Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.06.25 0 0 813
Ja, és zsírkirály! Akkor drukkolj ma is nekik! :) Hajrá németek (khm...) :D
Előzmény: Picicica78 (807)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.25 0 0 812
Én a őket csak rendszergizdának híom. :)
Előzmény: IxChel3 (809)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.25 0 0 811

Nagyon jól figyeltél! Valóban nem lesz még éleslövészet, de hát ugye gyakorolni is kell vaktölténnyel, mielőtt az ember élesbe lövöldöz. :D Én úgy gondolom, hogy nem 14., hanem inkább 11-12. napon van PÉ-m, persze majd most kiderül. Az bizti, hogy valamikor a jövő héten... na majd, az ovuteszt megaszongya. :D

Pirosszkát meg űzzük el a francba mááá!!! Távozz tőlünk sántán! :D

 

Hát a laptop néha nekem is riválisom... de szerencsére elég csak szólnom, hogy kéne anyag... :))))))) És kapok akkor. :)

Tegnap mondta az uram, hogy most épp termeli szépen a srácokat. :))))))))))

Hát, lassan ideje lesz megcsapolni a készletet! :D De olyan ari, mert valahol hallottam, hogy az ölben laptopozás (meg ölben mobil) öli a spermákat (meleg, meg sugároz), és eccer rászóltam az uramra, hogy ne gyilkolja már a skacokat, és ne az ölében laptopozzon mááá. És azóta odafigyel, és nem csinálja. :D

Előzmény: Picicica78 (807)
Picicica78 Creative Commons License 2008.06.25 0 0 810
unfair.Protkód van:-)
Előzmény: IxChel3 (809)
IxChel3 Creative Commons License 2008.06.25 0 0 809
én csókos vagyok, emböröm a rendszergazda nálunk
Előzmény: Törölt nick (803)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.25 0 0 808

Micccsoda fondorlatok! :))))))))

Sajnos nálunk ilyen nem kivitelezhető... a hazaérkezéskori letámadásban a kutyánk győz. :)))) Ő az első üdvözlővonal. :) Ha mondjuk mi hemperegni szeretnénk apjukommal, akkor kuttyot kis csalással ki kell küldeni... ez a kis csalás pedig úgy szól: "Hol a cica? Gyerünk, keresd!" :)))))))))))))))

Amúgy most hívott az öcsikém, hogy leérettségizett! :) Nagy öröm ez nekem, mert 3unk közül ő volt az egyetlen "rossz tanuló", és többször kellett pótvizsgáznia is, hogy ne legyen évismétlés. Erre most felhív röhögve, hogy hehe, jobb lett az érettségije, mint nekem, és töriből még dícséretet is kapott... bakker... :D

Előzmény: cicérna (802)
Picicica78 Creative Commons License 2008.06.25 0 0 807

amúgy a németeknek durkkolnék amúgy is:-)

Ímmel-ámmal pofátlankodott a betétre.Pedig azt hittem elzárta már a csapot pirosszka:-P

 

Természtesen gyakorolni bármikor lehet,de éleslövészet még nem hétvégén lesz,ha jól tévedek.Vagy mintha olyat írtál volna,hogy hamarabb van PÉ nálad??

Előzmény: Törölt nick (798)
Picicica78 Creative Commons License 2008.06.25 0 0 806
hát elhiszem.A kétévesek is nagyon cukik.Anyum még mindig emlékszik egy-két benyőgésünkről abból a korból pedig van már  30 éve annak.Elhiszem,hogy hiába nehéz,de szórakoztató is az anyaság(kisördög smiley:-)))
Előzmény: Krisz mami (797)
Picicica78 Creative Commons License 2008.06.25 0 0 805

ezek szerint ott tobzódik a párod előtte?

 

Na nekem ilyen gondom nincs..Akár bundamaciban is letámadnak és a málnásba rángatnak:-D

Előzmény: marcika79 (804)
marcika79 Creative Commons License 2008.06.25 0 0 804
én a PÉ időszakára száműzöm a számítógépet a lakásból, hacsak nem a számítógépnek akar gyereket csinálni.
Nekem jelenleg az a legnagyobb riválisom, és nem használ semmilyen sexi hálóing...

:(((((
Előzmény: cicérna (802)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.25 0 0 803
Ezért kell jóban lenni IT-vel! :) Én ápolom velük a kapcsolatot! Ezért engem már rég stikában átállítottak "user" jogosultságról "admin"-ra. :))) Szóval nekem mindent szabad! :) Nézegetni, letölteni, stb. :) Még anno meggyőztem őket, hogy sokkal jobban járnak, ha hagynak engem szabadon garázdálkodni, mert értek én a cámítógéphöz. Viszont, ha minden le van tiltva, akkor minden csipcsup sz*rsággal őket kell izélgetnem. Meggyőződtek. :) Szal nekem mindent szabad!
Előzmény: cicérna (799)
cicérna Creative Commons License 2008.06.25 0 0 802

Amint belép az ajtón, letámadni! Nem fog eszébe jutni semmiféle ruhadarab ;)

Ezt ritkán vetem be, hogy a zuram meg ne unja, de mindig beválik

Előzmény: marcika79 (800)
marcika79 Creative Commons License 2008.06.25 0 0 801
minden időszaknak megvan a maga varázsa és a nehézsége is.

kisgyerek kisgond, nagygyerek nagygond

Ha kicsit és sír próbálod kitalálni, hogy mi a baja, ha már nagyobb és sír, próbálod kitallálni, hogy vajon mikor nem beszél "mellé"......

mi éppen a "mellé"beszélős időszakunkat éljük.....
Előzmény: Krisz mami (797)
marcika79 Creative Commons License 2008.06.25 0 0 800
el kell terelni a figyelmét a sityakról.....

piros ruci?????
Előzmény: Krisz mami (792)
cicérna Creative Commons License 2008.06.25 0 0 799

 

Hű, ideje résen lenni, mi lesz, ha elindul!

Nem tudom megnézni a klippet :(((((

Szerintetek mit szólnának az IT-n, ha megkérném őket, hogy "Figyu képeket nézegetnék, légyszi engedélyezzétek már!"

Kriszmami, elárulod, milyen netes-fotós oldalra jársz? Mert ha egyszer sok időm lesz én is szeretnék.

Előzmény: Krisz mami (792)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.25 0 0 798

Cicc, ha kérhetem, akkor ma drukkolj a németeknek! :)))))))))))

Este majd eljárok neked egy pirosszka űző rituálét! :) És ilyenkor még húde megvan, vagy már csak olyan ímmel-ámmal? Mer azé asse mindegy!

Remélem, nekem holnapra eltűnik a kis ribi! :) Ma már az 5. napon vagyunk.

Namindegy. Hét vége felétől elkezdünk ügyködni a gyerek dolgon. Oszt lesz, ami lesz.

Előzmény: Picicica78 (796)
Krisz mami Creative Commons License 2008.06.25 0 0 797
Annyit tudunk rajta nevetni, hogy hietetlen.
Az elején örültünk egy-egy grimaszának, bár akkor még önkénytelen mozdulatok voltak. Meg csodálkoztunk, hogy "űűű...már ilyet is tud", meg "hűűű....így tudja ezt csinálni?"
Szóval minden kornak megvan a maga szépsége, és semmiért nem cserélném le még azt a hosszadalmas első heteket, amikor kiborultam tőle.
Előzmény: Picicica78 (796)
Picicica78 Creative Commons License 2008.06.25 0 0 796
még egyszer megnéztem bébikét.Nagyon szórakoztató lehet anyukának lenni.Vicces dolgokat művelnek a csemeték(főleg mikor még ekkorák).Lehet,hogy az enyém azért sem akar jönni mert tudja,hogy vigyorogni akarok rajta ha ilyeneket művel?:-P:-)
Előzmény: Krisz mami (792)
marcika79 Creative Commons License 2008.06.25 0 0 795
igen mi már a másodikra gyúrunk, csak nem akar összejönni......
Előzmény: csepszon (761)
Picicica78 Creative Commons License 2008.06.25 0 0 794

bébike kaszkadőr lesz ha már most vagánykodik a zsinórral:-D

Gombostűs ötlet nagyon cseles Izgiritől.Nesze sakpka hehehehe:-)

 

Amúgy nem a Pg akárhányra céloztak ott hanem van még két(??)másik márka ami használható és nem mindig pálmaházat lát az ember rajta. De lehet,hogy most csak a cicifájós időszakra fogok fókuszálni.Kekszelek kb 8 napig minden este meg amikor didifájás van...Úgy kell nekekem.

FociVB nálunk is van,én fagyizom közben(annélkül nem is megy a nézés),de volt olyan meccs ahol elaludtam.Már nem merek drukkolni mert tuti kieső akinek szurkolok.(és nálam még mindig van Pirosszka..b@xa meg miért tart nekem  7-10 napig??????)

Előzmény: Krisz mami (792)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.25 0 0 793

Őőő... gombostű... ?! :))))))))

 

Addig meg nincs baj, amíg nem a konnektorba dugdossa a nyelvét! :))) Biztos viszket a kis ínye a pöttömnek, oszt valamivel dörzsizni kell. :) Bnőm kisfia a vállammal meg a kulccsontommal vakargatta az ínyét, mikor elkezdett jönni a foga. :) Olyan cuki vót! :) Meg csikis... nekem. :D

Előzmény: Krisz mami (792)
Krisz mami Creative Commons License 2008.06.25 0 0 792
Jut eszembe, hogy nekem 1.-je körül kell apát leginkább az ágyba csalogatni, akkor van kb. a PÉ-m. Bár szerintem cseles és nem lesz hajlandó sityak nélkül együtt lenni.

Behalok ma mit csinált Enci... Nyalogatta és rágogatta az inyével (mert még nincsen foga) a hosszabító zsínorját...
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.25 0 0 791

Cica!

 

Pg53, de a mikroszkóp az egy hülyeség és nem ér semmit. :) (Ez az én mottóm, mindenki csak szídta eddig...)

 

Ez a menskori letörés, és a közbeni/utáni újra lelkesedés normális és biztos hormonális, vagy nemtom. :)

 

Ma nem lesz hancúr nálunk, mert meccs van. :) És olyankor én feszült vagyok (hogy nyer-e akire fogadtam /nyugi nem pénzben, csak pontban játszom/), apjukomnak meg muszáj hozzá az 1-2 sör. :))) Viszont PÉ-ig bőven véget ér az EB, szal aggodalomra semmi ok. :)

 

IxChel!

 

Durva, most hogy így mondod... nekem sem jutott eszembe, hogy PÉ körül nem szabad az embernek magához nyúlni... :))))))))))))) Lehet, hogy emiatt már csesződött el hónap? Tyű vaze.... :D

Előzmény: Picicica78 (785)
Picicica78 Creative Commons License 2008.06.25 0 0 790
jaaa..az árát nem reklámozták ám.Csak,hog ymilyen jó mert elsőre összehozták vele bébikét....fuck
Előzmény: IxChel3 (787)
Krisz mami Creative Commons License 2008.06.25 0 0 789
Nem vagy semmi :DDDD

Erre még én sem gondoltam :DD
Előzmény: IxChel3 (786)
Picicica78 Creative Commons License 2008.06.25 0 0 788
:-)))) Überlökött:-D
Előzmény: IxChel3 (786)
IxChel3 Creative Commons License 2008.06.25 0 0 787
ja, csak ez a maybebaby tizenhuszonezer, eccer már énis megnéztem. Mutatja ez a pg is a lényeget, csak ki kell tapasztalni
Előzmény: Picicica78 (785)
IxChel3 Creative Commons License 2008.06.25 0 0 786
szerintem ez az egész egy nagy szivatás.
Az tuti, hogy a kilökődés után 48 órával már nemigen lesz sikeres a megtermékenyülés, mert én a dottor czeizel cikkében olvastam, hogy minél később termékenyül meg a pete, annál nagyon az esély rá, hogy ennek ellenére felszívódik v. nem ágyazódik be v. különféle osztódási problémái lesznek => korai vetélés.
Org hatására meg lehet, hogy kilökődhet, de csak akkor sztem, hamár megérett, tehát ebből az a tanulság, hogy peteérés környékén nem maszturbálunk. Fasza, ez eszembe se jutott :D
Előzmény: Törölt nick (783)
Picicica78 Creative Commons License 2008.06.25 0 0 785

szerintem ez az idősáv inkább a kiskatonákra vonatkozik.szóval kekszelni keményen a 10-18.napokon kell aztán lehet pihenni egy kicsit.Én így értelmezem.

 

Amúgy nagyon dicsértek valami maybebaby vagy minimikroszkópot de itt mintha nem ezt használnátok(hanem a Pg 15784354 valahányat).Most elgondolkodtam rajta(ha már az ovutesztel sem jött a bébi  4 hónapig).Nyalogathatom a tárgylemezt,hátha.(érdekes minden mensikor megtörik a lelkesedés és minden mensi végekor újrakzedem a hülyeséget...)

Előzmény: Törölt nick (783)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.25 0 0 784

Sőt, és ha már lázadok, akkor lázadjak rendesen! :)

Szóval, amikor a már gyerekkel rendelkezők (tisztelet a kivételnek) azzal a sz*r dumával etetnek, hogy majd jön az a gyerek, ha akar...

Akkor kérdem én, a háborúkban megerőszakolt több ezer nőnek mé született babája egy idegentől, aki testi kényszert alkalmazott rajta?! Mert az a "kis lélek" extrém perverz volt, és pont ilyen fogantatásra vágyott, vagy mi a pitsa? Szóval, hagyjuk  már ezt... :)

Most már gyűjtöttünk elég tapasztalatot, tudjuk a csínját bínját a saját működésünknek, valamint tudjuk mi a teendő, mi a dolgunk. Tessék nekilátni, és kufircolni éjjel-nappal! A most következő alkalomnál fenn fognak állni a szükséges csillagok, meg ugye múlt hét szombat óta nyár van, és Szent István hava, meg amit csak akartok!!! :) És a most foganó gyermekünk Kos lesz, és mint közismert, a Kos az első csillagjegy az asztrológiában. Szóval minden együtt áll, meg a tökömtudja, úgyhogy tessék mostmá tényleg szaporodni, mert nem leszünk jóban! :)))

Csepszon, mi a szitu?!!!

 

Előzmény: Törölt nick (783)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!