Keresés

Részletes keresés

tristen Creative Commons License 2010.09.15 0 0 3607
Sziasztok!

Óriási erőt kívánok a faroknöveléshez, ti vagytok a nyerők.

Én most kicsit hanyagoltam a dolgokat.

hali :)
tomi 16 Creative Commons License 2010.09.15 0 0 3606
Meg is vetted tőle?
mandrake833 Creative Commons License 2010.09.15 0 0 3605
Hi Androbest!

Nekem az lenne a kérdésem, hogy napi hány órát használtad? Én kb. egy hónapja használom, de nem mernék még eredményekről írni, gondoltam 2 hónap után mérem le, az a biztos. Rajtam kb. napi 4-5 órát van.

A többieknek egy kis vélemény: hát igen, sokat reklámozzák, hogy rajtad lehet egész nap, meg mehetsz vele dolgozni, de ezt senkinek nem ajánlom. Kényelmetlen és kellemetlen lehet igazgatni a munkahelyen. Szerencsére én a nap nagy részében itthon vagyok.

U.I: Tomi16 tőled jött az infó, hogy kitől lehet venni, köszi szépen a segítséget. Bocs, hogy nem írtam eddig.


tomi 16 Creative Commons License 2010.09.14 0 0 3604
Helló!
Nekem a szilikon csőből kéne pár meg az úgynevezett andro-ringből: barnás színű textil gyűrű belülről szilikonozott. Ha van eladó akkor érdekelne. Természetesen ki is fizetem, ha jó árban adod.
androbest Creative Commons License 2010.09.14 0 0 3603

Szega Tomi

Az attó függ milyen kiegészítőt keresel hozzá mert ha olyan amire nincs épp szügségem arról lehet esetleg szó de ha olyanról beszélsz ami nekem is kell mert épp most is rajtam van (szabin vok:)akkor lehet h tudnék segíteni.DE NEM ÍGÉREK SEMMIT!!!!

Üdv.

ui:Köszi edwin! A te kommented legalább emberi!!!

Sok a hülye meg az irigy ember ezen a fórumon.EZ VAN

Hajrá mindenkinek:)

A csajotok sem lesz hálátlan az tuti!!!!!:)

tomi 16 Creative Commons License 2010.09.13 0 0 3602
Andro-penishez keresek kiegészítőket!!!
pastrana Creative Commons License 2010.09.11 0 0 3601
Ha tényleg ennyit nőtt akkor rakjál fel képet inas..
Edwin007 Creative Commons License 2010.09.09 0 0 3600
Hagyjátok már, örüljetek h legalább leírta a tapasztalatát, nem mondta senki h venni kell, ő se mondta h vegyetek, csak azt h ő nem adja el (mármint androbest), am énse vok híve az ien szerkezeteknek, de ha sokáig csinálja vki tuti h ér valamit, mert kell h érjen fél év az nem kevés idő, tuti van eredmény. Gondoljatok az afrikaiakra , a nőkra akik nyújtják a nyakuk ien szar spirállal, állandóan rajtuk van és meg is nyúlik nekik. A fasznövelés esetében viszont nem lehet állandóan hordani, mert elsősorban csak otthon tudod használni pár órát, nem egésznap, mert ugye az ember dolgozik stb. meg ha ott a csajom akkor csak nemfogok iet felvenni. Kitartás kell hozzá az biztos meg rengeteg szabadidő. Szal ha tényleg annyit használta a srác amennyit leírt, és mér hazudna (mi előnye lenne belőle, nekünk meg mi hátrányunk?), akkor tényleg használ.
Roy979 Creative Commons License 2010.09.09 0 0 3599
Ez az andros duma akkora kamu. De reklám szövegnek nem rossz.
androbest Creative Commons License 2010.09.09 0 0 3598

Kurva jó h az első dolog egy támadás amit kaptam.

Csupán azért jöttem ide h személyes tapasztalataimat osszam meg másoknak

akiknek esetleg még segítségként is jól jöhet.ENNYI!!!Én nem reklámozok semmit sem!!!!!!!Mindenki növelje úgy a farkát ahogy akarja!!!!!TABLETTÁKKAL MEG ZSELÉKKEL:):)PFFFFFFF:)

Azért kíváncsi vok miért gondoltad h (REKLÁMEMBER) vok????

thotrha Creative Commons License 2010.09.08 0 0 3597
Vigyázat! Androbest reklámember!!!
thotrha Creative Commons License 2010.09.08 0 0 3596
Vigyázz! Androbest reklámember!!!
tomi 16 Creative Commons License 2010.09.08 0 0 3595
Andro-penishez keresek kiegészítőket!!!
androbest Creative Commons License 2010.09.08 0 0 3594

Üdv mindenkinek

Már egy jó idelye nézegetem ezt a fórumot és az az észrevételem,hogy mindenki

oltogatja a másikat!

Mivel növelhetjük meg péniszünket?

Nos én az andro penis-re teszem a voksomat.

Tudom próbálkoznak vele páran de nem sokan jutnak vele bármire is!

Én azt tudom elmondani róla h kiváló ezköz na jó lehetne kényelmesebb is a viselete

de a régi mondás miszerint a szépségért szenvedni kell IGAZ!!!!

Van pár kiakasztó dolog számomra.

Az egyik:"Van egy eladó andro-m ALIG HASZNÁLT???????????? MIVANNN???

Könyörgöm mit is vár el az aki alig használja?

Megvettem,14,5cm-es volt a cerka!

Elkezdtem használni rendeltetés szerint!

Azt kell h mondjam a legtöbb emberből hiányzik a kitartás!

Elvileg 6-8hónapig kell MINDEN NAP használni hosszú órákon át ami aláírom néha az

őrületbe kergetett és kényelmetlen is volt,de lett eredmény!!!

Egy hiba:amibe én is beleestem.Használtam kb 1 másfél hónapig és beleuntam mondom ez egy rakás szar.Igaz ez idő alatt is volt változás és tényleg maradandó.

Az utóbbi fél évben vettem elő újra.OK bevállalom hamár megvettem NEM OLCSÓN 64000.Mikor abbahagytam akkor volt15cm és most 17,7cm a vastagsága pedig majdnem15 és tényleg nem kamuzok!

Vastagításra is kibszott jó ám!

Én csak azt tudom elmondani srácok ,hogy igenis megéri!!!!!!!!!

Nehogy bedőljetek ilyen hülye tablettáknak vagy mittom miknek.

Ez egy ténylegesen működő dolog!!És még tuti viselem még:)Eszem ágában sincs eladni!!!

Remélem segítettem valamicskét!

Ha valakinek kérdése van ezekkel kapcsolatban szivesen válaszolok.Végülis erről szól a fórum!

HAJRÁ

Edwin007 Creative Commons License 2010.09.07 0 0 3593
Most komolyan ér valamit ez a vákumozás szerintetek? Mert szerintem csak tönkreteszitek a bréteket ezzel. Nem fog felállni majd egy idő után. Vannak ien góygyszerek, Én inkébb azokat próbálnám ki, vagy pedig ien növelő krémet jelqval.
spekacsky Creative Commons License 2010.09.07 0 0 3592
Azért dagadt meg,mert víz ment a bőröd alá.Én is kisérletezek a nyomással meg az idővel.Vagy rövid ideig nagy vákuummal vagy hosszabb ideig kicsit kisebb nyomással próbálom.Ha belegondolok hogy az izom is akkor nől,amikor rövid ideig nagy teher alá tesszük,vagyis telepumpáljuk vérrel a sejteket,az pedig tágul.Úgyhogy szerintem a nagy vákuum a nyerő,csak fokozatosan kell növelni(hetek alatt) és persze a kézi torna is kell.
Előzmény: Lefety Lóri (3589)
Lefety Lóri Creative Commons License 2010.09.07 0 0 3591

Hupsz írni meg nem tudok :D (helyre...)

Lefety Lóri Creative Commons License 2010.09.07 0 0 3590
Már hejrejött :)
Lefety Lóri Creative Commons License 2010.09.07 0 0 3589

Szia!

Hg mm nem pedig mBar.

 

Egy kérdés hozzád és másokhoz:

Tegnap lehet hogy kicsit túl sok lett a 2x15perc és reggelre a fitymám még mindig meg van dagadva egy helyen oldalt elég furán néz ki. Nektek volt már ilyen? Mit kell csinálni ilyenkor?

Azt észrevettem hogy a fitymám eléggé megdagad mindig (eddig vagy 4xhasználtam csak) ez normális? Lehet az a baj hogy testápolót használtam síkosításra... (jó alaposan bekentem) mostmár veszek egy síkosítót!

 

Előzmény: penlarge (3588)
penlarge Creative Commons License 2010.09.06 0 0 3588
Hi!

Aha, amúgy cmHg-ban vagy millibárban jelzi?
Előzmény: Lefety Lóri (3587)
Lefety Lóri Creative Commons License 2010.09.05 0 0 3587

Szia!

Hát mivel még most kezdtem el használni óvatos vagyok 6-8 között csinálom. Kicsit később persze majd lesz több is. Bár azt írják a 10et nem szabad átlépni... Sztem ez csak figyelmeztetés hogy oké ők beleírták de óvatosan biztos lehet többel is. Nem véletlenül van 30ig a mérő...

Előzmény: penlarge (3585)
tomi 16 Creative Commons License 2010.09.04 0 0 3586
andro-penis goldhoz kiegészítőt keresek. A szilikon cső és a barna szilikonozott textilből kéne néhány darab, ha valakinek van külön eladó e-mailt írjon nekem.
penlarge Creative Commons License 2010.09.03 0 0 3585
Mekkora vákuumon használod?
Előzmény: Lefety Lóri (3584)
Lefety Lóri Creative Commons License 2010.09.03 0 0 3584

Szia!

 

Egy kicsit nekem is nyomja, de sztem nem annyira hogy ne lehessen elviselni.

Majd ha lesz több tapasztalat akkor írok úgyis a többiek felé is.

Valószínűleg vegyesen jelq+pumpa lesz a megoldás majd még kiderül de egy héten legalább 3x pumpálni akarok.

Talán 2nap pumpa 1nap jelq 2nap pumpa 2nap pihi lenne jó, csak kérdés hogy meg tudom e oldani így.

Meg valami vitamint is beszerzek biztos ami biztos :D

Előzmény: penlarge (3582)
kalandor22222 Creative Commons License 2010.09.03 0 0 3583
Bp-en eladó egy AndroPenis készülék.
Kítünő, alig használt és fertőtlenített állapotban eladó 30.000,-ft ért. Az ár nem alkuképes.
Eredeti ára: 62.000,- Ft.

Mail: topmodell2000@gmail.com
penlarge Creative Commons License 2010.09.02 0 0 3582
Hi!

Pumpát és jelq-t is használj, nekem bevált.
Eredményeket nem írok még mert nem tudom mi marad meg.
Én egy penen hengert szeretnék majd venni, de attól félek nyomni fogja a lágyékomat.
Azért majd megírhatnád mi a tapasztalatod vele.

Sok szerencsét!
Üdv.
Előzmény: Lefety Lóri (3580)
hokimen Creative Commons License 2010.09.02 0 0 3581
Baromságok mind. Nem nő meg csak kitágul a barlangos test. Aztán ha nagyon kitágul, esetleg feláll, és mikor betolnád lefittyen mert kész van....
Inkább dugok, szopatok, verem az akkorát amekkora van.
Lefety Lóri Creative Commons License 2010.09.02 0 0 3580

Sziasztok!

 

A mai nap beszereztem egy penen-féle f.sz növesztőt :)

Úgyhogy el is kezdem használni, és meglátjuk mit ér...

Ismét egy kis edzés következik csak most nem kézi módszerrel hanem pumpával de lehet hogy vegyesen.

Akinek van már tapasztalata ilyen pumpával annak a véleményét ,edzési módszerét meghallgatnám.

üdv!

 

Ja növelésre fel!

ui.: kicsit kihalt a fórum nem?

petertaylor Creative Commons License 2010.08.30 0 0 3579

Most nézegettem ezt a bathmate szuper pöcsnövesztőt.

Ha mindenki elakarja adni akkor tuti nem ér semmit.

Láttam róla videót , de sztem kamu volt.

 

De aki használta igazán irhatna róla valamit!!

manhati Creative Commons License 2010.08.30 0 0 3578
Eladó egy bathmate készülék. manhati@freemail.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!