Keresés

Részletes keresés

patrick12 Creative Commons License 2009.01.03 0 0 22
A III. ker. TUE női labdarúgócsapata füves és műfüves pályákkal várja érdeklődő lányok, hölgyek jelentkezését! Edzés heti három alkalommal kiváló minőségű pályákon, szép környezetben. Cím: Budapest, 1035 Kalap u. 1. Elérhetőség: 06 70 866 78 17. Pintér Patrik edző
RogerGirl Creative Commons License 2008.11.26 0 0 21

Hello!

 

Én is lány vagyok és imádok focizni. Igaz csak kezdő vagyok. Sajnos elég kevés lehetőség van arra hogy valamilyen csapatban játszhassak. Egyetemista vagyok és elég kevés az időm de azért megpróbálnám összeegyeztetni a kettőt. Amúgy Budapesten járok egyetemre és a nagytétényi koliban vagyok.

Ha valaki tud valamilyen lehetőséget akkor írjon!

Köszi!

 

Email-címem: heverannamari@freemail.hu

malitita Creative Commons License 2008.11.24 0 0 20
Szia Böbe!

Bocsi, de csak most olvastam a hozzászólásodat a fórumon. Persze szivesen látunk a csapatban. Dobj majd egy mailt az otthoni címemre: malitita@invitel.hu -ra, telefonos elérhetőséggel együtt.
A héten csütörtökön lesz egy megbeszélés este 6-tól deákváron a ságvári klub tekepályáján. Ott tisztázzuk, hogy kinek mikor jó az edzés, ha el tudnál jönni az mindenképp jó lenne, mert akkor Te is hozzászólhatnál Üdv Timi
toldibobe Creative Commons License 2008.11.12 0 0 19
Szia Böbe vagyok! Olvastam a hozzászólásod és Én is váci vagyok! Szeretnék csatlakozni a csapathoz, amennyiben lehetséges! Bár nem vagyok profi, de régen sokat fociztam és nagyon jó lenne egy kis kikapcsolódás. Mikor szoktatok focizni és hol? Nagyon örülnék, ha válaszolnál! További szép napot kívánok neked!
Előzmény: malitita (15)
Timi08 Creative Commons License 2008.11.04 0 0 18
Sziasztok!!Újlengyeli vagyok!És nagyon szeretnék focizni,nem vagyok profi.Verseny szerüen szeretnék játszani.
Momo73 Creative Commons License 2008.10.09 0 0 17
Sziasztok Csajok!

Van egy nagyon jó honlap a www.grundfoci.hu, ahol amatőr kispályás csapatok regisztálhatnak, kihívják egymást meccsekre. Az eredményeket vagy akár fotókat is fel lehet tölteni. Emelett havonta 2 kupa is megszervezésre kerül, ahova bármilyen korosztályban lehet nevezni. Honlapon sok lány regisztrált már, de nem alakítottak csapatot. Szerintem ott találtok magatoknak csapattársakat, vagy alakíthattok csapatot is. Érdemes megnézni, mert nagyon jó kezdeményezés! A Nemzetisport és az MLSZ is melléállt.
Beann Creative Commons License 2008.09.29 0 0 16

Sziasztok!

 

Továbbra is keresek alakulóban lévő csapatomba focizni TUDÓ lányokat!

A meccsek többnyire pesten vannak amikre mostanába szoktunk járni, és ezek egyben kispályás terem tornák. Fontos hogy hétvégén eltudj jönni ha megyünk, tehát kellene a rendszeresség!!

Fontos hogy legyen labda érzéked és valamilyen szinten JÓL TUDJ játszani mert elég intenzív és pőrgős csapatok ellen vannak meccseink!

Ha tehát úgyérzed hogy magabiztos vagy a pályán és jól tudsz bánni a labdával akkor VÁROM mielőbbi jelentkezéseiteket a beann@freemail.hu -ra!!!

 

Bea

malitita Creative Commons License 2008.09.25 0 0 15
Sziasztok!

Nekünk van egy kispályás női csapatunk Vácon. Szivesen látunk a csapatban minden focizni vágyó lányt. Nem vagyunk frofik ezért Tőled sem várjuk el, fő a lelkesedés és a játék. Irjatok ha érdekel: malitita@invitel.hu
Pokatsa Creative Commons License 2008.08.13 0 0 14
bizony,bizony-csatlakoznék Viviiihez,jól jönne egy kis testmozgás:) hajrá hajrá!!
Viviiii Creative Commons License 2008.07.26 0 0 13
Sziasztok!
Nagyon szertnék focizni - persze hobbi szinten. Heti egy-két edzés vagy játék nagyon jó lenne. Megszervezhetnénk, ha lennénk páran :) . Lehetőleg BUdapesten, persze ez már csak részletkérdés xD... előbb gyűljünk össze. Sztem kor nem számít. Csak legyen jókedv, egészség, na meg foci :D.

e-mailem: ronaivivi@freemail.hu

Akit érdekelne, írjon :)
toldibobe Creative Commons License 2008.07.02 0 0 12
Sziaszto! Váci vagyok és érdekelne, hogy nincs-e véletlenül Vácon női csapat! Jó lenne a sport  miatt és csak szórakozásként legylább hetente játszani! Van esetleg valaki akit érdekelne? Persze hobbi szinten!
Ma_zsola Creative Commons License 2008.07.02 0 0 11
Sziasztok
Mennyire amator lanyokat kerestek?
En borzaszto regen szeretnek focizni, altalanosban jatszottam utoljara (jo reg volt), kapus voltam, es nagyon szeretnek jatszani, de mivel azota nem csinaltam, haaat nagyon kezdo vagyok. :o
Beann Creative Commons License 2008.06.29 0 0 10

Sziasztok!

 

 S.O.S Csapatomba keresnék egy jól védeni tudó kapuslányt!!

Kispálya lenne (terem)

Lehetőleg hétvégente vagyis vasárnap vannnak meccsek!

Akit érdekel az mielőbb jelentkezzen!!

 

beann@freemail.hu

Beann Creative Commons License 2008.05.24 0 0 9

Szia Lizi!

 

Tehát ez rendes kispálya elvileg kint még jó idők vannak, szóval akkor jólenne ha tunál jönni, előre láthatólag van egy bajnokságunk június 8.án.

Edzések nem lennének csak játék hétvégente, fontos hogy tudjunk rád számítani!

Jólenne ha tudnánk beszélni, vagyis küld el létszi az email címemre az elérhetőségedet email-edt és akkor tudunk egyeztetni pontosan!

 

üdv: Bea

Előzmény: lizi1986 (8)
lizi1986 Creative Commons License 2008.05.23 0 0 8

Szia!

 

Milyen amatőr foci csapat? Kispályás, 3/4 pályás, nagypályás? Illetve hogy hol lennének edzések? Engem érdekelne.

Előzmény: Beann (7)
Beann Creative Commons License 2008.05.22 0 0 7

Sziasztok!!!

 

Alakulóban lévő foci csapatomba keresnék még néhány lányt (18éves kortól), akik úgyérzik tudnak focizni, amatőri hobbi szinten kispályás tornákra idulnánk!

Ha esetleg érdekel valakit írjon mielőbb!!!

beann@freemail.hu 

Presas Creative Commons License 2008.05.08 0 0 6
:DDD
Előzmény: Austin_Powers (5)
Austin_Powers Creative Commons License 2008.05.08 0 0 5
Siessetek, lassan május 30.
Előzmény: kitti... (4)
kitti... Creative Commons License 2008.05.08 0 0 4
Szia!
Szeretnék többet megtudni erről a sporteseményről, amit Zuglóban taartanak.( feltételek, nevezési díj, hány napos, stb. ) Egy bakonyi női amatőr keresztpályás focicsapatban játszom és ha a feltételek megfelelnek, akkor beneveznénk.
Előzmény: martongunar (-)
KKNC Creative Commons License 2005.03.10 0 0 3
Sziasztok!
Nem tudtok hobbiszinten rendszeres kispályás női foci lehetőséget Budapesten? Köszi.
bübüke Creative Commons License 2001.05.18 0 0 2
Tetszik az ötlet, de sajnos 2ballábas vagyok, azért sok sikert Nektek!
Előzmény: martongunar (1)
martongunar Creative Commons License 2001.05.18 0 0 1
Nicsak, egy 0-zo!

Epitobb hozzaszolas?

Olyan lanyokat keresek, akinek elsosorban _kedve_ van jatszani, nem baj, ha evek ota nem jatszott..
(Ha mar probalta, az azert nem art... :-))))

Fiatal, nyitott, vidam, futni kepes embereket varunk, aki azert tud focizni is valamelyest.

Előzmény: Ja-Je (0)
Ja-Je Creative Commons License 2001.05.18 0 0 0
O noi focistat ismerek
martongunar Creative Commons License 2001.05.18 0 0 topiknyitó
SURGOS!!!

Majus 30-an, a Kihivas napjan amator noi foci
lesz Zugloban (megfelelo szamu jelentkezo eseten)! Lenne kedved csatlakozni a csapatomhoz?

Mas csapatok jelentkezeset is varom, mert meg nincs eleg jelentkezo.. :-(((

Kuldd el ismerosodnek is, hatha ot is erdekli!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!