Keresés

Részletes keresés

Antun Creative Commons License 2007.03.13 0 0 1315
Zlatko helyett Zoran Vulić.
Előzmény: Törölt nick (1314)
Vucko Creative Commons License 2007.03.12 0 0 1313

ha leírod valamikor akkor ide is küld már el lécci

peter.16(kukac)citromail.hu

Előzmény: Dinamo Zagreb (1312)
Dinamo Zagreb Creative Commons License 2007.03.12 0 0 1312

Csak privátban írom le, nem akarom, hogy neki vagy nekem bajom legyen belőle.

Előzmény: Vucko (1311)
Vucko Creative Commons License 2007.03.11 0 0 1311
Írhatnál ide is mit mesélt Gaál Miki! Engem is érdekelne. Bár nem sok időt töltött a pályán.

Előzmény: Dinamo Zagreb (1301)
Antun Creative Commons License 2007.03.09 0 0 1310
""balkán liga", újra lenne Partizan, Crvena, Hajduk, Dinamo meccs." + Zeljo, Sarajevo

Ez az álmom már nagyon régóta... Persze, hogy ti vagytok a favoritok, meg blablabla, mert nálatok vannak a nagy pénzek. Pénz nélkül nehéz erős, ütőképes csapatot építeni. Ha vannak tehetségek akkor egyből eladják a Hajduknal. Nem adok 1 évet és jövőre Rukavina is menni fog, mert egyszerűen nem tudjuk megtartani az ilyen kvalitású tehetségeket. Niko Kranjcar fényévekre volt némelyik csapattársától nem tudok kivel összejátszani, mert annyi volt a bot... Nem tehetséges légiósokat (Munhoz, Campos) , hanem dalmát játékosakat haza hozni akik a válogatottban is meghatározó szerepet kap. Nagyon arra számítottam, hogy Plete nyártól visszajön, de sajnos nem így történt. Az meg álom marad, hogy Srna minket választ nyártól... Maradok a realításoknál, mint Tudor és Miki Rapaic akik valószínű nyártól csatlakoznak a csapathoz. Ez klassz dolog lenne, viszont nem lesz meg a csapat egység, mert nyáron megint egy rakat játékostól fog megvállni a klub, ez ami szörnyű, egy ördögi kör amiből úgy látom nem lesz kiszállás. Hiába jön Rukavina, Tudor, Rapaic, Leko, stb...

Dinamo Zagreb: Adós vagyok még egy maillel, a hétvége folyamán megpróbálom küldeni.
Dinamo Zagreb Creative Commons License 2007.03.09 0 0 1309

Jah igen, akkor mi az alsóházat céloztuk meg:)

Eduardoval nem értek egyet, Zágrábban született, és ha kivitték volna a vb-re akkor a csoportból továbbjutott volna a csapat.

A legjobb játékos évek óta a horvát labdarúgásban, minden szinten bízonyított már.

Pletikosa is a Szpartakot választotta, nem jött vissza és nem lehet mindig a hazaiakra alapozni, nemzetközi meccsek tapasztalata nélkül elég nehéz.

Így is arra panaszkodnak folyton, hogy az Arsenal ellen nem lehet felkészülni egy Cibalia vagy Slaven ellen.

Ebből a szempontból jobb lenne a szerveződő "balkán liga", újra lenne Partizan, Crvena, Hajduk, Dinamo meccs.

Előzmény: Törölt nick (1308)
Dinamo Zagreb Creative Commons License 2007.03.09 0 0 1307

Én is járok ki amikor tehetem a válogatott miatt, legemlékezetesebb a Szlovének elleni pótselejtező volt.

Most az angolok ellen viszont már hihetetlenül magas jegyárak voltak, jó lenne ha ezt nem vennék át, nem biztos, hogy jót tenne a nézőszámnak.

Mondjuk most is csodálkoztam, hogy nem telt meg a Maksimir a derbyre.

Emlékszem arra a bajnoki évre a vége előtt 3 fordulóval Branko Strupar góljaival nyertünk természetesen ott voltam, ünnepeltük a bajnoki címet aztán csúnyán pofára estünk.

Nincs baj a "hazai" játékosokkal, bár gondolom a Chago-Etto-Pandev-Carlos-Sammir különítményünkre gondolsz, amiből Etto a meghatározó, de azért a horvát válogatottban a számottevő játékosok a Dinamoból jönnek.

Hát azért gondolom, ha 3-4 jó idegenlégióssal mondjuk a Milan ellen játszana a Hajduk a BL-ben azt Te sem bánnád.

Előzmény: Törölt nick (1306)
Dinamo Zagreb Creative Commons License 2007.03.09 0 0 1305

Tudom, de oda senki nem jár :((

Hiába na, kisebbségben vagyok, egy törpe minoritás.

Amennyit én látok a nemzetközi poronddal kapcsolatban az az, hogy nagyon nehéz odakerülni a BL-be, ehhez a sorsoláshoz szerencse kell.

A Dinamo vezetői azon fáradoznak, hogy megtartsák a Modric-Eduardo-Corluka hármast, mert nélkülük esélyük sincs, és Ivankovic edző megszerzése is jó húzás volt.

Ha most sem kerülnek be sehova tutira idén télen eladják őket mert a végtelenségig ők sem maradnak nemzetközi karrier nélkül, és a pénz is kell majd.

Azt, hogy miért legyünk bajnokok azt pedig a presztízs határozza meg.

Vulic nagyon összekapta a csapatot, de játékosok tekintetében a Dinamo technikásabb "európaibb" csapat.

Előzmény: Törölt nick (1304)
Dinamo Zagreb Creative Commons License 2007.03.08 0 0 1302

85 percig természetesen:)

Előzmény: Dinamo Zagreb (1301)
Dinamo Zagreb Creative Commons License 2007.03.08 0 0 1301

Hát én ott voltam a meccsen és mondhatom 5 percig hihetetlen kontroll alatt tartottuk a meccset, és ha a mésodik félidő elején Vugrinec beveri a harmadikat akkor nagyon súlyos lett volna a vége.

Szerintem a Maksimirben nyerünk megint, most 2-0-ra aztán a Poljudban egy 1-1-es meccs és nem kell szuperkupát játszanunk:))

Azt sajnálom, hogy a Gaál Miki eligazol, sajnos nem tudta beverekedni magát, a Hrgovic-ot nem tudja kiszorítani.

Mondjuk mesélt egy csomó dolgot ha érdekel szivesen megosztom veled.

Előzmény: Törölt nick (1300)
Antun Creative Commons License 2007.03.08 0 0 1299
Sorry még nem volt időm, de a nap folyamán szakítok rá időt.
Előzmény: Dinamo Zagreb (1298)
Dinamo Zagreb Creative Commons License 2007.03.07 0 0 1298

Antun nem válaszoltál a maira pedig nagyon várom.

Djurkevic mit vársz a kupameccsektől?

Előzmény: Törölt nick (1297)
Antun Creative Commons License 2007.03.07 0 0 1296
Szórakozz magadon lonsztár.
Előzmény: El Leone (1294)
El Leone Creative Commons License 2007.03.07 0 0 1294
Djurkevic! mi ez a széthúzás? Azthittem összetartó nemzet vagytok :) bár tény Antun ki akarja sajátítani Horvátországot meg a hajdukot, mondván majd ő eldönti ki a horvát és ki lehet hajdukos. Személyes ügyeiteket nem igazán értem minek hozzátok ide a fórumra, bár én jót szórakozom rajtatok, csak folytassátok :)
Előzmény: Törölt nick (1292)
Antun Creative Commons License 2007.03.07 0 0 1293
Ki kérte?
Előzmény: Törölt nick (1292)
Dinamo Zagreb Creative Commons License 2007.03.06 0 0 1291

Természetesen.

Előzmény: Antun (1290)
Antun Creative Commons License 2007.03.06 0 0 1290
Lesz abból az email címből valami, vagy sem?!
Antun Creative Commons License 2007.03.06 0 0 1289
:)

Add meg az email címed pajti.
Előzmény: Dinamo Zagreb (1288)
Dinamo Zagreb Creative Commons License 2007.03.06 0 0 1288

Te maximum a kis cerkádat tudom elkapni néha, de nem szeretnék a primitív szintedre lemenni.

Engem ne keverj össze a tizenévesekkel kisgyerek!

Előzmény: Antun (1287)
Antun Creative Commons License 2007.03.06 0 0 1287
Tiszteletet apafej, szerintem te vagy az a indigo boy akit egyszer elkaptam Pécs stadionba, úgyhogy pszt. Djurkevic f*szát meg a dinamo bg topicban szophatod.

Visoke peči potpaljujem ja, 2 reda koksa, 4 purgera, purger se dere, bit će pečenja, radujem se ja...
Előzmény: Dinamo Zagreb (1280)
Dinamo Zagreb Creative Commons License 2007.03.06 0 0 1286
A lényeg, hogy mindkét felsorolás alapján a Maksimirben lesz a derby, ez jó hír nekem, mondjuk ha a két csapat között még nem dőlne el a bajnoki cím akkor az utolsó mérkőzés nagyon éles lenne, de azért remélem erre nem kerül sor!
Előzmény: Vucko (1285)
Vucko Creative Commons License 2007.03.06 0 0 1285
Nem tudom, én aszerint párosítottam ahogy az első linken van. Az csak sima fölsorlás. (Mondjuk az lenne az ésszerübb amit te mondasz. Legalább is szerintem. Gyanítom, hogy úgy lehet.)
Előzmény: Dinamo Zagreb (1284)
Dinamo Zagreb Creative Commons License 2007.03.06 0 0 1284
Szerintem meg a rájátszásban a helyezések szerint van 1-12-ig nem?
Előzmény: Vucko (1283)
Vucko Creative Commons License 2007.03.06 0 0 1283
Hát én ebből azt vontam le, hogy május 5, Maksimir Dinamo - Hajduk, de utána van még két forduló.
Előzmény: Dinamo Zagreb (1282)
Dinamo Zagreb Creative Commons License 2007.03.06 0 0 1282
Akkor ezek szerint az utolsó fordulóban Dinamo-Hajduk a Maksimirben???
Előzmény: Vucko (1281)
Vucko Creative Commons License 2007.03.06 0 0 1281
Dinamo Zagreb Creative Commons License 2007.03.06 0 0 1280

Ez szép volt Antun!

"jedna će torcida plakati ovu noć, jebi se jebi splite, DINAMO šampion"

Djurkevic-től elnézést, vele a Dinamo topikban normálisan lehetett beszélni amikor még Bad Blue Boys Pécs néven futottam.

Előzmény: Antun (1279)
Antun Creative Commons License 2007.03.05 0 0 1279
Akkor ne kotnyeleskedjél bele.
Előzmény: Dinamo Zagreb (1278)
Dinamo Zagreb Creative Commons License 2007.03.05 0 0 1278

Nem akarok belekotnyeleskedni de az idei évtől nem oda-vissza alapon lesz a rájátszás, hanem csak egy kör lesz, de hogy mi alapján lesz a sorsolás azt nem tudom, illetve szerintem még nincs is meg.

Antun Creative Commons License 2007.02.25 0 0 1275
Mázli gól? Mind két gólt a Hajduk magának köszönheti! Legközelebb talán nem az utolsó 10 percben kezdenek el focizni... Meccs után sokan Vulic távozását követelték... Ott is megvan a szakértelem.
A bbb behúzott egy White Boys drapit, és kettő vidéki Torca transparenst. A vendég szektor szinte fullon volt, szurkolás jó volt, tüzek, plusz kiírás.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!