Törölt nick Creative Commons License 2007.03.31 0 0 5172
 GERA GÓLT SZERZETT!!!!!!! Ahogy beállt a 77. percben, 7 percre rá megszerezte a vezetést, a WBA vezet a QPR ellen 2-1-re!
Ayreon Creative Commons License 2007.03.28 0 0 5170
Miért, mikor fog a PL-ben focizni? Tudsz valamit?:)
Előzmény: Törölt nick (5169)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.28 0 0 5169

Láttam a meccset, Gera nagyon agilis és veszélyes volt. A gólja önmagáért beszél, ilyet, kapásból csak ő tud ilyen okosan, szépen a bal alsóba rúgni. Volt sok jó csele, helyzete is, és a passzai is bejöttek. Remélem újra a régi lesz, ha a PL-ben fog focizni még nagyobb kedvvel fog játszani. Jót tett az önbizalmának mindenesetre ez a gól.

reckon Creative Commons License 2007.03.18 0 0 5167
lehet h igazad van,mindenesetre ha 16ot produkált,akkor akár már a 25 is meglehetett: )

mindenesetre lehet h szarul írták ki
Előzmény: Törölt nick (5165)
Kcsita Creative Commons License 2007.03.18 0 0 5166
Újabb pontok elrepültek....

"Championship: nem bírtak Gera Zoltánék a Birminghammel
A Championship 39. fordulójának vasárnap kora délutáni mérkőzésén 1-1-es döntetlenre volt képes a West Bromwich, Gera Zoltán csapata a Birmingam City ellenében.
Gera állandó harcban az angol védőkkel

A több, mint egy órán át góltalan mérkőzésen a 64. percben McShane szerzett vezetést a hazaiaknak.

Két percre rá a védő Gray éppen McShane megrúgásáért a kiállítás sorsára jutott, így a hazaiaknak gyakorlatilag már a zsebükben volt a három pont.

Aztán jött a fekete leves: Damien Johnson négy perccel a rendes játékidő lejárta előtt egy gyönyörű kapáslövésből egyenlített, s egy ponthoz juttatta a vendég birminghamieket, akik ezzel feljöttek a másodosztályú bajnokság második helyére.

Gera Zoltán 55 percet kapott a mérkőzésen, MacDonald váltotta őt a West Bromnál.

tehát 3 kapura lövésből három gól,nem kettőből három

ritka,ritka,de mit csináljak,ezt irják: )

Előzmény: Törölt nick (5158)
DINO Creative Commons License 2007.03.17 0 0 5163

S még mit mond az nb1.hu-n:

"- Elsőként Gera Zoltán teljesítményét kell kiemelnem - mondta Király. - A fizikai terhelésről szóló statisztikán Zoli négy futásnemben volt a leggyorsabb, és a két csapat játékosai közül magasan ő futotta a legtöbbet. "

Előzmény: Kcsita (5162)
Kcsita Creative Commons License 2007.03.16 0 0 5162
A Nemzeti Sportban olvashattad. Király Gabi elmondta, hogy a mérkőzés után a hangosbemondó elmondta, hogy ki volt a meccs embere: Gera Zoltán lett. Sajnos nem Gerán múlik a feljutás.... bár látni kéne. Remélem bentex felrakja az összefoglalót és akkor megtudjuk állapítani a dolgokat.
Előzmény: DINO (5161)
DINO Creative Commons License 2007.03.16 0 0 5161
Valahol azt olvastam, hogy őt választották a meccs emberének.
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.16 0 0 5160
 Attól még mind a 2 lehetséges... Mind1, ne filózzunk ennyit rajta, úgyis a végeredményre adnak pontot, nem a próbálkozásokra... Most kéne győzni mert még a PO-párhacrokról is lemaradhat a WBA ha nem ébred fel. Én csak azt kívánom hogy Gera ígyis-úgyis de a PL-ben játszon ősztől.
Előzmény: Törölt nick (5159)
reckon Creative Commons License 2007.03.15 0 0 5157

kicsit félreérted a dolgot,szerintem a shots off target olyan lövések ,fejesek,amik nem találták el a kaput,tehát a kapus nem avatkozott közbe ,és mivel ide csak a "rosszabb" lövéseket számolják bele,elvileg lehetséges,hogy több shots on target legyen,mint shots off target

WBA: 9, CP: 2

Sztem meg van kutyulva, kizárt hogy több legyen a kapura tartó lövések száma mint a próbákozások száma.

Ja és a kapura tartó lövések száma min. 3-nak kéne lenni a CP-nél mivel 3 gólt rúgtak...

Bár lehet én keverem a dolgokat...

Előzmény: Törölt nick (5155)
Parmi Creative Commons License 2007.03.14 0 0 5154
jó kérdés, a fene tudja... hogy pénzt nem raknék rá azért az biztos... (valójában a második liga néha a teljes kiszámíthatatlanság)

Parmi Creative Commons License 2007.03.14 0 0 5151

Bár most nem néztem utána, de ha jól rémlik, akkor hétvégén lesz a Birmingham elleni rangadó, utána viszonylag könnyűnek mondható a sorsolásuk, az első kettő már nem lesz meg szerintem, a hatból viszont nem fognak kicsúszni

Előzmény: Törölt nick (5149)
Kcsita Creative Commons License 2007.03.14 0 0 5148
-p, már 2-2, Kevin Phillips
Előzmény: Kcsita (5147)
Kcsita Creative Commons License 2007.03.14 0 0 5147
Fopsik a wba hazai pályán. jelenleg 1-2 az eredmény, Királyés Gera kezdő. Ja, és emberhátrányban játszik a wba....
reckon Creative Commons License 2007.03.14 0 0 5145
inkább egy pl kis csapat(hiszen feljut most valszeg a wba)mint 1 német közép
Előzmény: Törölt nick (5144)
Overtaker Creative Commons License 2007.03.14 0 0 5143
Annyira a Bundesliga is való neki mint Anglia.
Előzmény: Törölt nick (5142)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.13 0 0 5142
 Egyáltalán nem neki való a Bundesliga, jó helyen van Angliában.
Előzmény: Ayreon (5140)
elefantkillah Creative Commons License 2007.03.12 0 0 5141
csőőőd.

Ayreon Creative Commons License 2007.03.12 0 0 5140

Na és ahhoz mit szólnátok, ha Gara a németekhez menne?

Most azonban a Nürnberg is bejelentkezett Geráért, akit a WBA hárommillió fontra taksál. A német csapatban két szlovák (Mintál, Vittek) és cseh (Polák, Galasek) mellett egy orosz (Szaenko) is futballozik - Gera erősíthetné a közép-kelet európai kontingenst.

A Bundesligában hetedik helyen álló Nürnberg egyébként egy igazi világsztárra is kivetette a hálóját. A csapat azt a Jens Lehmannt is meg szeretné szerezni, aki nem akarja elfogadni az Arsenal által ajánlott egyéves szerződéshosszabbítást, és a nyáron vissza akar térni a Bundesligába. (Lehmannért a Dortmund is érdeklődik iránta.)

Előzmény: Törölt nick (5137)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.12 0 0 5139
 Biztos nem onnan... Ha jól emlékszem akkor Gera hivatalos honlapján, az origón olvastam. Dehát mind1, ha ennyi angol újság + origo cikkezik Southgate érdeklődéséről, az csak nem kacsa, ez még nem azt jelenti hogy le is szerződteti Gerát. De az érdeklődés megvan, és ez a fő, reménykedjünk.
Előzmény: zeuszka (5138)
zeuszka Creative Commons License 2007.03.12 0 0 5138

Ezt hol olvastad? Nemzeti sport?

Törölt nick Creative Commons License 2007.03.12 0 0 5137
 És amikor a Boro megkérte a WBA-t hogy Gerát ne állítsák be vmelyik FA-kupa meccsen? Az eléggé hivatalos forrásokból volt, sztem ez elég indok lenne ahhoz hogy komolyan vegyük Southgate érdeklődését.
Előzmény: zeuszka (5135)
angyalhentes Creative Commons License 2007.03.12 0 0 5136
Nem eleve hulyeseg ez, hiszen lehet a keret altalaban erosebb, az o posztja epp lehet hianyposzt is.

De a konkret esetben en se nagyon hiszem, hogy Southgate tulporogne a dolgot azt leszamitva, hogy nyaron is ker majd egy hivatalos arajanlatot.
Előzmény: zeuszka (5133)
zeuszka Creative Commons License 2007.03.12 0 0 5135

Ez (a Boro érdeklődése) komoly forrásból még sehol sem volt megerősítve, szóval ne kezeljük már tényként.

Előzmény: Törölt nick (5134)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.12 0 0 5134
 Állítólag Southgate-nek pont egy ilyen játékos kell, egy kreatív, támadó szellemű középpályás. A WBA-nál meg most tömörülés van és sok a jó középpályás most náluk. Ha Gareth ennyire meg akarja szerezni őt, biztos nem a cserepadra venné meg ennyi pénzért.
zeuszka Creative Commons License 2007.03.12 0 0 5133
Hát ha egy WestBromba nem fér be, akkor egy erősebb játékoskerettel bíró Boróban miért lenne bérelt helye?
Előzmény: Törölt nick (5132)