Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Zombiee Creative Commons License 2005.01.13 0 0 27
És hol találom Veres bácsit?
Előzmény: explosion (26)
explosion Creative Commons License 2005.01.13 0 0 26

AZ ML-t hagyd ki mert szar!! :-))))

Az emelést meg nyugodtan a Veres rugósra bízhatod. Az enyémet is ö csinálta.

Az eleje torziós így azon csak tekerned kell! :-)

Előzmény: Zombiee (24)
Zombiee Creative Commons License 2005.01.13 0 0 25
Majnem=Majdnem
Előzmény: Zombiee (24)
Zombiee Creative Commons License 2005.01.13 0 0 24
Majnem elcseréltem egy 4runnerre, némi mellékessel,de nem jött össze. Nem is bánom. De meg szeretném MLtetni. Hogyan csináljam szerintetek?
Előzmény: explosion (23)
explosion Creative Commons License 2005.01.13 0 0 23

Üdv!

 

Kicsit kiestem a topicból de vagyok! :-)

Na azért már vagy 3-an írogattunk ide is. :-)  ( nem ez lesz a top topic wazze ) :-))))))))

 

Szép az a vas amit belinkeltetek. A müszerfal szerintem lehet Isué de az nem európai, vagy lehet, hogy Monterey. Tévedek?

 

Zombiee: a vasat ütheted mert bírja. Én nem használom csak ritkán terepen mert átalakítattam a gátlókat, hogy komfortosabb legyen és így már nem annyira szereti azért küldöm néha. Ne tudd meg milyen volt egy Chrysler után átülni bele!! :-(((((

Zombiee Creative Commons License 2005.01.12 0 0 22
Bár egy Isuzunak sincs ilyen műszerfala.....szerintem.
Zombiee Creative Commons License 2005.01.12 0 0 21
A messzi-messzi Újvilágban? Isuzu trooper? Milyen motorral?
Előzmény: GI Joey (20)
GI Joey Creative Commons License 2005.01.12 0 0 20
Hello ez nem igazan
Előzmény: Zombiee (19)
Zombiee Creative Commons License 2005.01.12 0 0 19
Ha jól sejtem, ez nem Hungária, ugye?
Előzmény: GI Joey (18)
GI Joey Creative Commons License 2005.01.11 0 0 18
hali lehet ,hogy meg nem vettek meg
Előzmény: Zombiee (17)
Zombiee Creative Commons License 2005.01.11 0 0 17
Mi van gyerekek, eladtátok a Trooperetek?
Zombiee Creative Commons License 2005.01.09 0 0 16
hi
Előzmény: GI Joey (15)
GI Joey Creative Commons License 2005.01.08 0 0 15
Hello All
Előzmény: GI Joey (14)
GI Joey Creative Commons License 2005.01.08 0 0 14
My Car Hello All
Zombiee Creative Commons License 2005.01.08 0 0 13
Hát, nem vagyunk túl sokan:-(. Azért írok még egy kicsit a kocsimról. Szal, 250e-ért vettem, plusz a motort 300-ért. Beszerelés 50e, gömbfejek kb 50 e, alvázjavítás 50 e. Egész yoo lett a verda. Bp-i vok, de mégis a mezőgazdaságban használom a kocsit, hosszabb utakra nem, arra van szgk. Egyszer 11-en ültünk bele, és nyomultunk a földutakon, komoly volt. Ha sár van arrafelé, akkor az annyira ragad, h nyomni kell neki amennyire birod, különben elakadsz. Ekkor szoktam ugratni is. Volt már, h több mázsa tökmagot, vagy krumplit hordtam vele, ekkor érdekeseket koppant a futómű. földutakon akár 80-nal is mek vele. Most ennyi jutott eszembe.
Zombiee Creative Commons License 2005.01.08 0 0 12

köszi. Akkor nem törés vagy ilyesmi, ugye? Pedig a leírás nem írja, h tolatni is kell. Szal, akkor ti is tolattok?

 

Előzmény: explosion (11)
explosion Creative Commons License 2005.01.08 0 0 11

Hali!

 

Ezknél a váltóknál mindig ki kell tolatni a 4 kereket, mármint ha kiveszed. A kihajtást ( föleg elöl ) érdemes megnézetned és a lehetöségekhez képest a legjobban kihézagolni vagy kihézagoltatni. Az segít a helyzeten de tolatnod akkor is kell majd! :-)

 

Joe

Előzmény: Zombiee (10)
Zombiee Creative Commons License 2005.01.07 0 0 10
Azaz utána már nem búg.
Előzmény: Zombiee (9)
Zombiee Creative Commons License 2005.01.06 0 0 9

Szóval, szisztok. Nekem egy 86-os rövid 3 ajtósom van, legalábbis az alvázszám szerint 86-os, mert a forgalmiban 89 van, de kereklámpás, uh tuti,h nem 89-es. Rossz td motorral vettem, megcsináltatni nem tudtam, mert nem kaptam hozzá hfejet. Így vettem bele egy 97-es borult ssangyongból (Vagy mi a fene) egy 73 e km-t futott 2,2-es szívódízelt. Tökéletesen passzol bele, a kipufogót és a hűtőventillátor meghajtását kellett átalakítani.

 

Viszont! Ha beteszem összkerékbe, akkor nyekereg benne vmi, és ha kiveszem, akkor pedig búg vmi elől tovább. Ekkor tolatnom kell 10-20 m-t és utána már búg. Szerintetek mi a baja?

Zombiee Creative Commons License 2005.01.06 0 0 8
Ez komolyan tetszik!
Előzmény: explosion (5)
explosion Creative Commons License 2005.01.05 0 0 7

Hali.

 

Igen. lehet, hogy azért írtam, hogy fura mert nekem még nem volt benzines kecském de ahogy olvasom az írásod lehet, hogy nem is lesz. sajnálom, hogy nem igazán áll neked ösze vmiért a vas de remélhetöleg egyszer még lesz belöle használható autó. :-)

Én maximálisan elégedett vagyok vele. Nekem indul, nem zörög, nem kattog a 4 kerék kihajtást most csinálták meg ....stb. Tehát gurul. Vmi majd csak lesz.

 

Jó szerelgetést és szép napot!

 

Üdv Joe

Ákos 72 Creative Commons License 2005.01.04 0 0 6

Szia Joe!

 

Mi a fura abban amit írtam? A Gyáli bontós ember arany áron méri a portékát. Továbbá elöször vele csináltattuk meg a motort az eredmény lesujtó volt meggyűrüzte ,de a csapágysort nem cserélte ki 210-ért visszavette az előgyujtást hogy ne kopogjon nagyon. Szerinted?  A benzinmotor egy rakás szar szerintem a hengerfej úgy keresztbetört hogy javítani sem lehetett a diesel meg 300e ft alatt nincs. A motort azóta megcsináltan ,de szerintem ezek nem apró problémák. A japán auto alkatrészár itt hatványozottan megmutatkozik. Az első kerékagyról ne is beszéljünk kicsit drága volt. Amúgy szeretem mert igazi terepjáró lehet hogy átok ül ezen a vason. Ja és a legújabb hír ujra fehér belülről az olajsapka már örülök megint.

 

üdv: Ákos

 

ui: annak azért örülök, hogy a te vasad patent 

explosion Creative Commons License 2004.12.25 0 0 5

Szasz Ákos!

 

Üdv a topicban!  Elöször is BOLDOG KARÁCSONYT!!

 

Olvastam amit írtál. Nekem kicsit fura, bár az én szekerem diesel és mondhatni hibátlan állapotú noha 1988-as kiadású. Én rettentö modon megvagyok elégedve vele és ha a váltóm megkapja a hosszab 5.-et akkor talán meg is marad. Én nagyon japcsi autópárti vagyok és ezzel az öreg vassal sem fürödtem eddig még be. Apró problémák lesznek szinte minden autóval így ezzel is. ( kézifék bowden, fékbetét cs.....stb)

Ha érdekel tudok isuzu bontót gyálon. A tulaj igencsak normális figura és roppantmód ért ezekhez a vasakhoz bár szerintem néha az árai kicsit húzósak de amit csinál az tutti 100 %-os

 

Ez aszekerem.

 

Üdv Joe

Ákos 72 Creative Commons License 2004.12.23 0 0 4

Sziasztok!

 

Nekünk van egy 86-os trooperünk 2.0 i !!!! Rettentően sokat szívtunk vele asszem elég ha annyit írok, hogy rá kellett tenni egy új bódét, a mororját meg meg kellett csinálni befecskendezősre mert a karbi úgy beszart, hogy olyan nincs is. Hát azóta indul, megy, jó is. Ha valakinél netán hemperegne egy kocka lámpás eleje azt szívesen megvenném.

 

üdv: Ákos

Törölt nick Creative Commons License 2004.12.17 0 0 3

Most leesett ez a szép kis jeges izé . Ezen aztán lehet csúszkázni ...

4wd - 2wd -1wd ... Kinek van meg a traktoros száma ??? .... :))

Törölt nick Creative Commons License 2004.11.22 0 0 2

Hát igen .

Engem rendkívül meggyőzött a vas .

Tisztára olyan mint az afrikai szavannán a Rinocérosz , ami megy mindenen át .

Nem nagyon van akadály elötte . Csak megy . De nagyon .

Ültem benne , vezettem , döglöttem hátul nyújtott lábbal és mindenhogy kényelmes volt .

Nem igazán kellett több a benne lévő 100 lóerőnél .

Felező bekapcsolásával még a gyorsulása is lenyűgöző , igaz akkor nem megy többet 70nél :)

Az ára a teljesítményéhez képest igen baráti .

Nincs tapasztalatom ilyen géppel , de nem hiszem , hogy a japán technika rosszat alkotott volna .

Most csak egy kb 20-30 cm -es RC távirányítós ilyennel rendelkezem , de majd ha megnövök veszek egy nagyot is magamnak :)

Jó alternatíva tud lenni az Opel Monterey .

Az ára sem egekbe szökellő ... még majd kiderül .

A lada Níva is állat , de hát az nem ilyen :)

explosion Creative Commons License 2004.10.05 0 0 1

Hi Astra!

 

Igazából nem a müszaki tartalma érdekel. De talán 2.3 és 2.8 volt a moci. Ami megfog egy ilyen vasban az ahogy kinéz. A maga 100 LE-erejével még morcosnak sem mondható. Bár az új már mutat valamit . 6.2 V8 !!!

Talán lehetne szervezni jó bulikat ami épp nem somogybabod / mutasd meg mennyire új az aútód és mennyire szöke a nöd/ epizódra gondoltam.

Kukkants be az X1/9 topicba. Ott is jó a csapat és mükszik a klub.

Sajnos Isu-ból is igen kevés van.

Astra DTI Creative Commons License 2004.10.05 0 0 0

na jó akkor mesélj róla valamit, hány diffizár is van benne?

mekkora dízeles motorral is készültek ezek?

explosion Creative Commons License 2004.10.04 0 0 topiknyitó

Szevasztok. Ha már úgy alakult, hogy van egy ilyen vasunk / vagy csak szeretjük öket / akkor miért ne lehetne összeszedni egy jó csapatot. Remélem leszünk itt néhányan akikkel lehet dumcsizni mindenröl ami kapcsolatos ezzel a remek verdával.

 

Joe

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!