Keresés

Részletes keresés

skylar00 Creative Commons License 2006.11.29 0 0 46

jó sorozat volt, deee.....

kicsit elavult. én a sorozatot, a Bridget Jones

naplójával temettem el!

(ja, és rondának tartom S.J.Parkert, görbe lábai,

és lófeje miatt) sziasztok

*Orsa* Creative Commons License 2006.11.29 0 0 45
:) Nem hiszem, hogy visszamennék.... nem sok értelme van....( ez csak az utolsó megmozdulás volt)
Előzmény: FLR-723 (44)
FLR-723 Creative Commons License 2006.11.29 0 0 44
Elnézést hogy beleszólok. :) De nem is akarsz vissza menni a pati topikba?
Előzmény: *Orsa* (41)
Caipi Creative Commons License 2006.11.29 0 0 43
Igen, most, hogy így mondod, akkor én is (igen régóta) szingli voltam.... és durván az én korosztályom a csajok, na és mindig vonzott az USA. De akkoris, túl blőd lett... én is Mr.Big-nek drukkoltam, de tudtam az újságokból, hogy csak összejönnek végül, és a Bergernél nem bírtam tovább.:-)
Előzmény: Dorinesz (34)
FLR-723 Creative Commons License 2006.11.29 0 0 42
Persze tudom hogy már benéztél. : És köszönöm neked. :))
Előzmény: Dorinesz (39)
*Orsa* Creative Commons License 2006.11.29 0 0 41
ja :) Hát az volt, hoyg Crazy elkérte tőlem zoé telefonszámát, és én beírtam, mert zoé már nem tud jelentkezni, nekem mincs pénz a kártyámon, sms.-t nem tudtam küldeni crazynek, emiljeimet nem kapja meg... ez volt. Jóindulatúan beírtam, gondoltam nem lesz belőle baj. Erre crazy nekem esett, hogy hogy merem beírni.. erre én kiakadtam. töröltettem a hozzászólást, és mivel válaszok-ként kerültek fel, törölve lett a többi hozzászólás is....
Előzmény: Dorinesz (40)
Dorinesz Creative Commons License 2006.11.29 0 0 40

Orsa!

 

Mi a fene folyik a patkányosban? Miért törölték a hsz-eket? Mi az az IRL??

Előzmény: *Orsa* (37)
Dorinesz Creative Commons License 2006.11.29 0 0 39
Már be is néztem. Sőt, már fel is vettem a kedvencek közé. ~:-)
Előzmény: FLR-723 (38)
FLR-723 Creative Commons License 2006.11.29 0 0 38
Szia Dorinesz! Majd ráérsz benézni hozzám ha a munkád engedi. ;))
Előzmény: Dorinesz (32)
*Orsa* Creative Commons License 2006.11.29 0 0 37
Hát...ebben most teljesen igazad van!!!!!!!!! De hoyg mi ennek az oka, arról fogalmam sincs. :( Pedig szerintem elég nagy "híre" volt, amikor elkezdék vetíteni, amolyan : "kötelező látnod" sorozat lett, nem? De persze jó értelemben mondom!!!! :) Szóval nem értem miért nem jelent meg dvd-n
Előzmény: Dorinesz (36)
Dorinesz Creative Commons License 2006.11.29 0 0 36
Az azért idegesítő, hogy nem adják ki DVD-n, mert az olyan sorozatokat, amiket jóval később kezdett el játszani a tévé, azok már mind kijöttek. Még a született feleségek is, amiket ha jól emlékszem, nincs egy éve, hogy adják. A S & NY-t már évek óta játszák a tévében, és egyszerűen senki a füle botját nem mozdítja, hogy ki kéne adni szinkronosan, pedig ez az egyetlen sorozat, amiért fanatikusan rajongok!! ~:-)
Előzmény: *Orsa* (35)
*Orsa* Creative Commons License 2006.11.29 0 0 35
hellószka!!!!!!!! :)

Hát,én sem láttam, hogy reklámoznák, hogy megjelenik. pedig szerintem lenne rá kereslet... Persze, én sem venném meg szinkron nélkül. :)
(A szívek szállodáját m1-en adják. Eddig vasárnaponként, 17-óra körül volt látható, de vége az 5.-évadnak, és szerintem még nem vették meg a következőt. Most minden hétköznap adják délután 2 kor.)
Küldöm majd ám a válaszlevelet!!! :D


Előzmény: Dorinesz (33)
Dorinesz Creative Commons License 2006.11.29 0 0 34
Igen, egy idő után az ember unhatná, hogy folyton ugyanaz a lemez. Lehet, azért is tetszik annyira, mert én is szingli vagyok, és hát már az összes pasis szituval találkoztam, amit a filmben felhoznak, és még mindig nincs pasim, mert nem találtam meg a páromat. A sorozat is erről szól. Kerülgetik egymást, de mégse, aztán valahogy mégis. ~:-)) Persze ez egy idő után unalmas tud lenni, de én csak a hatos évadot untam. Ott már nagyon hülye volt a Carry, és hiányoltam azokat a részeket, ahol összeülnek, és traccsolnak, és a pasikat dumálják ki. Ott már valahogy nem volt az a filing, mint az elején.
Előzmény: Caipi (30)
Dorinesz Creative Commons License 2006.11.29 0 0 33

Szia! ~:-))

 

Az a helyzet, hogy esélyem sincs arra a közeljövőben, hogy DVD-n megkaparintsam a cuccost. Egyetlen egy helyet találtam a neten, ahol azt írták, hogy jön DVD-n, de csak angolul. Magyar hang nincs hozzá. Én meg nem vagyok hajlandó szinkron nélkül nézni. Szinkronnal a legkirályabb, és nem is értek angolul! ~:-))

 

A szívek szállodáját nem láttam. Azt hol játszották? A S & NY-ból én is a viasaton egy csomó olyan részt láttam, amit már megnéztem vagy hússzor. És az a legidegesítőbb, amikor bereklámozzák, hogy "új részek!!!!" és leadnak három új részt, aztán elölről kezdik megint a negyedik évadot mondjuk, amit már láttam ötvenszer.

Előzmény: *Orsa* (29)
Dorinesz Creative Commons License 2006.11.29 0 0 32
Tyú remélem, hogy megtalálom. Minnyá, de lehet, hogy csak otthonról. Eléggé zűrös most itt bent minden.
Előzmény: FLR-723 (27)
Dorinesz Creative Commons License 2006.11.29 0 0 31
Igen, voltak olyan részek, amik engem is nagyon idegesítettek. Főleg a vége, a hatodik évad szinte összes része. Főleg azzal volt a bajom, hogy a Carry-nek mennyire nehéz a felfogása, és hogy mennyire nem látja meg, hogy a legnormálisabb férfi az életében mégiscsak a Big. Jó, aláírom, Big se egy könnyű eset, de egyikük se tudott a másik nélkül élni. De aztán hál istennek happy end lett a vége. Csak azért szenvedtem végig az utolsó évadot, mert érdekelt, hogy mi lesz a vége. De most hogy más tudom, valszeg rongyosra fogom nézni a lemezt mégis csak! ~:-DD Nem tehetek róla, egyszerűen imádom!
Előzmény: CyberCat (28)
Caipi Creative Commons License 2006.11.29 0 0 30
Én is abbahagytam anno (a Pro7-en) a nézését valamikor menetközben, pedig az elején imádtam. De valahol elveszett az újszerűsége meg a jópofasága.:-( A DVD-ből is csak az első kettő duplát vettem meg (német kiadásban). SJP-t viszont azóta is nagyon szeretem, bár lófeje van, görbe lába és szörnyű dolgokat tud felvenni, de egy (mutatós) jelenség.... lett. A régi filmjeiben (pl. Footloose) a legszebben megfogalmazva is szürke egér volt.
Előzmény: CyberCat (28)
*Orsa* Creative Commons License 2006.11.29 0 0 29
Szia!!!! Sziasztok!

Megaptam aleveled, amiben írtad, hogy ítt is megtalállak :)

Én is néztem ezt a sorozatot, de most azokat ismétlik, amiket már vagy 5x megnéztem. Azonban van egy film, amit nem bírok megunni. Ez a Szívek szállodája. itt sorakozik mind a 3 megjelent évad. :) remélem a te kedvenced is hamarosan megjelenik ilyen formában....
Előzmény: Dorinesz (26)
CyberCat Creative Commons License 2006.11.28 0 0 28
Én eleinte szerettem, de most már valahogy inkább csak idegesít. Talán mert most már nem mondanak újat a szituációk.
Előzmény: Dorinesz (24)
FLR-723 Creative Commons License 2006.11.28 0 0 27

Állatok képekben oda mindenki mehet aki szereti az állatokat, ha esetleg érdekel nyugodtan benézhetsz oda. :)) Lást én is benéztem hozzád és örömöt okoztam neked. ~:-))

Előzmény: Dorinesz (26)
Dorinesz Creative Commons License 2006.11.28 0 0 26

Mi a neve? Én is beszabadulhatok?? ~:-D

 

Na most már télleg megyek szunyálni...

Előzmény: FLR-723 (25)
FLR-723 Creative Commons License 2006.11.28 0 0 25
Már én is függő vagyok. :) Én is nyitotam egy topikot de csak én és a Thomacsk vagyunk ott néha néha. :)
Előzmény: Dorinesz (24)
Dorinesz Creative Commons License 2006.11.28 0 0 24
Remélem, csak azért nem jön ide senki, mert még nem tudják, hogy van ez a topik, mert csak pár napja nyitottam. Majd jönni fognak. Gondolom nem csak én vagyok egyedül függő. ~:-))
Előzmény: FLR-723 (23)
FLR-723 Creative Commons License 2006.11.28 0 0 23
Úgy látszik sokan nem szeretik a Szex és New Yorkot, és azért nem jön ide senki.
Előzmény: Dorinesz (22)
Dorinesz Creative Commons License 2006.11.28 0 0 22
Nem kell bocsánatot kérni. ~:-)) Ez már annyira régen volt, hogy csoda, hogy egyáltalán én emléxem rá. ~:-D
Előzmény: FLR-723 (21)
FLR-723 Creative Commons License 2006.11.27 0 0 21
Ha régen volt akkor nem néztem még a viasatot, csak amikor elindultak a jó sorozatok rajta. Akkor elnézését kérek tőled hogy rosszul tudtam. :)) De azt én sem tudom neked megmondani hogy mért szabták ki a jó dumákat, biztos nekik meg a dumák nem tetszetek.
Előzmény: Dorinesz (20)
Dorinesz Creative Commons License 2006.11.27 0 0 20
Igen, most a TV2-n megy. De valamikor baromi régen, még évekkel ezelőtt ment a viasaton. Akkor még azt se tudtuk, mi az a jóbarátok. ~:-)) Sőt, a Buffy-t meg az Angel-t is ott kezdték el játszani, ha jól tudom. Szal az összes jó sorozat a viasaton indult. Csak azt nem tudom, hogy miért pont a szex és new yorkot kellett így elszabni.
Előzmény: FLR-723 (19)
FLR-723 Creative Commons License 2006.11.27 0 0 19
Lehet hogy nincs igazam, de a jóbarátok nem ment a viasaton. Az a TV 2-n ment és még ismétlik is. :)
Előzmény: Dorinesz (18)
Dorinesz Creative Commons License 2006.11.27 0 0 18

Igen, a vészhelyzet is jó. De már egy kicsit unom. Az nincs rám olyan hatással, mint a S & NY. De azért azt is megszoktam nézni a Viasaton. Mondjuk nem akarom fikázni a viasatot, mert még az az egyedüli olyan adó, ahol normális sorozatokat adnak. Ott kezdték el játszani a jóbarátokat is, ha jól emléxem. Szóval egy egész jó kis adó, csak hát már az agyamra megy ezzel al lájttal.

Előzmény: FLR-723 (17)
FLR-723 Creative Commons License 2006.11.27 0 0 17
Én a vészhelyzetet nagyon szeretem, de már az sem az igazi abba is mások szerepelnek benne, és már nem olyan jó mint régen.
Előzmény: Dorinesz (15)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!