Keresés

Részletes keresés

cornelius Creative Commons License 2000.01.14 0 0 11
Vagy inkább indítok egyet lehet, szerintem kellene egy olyan topik, amiben listák vannak, mert a listák szerintem fontosak, tudom, tudom, van csomó ilyen, de ez másabb lenne, mindenféle listákat lehetne, öt legunalmasabb ismerősöm, öt legbrutálisabb halálnem a volt barátnőm számára, vagy négy, vagy tíz, ilyesmik, de ez kultúra szerinted?
Előzmény: getom (10)
getom Creative Commons License 2000.01.14 0 0 10
Ez neked már a 2. nagy csalódásod a vadalmával, emléksztem én, volt egy régebben is, énvelem tényleg rendbe van,, hát hogy melyik topiccal kezd, hát gőzöm sincs cornélius, tényleg, válassz egyte kedvedre.
Előzmény: cornelius (9)
cornelius Creative Commons License 2000.01.14 0 0 9
Azt hittem, meghaltál, figyelj már, vadalma utál, most mit csináljak vele, mármint engem, nem téged, téged szeret, szerinted? pedig haver, aztán mégis, illetve volt, tönkre vágok néhány topikot, azt találtam ki, bánatomban, melyikkel kezdjem?
Előzmény: getom (8)
getom Creative Commons License 2000.01.14 0 0 8
Minden okés, az üzenetet megkaptam, de figyusz, hogy fog örülni ez a bagojj, hogy nem hagyjuk elsüllyedni a topicját. Ez odáig lesz, majd megláttyátok.
Előzmény: vidmar (4)
cornelius Creative Commons License 2000.01.14 0 0 7
öcsisajt 2??? ezt hogy gondoltad, fütyi? valamit itt nagyon eltévesztettél, udvari bolond vagyok, nem öcsisajt 2.
Előzmény: vidmar (6)
vidmar Creative Commons License 2000.01.14 0 0 6
Beethovennel is így volt, öcsisajt 2, úgyhogy az aztán nem sok wassert zavar...
Előzmény: cornelius (5)
cornelius Creative Commons License 2000.01.14 0 0 5
Sting egy fing, és különben is meg van már süketülve.
Előzmény: Törölt nick (-)
vidmar Creative Commons License 2000.01.14 0 0 4
Ja, jártam ezután ott is, öcsisajt, azt is rendesen helybenhagytad. Ott is üzentem neked, nehogy má elkerüljem a figyelmedet...
Előzmény: getom (3)
getom Creative Commons License 2000.01.14 0 0 3
Az nem 0-ázás volt, hanem esélylatolgatás, ember, nézzél már, és általába azért írok be mindenhová, ahová kedvem szottyan, mert kedvem szottyan, de ide nem azért írtam, hanem mert a másik sting topic eldurvult, és inkább átjöttem ide e.
Előzmény: vidmar (2)
vidmar Creative Commons License 2000.01.14 0 0 2
Nekem van egy Police bakelitem, egészen frankós, de getom mi a fasznak ír be mindenhova, ahova éppen szottyan neki, ráadásul gagyi elkésett nullázással, azt biz nem egészen értem.
getom Creative Commons License 2000.01.14 0 0 1
Ssvsz, anakronisztikus lenne, ha összeállna, a police, de én se sok esélyt látok erre, 0 körül valamennyit, de azért ne bánkódjunk, ember, ne bánódjunk, mert lehet hogy mégi összeállnak, és az lesz ám csak az igazi meglepetés.
Törölt nick Creative Commons License 2000.01.14 0 0 0
Csak semmi 0
Törölt nick Creative Commons License 2000.01.14 0 0 topiknyitó
Nyílt már egy Sting topik, de azt alulfejlett tinédzserek szellemi fekáliáiknak a szétfröcskölésére használják.
Itt viszont szeretném, ha valóban erről a korszakos jelentőségű zenekarról, valamint annak zseniális frontemberéről lenne szó, pl. legújabb albumáról. De szívesen látnám még mások véleményét arról, hogy milyen lehetne most egy Police, ha újra összeállna, és hogy ki mekkora esélyt lát erre. Én nem sokat, amitől nem vagyok vidám, de nagyon messzinek tűnik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!