Keresés

Részletes keresés

Supersonica Creative Commons License 2008.05.26 0 1 947
San Antonio nagy erősen a britek által megszállt rész. Nagyon hangulatos, de szerintem Ibiza városa sokkal jobb a partyzásra.
Előzmény: sz.dori (942)
Supersonica Creative Commons License 2008.05.26 0 0 946

Én úgy tudom, hogy nincs kimondott dress code, kivétel, ha a plakátokra is ki van írva. Láttam én már félmeztelen turistát papucsban az Amnesiában, de egészen extrém festéssel, ruhával fiúkat, lányokat, akik kimondottan az adott partyhoz öltöztek, és vendégek voltak, nem fellépő táncosok.


Szerintem a normálistól az egészen vadig mehet a dolog :D

 

A legdurvább flashem az !!ötven!! körüli spanyol nő volt, aki valami fatündérnek öltözött be, zöld ruhába, extrémen kisminkelve, és valami kétméteres szárnyakkal, kb. két órán keresztül néztük röhögve, hogy ezt nem hisszük el... Reggel is volt, már nem is voltunk józanok, egy ideig azt gondoltuk, hogy csak hallucinálunk, de nem...

 

Amúgy volt kitömött papagájt a vállán hordozó srác, kitömött kígyót a nyakában hordozó, szóval nem unatkoztunk...

Előzmény: peugeot fun (944)
gumbo Creative Commons License 2008.05.26 0 0 945
szerintem a Playa d'en Bossa a bulizós rész, azon belül is a Bora-Bora beach. San Antonió minden csak nem igazán partyfeeling
Előzmény: sz.dori (942)
peugeot fun Creative Commons License 2008.05.26 0 0 944

Nos?Buli oltozetrol senki semmit nem tud tanacsolni?

Vip-Ibiza Creative Commons License 2008.05.26 0 0 943
Szia Dóri!
San Antonio szerintem teljessen jó, az igaz, hogy rendkívül sok az angol ezen az oldalon ,de a bussz összekötetés nagyon jó és szinte a sziget bármely pontjára könnyedén eltudsz jutni!
Két nevezetes club is van sziget nyugati oldalán az egyik Es paradise, a másik meg az Eden és még ehhez párosul a cafe del mar ahol megnézheted rendkívül jó zenék mellet a naplementét!
Rengeteg bár, söröző áll a vendégek számára csak bírja az ember tempóval!Üdv a fórumon!
Előzmény: sz.dori (942)
sz.dori Creative Commons License 2008.05.26 0 0 942
Sziasztok!

Légyszíves adjatok segítséget, hogy Ibizán melyik rész a bulizós? Én San Antonio-t néztem, arról hallottam, hogy jó.
Mi a véleményetek?
Leia Organa Creative Commons License 2008.05.26 0 0 941

Kedves Vip-Ibiza!

Szoktam én írogatni, nézz csak utánna.:) Az igazság az, hogy mostanában csak a szívem fájdítására nézem a fórumot úgyanis egyenlőre úgy néz ki, hogy idén nem megyek Ibizára.

Tavaly és tavalyelött is az egyik barátnőmmel voltunk kint de idén egyszerűen nem találtam partnert a mókázáshoz. Ez a nagy igazság. Én mennék akár a "sok idétlen magyarral", ahogy Te fogalmaztál sőt már jó időben (év elején) kértem is ajánlatokat attól az utazási irodától amelyikkel voltunk az elmúlt években és az ajánlatokat be is dobtam utánna a közösbe. De azért röviden akkor ismét, az utazási iroda itt érhető el www.anretours.hu.  És kb. 180.000 Ft-ért ajánlott félpanziós ellátással utat idénre, transzferekkel meg minden ilyesmivel együtt. Egyébként a Mare Nostrum nevezetű szálllodában voltunk amit bárkinek ajánlok. Néhány éve lett felújítva a neten találhattok videót is róla. Szóval nincs itt semmiféle titok egyszerűen csak annyi, hogy egyedül azért mégsem szeretnék elindulni nyaralni Ibizára.:)))) De ha mégis összejön akkor azonnal megosztom az időpontot és a helyszínt.

Üdv,

Leia

Előzmény: Vip-Ibiza (940)
Vip-Ibiza Creative Commons License 2008.05.26 0 0 940
Szia Leia!
Nagyon rég adtál hírt magadról,ilyen rengeteg teendőd van mostanság, vagy esetleg nagy a család és nem érsz rá foglalkozni a fórum társaiddal ( : !
Partycamp isten őrizz sok idétlen magyarral együtt, inkább saját párommal vagy jó összeszokot társulattal!!
Te is a pároddal jársz ki, és titkos a szálloda neve és az ideje is, a kinti tartózkodássotok alatt!
Ég veled Kedves Leia Organa a hatalmas űrgalaxis uralkodója!
Ja és jó nyaralást ismét a földi paradicsomban!
Előzmény: Leia Organa (939)
Leia Organa Creative Commons License 2008.05.26 0 0 939

Sziasztok!

 

Megy valaki szeptember 6-13-a között a partycamp-es (Hamvai PG) megoldással?

 

Részletek itt:

 

http://www.partycamp.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=74:ibiza-closing-trip&catid=66:nyari-partyutak-leiras&Itemid=167

 

Üdv,

L.

peugeot fun Creative Commons License 2008.05.25 0 0 938
Nekem a Privilege nyito bulijara van jegyem,kell tudnom esetleg valami fontos szabalyt ami az oltozkodest illeti?Ugyertem ibizan is ervenyesek azok a szabalyok hogy jobb helyekre nem engednek be barmilyen oltozekbe,mint pl izom polo,sport cipo,stb?En ugy kepzelem el hogy itt nem lesznek ilyensmi korlatozasok,ha vaakinek konkret tapasztalatai vannak errol vagy valami bztosat tud irja meg legyszi.koszi.
gogo83 Creative Commons License 2008.05.25 0 0 937
 

Szia Christina!

 

Nagyjából minden strandon, kb. 5- 10 ezer forintak megfelelő összegért ki tudod próbálni.

Más..

Aki esetleg még nem döntötte el, hogy kivel menjen ibizázni, ajánlanám a tavalyi brigádunk által szervezett utat.

http://www.partycamp.hu

gogo83 Creative Commons License 2008.05.25 0 0 936

Szia Christina!

 

Nagyjából minden strandon, kb. 5- 10 ezer forintak megfelelő összegért ki tudod próbálni.

Más..

Aki esetleg még nem döntötte el, hogy kivel menjen ibizázni, ajánlanám a tavalyi brigádunk által szervezett utat.http://www.partycamp.hu

Előzmény: Christiania (934)
peugeot fun Creative Commons License 2008.05.25 0 0 935

Nezd meg pl ezt : http://www.ibiza-spotlight.com/cesars/ , de ha szansz ra idot 5 perc alatt talalsz meg vagy 5 ehez hasonlo honlapot.

 

Előzmény: Christiania (934)
Christiania Creative Commons License 2008.05.24 0 0 934
Hali mindenkinek!
Egyszer már kérdeztem, de nem kaptam válasz:( Aki esetleg próbálta már; Hol lehet víziejtöernyözni San Antonioban? És mennyibe kerül? Csáó...
IQGofl3 Creative Commons License 2008.05.24 0 0 933
Bocsi nem ide akartam
Előzmény: IQGofl3 (932)
IQGofl3 Creative Commons License 2008.05.24 0 0 932
Hali!

NEm tudjátok nekem megmondani hogy hol keressem az ibizába(95/12) a pollenszűrőt? van benne egyáltalán?
Vip-Ibiza Creative Commons License 2008.05.23 0 0 931
Szia Peugeot!
Nem akarlak elkeseríteni, Ibizával kapcsolatban de akármennyire is kicsi a sziget 3-nap az rendkívül kevés idő a felfedezéssekre!Ez alatt nem azt értem, hogy nem tudtok mindent megnézni, hanem azt, hogy minden röptében ki kell, hogy élvezettek!
Minimum egy hét kell, hogy az ember ki élvezze a paradicsom sziget adottságait!
Lenyűgöző látványosságok közé még tudnám figyelmedbe ajálani a titokzatos Es vedra szigetett ami a dél-nyugati parthoz van közel.
Best Reisen utazási iroda aki egyed uralkodó a magyar piacon az Ibiza útjaival, úgy játszik az ár kalkulációival, hogy lenyűgöz teljessen, most bejött az az ár ami emlegettek!!
Egy Pl: Solimar apartman ami 2* besorolást élvezz 2-fő részére a kezdő ár: 360.000Ft be kerül Júliusban, kicsit kemény,nem!!!!!
Ettől függetlenül, rendkívüli szép nyaralást kívánok nektek is !Üdv ( :
Előzmény: peugeot fun (926)
viti2 Creative Commons License 2008.05.23 0 0 930
Ja és mi 125-t béreltünk!
Előzmény: peugeot fun (928)
viti2 Creative Commons License 2008.05.23 0 0 929

Szia!

Bocs, de azt hittem ír vki konkrétumokat, mert én nem tudom, mivel az uramnak van a-s jogsija.

Előzmény: peugeot fun (928)
peugeot fun Creative Commons License 2008.05.23 0 0 928

????

peugeot fun Creative Commons License 2008.05.21 0 0 927
Ezekkel a robogokkal,75 ccm-ig B jogsival,lehet menni ket szemellyel is?Van infotok efelol?koszi.
peugeot fun Creative Commons License 2008.05.20 0 0 926
A Cafe  Del Mar tervben van,mar evek ota :-),a robogo tura is szoba kerult,de egy nap eleg hogy pl egy katalogus utan korbe jard a szigetet es megnezd a szebb helyeket?Es erdekelne hogy sokba kerule es megere egy napot a Formentra hajotura,azert is mert mi csak 3 full napot toltunk el ibizan,es ket felet.
peugeot fun Creative Commons License 2008.05.20 0 0 925
Koszi a tanacsokat.Vip-Ibiza amugy engem is erdekelne hogy meik az a hely ahol elkapod az igazi ibiza feelinget,ha te mar tudod oszd meg velunk,ne kelljen esetleg csak veletlenul raakadjunk :-).
Neirdaa Creative Commons License 2008.05.20 0 0 924

Sziasztok!

 

Vip-Ibiza áruld el, hogy melyik helyről beszélsz oly rejtelmesen?

Nagyon érdekelne!!!

viti2 Creative Commons License 2008.05.19 0 0 923

Sziasztok!

Mindenképpen érdemes Eivissa-ban sétálgatni, felmenni a Dalt Vilába, a kikötőben bazárt nézegetni.

Ha van kedvetek és időtök robogóval 1 nap bejárni a szigetet, sztem naggggyon nagy élmény!

A Cafe del Mar kihagyhatatlan, kötelező!! :)))

Leia Organa Creative Commons License 2008.05.19 0 0 922

Szia!

 

Én mindenképp ajánlom, hogy a naplementét nézzétek meg San Antonioban a Café Del Mar-on. Általában a katalógusok is tartalmazzák, hogy melyik nap mikor van pontosan a naplemente. Ott van nem messze a Café Del Martól a Kolumbus tojása is ami nem egy nagy durranás :) (egy nagy kőtojás) de azért ha már ott vagytok nézzétek meg. Mi voltunk egy egynapos hajóturán Formentrán. Szerintem azt is érdemes megnézni, a világ egyik legszebb partjának választották és ha jól tudom a világörökség része. Tényleg gyönyörű a sziget és minden nap a Playa Den Bossa-i kikötőből indítanak hajókat. Aztán van minden héten (talán szerdán de ebben nem vagyok biztos) Hippi piac, azt is érdemes megnézni. És a Space mellett közvetlenül van egy csúszda park is. Most ennyi ugrott be.

Leia

Előzmény: peugeot fun (921)
peugeot fun Creative Commons License 2008.05.17 0 0 921

Hello ujra.Tudnatok irni par kulonlegesseget,latvanyossagot,amit kar lene kihagyni ibizan?Ha esetleg lessz elet bennunk a nappal is,toltsuk el kellemesen  :-).

Koszi.

Christiania Creative Commons License 2008.05.17 0 0 920
hali mindenki!
Hol lehet motorcsonakos ejoternyövel húzatni magam? mondjuk a naplementénél nem lenne rossz San Antonio-ban csáó megy mennyibe kerul???
Geverga! Creative Commons License 2008.05.16 0 0 919

Sziasztok!

Mi majus 30-tol junius 13-ig leszunk Ibizan. Nem eloszor. Ha ebben az idoban ott lesz valaki, szivesen talalkozunk es segitunk ebben-abban :)

Sajnos nincs ekezetem.Bocsi.

Puszi

Supersonica Creative Commons License 2008.05.15 0 0 918

Hát, ezt klubja válogatja. Amnesiában hivatásos fotós van, aki végigfényképezi az emberkéket, ad egy sorszámot, amivel ha akarod ki tudod váltani, asszem 10 Euro az ára. Itt a biztonsági ember odajött hozzám, amikor a saját fényképezőgépemmel fotóztam, és mondta, hogy nem szabad, ha nem hagyom abba, akkor reggelig elkobozza.

 

Space-be állítólag nehéz becsempészni, táskakontroll van, én mindenesetre bevittem és több képet csináltam a teraszon a buliról is, meg a kis csapatunkról is.

 

De ha megtalálják a táskádban, akkor is csak letétbe veszik el, távozáskor visszakapod.

Előzmény: Christiania (917)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!