Keresés

Részletes keresés

Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.05 0 0 85337

Tehát érdemi vitára nem lehet számítani.

Akkor jöjjenek a jövőbeli tények. 52 hét van a választásokig.

A mi 12/3-os Baines  kapitányunk gazdáinak főnökeinek kezében nem a saját sorsuk van hanem csak valami más. Ha mind az 52 héten ilyen sikeresek lesznek mint a mostanin, akkor az LMP listája kínálkozik 2-3 taguknak.

A Parlamentben, és nem Dunakeszin.

Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.05 0 0 85336

Ez kérem trollkodás, és menekülés az érdemi hozzászólások elől.

Magam részéről nagyon bíztam benne, hogy az általam felvetett témákban (választási törvény, honosítás, CEU, Heineken stb.) a Kormányt dicsőítő érdemi hozzászólás érkezik.

De nem sikerült kicsikarnom.

 

A teljes neten ez az egy felület lehetett volna, ahol ez megtörténik.

A kisszerű teaivók miatt, a DUnakeszi Fórum elszalasztott egy világraszóló lehetőséget.

 

Á L O M G Y I L K O S O K ébresztő.

Törölt nick Creative Commons License 2017.04.04 0 1 85335

Köszönöm az útba igazítást, ha majd úgy gondolom, akkor alkalmazom a kis piros x-et!

 

Végig olvastam a mai terméseteket is, amiben ismételten állítod, hogy ismered a vitapartneredet személyesen, tudod ki ő! Ebből kifolyólag nem értem, hogy ha ez így van ahogyan leírtad, akkor miért nem személyesen mondod el neki a véleményedet!? Miért itt terhelitek a fórumot a meddő vitátokkal!?

Elmondásod szerint ismered őt, tudsz róla dolgokat, akkor miért nem adod meg neki is a lehetőségét annak, hogy ő is megismerhessen téged!?

Ezt a kérdésemet azért intézem hozzád és nem hozzá, vagy mindkettőtökhöz, mert te vagy az aki váltig állítja, hogy ismered őt, ő viszont nem ismer téged, amit tudni vél rólad, azt is rosszul tudja!

 Kinek és mit szeretnél bebizonyítani itt, ebben a topicban a kettőtök meddő és parttalan vitájával?

Szerintem úgy lenne tisztességes, úriemberhez méltó viselkedés ha egymás szemébe néznétek, és úgy beszélgetnétek.

Még annak az esélye is megvolna, hogy lezárnátok a vitátokat, és élnétek tovább az életeteket békességben.

Előzmény: Törölt nick (85320)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.04 0 0 85334

Hát igen öreg, így van ez, amikor a bűnöző gazdáid a nép arcába röhögve meghamisítanak, elcsalnak választásokat!

Görcsölhetsz a húsz-huszadodon, annál nagyobbat fogunk majd rajtad röhögni, mikor eltűnsz erről a fórumról amikor a gazdádat megbuktatják! ;)

Jelenleg is csak a fideszcsikek által hamisított elcsalt adatokkal tudsz vagdalkozni, más érved nincs a gazdáid védelmében! Ennyit tudsz öreg! :)

 

De azért van a mai napnak egy nagy pozitívuma is: hatalmas negatívum a választópolgárok szemében a mai törvényhozása a gazdáidnak, mely jól fog jönni jövőre! ;) Erről (is) kussolsz mélyen, mi? :D

Előzmény: aki a kisinget (85332)
Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.04 0 0 85333

Hát akkor minek ez a nagyfeszültség?

Hogy létezik, hogy a Vajda nyugtalan, csak hátra kéne dőlnie és olvasnia a Keszi Fórumot.

VAgy lehet, hogy ő aki mindent tud, ezt pont nem tudja??

Előzmény: aki a kisinget (85332)
aki a kisinget Creative Commons License 2017.04.04 0 0 85332

Ti soha nem tanultok. Minden választás előtt egy évvel így rugóztok. Miközben egyre rosszabb az eredményetek, főképp Dunakeszin. 

Előzmény: Törölt nick (85326)
aki a kisinget Creative Commons License 2017.04.04 0 0 85331

A Fidesznek több szavazata volt, mint a teljes baloldalnak. Ha ez 1/5 akkor a komcsik csak 1/10. Matekból eltiltottak ne számoljanak. 

Előzmény: Győző 2 (85327)
Győző 2 Creative Commons License 2017.04.04 0 0 85330

Gyere már a lakótelepre, s halhatod CSabikáról a véleményt!!!!!!

Előzmény: aki a kisinget (85292)
Győző 2 Creative Commons License 2017.04.04 0 0 85329

Ne hidd ezt ilyen biztosan, tudom, hogy bukik a 4-es, 7-es körzet jelenleije !!!

Előzmény: aki a kisinget (85265)
Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.04 0 0 85328

Akkor be kell adni a pályázatot az Olimpiára. A volt úttörővezérből lett főtemploméneklő lenne a szóvivő.

Ő aztán nem tudna disszidálni sehova mint szegény Gundel.

Előzmény: aki a kisinget (85325)
Győző 2 Creative Commons License 2017.04.04 0 0 85327

Hogy jött ki Neked z az 50%?? Nekem sehogy a 2 milla támogatás az csak 1/5.

 

Előzmény: Törölt nick (85242)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.04 0 0 85326

Ell kell keserítselek, öreg: attól még hogy ezt szajkózod napestig, nem lesz igaz! :D

Na, menj, jelentsd mogyoródi gazdádnak, hogy megint melléfogtál! :D Havi prémcsid ugrott, azt tudod! :D

Előzmény: aki a kisinget (85325)
aki a kisinget Creative Commons License 2017.04.04 0 0 85325

Ütődöttség azt szerencsétlennek nevezni, a kormánypárti drukkereket, annak akinek a csapata sehol sincs. Látcsővel sem látod a cserepadot, nem hogy a pályára léphetnél. De ez nem csak rád, hanem a Fideszen kívül mindenkire érvényes Dunakeszin. Szlogen: csak a Fidesz.

Dunakeszi vörösebb volt, mint Salgótarján, a tizenharmadik kerület a rendszerváltás előtt. A vagongyárnak önálló munkásőr zászlóalja volt. Több ezer panel lakást osztottak szét a rászorulóknak és a nomenglatura saját magának. Mára már egy tucat komcsi sem maradt.

Törölt nick Creative Commons License 2017.04.04 0 0 85324

Amúgy meg te vagy teljességgel hiteltelen, ezzel az ignorálós, szemellenzős-narancsködös viselkedéseddel. :)

Előzmény: aki a kisinget (85322)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.04 0 0 85323

Hiú ábránd tőled értelmes választ várni, öreg. És erre most sem cáfoltál rá! :D

Azért egy kis kétharmados-húsz-huszados dumát puffogtathatnál még egy kicsit! :D

Előzmény: aki a kisinget (85322)
aki a kisinget Creative Commons License 2017.04.04 0 0 85322

Kirúgott ember hiteltelen. Te nem unod másfél évtizede, hogy most ti jöttök és akkor? Leáldozóban a komcsik vannak a teljes baloldallal. Az egyharmad nyolcfelé szakad. Ha kitartóitok nem parancsolna rátok a választás előtt nyolcszor négy százalékkal szopóágra kerülnétek. Olyan buták vagytok, mert örültök minden új bolsinak, aki tovább forgácsolja amúgy is gyenge erőiteket. Nyugodj le, ott maradtok, ahol vagytok, nincs más hátra, mint még hátrébb. 

Előzmény: Törölt nick (85317)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.04 0 0 85321

Volt példa erre is. Nem is egyszer. Akkor vérfideszcsik elvtárs fülét-farkát behúzva rohant a moderátorhoz, hogy meg akarják verni. Így a személyes találkozó meghiusult. :)

Idő közben én pedig rájöttem arra, hogy ugyan annyit kapnék érte mint egy rendes emberért.

Előzmény: Törölt nick (85309)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.04 0 0 85320

Sajnos ezzel a szerencsétlennel csak így lehet kommunikálni. Le kell süllyedni az ő szintjére. És még úgy sem biztos hogy felfogja, mit írsz neki.

Amúgy nem kötelező elolvasni a hozzászólásainkat, van ott minden hozzászólás fejlécében jobbra egy kis ikon: ember-sziluett piros ikszel. Alkalmazd bátran ha úgy érzed! :)

Előzmény: Törölt nick (85308)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.04 0 0 85319

Nem tudom mióta olvasod ezt a topikot (a nicked alapján nem túl rég), de majd előbb-utóbb tapasztalni fogod, hogy bizony vérfideszcsik elvtárs sosem fog neked válaszolni olyan hozzászólásodra, melyben az ő hőn imádott gazdáira pirítasz rá! Úgy fogja ignorálni a hozzá intézett kérdéseidet-megjegyzéseidet, mint a pinty! :) Ez az ő taktikája arra, hogy ne kelljen bevallania széles e nyílvánosság előtt, hogy bizony közönséges bűnözőket ajnároz.

 

Az egyik legszebb ilyen eset az volt, mikor neki szegeztem a kérdést, mi a véleménye arról, hogy egyazon ülésen mogyoródi elvtárs megszavazta magának és hű csatlósának a 600(!!!) forintos prémcsit, majd a következő napi rendi pontban leszavazta a rászoruló iskolás gyermekek karácsonyi ünnepek alatti ingyenes étkeztetését. Na erre kaptam tőle egy jó hosszú kusst válaszként. Ami mégis többet mondott minden szónál - nekünk. :)

Előzmény: Lajtoskocsilajos (85304)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.04 0 0 85318

Naná hogy a fidesz-nyalinger médiából idézel, hát honnan is máshonnan, nem igaz?! Csodálkoztam is volna, ha egy FÜGGETLEN portál cikkét linkeled ide!

Csak megnyugtatásodra, milyen hiteles a forrásod:

 

http://mno.hu/media/eltunt-a-888hu-a-facebookrol-2392978

 

Erre kösd föl a vörös pártkönyvedet öreg! :D

Előzmény: aki a kisinget (85301)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.04 0 0 85317

Mondd öreg, nem unod még ezt a szemellenzős agit.prop. húszhuszados dumádat? Szerinted ki hiszi ezt el neked? Kit akarsz erről a hülyeségről meggyőzni? Szerintem még te magad sem hiszed, csak már szégyelled bevallani, hogy bizony leáldozóban van a csillagotok.

 

Velem kapcsolatban újfent megjegyezném, hogy nagyon tetszik, ahogy vergődsz azon, hogy ki is lehetek én, mert bosszant, hogy azt viszont tudod 100%-ra, hogy én tudom ki vagy!

Mondtam már számtalanszor - de ebből is látszik hogy nem vagy biztos benne, csak a pofád jár -, felhatalmazlak rá, hogy kitedd az állítólagos fényképemet ide a topikba, sőt, a teljes nevemet is kiírhatod, a Facebook oldalamról is ide idézhetsz bármit! :)

Azért merem ilyen bátran kijelenteni ezeket, mert azokból amiket ide írtál látom, hogy fogalmad sincs arról ki vagyok. :))))

 

Remélem felfogod azzal a narancsködben úszó agyaddal mi ennek az egésznek a célja: NEM az, hogy mindenki tudtára adhasd, hogy ki vagyok én, hanem az, hogy ÉN tudjam, hogy valóban tudod ki vagyok, mint ahogy te már régóta tudod, hogy én ismerlek! Ebből kifolyólag hiábavaló és értelmetlen volna ideírnom utána, ha kiraksz egy képet rólam hogy az nem én vagyok, ha közben magamban pedig tudni fogom, hogy te tényleg ismersz. Mint ahogy én már számtalanszor bizonyítottam hogy tudom ki vagy; ami neked roppant kellemetlen, és emiatt vergődsz most de nagyon! :)))

Fel bírod fogni ezeket az információkat, vagy magyarázzam még hosszabban? :))))

Előzmény: aki a kisinget (85300)
Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.04 0 0 85316

http://mozgasterblog.hu/blog/arulas_a_javabol

 

Már az elszólásokra és áthallásokra sem ügyeltek?

 

Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.04 0 0 85315

Madarat tolláról, Orbánt Simicskáról.

 

http://mandiner.hu/cikk/20170404_bencsik_az_echo_tv_ben_meszaros_lorinc_tenyleg_egy_tehetseges_ember

 

Na ez a Bencsik testvér, ez tényleg okos ember. A magyar nyelv testet öltött apostola.

Már most tart tőle, hogy akkor mi lesz ha Lőrincz Barát is otthagyja a Vajdát, és mondjuk elkezdi pénzelni Juhász Pétert a Nemzeti Sípelosztó Vállalaton keresztül.

Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.04 0 0 85314

Mért káros a hazának az, hogy Merkel megveszi a stratégiai partnert Fico-t?

Nem károsabb-e amit az a szerencsétlen a magyarokkal a Felvidéken tesz?

Nem károsabb-e  hogy olyan kilencharmados  a regnáló kormány, hogy őrá épít?

Előzmény: aki a kisinget (85313)
aki a kisinget Creative Commons License 2017.04.04 0 0 85313

Annyira soha nem szabad gyűlölni az épp regnáló kormányt, hogy valaki hazájára káros híreknek örvendezzen. M,i a komcsik ötven éves diktatúrájába soha nem drukkoltunk hazánk ellen. Ezek a silányságok megerősítik a hitemet, baloldalon a nem rendes emberek vannak.

Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.04 0 0 85312

http://hvg.hu/itthon/20170403_vona_ceu_simicska

 

Amikor a 30 % kormányszavazat 15% mandátumot fog érni. Pl. 2018-ban.

Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.04 0 0 85311

Iszapbirkózásba akadtak, ez nem kedvez a technikás focinak.

Előzmény: Törölt nick (85309)
Lajtoskocsilajos Creative Commons License 2017.04.04 0 0 85310
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.03 0 1 85309

Végig olvastam a magas színvonalon zajló társalgásukat. Állítólag mindketten ismerik a másikat! Ha ez valóban így van, akkor nem értem miért nem tárgyalják le szemtől szembe a dolgaikat egymással!? Szerintem nem sokan kíváncsiak arra amit itt művelnek!

Előzmény: Lajtoskocsilajos (85307)
Törölt nick Creative Commons License 2017.04.03 0 0 85308

Hozzák is a szintet mind a ketten!

Előzmény: Lajtoskocsilajos (85307)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!