Keresés

Részletes keresés

Jenni😒 Creative Commons License 2016.06.16 0 0 30520

Sziasztok én ma kezdem:)

Előzmény: Jennifer Zsigmond (30519)
Jennifer Zsigmond Creative Commons License 2016.06.16 0 0 30519

Sziasztok ,én ma kezdem😀

H.Katka Creative Commons License 2016.06.13 0 0 30518

Sziasztok! Kérlek segítsetek vagy erősítsetek valahogyan! Mivel én elkezdtem a 90 naposat,betartom szigorúan,kivéve 1-2 kávé/nap,nem tudom,h ez bűnözésnek számít e vagy még belefér.Édesítővel és tejjel.

A lényeg,h 7 kg-tól akarok megszabadulni és most tartok a 6. napnál,de semmi... :( A gyümölcsnap szörnyű volt,de kibírtam.A 3.napon fél kg-val kevesebbet mutatott a mérleg (tudom,h ez semmi,de  ennek is örültem,h elindult) ,de a 6. napra ugyanannyit mutat a mérleg,mint ahonnan indultam :((((

Rengeteget olvastam már erröl a diétáról és jókat ,akkor nekem miért nem működik?

Miért van ez? Mikor indul el a fogyás?

 

Előre is köszönöm a segítséget!

 

Evick Creative Commons License 2016.06.12 0 0 30517

Szia! Kitartás, meg fogod csinálni, bár első körben a -20 az nagyon merész cél, de nem lehetetlen. Csak ügyesen, sorítok :)

Előzmény: LiÁdDá (30515)
cicus04 Creative Commons License 2016.06.10 0 0 30516

Sziasztok! :)

Én ma tartok a 4. napnál.

Kicsit még furcsa, meg sokszor vagyok éhes, de szerintem ez még természetes. Ma gyümi nap van. Én a reform változatát csinálom. De elhatároztam hogy nem a mérlegnek szeretnék megfelelni, hanem a tükörnek! :) remélem beválik :)

LiÁdDá Creative Commons License 2016.06.09 0 0 30515

Köszönöm 😊 -20 az első körös cél eddig ebből -8,1 ment le

Előzmény: Evick (30514)
Evick Creative Commons License 2016.06.04 0 0 30514

Szia! 18 nap alatt nagyon szép teljesítmény! Ügyes vagy! Kitartás! Sok sikrrt :)

Előzmény: LiÁdDá (30512)
Evick Creative Commons License 2016.06.02 0 0 30513

Szia Mareszka! Bocs, hogy nem jelentkeztem, de nagyon nem volt időm a géphez ülni. Gondolom, már kb. a 11. nap körül járhatsz? Bírod? Hogy állsz a kilókkal? 

Én nagyon szenvedek, valahogy át kellene az agyamnak is állni, hogy könnyebben meg tudjam élni a napokat. 

Úgyhogy nálam nem sok előrelépés van. 

 

Kíváncsian várom, hogy veled mi a helyzet. 

 

Szép napot!

Előzmény: Mareszka_77 (30501)
LiÁdDá Creative Commons License 2016.06.01 0 0 30512

Sziasztok!

18.nap és 3 napja stagnálok...biztos vizet tartok vissza. El kéne kezdeni tornázni, de kinek van arra ideje :D eddig -6,3 kg. (Min. 20 kg kéne hogy leszaladjon)

Böszőke Creative Commons License 2016.05.31 0 0 30511

Ez így egészen más:)Kitartást és olvadó kilókat!

 

(viccelt már meg mást is az index ördöge:)

Előzmény: Nagy N. Éva (30510)
Nagy N. Éva Creative Commons License 2016.05.31 0 0 30510

Bocsánat:S:( NEm is értem mi történt...
De ezt írtam:

"Én csak most fogom elkezdeni a 1< x napig tartó (ameddig tart, addig) diétámat. :D:D
Egészséges táplálkozás
Tudom, hogy nem diéta, de mégis úgy érzem, hogy nagyon sok köze van hozzá!
„Diéta mellett a mozgás is fontos!” – Ismerjük a szöveget, hogy mozgás nélkül nem lehet fogyni, és ez így igaz is.
Szerintem, mint a sportolóknak, úgy annak is nagy fegyelem és kitartás kell, aki fogyni szeretne!
Sok sikert, és hajrá mindenkinek! :)"

Előzmény: Böszőke (30509)
Böszőke Creative Commons License 2016.05.27 0 0 30509

Pár értelmes mondatban elmondanád ezzel mit is akartál közölni?

Előzmény: Nagy N. Éva (30508)
Nagy N. Éva Creative Commons License 2016.05.27 0 0 30508

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normál táblázat"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;} Sziasztok!
Én csak most fogom elkezdeni a 1< x napig tartó (ameddig tart, addig) diétámat. :D:D
Egészséges táplálkozás
Tudom, hogy nem diéta, de mégis úgy érzem, hogy nagyon sok köze van hozzá!
„Diéta mellett a mozgás is fontos!” – Ismerjük a szöveget, hogy mozgás nélkül nem lehet fogyni, és ez így igaz is.
Szerintem, mint a sportolóknak, úgy annak is nagy fegyelem és kitartás kell, aki fogyni szeretne!
Sok sikert, és hajrá mindenkinek! :)

Start: 2016.06.01. 84kg
Évi

Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE

Sziasztok!
Én csak most fogom elkezdeni a 1< x napig tartó (ameddig tart, addig) diétámat. :D:D
Egészséges táplálkozás
Tudom, hogy nem diéta, de mégis úgy érzem, hogy nagyon sok köze van hozzá!
„Diéta mellett a mozgás is fontos!” – Ismerjük a szöveget, hogy mozgás nélkül nem lehet fogyni, és ez így igaz is.
Szerintem, mint a sportolóknak, úgy annak is nagy fegyelem és kitartás kell, aki fogyni szeretne!
Sok sikert, és hajrá mindenkinek! :)

Start: 2016.06.01. 84kg
Évi

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normál táblázat"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;}

LiÁdDá Creative Commons License 2016.05.26 0 0 30507

Sziasztok!

 

Látom újra indul a topic :) juhé.

én elkezdtem másfél hete (11.napon van ma) mondjuk épp  éhen akarok veszni (gyümi) de ez előfordul. Az eddigi eredmény -5,2 kg. Remélem ugyanolyan ütemben fogok fogyni mint 3 éve. Ma tortát sütöttem a fiamnak holnapra. Kínzás 😂

Mareszka_77 Creative Commons License 2016.05.26 0 0 30506

Szívesen :)

Előzmény: Böszőke (30505)
Böszőke Creative Commons License 2016.05.26 0 0 30505

Köszönöm szépen:)

Előzmény: Mareszka_77 (30504)
Mareszka_77 Creative Commons License 2016.05.25 0 0 30504
Előzmény: Böszőke (30503)
Böszőke Creative Commons License 2016.05.25 0 0 30503

Mi az új variáció??Megtennéd,hogy beírod az elérhetőségét,mert nem találtam új leírást?

Köszönöm előre is.

Előzmény: Mareszka_77 (30501)
beenie Creative Commons License 2016.05.25 0 0 30502

sziasztok!

 

Én ma kezdek neki, a régi hagyományos fajtájával kezdek. Nagyon régen már csináltam és eredményesnek bizonyult. Kitartást kívánok mindenkinek.

Mareszka_77 Creative Commons License 2016.05.25 0 0 30501

Szia! 

 

Nagyon örülnék neki :)

A 3. napnál tartok még egészen jól bírom.  Próbálom ötvözni a régi és az új diéta leírást, mert a gyomrom nem túl jól bírja a reggeli csak gyümölcsöt és utána salátát.  Ma zabkekszet is ettem, eddig jó :))

 

Szép napot :))

Előzmény: Evick (30500)
Evick Creative Commons License 2016.05.25 0 0 30500

Mareszka_77, Tyna29 és a Többiek!

 

Én szívesen csatlakoznék hozzátok. Nekem is az hiányzik, hogy lelkileg találjak támogatókat, akik átsegítenek a nehéz pillanatokon. De 2013 óta sajnos nem volt olyan társaság, akik ebben részt vettek volna, kivéve Böszőkét, aki mindenkinek próbál segíteni :)

Most szeretnék hozzátok csatlakozni, jó lenne, ha tudnánk egymást erősíteni. Most megint belevágok, többszöri nekifutásra. Sajnos mindig elcsábulok. 

Remélem, hogy tudunk egymásba erőt önteni, biztatást adni. 

 

További szép napot!

nana85 Creative Commons License 2016.05.24 0 0 30499

Elsore 5 kilot fogytam, utana jott ket het szunet . a ket het alatt nem ereztem jol magam , haspufadas, hanyinger, hasfajas , fejfajas. most ujrakezdtem , az elso 4 napon tul vagyok es kutyabajom. szerintem igy fogom leelni az eletem :)))))))

 

FittMan Creative Commons License 2016.05.23 0 0 30498

Szívesen tanácsadnék olyan emberknek , akik nincsenek megelégedve magukkal, kipróbáltak már szinte mindent. Szabadulj meg a súlyos kilóktól. Ha elég elszántságot érzel magadban, akkor írj egy rövid bemutatkozást az alábbi email címre: dietastanacsok@gmail.com A siker garantált  :) 

Mareszka_77 Creative Commons License 2016.05.22 0 0 30497

Sziasztok! 

 

Holnap szeretném kezdeni a 90 napos diétát, már sokadszorra.  Sajnos eddig nem voltam elég kitartó.  :(

Lelkitársat keresek, hátha könnyebb véghez vinni az eltervezett fogyást. 

Szóval...kitartás mindenkinek! :))

Tyna29 Creative Commons License 2016.05.22 0 0 30496

Sziasztok!

 

Hát jó.....kb 5x álltam neki ennek a diétának január óta és mindig feladtam az első pár nap után:)

Gondoltam itt lessz pár ember aki szívesen nekiállna velem de úgy döntöttem menni fog ez egyedül is...és tegnap belevágtam egyedűl....

Elég drasztikusan és a mennyíséget betartva csinálom,jógával és itthoni tornával megspékelve....már amennyire ezt a kisfiamtól tehetem.......  :)

Tegnsp estefele elég drasztikusan szédültem........kb azt hittem itt a vég :)A gyomrom is sokat siránkozott!

Tegnap reggel 74,4 kg ot mutatott a mérleg és csak 2 hetente fogok mérni :)

Tegnapi nsp gyümi és rántotta ...mma pedig főtt krumpli a menü!

Egyedűl a cappuccinot nem tudom majd elhagyni......az minden nap minimum 2 pici tejjel......bár gondolkoztam a leszokáson de a cappuccino csak csak nem olyan ártalmas:)

Jó lenne valaki csatlakozna :) szerintem több lelkesedést tudonk nyujtani egymásnak ha többen csináljuk egyszerre!

 

Mindenkinek jó fogyit....este visszanézek!

nyúlakalapban Creative Commons License 2016.05.21 0 0 30495

Bizonyára, manapság azonban mozgásszegény életmód mellett tele a hűtő és kamra. Úgy tűnik továbbá - bár nem vagyok szakértő - hogy emésztése is olyan mint pl a testmagasság, relatív nagy szórást mutat. Na és akkor mozgásszegény életmód és enyhe emésztés esetén egy tele hűtő mellett jómagam az elválasztó diétára vagyok képes és jól lakottan fogyok ill. tartom a súlyom (vagy tömegem azt nem tudom melyiket:). Ha valaki nem eszik mert ő egy kortárs aszkéta aki ettől még közlekedik, dolgozik és nyeli a stresszt az előtt részemről le a kalappal. Azoknak akik nem ilyenek a diétát pont azért ajánlom mert szinte éhségérzet nélkül lehet fogyni, még akkor is ha nem mozog többet. Az is jó ötlet persze hogy zárassuk be magunkat valahová ahol nem adnak enni és dolgoztatnak végül is van rengeteg fogyasztó vállalkozás, tábor, bár egyelőre nem történelmi, mely táborok ilyetén felemlegetése egyáltalán nem volt vicces egyébként.            

Előzmény: Böszőke (30473)
nyúlakalapban Creative Commons License 2016.05.21 0 0 30494

2015. december óta nem tudom abba hagyni! A gyümölcsnapot 3 hónap után kivettem az életben maradás végett.

 

Tyna29 Creative Commons License 2016.05.20 0 0 30493

Sziasztok :-)

 

Van valaki aki holnap kezdené a diétát?

LiÁdDá Creative Commons License 2016.05.15 0 0 30492

Sziasztok!

 

Újra kezdőként csatlakoznék, hogy kitartsak :)

3 éve már sikeresen leadtam 20kg a 90napossal. De -mert az mindig van- újra kontrollálatlanul ettem, és "meglepi" babám is született a 3 "nagy" gyerkőcömhöz és újra ott tartok súlyban, mint 3 éve... Bízom, hogy megint könnyen megy majd és társak lesztek utamon!

 

nana85 Creative Commons License 2016.05.06 0 0 30491

Rég nem jártam erre. mindjárt lejár a 9ö napom. 5 es 6 kilo kozott ingadozok. nem sok de ez se semmi. azt hiszem nincs megallas es folytatom tovabb. meg 5 kilo jo volna ha leszaladna. es mar megszoktam :))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!