Keresés

Részletes keresés

cris-3 Creative Commons License 2012.02.21 0 0 1106

Sziasztok! Én 8 évig Olaszban éltem, férjnél voltam, gyermekeim születtek de válás miatt haza költöztem már jó pár éve. Még a válság előtt jóval. Szerintetek (persze a jelenleg kinnt élőktől kérdezem) mennyi eséllyel találnék Oo.-ban munkát a jelenlegi gazdasági helyzetben? A szakmám porcelánfestő, de a kereskedelemben kifejezetten szeretek dolgozni, viszont ezirányú végzettségem nincs. Nyelvtudás természetesen ennyi év kinntlét után nem kérdéses. Gyermekeim kettős állampolgárok. Codice fiscale-vel mindannyian rendelkezünk. Várom a véleményeket, tanácsokat, hogy bele merjünk e vágni… Előre is köszönöm! Kriszta

napoli008 Creative Commons License 2012.02.20 0 0 1105

Bocsi, közben jobban megnéztem a honlapotokat :)

Előzmény: Törölt nick (1103)
napoli008 Creative Commons License 2012.02.20 0 0 1104

Legközelebb mikor mentek Olaszországba? Mondjuk március elején? Milánóig nem mentek?

Előzmény: Törölt nick (1103)
ati.har.ati Creative Commons License 2012.02.20 0 0 1102

Sziasztok!

Új vagyok itt nálatok.A segítségeteket szeretném kérni.40-50év közötti férfiak vagyunk.Másfél évvel ezelőtt dolgoztunk már olaszországban mint szobafestők,burkolók.Utána napelem szerelőként dolgoztunk több mint 1 évet németországban.Sajnos ebben a szakmában németországban az időjárás miatt egész télen nincs munka.

Ezért szeretném a segítségeteket kérni abban,hogyha bárki bármilyen módon tudna pl, telefonszámmal,címmel,ismerőssel segíteni nekünk munkát találni napelem szerelőként,vagy akár segédmunkában is.

Olaszországi szállásunk megoldott.Olaszul és németül beszélünk egy kicsit.

Előre is köszününk minden segítséget!

Attila

ati.har.ati@citromail.hu

+39 345883 1847     

 

L-D Creative Commons License 2012.02.19 0 0 1101

De jó neked.Hol sikerült magyar családot találnod?Melyik városban leszel?

Nagyon jó ajánlat,bár nekem is lenne ilyen.

Pötyi71 Creative Commons License 2012.02.19 0 0 1100

Egyetértek! De aztán jelentkezz, hogy mi van veled. Nagyon kíváncsi vagyok.

Előzmény: napoli008 (1099)
napoli008 Creative Commons License 2012.02.19 0 0 1099

Ne gatyázz, csomagolj!!!!

Más egy életen keresztül vár egy ilyen lehetőségre és sokszor nem következik be!

Előzmény: babus86 (1096)
babus86 Creative Commons License 2012.02.19 0 0 1098

Szia! 

Igen én is így gondolom :) , főleg, hogy párom is hamarosan külföldre megy . Így igazából mindegy, hogy hol vagyok "egyedül" . Csak az nem mindegy, hogy van e munká, vagy nincs. 

Előzmény: Pötyi71 (1097)
Pötyi71 Creative Commons License 2012.02.19 0 0 1097

Szerintem nem kérdés, hogy mit csinálj!A világon  semmit nem veszítesz, hiszen nincs munkád.A helyedben már össze is pakoltam volna.

Előzmény: babus86 (1096)
babus86 Creative Commons License 2012.02.18 0 0 1096

Sziasztok! 

 

Úgy néz ki, hogy lenne lehetőségem kiutazni Olaszországba bébiszitternek, vagyis au-pair-nek. Nagyon felcsigázott a lehetőség! Mit gondoltok ??? Milyen az élet kint ? Nekem lenne szállásom, és az étkezésem is biztosítva lenne. Nagyon szeretnék belevágni, de mások véleményére is kíváncsi vagyok, ti mit tennétek a helyemben. Magyar családhoz kerülnék. Angolul beszélek alap szinten, olaszul gyakorlatilag semmit. De végülis nyelv tudást nem is kérnek, hiszen magyar a család. Itthon munkanélküli vagyok,tehát nem hagynék itt semmi munkát, sőt...így legalább lenne mit dolgoznom. A családnál csak 4 napot kellene dolgoznom, úgy gondolom, hogy lenne időm a nyelv tudásomat fejleszteni, mind az angolt mind az olaszt. Írjatok véleményt legyetek szívesek ! 

Dentistainungheria Creative Commons License 2012.02.14 0 0 1095

Kedves Olaszországi Magyarok!

Betegszervezőt keresek, fogászati beavatkozások Magyarországi elvégzéséhez.

A rendelő Szegeden van, új, modern, minden igényt kielégítő felszereléssel.

Fogbeültetéssel is foglalkozunk, 20 éves gyakorlattal. A fogtechnikai laboratórium

a rendelő mellett, a gyors és professzionális munkák elvégzése érdekében.

Olasz tolmács, a betegek részére lakás, szállítás a reptérről, meg van oldva.

Érdeklődni: porcelan777@gmail.com

KutyásAttila Creative Commons License 2012.02.12 0 0 1094

Kösz a jó kívánságokat! Abban bízom, hogy azok a csomagtartóból árulták  illegálisan a rísz-rossz kutyákat. Mi hivatalosan és garanciával csináljuk. Ismerek olaszt aki hetente 100 kutyát visz. Szerintem ,ha lesz valaki aki komolyan gondolja és beszáll ,havonta eladunk 20-30 kutyát akkor mindenki mosolyog. Miért ne keressenek a Magyarok is végre valamin! 

Előzmény: 187...NPI (1091)
187...NPI Creative Commons License 2012.02.11 0 0 1093

Ciao. Szerintem tanuljátok a nyelvet nagy erőkkel, mert anélkül nem fog menni a dolog. Itt pillanatnyilag napról napra nagyobb a munkanélküliség. Ha pedig van meló, akkor az olcsó, főleg afrikai munkaerőt részesítik előnyben. Nekik 7-800 €-t fizetnek, és ez nekik elég, mert 8-10-en laknak egy lakásban, és így olcsóbban jönnek ki. Amúgy olvass te is egy kicsit vissza, találni fogsz érdekes infókat. Sok szerencsét.

Előzmény: olivia27 (1088)
187...NPI Creative Commons License 2012.02.11 0 0 1092

Szia. Szerintem van esélyed tisztességes munkát találni. Néhány tiz hozzászólásal korábban leírtam egy pár helyet ahol érdemes körülnézni. Sok szerencsét. 

Előzmény: liana87 (1089)
187...NPI Creative Commons License 2012.02.11 0 0 1091

Hali. Látom, már kétszer is írtál. A helyzet az, hogy én is próbálkoztam már, de Olaszországot elárasztották a szlovákiai, és romániai kutyusok, ezért nem sok esély van erre az üzletre. Azért sok szerencsét.

Előzmény: KutyásAttila (1090)
KutyásAttila Creative Commons License 2012.02.11 0 0 1090

Sziasztok! 

Keresünk Olaszországban élő Magyart aki jól beszél Olaszul
Társammal már 8 éve foglalkozunk kutyákkal ,Kanadába, Hollandiába, Németországba küldünk ill. Európába élőállat szállítására engedélyezett gépjárművel házhoz visszük a chippelt,oltott, féregtelenített, útlevéllel , (tehát hivatalosan, garanciával) a kutyákat. 
Olyan partnert keresünk aki kulturált körülmények között tud folyamatosan tartani 5-6 kölyökkutyát és a szomszédokat ez nem zavarja, mivel hosszútávra keresünk partnert.

Ő hirdetne a megfelelő helyeken (újság,internet, stb.) és a hirdetésre jelentkező vevőknek árulná a kutyákat. Mi pedig folyamatosan vinnénk az igényeknek megfelelően a kutyákat.

Amennyiben szeretnél 2-10000 eurót keresni és szereted az állatokat valamint hajlandó vagy napi 2x 15 percet foglalkozni velük (etetés, itatás ,tisztába tevés) akkor kérlek jelentkezz : nemethattila64715@gmail.com -on   , A tiszta nyereséget felezzük. 

 

Németh Attila ,Pilisvörösvár.

liana87 Creative Commons License 2012.01.30 0 0 1089
Sziasztok!
Én egy 24 éves lány vagyok és toscanaban Momtecatini termében lakom(egy orára vonattal firenzetöl és pisatól) nagyon nagyon szeretnék tisztességes munkát találni! Beszélek majdhogynem anyanyelvi szimten angolul,magyarul, beszélek olasul és németül és majd 3 évet dolgoztam görögországban és egyiptomban mint animátor hotelekben, dolgoztam gyerekekkel,felnöttekkel, fitnesz edzö is voltam és még eladoi téren is van tapasztalatom (egy sportboltban voltam elado) ! már rengeteg helyre beadtam az önéletrajzom, bár még mindig munkát keresek! Ha van valami ötletetek vagy tudtok ajánlani valami munkalehetöséget teljes állás, részmunkaidö, és a tisztességes munkák közül minden érdekel!
Ha tudtok segiteni megköszönném!
üdvözlettel: Anett
olivia27 Creative Commons License 2012.01.27 0 0 1088

Sziasztok

tanácsért fordulnék olaszországban élő magyarokhoz. Tulajdonképpen én és az unokatestvérem szeretnénk kimenni olaszba dolgozni.Közülünk én beszélek angolul, olaszul még csak tanulgatunk. Szerintetek milyen munkát találhatnánk kint ? Nehéz kint az élet? Mi főleg Lignano, Udine környékére szeretnénk menni, de szóba került már Verona is. Egyenlőre még gondolkodunk a megvalósításon, de nagyon örülnénk és hálásak lennénk néhány jó tanácsért.Előre is köszönjük

hybridmaci Creative Commons License 2012.01.19 0 0 1087

Köszönöm szépen! Rajta leszek az ügyön :)

Előzmény: L-D (1086)
L-D Creative Commons License 2012.01.16 0 0 1086

Jah,értem,így más:) Akkor szerencsés vagy,eleve a párodtól meg tudod tanulni a nyelvet,lakásgondod sincs,és el is tart míg nem találsz melót.Neki kéne körbekérdezgetni az ismeretségi körében munka miatt.Valaki által biztos előbb kapsz,mintha az utcáról esel be.

Az angoloktatás jó ötlet.Meg bébiszitterkedni próbálj,gyerekektől gyorsabban tanul az ember.Sok sikert

Előzmény: hybridmaci (1084)
hybridmaci Creative Commons License 2012.01.12 0 0 1084

(az előző hozzászólásom kámforrá vált, így megírom újra)

 

Igen, elég merész döntés volt, de úgy voltam vele, hogy bármikor hazajöhetek, ha nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy képzeltem. És legalább megtanulok egy új nyelvet, megismerek egy kultúrát.

 

Még tavasszal voltam gyakornok egy szervezetnél, ahol megismerkedtem a jelenlegi párommal. Fél év ingázgatás után felajánlotta/megkért :), hogy költözzek ki hozzá - amit nem bántam meg, fantasztikusan érzem magam, szinte feltöltődtem. Így lakás gondom nincs szerencsére, ami nagy segítség.

 

Csak a szakmámban nem tudok elhelyezkedni és amíg nem tanulom meg a nyelvet, addig is dolgoznom kell valamit (nem szerepel a terveim között, hogy eltartott háziasszonyka legyek :) ) és az élet nem olcsóség idekinn - de gondolom ezt mindenki érzi.

 

Ha van ötleted/ötletetek, milyen melóval lehetne elindulni, gyér olasszal, nagyon szívesen várom! Még magán angoloktatás/társalgás merült fel, mert ahogy tapasztalom, arra lenne igény - jobban mondva rájuk férne.. :)

Előzmény: L-D (1083)
L-D Creative Commons License 2012.01.12 0 0 1083

Szia!

Egyedül költöztél ki,vagy ismerőshöz?Bátor vagy:) 

Bébiszitteri melót biztos találsz,van több magyar fiatal csaj ott családoknál.

Kint szeretnél élni,vagy miért jöttél ki,munka nélkül kevés nyelvtudással?

Lakást hogy sikerült szerezned?Nemigen szoktak kiadni külföldieknek munka nélkül.

Előzmény: hybridmaci (1082)
hybridmaci Creative Commons License 2012.01.12 0 0 1082

Sziasztok!

 

 

Egy hónapja költöztem ki Genovába és nagy erőkkel állást keresek! 24 éves lány vagyok, kereskedelem-marketing szakon diplomáztam, üzleti angolt tárgyalási szinten beszélem, ezenkívül egy kevés németet és az olasszal (még) alapszinten tartok.

Valójában bármilyen munka érdekelne (babysitter, hostess, konyhai segéd, takarítás, stb), mivel olasz nélkül nincsenek nagy elvárásaim :)

 

Ha esetleg Ligúriában vagy pont Genovában éltek és tudtok ilyen lehetőségről, kérlek írjatok!

Nagyon szépen köszönöm előre is és további szép estét!

 

Zsófi

KutyásAttila Creative Commons License 2012.01.07 0 0 1081

Boldog Új Évet Mindenkinek!

Keresünk Olaszországban élő Magyart aki jól beszél Olaszul
Társammal már 8 éve foglalkozunk kutyákkal ,Kanadába, Hollandiába, Németországba küldünk ill. Európába élőállat szállítására engedélyezett gépjárművel házhoz visszük a chippelt,oltott, féregtelenített, útlevéllel , (tehát hivatalosan, garanciával) a kutyákat. 
Olyan partnert keresünk aki kulturált körülmények között tud folyamatosan tartani 5-6 kölyökkutyát és a szomszédokat ez nem zavarja, mivel hosszútávra keresünk partnert.

Ő hirdetne a megfelelő helyeken (újság,internet, stb.) és a hirdetésre jelentkező vevőknek árulná a kutyákat. Mi pedig folyamatosan vinnénk az igényeknek megfelelően a kutyákat.

Amennyiben szeretnél 2-10000 eurót keresni és szereted az állatokat valamint hajlandó vagy napi 2x 15 percet foglalkozni velük (etetés, itatás ,tisztába tevés) akkor kérlek jelentkezz : nemethattila64715@gmail.com -on

 

Németh Attila ,Pilisvörösvár.

KutyásAttila Creative Commons License 2012.01.07 0 0 1080

Sziasztok!! Boldog Új Évet Mindenkinek!

Társammal már 8 éve foglalkozunk kutyákkal ,Kanadába, Hollandiába, Németországba küldünk ill. Európába élőállat szállítására engedélyezett gépjárművel házhoz visszük a chippelt,oltott, féregtelenített, útlevéllel , (tehát hivatalosan, garanciával) a kutyákat. 

Olyan partnert keresünk aki kulturált körülmények között tud folyamatosan tartani 5-6 kölyökkutyát és a szomszédokat ez nem zavarja, mivel hosszútávra keresünk partnert.

Ő hirdetne a megfelelő helyeken (újság,internet, stb.) és a hirdetésre jelentkező vevőknek árulná a kutyákat. Mi pedig folyamatosan vinnénk az igényeknek megfelelően a kutyákat.

Amennyiben szeretnél 2-10000 eurót keresni és szereted az állatokat valamint hajlandó vagy napi 2x 15 percet foglalkozni velük (etetés, itatás ,tisztába tevés) akkor kérlek jelentkezz : 

nemethattila64715@gmail.com -on

 

Németh Attila , Pilisvörösvár.

Olika71 Creative Commons License 2012.01.05 0 0 1078

Köszi az infót :-)

Te merre laksz? Láttál már valahol kalács sütőt?

Előzmény: napoli008 (1077)
napoli008 Creative Commons License 2012.01.05 0 0 1077

Nyáron tömeg van és a fagyi nagyon fogy:)))

Egyébként tök jó ötlet ez a kalács dolog! Szerintem volna rá igény!

Előzmény: Olika71 (1076)
Olika71 Creative Commons License 2012.01.05 0 0 1076

Sziasztok,

Olaszországban szeretnék sütögetni ( kürtöskalácsot), van valami infó az ottani állapotokról? Van valaki itt aki tudna informálni, a nyelvet beszélem közepesen, Pisa környében gondolkodnék.

Előre is köszi

 

Iceman86 Creative Commons License 2012.01.03 0 0 1075

Sziasztok!

 

 Én és kedves feleségem 7 éve dolgozunk a vendéglátásban és az itthoni helyzet miatt szeretnénk külföldön dolgozni, elsősorban Olaszországban. Ebben tudna esetleg valaki segíteni? Mindketten felszolgálunk,de vannak tapasztalataink konyhai munkában is (szakácskodás) ill. szállodai gyakorlatunk is van. Angolul és németül beszélünk ill. folyamatban van az olasz nyelvtanulás is.

  Szeretném kérni,hogyha vanlaki tud segíteni munkát szerezni az írjon!

 

 

aHernandez Creative Commons License 2012.01.02 0 0 1074

Sziasztok.

 

Én egy találékony és talpra esett 21 éves fiatal fiú vagyok. Alapszinten beszélek olaszul.

Olyan emberekhez lenne kérdésem akik kintélenk vagy dolgoznak olaszországban.

Milyen gyors odakint az elhelyzkedés..? Van-e munkalehetőség..? Vagy vannak-e olyan közvetítő irodák vagy magán személyek akik tudnak segíteni az elhelyezkedésben!??

 

Előre is köszönöm.

 

Krisztián

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!