Keresés

Részletes keresés

Tom1939 Creative Commons License 2005.11.23 0 0 263
A W800-as most itt Budapeste totál hiánycikk. Két helyen is hoznának 85 ezerért (kártyafüggetlen és új), de a nagykereskedőknek sincs. Jövő hétre igérik, de a jelenlegi telefónom haldoklik és kellene már az új. Valaki ismer olyan helyet ahol jó áron van készleten? Eredeti csomagolásban akarom, ez a heppem ha már kiadok ennyit. Előre is köszönöm ha tud valaki.
Blende Creative Commons License 2005.11.23 0 0 262

 

 Sziaa:

 

A formázás nem segít sajna.... én 2x is csináltam. Azzal kezdtem miután beraktam az új kártyát.

Majd az első rontás után is csináltam. Nem lett jobb.

 

Amúgy a kód amit kér alapesetben: "0000" ez a gyári beállítás.

Ezt meg tudod változtatni a "telefonzár" menüben, beállítások.

 

Üdv:

 

Blende

Előzmény: sziaa (260)
Blende Creative Commons License 2005.11.23 0 0 261

 

 

 Sziaa!

 

 

Van megoldás a kártyaproblémára!!

Tegnap a Westendben lévő Malvinmarkt ban jártam és sikerült akciósan 2.990.- HUF vételeznem egy Hama kártyaolvasót 19 az egyben típus. Még mindíg kazalban áll...

 

A probléma megoldódott. Tel. kikapcs, kártya ki, olvasóba be, cuccok átmásol (total commanderben), kártya vissza, tel. bekapcs. Megvan minden!! :))

Tegnap kb. 3x variáltam át a tartalmat így.

Az 1GB-s kártyára volt olyan, hogy 600-700MB másoltam egyszerre. Teljesen problémamentes. (nekem már a gyárinál is volt eltűnés, csak kevesebb lévén kevesebbet is másoltam kissebb volta miatt)

 

A lényeg, hogy csatlakozván az itt előttem szólókhoz a zenét NE az MP3 mappába hanem a ..../audio mappába pakoljuk. Ja és mappánként összerakva érdemes pl. témánként. A fájlkezelő és a lejátszó is látja őket.

 

Ja és a legjobb: A külső kártyameghajtóval kb. 4x gyorsabb a másolás mint az adatkábellel. Szóval még a tel. ki-be kapcs és kártya ki-be manőverrel együtt is gyorsabb így!!!

Csak a kártya visszatuszkolást kell még gyakorolni.... :)))

De lehet csak az én újjaim nagyok. :))

 

Szóval a javaslatom a kártyaolvasó.

 

(U.i.: a telefonom kb. 10 napos és nekem is a "xxxxxxx35" sorozatszámú szoftver van benne. Így vettem már nov. 10 körül.)

Előzmény: sziaa (260)
sziaa Creative Commons License 2005.11.22 0 0 260

Szia Blende!

 

Én is hasonló cipőben járok. (Nekem is K750i telcsim van.)

Nekem egy hangjegyzetem tűnt el, már azt hittem ez az én egyedi problémám. mármint "ez csak velem fordulhat elő."

 

MP3 Először én is a csoportos másolással próbálkoztam, aztán egyesével. Még mindig nem az igazi:  hiába szórakázok vele fél órákat, eredmény nélkül.

(Total Commanderrel másolom, szépen látszik is minden, aztán hardver biztonságos eltávolítása (XP) után húzom ki a kábelt.)

 

Az eredeti kártyával nem volt ilyen gondom, csak az újjal. Ezért azt gondoltam megformázom a kártyát, hát ez sem jött be mert valami telefon kódot kér, erre abbahagytam. ("okos enged") :-))))

 

Végső megoldásként én is a kártyaolvasóra gondoltam.

Előzmény: Blende (256)
larsfuchs Creative Commons License 2005.11.21 0 0 259
Ez így nekem gyanús...
Előzmény: royking (258)
royking Creative Commons License 2005.11.21 0 0 258

Sziasztok!

 

Egy alkalommal a D750 minden előzetes ráutaló jel nélkül elvesztette az ÖSSZES csengőhang adatot a kártyáról (abból a könyvtárból)! Még szerencse, hogy volt backupom róla.

larsfuchs Creative Commons License 2005.11.21 0 0 257
Más D750i fórumokban tapasztaltak alapján a tippem a következő: rossz helyre másolod. Amikor megnyitod a kártyát, 3 mappa jelenik meg: DCIM, MP3, MSSEMC. Gyanítom, hogy itt választod az mp3-at és másolsz. Pedig a helyes út: MSSEMC / Media Files / Audio. Én mindig ide másolom, soha semmi gondom nem volt még.
Előzmény: karesz1978 (252)
Blende Creative Commons License 2005.11.21 0 0 256

 

 

 Sziasztok!

 

Ugyanez a problémám nekem is! Egy hete van egy K750-em és vettem bele egy 1GB-s kártyát, hogy felpakoljam MP3 al. Nekem néha nem csak az MP3 fájlok tűnnek el hanem a fotók is!! A kamera képek is. (Eddig 2x csinálta..)

 

A másolásra nekem az jött be, hogy egyesével raktam át a fájlokat nem csoportos másolással. Értsd egyesével kijelöl másol, kijelöl másol. Kissé lassú de rajtamaradnak.. Eddig legalább is.

 

Kikapcsolni és vissza a telefon, de mikor? Miután lehúztam a kábelről?

Esetleg az segíthet ha a kártyát kivéve kártyaolvasóban pakolom rá a cuccokat?

Csinálta így már valaki?

 

Mi okozhatja ezt a hibát? Áll. a tel FAT16 fájlrendszerben dolgozik míg a számítógép meg FAT32 ez lehet ok??

 

Esetleg vmi ellenszer?

Előzmény: dyz (253)
Platoon Creative Commons License 2005.11.20 0 0 255
subaruwrx Creative Commons License 2005.11.19 0 0 254

Sziasztok!

 

Tudnátok mondani egy olyan program nevét  és honnan tölthetem le, amivel a telefon (K750) sms-eit át tudom küldeni a hozzá kapott USB kábelen keresztül a számítógépre?! Mert, a sima szinkronizációval az SMS-eket nem küldi át!

 

 

Köszi!

dyz Creative Commons License 2005.11.18 0 0 253
Igen, ilyet én is tapasztaltam.
Egy megoldást tudok erre: kikapcsolni és bekapcsolni a telefont.
Előzmény: karesz1978 (252)
karesz1978 Creative Commons License 2005.11.18 0 0 252

Szia!

 

Az hogy bemáolom az mp3 könyvtárba de miután leveszem az usb kábelt a telefonon nincs rajta az az mp3 vagy csak pár darab, nem mind. Látszólag a másolás rendben van fel is teszi mindet, csak leválasztás után nincs rajta :(

Előzmény: dyz (251)
dyz Creative Commons License 2005.11.18 0 0 251
Mit jelent az pontosabban, hogy "nem tudok"?
Előzmény: karesz1978 (250)
karesz1978 Creative Commons License 2005.11.18 0 0 250
Szia!

Én is vettem egy ilyen telót de nem tudok rámásolni pár mp3-at. A különböző vagy változó bitráta miattt lehet? Hogy oldjam meg? Ha tudnál segíteni megköszönném!

Üdv: Karesz
Előzmény: Prof (150)
dyz Creative Commons License 2005.11.18 0 0 249
Általában igen. De mindenképp érdemes megpróbálni.
Előzmény: karesz1978 (248)
karesz1978 Creative Commons License 2005.11.18 0 0 248
Helló!

A K750i-s javas cuccok jók a W800-ra is?
ZT1 Creative Commons License 2005.11.17 0 0 247
Köszi törlöm az előzőt. Át kell a zip-t nevezni jar-ra.
ZT1 Creative Commons License 2005.11.17 0 0 246

Sziasztok!

 

Leszedtem a k750i.net  Fun/applications-ról javas programokat. Ezek zip-ben vannak fent. Kicsomagolás után lesz belőle egy csomó class kiterjesztésű file. Nem tudom, hogyan kell telepíteni, mert jar nincs köztük. Ha valaki tud, segítsen.

Köszönöm szépen

bigc Creative Commons License 2005.11.17 0 0 245

nem, a hangerőt nem lehet állítani a szerelő szerint a központi egységen.

a reccsenés: hát ezt csak nem így döntötték el a Sonyericssonnál, hogy OK, akkor ezt a reccsenős modellt lehet forgalmazni. ?!?

Előzmény: Radir335i (244)
Radir335i Creative Commons License 2005.11.17 0 0 244
HA rosszul szerelték volna be , akkor végig recsegne, az más hiba, ha csak az elején.
A hangerőt nem lehet állítani a kihangosító valamelyik részén? akár a központi egységnél?
(ez csak ötlet, nem ismerem a konkrét típust)
Előzmény: bigc (243)
bigc Creative Commons License 2005.11.17 0 0 243

hali,

 

tegnap beszereltettem a kocsiba HCA-60 autós kihangosítót. (K750i-hez). Két bajom van vele:

1. ahányszor hangot ad a hangszórókra (azaz minde hívás kezdetén) egy reccsenő hangot hallok. elég hangos. a szerelő szerint ez ilyen, mivel nem a saját kis hangszóróját használom, hanem a kocsiét.

2. nagyon halk full teleofn hangerőn is.

 

Van tapasztalat erről? főleg a reccsenés izgat, lehet hogy rosszul szerelték be?

madbalee Creative Commons License 2005.11.17 0 0 242

Sziasztok!

 

Tegnap vettem en is 1 K750i-t  remelem par napon belül megerkezik.

Az lenne a kerdesem ,hogy MP3-at tud-e ugy lejatszni, hogy nem hagy szüneteket a szamok valtasa között, illteve ha nem tud alapbol, akkor lehet-e valahogy mokolni ezen, hog yutdjon.

 

Köszi!

Radir335i Creative Commons License 2005.11.15 0 0 241
A zip egy tömríttett formátum, windows alapú.
Tehát pc-n tömörítsd ki, elvileg jar vagy jad file-t kell h kapj, és azt küld a telóra, majd futtasd!
Előzmény: subaruwrx (240)
subaruwrx Creative Commons License 2005.11.15 0 0 240

Sziasztok!

 

Lenne egy kérdésem. egy csomó progit, játékot töltöttem le a netről a K750-emhez, e ezek mind zip formátumban vannak és a telefon nem ismeri fel, illetve nem engedi telepíteni őket. Mit kell ilyenkor csinálni?

 

 

Köszi

fiestaman Creative Commons License 2005.11.15 0 0 239

Sziasztok,

 

Lenne egy kérdésem K750i ügyben.

 

 

Nagyon uj a gép, tegnap letöltöttem mms, wap és internet beállitásokat a SE honlaprol.

 

Namost utána, a háttérképem: MORNING asszem, kicsit pixeles lett alul. A középsö gomb felett. Elötte gyönyörü volt a kép, pengeéles, utána kicsit sötétkék pixeles és mintha nem lenne olyan pengeéles.

 

Van vmi ötletetek mitöl lehet? (Lehet hogy vissza kéne mindent állitani alap-gyárira, ez talán segit? Van erre mód?)

 

Másik, hogy a Pannonos telefonra, nem tudtam chellos emailhozzáférést installálni az SE automatikus beállitásaival, miért lehet ez. Vajon nem engedi a Pannon?

 

Harmadik, hogy nem tudjátok hogy a HMP 70 füles kompatibilis a K750-nel? Ugyanis amit vele adtak, az nem kényelmes, és szolhatna jobban is szerintem. HA kompatibilis, hol lehet ilyet kapni?

 

Vagy rá lehet normális fülest csatlakoztatni?

 

Remélem nem sok a kérdés :--))

 

Köszi elöre is.

Radir335i Creative Commons License 2005.11.15 0 0 238
Hali, nagyon jól használható ez az Opera böngésző, köszönet érte!

Nem tudod véletlenűl, h amit alúl kiiír a weblap betöltésekor kilobyte infót, az a valósan letöltött adatmennyiséget mutatja?
Azért mert nekem adatforgalom függő a net telefonszámlán, és tudnám figyelni, ne ússzak el.
Előzmény: Platoon (237)
Platoon Creative Commons License 2005.11.10 0 0 237
Emailcim azt kuldom.
Előzmény: Prof (234)
Platoon Creative Commons License 2005.11.10 0 0 236
Pc-n futattam a progit es ugy loptam.
Előzmény: Radir335i (233)
ScanDisc Creative Commons License 2005.11.10 0 0 235
Köszi a segítséget Platoon! Tényleg a Bluetooth volt bekapcsolva. 3 napja vettem a telót és ezek szerint azóta be volt kapcsolva. Remélem ez nem károsította a készüléket. Egyébként a jel a kijelzőmön valóban a tükörképe annak, amit mellékeltél: nálam az X bal oldalán van a motívum:-)) ScanDisc
Előzmény: Platoon (225)
Prof Creative Commons License 2005.11.10 0 0 234

Szevasztok!

 

Ez az Opera engem is érdekelne. A hivatalos siteon csak P900/P910/P800 platformra találtam, w800i-re kellene...

 

Más: találkozott már valaki olyan alkalmazássa, amely BT GPS-t támogat? Semmi másra nem lenne szükségem, csak referenciapontok tárolására (rögzítésére/előhívására) és a minimális koordinátainformációkra, esetleg egyszerű go-to-ra. Sebesség, útirányszámítás meg ilyen ostobaságok nem kellenek.

 

Üdv,

 

Prof

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!