Keresés

Részletes keresés

IntimTER Creative Commons License 2017.06.09 0 0 1852
Pelkes Creative Commons License 2017.05.26 0 0 1851

Nyíregyházi Színház utcai masszázs szalonról van valakinek tapasztalata

Nebáncs!virág Creative Commons License 2017.04.10 0 3 1844

Pártaláláshoz ott a Partnerkereső. Aki itt keresgél, kitiltom. 



royal10 Creative Commons License 2017.04.04 0 0 1839

sziasztok

szeretnék érdeklődni hogy férfiak közül járt e valaki erotikus masszázsszalonban?   érdeklődök mit foglal magába az erotikus masszázs?  kinek mi a tapasztalata az ilyen helyekkel?

előre is köszönöm

 

Ka19ta85 Creative Commons License 2017.03.24 0 0 1837

Köszönöm a véleményed...aranyos vagy :)

Hát hogy őszínte legyek nem hiszem hogy tesómat rá lehetne venni ilyen dologra...meg hát szerintem felesége se olyan bátor hogy ilyen dologgal lepje meg...max elmeséli neki és felveti mint ötletet, hogy mi lenne ha kiprobálnák, de ha tippelnem kellene akkor 70-30 tesom nemet mondana rá.

 

Előzmény: kitiltottki (1832)
DFG200 Creative Commons License 2017.03.22 0 0 1835

Szia!

Szerintem izgalmas ès köszi, hogy megosztottad mindkèt kalandodat. Bârki bármid mond nekem tetszett. Szìvesen olvasnám mèg további ilyen kalandotokat is akár privátba is. Èn is elküldenèm párom ilyen masszázsra kìváncsi lennèk rá hogy fogadná, de szetintem nem tudnám rávenni.

Előzmény: Ka19ta85 (1831)
Cinege28 Creative Commons License 2017.03.21 0 0 1834

Ezek szerint kamu az egész?

Előzmény: tisztelég (1833)
tisztelég Creative Commons License 2017.03.21 0 0 1833
Előzmény: Cinege28 (1824)
kitiltottki Creative Commons License 2017.03.21 0 0 1832

Szerintem is extrém,hisz nem mindennapos,vagy nem megszokott. Van akinek ez már nem az,vagy mást gondol extrémnek,ezt mindenki eldöntheti saját maga.

Nekem tetszett a történeted,köszönöm hogy megírtad. Hisz már ez is "extrém" hogy valaki ilyen nyíltan írja le a megélt élményeit.

Azért arra kíváncsi lennék,hogy a sógornőd mikor viszi el a tesód egy páros masszázsra.

Előzmény: Ka19ta85 (1831)
Ka19ta85 Creative Commons License 2017.03.21 0 3 1831

Szisztok, én csak az élményeinket szerettem volna megosztani...nekünk nagyon is extra hiszen ez akárhogy is nézzük nem egy átlag masszázs...és a sógornőmet meglepni ilyennel...nem tudom hányan tennék ezt meg a helyemben...illetve az sem szokványos hogy fekete a masszőr...meg hát nekem akárhogy is ragozom extrém...és egy élmény...lehet aki rendszeresen jár ilyen helyekre vagy volt és van része ilyenekben annak szokványos...sajnálom ha nem tudtam semmi érdekeset írni...mi akkor is élveztük és nekünk szuper volt illetve nagyon is extrém!

albindex Creative Commons License 2017.03.20 -1 0 1830

Nem ígért semmit, és nem is kell... 

Azért volt idézőjelben, hogy ne essék félre értés. A masszázsban nem volt semmi extra szerintem. 

Azt, hogy elviszi, már tegnap is tudtuk... 

Előzmény: kitiltottki (1829)
kitiltottki Creative Commons License 2017.03.20 0 1 1829

Igért valami extrát Kata? Mert szerintem az előző nap történéseit kivánta megosztani,ha érdekli az olvasókat. Téged érdekelt!!! Milyen "extrára " vártál?

Az hogy valaki elviszi a sógornőjét,hogy ilyen élménnyel "lepje" meg,az szerintem elég "extra"!

Előzmény: albindex (1828)
albindex Creative Commons License 2017.03.20 -2 0 1828

Már bocsánat, de ebben semmi "extra" nincs. 

Úgy gondolom, páran osztják is majd véleményem. 

Előzmény: Ka19ta85 (1827)
Ka19ta85 Creative Commons License 2017.03.20 0 7 1827

Sziasztok, mivel Albindex érdeklődik a szombati napunk iránt, így leírom.

Szóval az én történetemet korábban már megosztottam, egy élmény volt, ezért elvittem a sógornőmet is ahhoz a bizonyos fekete sráchoz masszázsra.

Nem tudta hova megyünk, full meglepetés volt. Kicsit féltem is, mert hogy sógornőm nem igazán ismer feketéket...persze az exemen kívül...így kíváncsi voltam a reakciójára...

Amikor beléptünk, láttam az arcán a totálisan meglepődött, hogy Úristen...hova hoztál...

Valamilyen oknál fogva a srác felesége most nem volt ott. Engem mondjuk nem igazán zavart hogy nincs ott...kicsit felszabadultabb voltam így.

A srác egyedül fogadott minket, de minden simán ment, úgy mintha a feleség is ott lett volna.

Sógornőm először lezuhanyozott, addig én dumáltam egy kicsit a masszőr fiúval. 

Hangulatos zene szólt...gyertyák ugyan úgy égtek, mint anno nálam...és rendezett szép tiszta lakás fogadott minket akárcsak korábban.

Sógornőm félve...kissé megszeppenve jött ki a zuhany alól és feküdt fel az asztalra...először hasra...

A masszázs megkezdődött...most legalább már láttam is :)

Profin masszírozta meg a sógornőm minden egyes porcikáját...hol gyengéden hol kissé erőteljesebben... Aztán kb. 25 perc elteltével kérte forduljon meg és elkezdte masszírozni az arcát...majd a nyakát...majd a melleit...körbe körbe...aztán ment lejjebb...érdekes, mert a has után a lábakra tért...aztán leért egészen a kis lábujjig...aztán elindult felfelé...na akkor már érzékibben...Akkor már láttam sógornőm arcán és teste minden mozdulásán, hogy már alig várja hogy a masszőr fiú forró olajos keze végre elérje azt a bizonyos testrészét...

És igen...elkezdte neki izgatni...masszírozni...kicsit megujjazta...majd két kézzel úgy a csúcsra juttatta hogy a sógornőm konkrétan sikítozott a kéjtől...annyira vonaglott, hogy azt hittem leesik az asztalról...amikor kész voltak újra elment zuhanyozni addig én félve...de viccesen megkérdeztem a srácot, hogy én is majdnem leugrottam a múltkor amikor élveztem...nem mondott semmit...csak sejtelmesen mosolygott...tehát ezek szerint közel álltam hozzá én is...

Szívesen maradtunk volna még beszélgetni, de mivel a srác szólt, hogy 10 perc és jönnek hozzá másik vendégek, így sajnos mennünk kellett.

Sógornőm amikor először megtudta hogy mennyit fizettem a srácnak ezért...elkezdett szörnyülködni...de amikor haza felé mentünk először csendben volt...azt hittem haragszik...aztán egyszer csak megszólalt...-Köszönöm-

Kérdeztem, hogy mit...ő meg elkezdte ecsetelni, hogy ez bármennyit megért volna neki, mert hogy ilyen mámorító érzésben már rég volt része...és hogy percekig remegett miután elélvezett és hogy hálás nekem hogy elhoztam őt ide...persze egyből elkérte a kontaktot...gondolom máskor is jönne...megemlítette azt is hogy na majd a tesómmal együtt eljönnek...

Nagyot nevettem, de elégedett is voltam, hogy tudtam adni neki egy ekkora élményt...pedig idősebb nálam pár évvel.

De örülök, hogy élvezte és jól érezte magát!!!

albindex Creative Commons License 2017.03.19 0 0 1826

Érdekel! 

Email publikus. ;) 

Előzmény: Ka19ta85 (1825)
Ka19ta85 Creative Commons License 2017.03.19 0 2 1825

Igen így van...volt fekete párom, de masszőrnél még sosem jártam...és jelenleg pedig egyedül álló vagyok. Egyébként sógornőmet is elvittem ahogy korábban írtam...és hát nagyon élvezte...

Nem bántam meg hogy elmentem és azt sem hogy sógornőmet. Ha valakit érdekel szívesen leírom a tegnapi napunkat is...

 

Előzmény: Törölt nick (1822)
Cinege28 Creative Commons License 2017.03.18 0 0 1824

Ez a szalon engem is érdekel. Hol van ez?

Előzmény: chrptcr (1823)
chrptcr Creative Commons License 2017.03.17 0 0 1823

thai masszázsra mentem,halottam, hogy ebben a szalonban rámenősek a csajok:) minden textilt ledobtam és vártam a masszőrt. elég jól masszírozott, de közben a keze mindig az anusom felé csúszott, amit hagytam és élveztem. aztán megfordulás következett, mondanom sem kell a farkam kőkemény amit a csajszi ellenőrzött. nem sok időbe telt és kezelésbe vette a szerszámot. közben az ánust folyamatosan simogatta és a heréket, lassan csinálta, nagyon finoman. valami nagyon jó élmény volt

Törölt nick Creative Commons License 2017.03.15 -1 1 1822

"Barátnőm unszolására, elmentem tegnap egy afrikai fiatalemberhez Budapest belvárosában..."

 

Régebben pedig ezt írtad:

 

"Ezért keresnék egy hölgyet aki teljesítené nekünk a férjem nagy álmát....egyszeri alkalomról lenne szó...de a különlegesség bennünk, hogy én molett de nem duci szőke hölgy vagyok a férjem pedig fekete."

 

Micsoda véletlenek vannak...

Előzmény: Ka19ta85 (1821)
Ka19ta85 Creative Commons License 2017.03.12 0 5 1821

Kedves Mindenki!

Gondoltam megosztom veletek az élményemet ami a tegnap folyamán ért. 

Régóta játszottam a gondolattal, hogy egy masszőrt felkeressek, hiszen az azért még is csak egy intimebb dolog.

Barátnőm unszolására, elmentem tegnap egy afrikai fiatalemberhez Budapest belvárosában...teszem hozzá nagyon helyes afrikai fiatalember és ha hiszitek ha nem úgy megmasszírozott...hogy még a szám is tátva maradt.

Egy nagyon szép lakáson találtam magam a megbeszélt időpontban. Aroma gyertyák körben az asztal körül, minden szép tiszta és fehér volt. Furcsa volt, mert nem csak ő volt ott, hanem a párja is ha netán angol nyelvi akadály lenne. 

A kedves hölgy megmutatta hol vehetem le a ruháimat és adott nekem egy fehér törölközőt.

Amikor felfeküdtem az asztalra elképzelésem sem volt róla mi várhat ott rám.

Nagyon kellemes masszázs olajat csurgatott rám, a fenekem le volt takarva törölközővel...és elkezdett masszírozni a fejemtől...fokozatosan lefelé...gyengéden és kicsit erőteljesebben felváltva...nagyon jó érzés volt.

Aztán kérte forduljak meg...és elölről is megmasszírozott...

A végén pedig kaptam tőle egy fantasztikus jóni masszást...amitől először féltem de annyira tudta hova hogy nyúljon..hogy ha hiszitek ha nem utána még percekig remegtem a kéjtől!

Fantasztikus volt!!! Mindenkinek csak ajánlani tudom...nagyon érti a dolgát!!!

És nem volt erőszakos...nem volt durva...folyamatosan beszélt hogy jó...mit szeretnék...hogy szeretném...ha nem jó szóljak abba hagyja...

Nem gondoltam volna!!!

Jövőhét szombaton viszem el hozzá a sógornőmet is :) Meg kell élje ezt ő is és még az is lehet hogy én is újra átélem...mert ki nem hagynám.

Úgy tudom párokat is vállal(nak) a párjával...így akár dupla örömben is része lehet annak aki szeretné kiprobálni.

Csak ajánlani tudom...akit érdekel itt az email címe...menjetek el...érdemes!!!!

ymassage79@gmail.com

Puszi, Kata

Törölt nick Creative Commons License 2017.03.11 0 2 1820

A tegnap a feleségem megkért hogy maszìrozzam meg a hàtàt este.Levetkőzött meztelenre hasonfekve càrt az àgyon.Szép nagy feneke van.Szeretek babaolajjal maszìrozni tetszik ahogy csúszik.Fél óra mazìrozàs utàn ő elszundìtott én meg mind lejebb tévedtem a kezeimmel a fenekét maszìroztam jól beolajoztam és az ujjamaj bedugtam a popójàba.megébredt emelgetni kezdte a fenekét úgy làdtam tetszik neki.nagyon szorìtotta az ujjamat.Azutàn a màsik két ujjamat benyomtam a puncijàba.Sikoltott az örömtöl.A popsijàból mind kihúztam az ujjam hogy nyaljam egy kicsit nagyon jó érzés.Közben ő verni kezdte a kőkemény farkam.sajnos mind a ketten elélveztünk szeretkezés nélkül.Azóta is mind erre gondolok vajon mikor ismételjük meg

Hiszt_Erika_ Creative Commons License 2017.03.09 0 0 1819

Figyelem! A topik címe "Első erotikus masszázs élményem". Mostantól minden offtopik hozzászólást törölni fogok, ami nem valóban masszázsélményről szól. Profi, azaz üzleti tevékenységet folytató masszőröknek ajánlom a legális hirdetési lehetőséget itt, a többieknek a partnerkereső fórumcsoportot. 

Törölt nick Creative Commons License 2017.01.30 0 0 1806

Már ne is haragudj, de napi szinten beszélek vele. Az utóbbi hetekben írt neki két "Kata" nevű asszonyság is és csak nekik nem sikerült továbbvinni a dolgot, mert három-négy napig sem válaszoltak a masszőröm leveleire, illetve nem tudták hitelt érdemlően bizonyítani, hogy nem egy kamu névvel irkálnak neki. Az egyik nő küldött egy arcképet, de sem telefonszám, sem face elérhetőség nem lett megadva. Így joggal nem folytatta a kommunikációt. Nem tudom kedves Ibi, Te melyik Kata voltál közülük, de ez teljesen lényegtelen is. Miért várod el, hogy egy noname levélre panzióban foglaljon saját költségen neked szobát úgy, hogy azt sem tudja ki a fene vagy. Mivan ha odamegy potyára? Talán ha méltóztattál volna válaszolni a levelekre időben és nem napokat ülsz mélyen hallgatva, vagy egyszerűen felhivod, akkor most nem nézetnéd itt magad hülyének. Láttam a leveleket, vagyunk olyan viszonyban.... 

Előzmény: Ibi1231 (1803)
Törölt nick Creative Commons License 2017.01.29 -1 0 1804

Kedves Bence,

Lehet a hosszú évek óta masszírozó, szakképzett masszőrök erről többet tudnának mesélni :-)

Félig a lényegre tapintottál: kell egy nagy fokú bizalom. A normál masszázshoz is (mégis csak kitárulkozol egy idegen előtt!), hát még ha (hosszú idő után!) egy kis kényeztetés is belefér. (Higiénia, biztonság, nyugalom alap kell legyen, és itt nem csak a kézmosásra gondolok!) Kell egy nagyfokú bizonyosság arról, hogy ami a négy fal között történik, arról senki sem mesél semmit sehol. Tudod, nem mindig a független nők vágynak ilyesmire. A lényeg: a kényeztető erotikus masszázs egy teljesen más gondolatmenet, érzés,  műfaj. Jó hír: tanulni is lehet.

Sok sikert a keresgéléshez ... :-)

JM

 

Előzmény: Bencee.m (1802)
Ibi1231 Creative Commons License 2017.01.29 -2 0 1803

Szia!

 

A masszőrödről, amit írtál az csak a fantáziádban él.

A masszőr egy kamus, második levél után eltűnik, nem jelentkezik.

Sajnálatos, hogy ilyenekkel ámítod a fórumozókat.

Előzmény: Törölt nick (1793)
Bencee.m Creative Commons License 2017.01.24 -1 1 1802

Sziasztok!

Olvasgattam a hozzászólásokat és hát némelyiken kikerekedett a szemem😀

Én debrecen és nyíregyháza vonzáskörzetében foglalkozom masszázzsal, nem hivatászerűen, amolyan hobbi jelleggel. A tapasztalatom az, hogy sok nő eljátszadozik a gondolattal, hogy milyen lenne ha valaki kényeztető masszázsban részesítené, de ugyanakkor már meglépni, igénybevenni a szolgáltatást már nem meri, valami visszatart titeket Drága hölgyeim.

Szerintem a legnagyobb tévhit ezzel kapcsolatban, hogy ha már masszázsra jön valaki, akkor ott már szexnek is lennie kell. Ez így ebben a formában nem állja meg a helyét, hisz a masszázsnak pont az lenne a lényege, hogy a kedves hölgy aki félenkségét, zavartságát leküzdötte és találkozott velünk, az ott tartozkodása alatt, ellazuljon, kikapcsoljon és maximális odafigyelésben, kényeztetésben részesüljön, hisz az a fontos hogy Ő jól, kényelmesen érezze magát és feltöltődve távozzon.

Hazudnék ha azt mondanám, hogy nem történt már meg, hogy mindig csak masszázs történik, de a tapasztalatom az, hogy nagyon kevés azon Hölgyek része, akik már az első alkalommal mást is szeretnének, sokaknak az intim, kényeztető masszázshoz is idő, több alkalom kell.

Hölgyeim ha belevágtok, tudjátok mit akartok,mit szeretnétek kapni, és ne legyen bennetek semmilyen megfelelési kényszer, ne érezzétek magatok zavarban, hiszen ez a szolgáltatás a ti örömetek, boldogságotok, kényelmetek szolgálja😀😀

 

Nezo.kedves Creative Commons License 2017.01.23 -1 1 1801

Sziasztok,

 

Eszak kelet magyarorszagon esetleg Budapesten keresnenk olyan masszazs szalont es masszor pasit (25-45) aki alapos olajos erotikus masszazs t vallal parosunk fiatal es csinos holgy tagja reszere.  

 

Szakertelem, Higienia alap es elvart.

Fenykepes ajanlasokat varunk a nezo.kedves@gmail.com cimre.

Keresunk meg naturista furdesi, szaunazasi lehetosegeket is.

 

néró2012 Creative Commons License 2017.01.20 -1 0 1799

Üdv!

 

Van   Kecskeméten ilyen masszázs?    ahol félhomály van nem díszkivilágítás     ffi vagyok :)

Törölt nick Creative Commons License 2017.01.13 0 0 1797

sajna nejem női masszőrhöz szokott néha járnj, nem pasihoz

Előzmény: alezredes 1 (1796)
alezredes 1 Creative Commons License 2017.01.13 0 0 1796

Tudom, mindenki pénzből él.

De azért hagy ne adjak, adjunk már pénzt, nem is keveset, ha masszőr fiatalember pl gyakorolni szeretne a páromon, vagy ha szimpi, és úgy lett megbeszélve, akkor a végén több is lehet.

Nem akarok úgy fogalmazni, hogy ha megmasszírozta, cserébe meg is dughatja, mert ez nem mindig volt így.

Előzmény: Törölt nick (1795)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!