Keresés

Részletes keresés

izabó Creative Commons License 2005.03.31 0 0 239
Jaj szegénykém,otthon esett le?Nagyon magasról?Nagyon szorítok hogy teljesen felépüljön.
Előzmény: ivf (238)
ivf Creative Commons License 2005.03.31 0 0 238
Nem tudom jár-e még erre valaki, mindenestre elmondom, nagy baj van! Bömbi kedden lezuhant a lépcsőn. Most fent van a Klinika kórházában, agyrázkódása van. Sajnos egyelőre a mozgásával van gond, a jobb oldala nem úgy mozog ahogy kellene. Nem tudják hogyan fog gyógyulni, elképzelhető, hogy nyomtalanul, de az is lehet, hogy visszamarad esetleg epilepszia vagy mozgásbeli korlátozottság. Teljesen magam alatt vagyok.....
ivf Creative Commons License 2005.03.25 0 0 237
Ha már az oldalnál van, kattints rá a Bolognese névre, megjelenik egy másik oldal, ott kattints a Beszélgessünk cimre és már bent vagy a fórumon, onnan már értelemszerüen lehet "új téma" , "válasz", "új hozzászólás"....., a kép feltöltéséhez van egy képkicsinyitú porgram azzal le lehet kicsinyíteni a képet, de ebben segítenek a fórumosok, ha megkéred a snOOpy nevű tagot, ő elmagyarázza /egyszerű/ . Én sokszor csevegek a  Westiseknél, jópofa társaság, ők már sokan vannak. Hát akkor találkozzunk ott is!
Előzmény: izabó (236)
izabó Creative Commons License 2005.03.24 0 0 236
Jártam ma ott regisztráltam is Nikol néven de még nem igezodtam ki rajta,föleg a képfeltöltésen.
Előzmény: ivf (234)
izabó Creative Commons License 2005.03.24 0 0 235

Jaj jaj,enyire hisztis,erröl még most le kellene szoktatni amik kölyök,mert később csak nagyobb lessz a baj,mint nálunk,sajnos Totókát is el kellet kalapálni eggyik nap,mert nem ismertem r,mindent elkövetett hogy megharpjon fésülködés közbe,azt hiszem várok még májusig aztán lenyiratom rövidre.Addig vége a tüzeléseknek is,és akkor csak mi látjuk őt kopin.:o)

 

Sajnos neki nagyon húzza a szőrét a kefe de nekem is hassonló van mint amit te is irsz,abbol is három féle.

Előzmény: ivf (232)
ivf Creative Commons License 2005.03.23 0 0 234
Jaj, lökött vagyok mert "csak" a címet nem irtam be! www.pet.site.hu/index
ivf Creative Commons License 2005.03.23 0 0 233
Sziasztok! Bekukkantottam! Találtam egy oldalt, ahol rengeteg információt lehet találni különböző témában kutyákról, fajták szerint is és egyéb hasznos témájú fórumok is vannak. Ha gondoljtok nézzétek meg Ti is. Már csináltak a Bolognese kuttyoknak is egy fórumot!!!
ivf Creative Commons License 2005.03.22 0 0 232
Próbál  harapni, de olyankor   elég határozottan megfogom a grabancát és fel szoktam emelni a magasba, akkor úgy látom megilletődik, de nagyon próbál ellenállni. Egy kb. 10x5 cm-es hajlított fogú kefét használok. Nem állítom,hogy nem húz kicsit, de úgy látom őkelme szeret hisztizni, mert időnként olyankor is visít, amikor hozzá sem érek.:-)))
Előzmény: izabó (231)
izabó Creative Commons License 2005.03.21 0 0 231
És megharapni nem akar?Milyen fésüt használsz?Nagyon kellene valami jó,ami használ is és nem húz.
Előzmény: ivf (228)
izabó Creative Commons License 2005.03.21 0 0 230
A kis hógolyó,de édes,tegnap hallotam olyat hogy némelyik bolognese kutyával bármit csinálnak ilyen lessz a szeme körüli szőr mert ez a tenyészettöl is függ,és nem jó. De lehet hogy ez nem igaz,beszélj a kozmetikussal.
Előzmény: ivf (228)
ivf Creative Commons License 2005.03.21 0 0 229
Itt már nagyon sértődött....
ivf Creative Commons License 2005.03.21 0 0 228
A fésülésen mi is átestünk elég nagy harc árán. Úgy visított, mint akit nyúznak, időnként akkor is amikor hozzá sem ért a kefe. A végére aztán rájött akkor is az van amit én akarok. A szeme viszont változatlnul ronda, igy aztán  azt hiszem tényleg hamrosan elviszem kozmetikushoz, vágja le a szeme körül. Én ott nem merem, nagyon ugrál, és visít. A férjem és a lányom persze velem kiabál, hogy hagyjam már abba!!!!
Előzmény: izabó (227)
izabó Creative Commons License 2005.03.21 0 0 227
Köszönöm,és milyen gyagya,ma kikapott,rendesen,mert meg akart harapni,már eg lszállt magátol a fiatal úr,aztán amikor tisztáztuk hogy ki az erösebb megfésültem,és megnyirtam a pofiját a szemei környékét és az orrát,majd teszek fel képet.aranyos lett,és igy már látszik a szeme.
Előzmény: ivf (225)
izabó Creative Commons License 2005.03.21 0 0 226
Szia! Már nagyon hiányoltalak,téged is,én is voltam két napig anyóséknál vidéken,és amikor hazajöttem borzalmasan nézett ki a Totóka akkora gubancok keletkeztek rajta hogy azon csak az olló segít, voltak nálunk  kalandok,pár napja a kis drága öszekakálta magát vagyis beleragadt a szőrébe a párom meg még jól bele is kente szóval csodás volt...de amikor fölébrettem már repült is a kádba.
Előzmény: ivf (224)
ivf Creative Commons License 2005.03.21 0 0 225
Gyönyörű a kutyusod!!!
Előzmény: izabó (221)
ivf Creative Commons License 2005.03.21 0 0 224
Sziasztok! Újra itthon. Bömbi a szüleimnél volt amig nem voltunk itthon, alig akarták visszaadni, annyira megszerették. Szegénykém le van kicsit "amortizálódva", miután  Anyám nem tudta megkefélni a bundáját és nem törölgette a szemét....:-))) Ma voltunk kicsit a szemközti parkkban ismerkedni a világgal. Eleinte nagyon félénk volt, de a végén már úgy láttam élvezi. Megpróbálom ma kicsit rendbeszedni a bundáját, félek nem lesz könnyű. Ha elfogadható allapotban lesz teszek fel róla fotót.
izabó Creative Commons License 2005.03.21 0 0 223

Szia!!!

 

Már kezdtem aggodni hogy valami baj van,de akkor mostmár meg is nyudodtam.

 

Örülök hogy sikerült megnyirni öt,a többieket még nem?

 

De jó hogy hadja magát nálunk ez kész harc,de én is kicsit megnyirbáltam a szeménél hogy kilásson.

 

Képzeld volt nálunk egy kis szuka és befedezte a Totóka,nagyon ügyes volt,meghirdettem hogy fedez és sokan jelentkeztek de eddig csak egy jött el.

 

Várom a képeket !

 

Neked is pussz. :o)*

Előzmény: Sport Tx (222)
Sport Tx Creative Commons License 2005.03.19 0 0 222

Szia izabó!

 

Gépet cseréltem és egy darabig nem jutottam internet közelébe, de most újra itt vagyok.

 

Képzeld megnyírtam a Bichonomat. Egészen jól sikerült, igaz van még mit rajta igazítani, de már 10 órakkor nem volt kedvem folytatni.

 

Mindig mondják a kutyakozmetikusok, hogy milyen engedelmes kutyám van.

És tényleg .........

Nem hittem, hogy ilyen könnyű dolgom lesz vele.

 

Holnap egy kicsit beigazítom a bundáját és küldök képet.

 

 

Addig is millió puszi!!!!

Előzmény: izabó (221)
izabó Creative Commons License 2005.03.15 0 0 221

Sziasztok!

 

Van itt valaki??

ivf Creative Commons License 2005.03.11 0 0 220
Nem látok itt napok óta senkit!:-(( Most egy hétig nem leszek itthon, de ha megjöttem jelentkezem. Üdv. minden kuttynak és gazdinak
ivf Creative Commons License 2005.03.08 0 0 219
Arra gondoltam, hogy elviszem kutyakozmetikushoz és megkérem hozza rendbe a szemét, a körmeit is le kell vágni úgyis, én meg azt nem merem. Aztán majd meglátjuk az új szőr milyen lesz.
Sport Tx Creative Commons License 2005.03.08 0 0 218

Húúú! Ez elég brutálisan hangzot.

 

Szóval a szemük körül, a barna szőrt vágam le.

Sport Tx Creative Commons License 2005.03.08 0 0 217

Sziasztok!

 

Én már megnyítram a kutyusaim szemét.

Fénykép még nem készült róluk, de már sokkal jobban néznek így ki.

 

Szerintem ilyen problámán csak az olló segít, útánna pedig a napi szemápolás.

Előzmény: izabó (216)
izabó Creative Commons License 2005.03.07 0 0 216

Szia!

 

Ne is hatodj meg ,mert akor ugy jársz mint a Totó elözö gazdája.

Én is ilyen kefét használok de nagyon huzza neki bár ma nem kíméltem őt jól kibontottam a szőrét.

 

Akkor nem értem miért ilyen neki,kérdezted a dokit?

Előzmény: ivf (215)
ivf Creative Commons License 2005.03.07 0 0 215
Pici kora óta ilyen a szeme, /kaptuk a kutyust/ Bobi szemápolóval szoktam mosni, vagy bórvízzel. Kicsi fémfogú kefék használok, a fogak vége k icsit hajlított. Általában kétnaponként keféljük. Nem nagyon örül neki, de igyekszem ezen nem maghatódni az ő érdekében.
Előzmény: izabó (213)
izabó Creative Commons License 2005.03.03 0 0 214

Szia!

 

Te megnyirtad a szemüket?

 

 

 

Előzmény: Sport Tx (209)
izabó Creative Commons License 2005.03.03 0 0 213

Nagyon szép a kicsi,de a szeme tényleg csúnya orvos mit mond?Én biztos levágnám neki az elszinezödött szőrt,amikor elhoztad a tenyésztötöl akkor is ilyen volt?

 

Mivel is mosod neki?Totónak ha nem mosom meg három napig akkor lesz kicsit sárgás,meg csipás.De ahogy lemosom és megszárad kifehéredik.

 

Milyen kefét használsz?Én nem birom kibontani a szőrét annyira huzza neki,hogy már szinte nekem fáj.

Előzmény: ivf (210)
ivf Creative Commons License 2005.03.03 0 0 212
Itt látszik,hogy a fülei végén van egy kis zsemle szín..., ilyen a szeme körül is, csak a folyamatos könnyezéstől ez nagyon ronda /legalábbis nekem/ Fogalmam sincs, mit csináljunk vele.
ivf Creative Commons License 2005.03.03 0 0 211
ivf Creative Commons License 2005.03.03 0 0 210
Nem tudom,hogy ez az előző oltás helye-e?! Most a nyakánál kapta, a dudor meg kb. a gerincoszlop közepénél kicsit jobbra van. Most készítettem egy fotót, a szeme sajnos változatlanul csúnya, annak ellenére,hogy minden nap törölgetem.
Előzmény: izabó (208)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!