott...eltelt 10 nap és a paypal zárolta a pénzt mondván hogy kreditkártyás visszahivast kért a másik fél...és igazoljam a szállítást...én dpd vel küldtem és igazoltam is ezt a paypalnak...most várok hogy mi lesz...volt e már valkinek ilyen avgy  hasonlo és mi lett???
vsiivz Creative Commons License 2007.11.28 0 0 22864
nem
mindenhol hasznalhatod az accountodat
de azon a nyelven fog veled levelezni az ebay, amin (ahol) regisztraltal
ha nem tudsz nemetul, akkor hiaba hasznalod a nemet regedet a .com-on, akkoris nemetul kapod a leveleket
ehhez kell uj account a .com-on
olvass vissza
Előzmény: Fehérpárduc (22863)
Fehérpárduc Creative Commons License 2007.11.28 0 0 22863
Új account kell a .com Ebay-re ha a .de-n regisztráltam? Én használom ugyanazt mindenhol és működik. Hmmmm...
Előzmény: vsiivz (22842)
botoxdoctor Creative Commons License 2007.11.28 0 0 22862
Sajna nem akarja visszaadni a pénzt, mert arra hivatkozik, hogy nem nemzetközi aukció volt és én levelezésben elfogadtam, hogy nem küldöm vissza. Az a baj, hogy a fényképek alapján eredetinek tűnt. Elindítottam a dispute-ot mert azt gondolom, hogy ez nem az a minőség, ami engem érdekel. Megpróbálom a shippinget is visszakérni.
tusi74 Creative Commons License 2007.11.28 0 0 22861
Simán csak küldesz pénzt a Paypal-ről. Ha visszautalta már a pénzt refunddal, akkor kiválasztod, hogy Ebay item, beírod az Ebay-es neved, és az item numbert.

Ha csak ügy küldesz pénzt, akkor meg az első opciót, hogy other service, vagy valami hasonló.
Előzmény: belphnaque (22860)
belphnaque Creative Commons License 2007.11.27 0 0 22860

hát, ez sem nagy költség

asszem így lesz, csak nem tudom, hogyan kell, még nem csináltam, de olyan kedvesen segítetek, majd megpróbálom

 

Előzmény: tusi74 (22857)
tusi74 Creative Commons License 2007.11.27 0 0 22859
Én elsőnek mindig a megbeszélést tartom helyesnek. És ha csak az sikertelen, akkor a dispute. Nekem is más méretű nadrág jött, mint gondoltam. Dispute nélkül mindent nagyon szépen el tudtunk rendezni. Nem volt szükség keményebb lépésekre.
Előzmény: botoxdoctor (22858)
botoxdoctor Creative Commons License 2007.11.27 0 0 22858
Hali Mindenki!

Ebay-en vettem valamit, kiderült, hogy nem eredeti, vissza akarom küldeni. Pedig már annyira vártam. :(((( A leírásban benne van a visszküldés, csak azt nem tudom, hogy menjen-e dispute-ra vagy próbáljak kiegyezni vele ezen kívül. Mit csináljak?
tusi74 Creative Commons License 2007.11.27 0 0 22857
Nekem a sztrájk miatt 4 hét alatt jött meg egy cucc Angliából. Az eladó már vissza PayPal-ozta a pénzt, majd amikor visszaadtam neki, azzal, hogy a sztrájkról nem tehet, fogta, feladta mégegyszer. Erre rá 1 hétre megjött az eredeti, és megint elküldtem neki az árát. Ne tudjátok meg milyen hálás volt. Nekem meg olyan jó érzés volt, hogy korrekt voltam. Pedig valami 6 GBP-ről volt szó.
Előzmény: vapega (22855)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.27 0 0 22856

én is visszaküldeném, de könnyen beszél aki nincs kisértésnek kitéve :))))

 

szerintem nézd meg a disputét, és azt válaszd azt a verziót, amelyiken az  eladó visszkapja ajutalékot, / ha nem egyértleűinkább másold be lécci / aztán fizesd vissza a pénzt és akkor az eladó nullán lesz, mert a visszakapott jutalék fedezi a plusz paypalos refudolás meg ujrafogadás költségét.

Előzmény: belphnaque (22854)
vapega Creative Commons License 2007.11.27 0 0 22855
A lelkiismeretedre van bízva sztem, én visszautalnám a zsét és megírnám a dolgot az eladónak. Beállítottság kérdése, valszeg betojt a dispute-tol az eladó és nem tudta volna bizonyítani a PayPal-nak, hogy télleg elküldte, a PayPal pedig a vevőnek hisz általában ha csak nem tudja az eladó kétséget kizáróan bizonyítani az igazát (csomagkövetés, biztosítás).
Előzmény: belphnaque (22854)
belphnaque Creative Commons License 2007.11.27 0 0 22854

új fejlemény, megjött az ára, azt is visszautalták...

hihetetlen, hogy eltelik egy hónap a vásárlástól kezdve, már rákérdezek

elindul az ügy, és még aznap megjön a cucc, és a vissautalt pé'z

 

attól még járuljak hozzá és csend, mindenki jól járt, vagy ilyenkor illik szólni ?

 

Belph.

Előzmény: Törölt nick (22853)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.27 0 0 22853

klikkelj a wiew dispute

 

nem kaptál strikét, nem erről van szó, hanem az eladó szeretné az eladási jutalékát visszakapni. ha hozzájárulsz, akkor meg is kapja, ennyi az egész.

Előzmény: belphnaque (22852)
belphnaque Creative Commons License 2007.11.27 0 0 22852

Dispute status: no stike given

 

Akkor már mégsem aktuális ?

 

 

Belph.

 

 

 

Dispute opened on  Member ID  FVF credit eligibility  Dispute status  Nov-25-2007 mountmedia -- Closed: No strike given Dali Jewels: The Collection Of The Gala-salvador Dali F  (280161596275) View dispute Legend: Final Value Fee credit eligibility: -- Not applicable Pending Eligible Granted The status of a dispute in which your action is needed is bold.

Törölt nick Creative Commons License 2007.11.27 0 0 22851

dispute console

 

próbáld ki az eddigi német regeddel a com-on belépve, nekem már volt olyan, hgoy nem vitt át és angolul láttam valamit, pedig nekem meg pont az nem megy :) a zángélus.

Előzmény: belphnaque (22848)
belphnaque Creative Commons License 2007.11.27 0 0 22850

Köszönöm, már csinálom is.

 

Belph.

Előzmény: vsiivz (22849)
vsiivz Creative Commons License 2007.11.27 0 0 22849
itt tudsz uj accountot csinalni
Előzmény: belphnaque (22848)
belphnaque Creative Commons License 2007.11.27 0 0 22848

Asszem megkezdem a másik nick létrehozását, aztán majd csak lesz valami

Hol is kell ilyet kezdeni ? :-) Róg vót, nem is én csináltam igazából.

 

Annyiből jó ez a nick egyébként, hogy minden esetben a com-ra jelentekezem be, és mennek a dolok angolul, csak a reklamációs és problémás részek jönnek németül.

Mint most, ez a szívás.

 

Tehát ha tudod angolul is, hogy mi az "unsimmingkeiten online klaeren" , akkor inkább angol oldalon próbálkoznék, és érteném a környezetet is.

 

Köszi !

 

Belph.

Előzmény: Törölt nick (22845)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.27 0 0 22847

sőt, olyat is lehet, hgoy van 2 nicked és aztán egyesited őket, nemrég olvastam. azt ugyan nem tudom, hogy ha van egy com-os és egy de.s akkor milyen lesz a közös :)

 

 

Előzmény: vsiivz (22846)
vsiivz Creative Commons License 2007.11.27 0 0 22846
az viszont mellette szol, hogy nem tudsz nemetul
merlegelned kell
vagy valtasz, vagy megtanulsz :o)
Előzmény: belphnaque (22844)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.27 0 0 22845

ha megkaptad a cuccot és minden oké, akkor arra klikkelj, hogy ok, visszaléptettek az üzlettől, az eladó viszzakapja a jutalékát, de ti még értékelhetitek egymást.

 

unsimmingkeiten online klaeren vagy valmi ilyet kell látnod, arra pikkelj , aztán a weiter gombra, ha van olyan, aztán kapsz 2-3 variációt, ha megvank kopizd ide és megmondom melyiket válaszd.

 

neked mindegy, de ő visszakap egy kis pénzt,  ennyi.

 

/az unpaid itemes sipute az az eljárás amit vsiivz is irt, amiben az eladó kölcsönös visszalépés miatt kéri vissza az ebay jutalékot/

 

nyelvet váltani nem lehet, de át lehet vinni a com.ra, de csak elméletben tudom, mert még nem csináltam.

Előzmény: belphnaque (22843)
belphnaque Creative Commons License 2007.11.27 0 0 22844

Értem.

Az, hogy van 55 pozitív (100%) visszajelzésem, az nem nagyon szól mellette, hogy új accountom legyen...

Biztos, hogy nem lehet váltani ?

 

Belph.

Előzmény: vsiivz (22842)
belphnaque Creative Commons License 2007.11.27 0 0 22843

Szia !

 

Köszi a gyors választ !

 

Hát, most már végképp nem értem !!!

Most az előbb meghozta a postás a könyvet, de akkor nem értem ezt a feliratot a WON menüben a cucc alatt:

 

 

 

Dali Jewels: The Collection Of The Gala-salvador Dali F (280161596275)

eBay Note: An Unpaid Item dispute has been opened for this item. View Dispute.

 

 

 

Megméztem, és megvan a PayPal receipt:

Dear Daniel Nagy,

This email confirms that you, belphnaque, have paid redlinedistributing@rogers.com $26.51 USD using PayPal.

This credit card transaction will appear on your bill as "PAYPAL *VIDEOBARN".

 

Ennek ellenére, vagy emellett, mire gondolsz ?

SZia !

Belphnaque (Nagy Dani)

Előzmény: Törölt nick (22841)
vsiivz Creative Commons License 2007.11.27 0 0 22842
biztos, hogy fizettel?
ez az a sablonszoveg, amit akkor kuld az ebay, ha a 2 fel kolcsonosen elall az uzlettol
az elado meginditja a folyamatot, es a vevo megkapja ezt a levelet, es megerositi a kolcsonosseget

a masik: zard be a nemetet, csinalj uj accountot a .com-on
nem lehet ugyanis nyelvet valtani
Előzmény: belphnaque (22840)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.27 0 0 22841

hello, kifzetted a cuccot?

 

mert ha nem tévedek, de ha németül idekopizod akkor még biztosabb leszek benne, hgoy az eladó elinditotta a nem fizetett termék eljárást, amiben is azt jelölte meg, hogy ő ivsszaadta a lét, te a cuccot és kölcsönös megyezéssel visszléptek a biznictől és ő kéri az ebayt, hgoy téritse vissza a jutalékát.

 

lécci ne klikkelj semmire. előbb intsd el az ebayon a termék neve mellett van egy legördülő sáv, ott:

 

nicht erhaltenen artikel melden, vagy valami ilyesmi és ott mit meldung fortfaren, aztán átvisz apaypalra is, ott már angol lesz asszem. még 45 napon belül vagy?

 

Előzmény: belphnaque (22840)
belphnaque Creative Commons License 2007.11.27 0 0 22840

Sziasztok !

 

Sajnos annak idején egy Németországban élő barátom online segítségével jelentkeztem fel az e-bayre, és minden fontos üzenetet németül kapok, miközben angolul tudok.

 

Lehet ezen változtatni ? (Tudom, tanulni, tanulni :-) )

 

Most vettem egy könyvet, ami nem akart megérkezni, s egy emlékeztető e-mailre kaptam egy levelet az e-baytől, amit most lefordíttattam.

 

Az eladó mountmedia informált minket, hogy önök abban egyeztek meg, hogy az adás-vételi szerzödés nem lesz a fent nevezett cikkre megkötve, ill. hogy ön a cikket visszaadta. Ezért az eladó egy jóváirást kért az eladási provizio összegéröl. Kérem válaszoljon 2007 dec. 03-ig és közölje velünk, hogy ezzel ön egyetért-e. Fontos: Ön és az eladó is ennek ellenére leadhat a másik félröl egy értékelést ezen cikkel kapcsolatben. Köszönjük, eBay

 

Mivel nem volt kommunikáció eddig a könyves céggel, nem is értem, hogy a magyarra fordított szöveg mit jelenthet, és mit kellene tegyek.

 

A Németországban élő barátom a fordítás mellé azt tanácsolta, hogy a PayPalnak és az E-baynek is jelentsem, hogy nem kaptam meg a cuccot.

Sajnos megint ugyanaz a gondom, pl. az, hogy németül nem tudom, hogy az E-baynek hol kellene ilyet jelezni, a PayPalnál lehet, hogy megtalálom, de mivel nem nagyon értem, hogy mi is történik, abban sem vagyok biztos, hogy ez megfelelő lépés.

 

Köszönöm, ha segítetek.

 

Sziasztok !

 

Belphnaque

 

 

mafikám Creative Commons License 2007.11.27 0 0 22839
Ja, OK, koszi a valaszt!
Előzmény: vsiivz (22837)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!