Keresés

Részletes keresés

Som-Som Creative Commons License 1999.07.18 0 0 14
Ja, a Merita bankban tényleg nem tart tovább 2 percnél, ráadásul minden új szerződés nélkül is lehet Interneten és WAP-pal felfegyverzett Nokiákon átutalásokat intézni.
Előzmény: WAN (12)
Degeczi Creative Commons License 1999.07.18 0 0 13
Mogorva pajtas, kicsit bovebb informaciot adhatnal, ha lehet: kartyaszam, lejarat...
Előzmény: Mogorva (11)
WAN Creative Commons License 1999.07.17 0 0 12
A szerződéskötés azért tart hosszú ideig, mert először elkészítik a jelszót, azonosítót, titkos borítékot, miegymást,
Te jó ég, hát ez akár 10 percig is tarthat, ha papírt kell cserélni a nyomtatóban :))
Nemhinném, hogy nem automatizáltan csinálják az intézendőket, és ráadásul nem is minden OTPs ügyfél akar most ilyet csináltatni, úgyhogy itt valami nagyobb probléma lehet, szerintem az aláírás tovább tart, mint az előkészületek.

Ráadásul a biztonságról is elég szűkszavúan nyilatkoztak. :(

Előzmény: Mogorva (11)
Mogorva Creative Commons License 1999.07.17 0 0 11
Lassúk vagytok fijjúk, lányok!

Én már egy hete használom, igaz majd két hetet kellett várnom a regisztrációtol a kiértesítésig, és a szerződéskötés sem volt kalandok nélküli, de azóta működik.

Másnapra megérkezett a feladott átutalásom, úgyhogy eddig tényleg műkszik. Biztonság okáért szerintem célszerű napi átutalási limitet felállítani, mert az ördög nem alszik és az internet sohasem a biztonságáról volt híres.

A szerződéskötés azért tart hosszú ideig, mert először elkészítik a jelszót, azonosítót, titkos borítékot, miegymást, és csak utánna értesítenek ki, hogy koccoljál már be az illetékes fiókba aláírni.

Fontos infó, hogy a szerződés-kiegészítéshez kell a személyi igazolvány, nem elég a bankkártya, mint a többi egyéb dologhoz. Tehát, ha személyi nélkül mégy, akkor lehet visszamenni... :(

bot Creative Commons License 1999.07.17 0 0 10
én is jelentkeztem már vagy két hete, de eddig semmi reakció. nem nagyon értem egyébként, mert a telefonos telebank center szerződést pár napon belül kiküldték.
Degeczi Creative Commons License 1999.07.16 0 0 9
Ezt jo tudni, en ma jelentkeztem. Ket het mulva meg utazom, azaz a nyaron mar lehet, hogy nem is lesz ilyenem.
Előzmény: WAN (7)
MaCS Creative Commons License 1999.07.16 0 0 8
Halihó!

Úgy két hónapja kb. két napig benne volt az OTP reklámjában a TV-ben.
No, erre én rohantam be a Mammut fiókba, ahol semmit nem tudtak róla. Aztán pár nap múlva -- mikor a reklámból érdekes módon eltűnt a netes bankra vonatkozó utalás -- egy fickó közölte, hogy lesz ilyen, és pont az ő gépén tesztelik.

Én igénybe venném, ha többet tudnék róla.

Üdv: MaCS

WAN Creative Commons License 1999.07.16 0 0 7
Háát, az én "új szerződés" igényemre (a programból kiadva) még egy hét alatt nem érkezett reagálás tőlük sem postán sem emilen.
Xenike Creative Commons License 1999.07.16 0 0 6
Egyik kollégám már meg is kötötte velük a szerződést, de sajna most szabin van, különben biztosan itt nyomulna, és elmondaná, hogy mi merre mennyi. Amit eddig mondott, az csak lelkesedés volt. Hát reméljünk, s a haza fényre derül.
Én még csak az OTP Telebank Centerig jutottam, de semmi jónak nem vagyok elrontója.
Előzmény: Törölt nick (4)
stoki Creative Commons License 1999.07.16 0 0 5
Pár napja indult még egy kis türelemmel kell lenni tapasztalatok terén !!!
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 1999.07.16 0 0 4
xenike: nekem is ott van.
azt írják, hogy tök ingyér van, meg minden jó.

szóval tejjel-mézzel folyó kánaán.

majdnem elsírom magam :-)

már olyan rég vártam egy ilyenre.

Xenike Creative Commons License 1999.07.16 0 0 3
Remélem azért nem dőlsz tőrödbe, mert megelőztelek, viszont nem 0-soztam. Az a te érdemed!:-)))))))))))))))))
Előzmény: Satu (2)
Satu Creative Commons License 1999.07.16 0 0 2
Xenike!
De gyors kezed van! :( Mégse jó nekem!
Előzmény: Satu (1)
Satu Creative Commons License 1999.07.16 0 0 1
Nulla! De jo nekem!
Előzmény: Törölt nick (-)
Xenike Creative Commons License 1999.07.16 0 0 0
Én még csak most indultam el felfedezni ezt a területet, de az általad említett banknál van folyószámlám.
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 1999.07.16 0 0 topiknyitó
sorstársaim!

azokhoz szeretnék szólni, akiknek ennél a "banknál" van folyószámlája.

az otp is csinált egy internetbankingos oldalt.
azt szeretném megtudni, hogy ki mit hallott róla, kinek milyen tapasztalata van.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!