Keresés

Részletes keresés

pittipitti Creative Commons License 2008.01.02 0 0 23237
20 napon belül menj tovább claimra....én már a 3. napon át szoktam menni általában.
A claimot kb 45nap után zárja a paypal. De ha a kereskedőd nem reagál kb 10 napon belül...írja most nem nézem akkor hamarabb is a javadra döntenek.
Előzmény: Ibolya58 (23235)
garfieldka Creative Commons License 2008.01.02 0 0 23236
Az a jó, ha a dispute indítása után (dec. 20.) meg tudtok a másik féllel egyezni max. 20 napon belül. Ha ez nem megy, akkor a határidő letelte előtt tovább viheted az ügyet. Nekem ilyen még nem volt, tehát nem ismerem, mi és mennyi idő alatt történik.

Ha erre kerül sor, akkor érdemes a 19. napon továbbvinni, nehogy kicsússz az időből!
Előzmény: Ibolya58 (23235)
Ibolya58 Creative Commons License 2008.01.02 0 0 23235

Sziasztok!

 

Azt szeretném megkérdezni, hogy amennyiben a paypal-en keresztül indítok egy vitát (ezt meg is tettem dec 20.-án) akkor alapjáraton 20 nap alatt kellene megoldani?

Azonban ha fokozzuk, vagyis akkor még összessen mennyi idő alatt oldódhat meg a dolog. Vagyis a kérdés az, hogy ha minden lehetőséget kihasználunk akkor maximálisan mennyi idő alatt oldódhat meg a gondom?

 

Köszi

sponge Creative Commons License 2008.01.02 0 0 23234
Pont most segített ki az ótépé:

"Levelében említett probléma egy előre nem látható technikai hiba miatt lépett fel, mely Kártyaelfogadói hálózatunkban rendszerlassulást okoz. A hiba kijavításán munkatársaink már dolgoznak.

A kellemetlenségekért szíves elnézését kérjük. Köszönjük türelmét és megértését.

Az OTP Bank NyRt. szolgáltatásaival a továbbiakban is állunk az Ön szíves rendelkezésére."
Előzmény: sponge (23233)
sponge Creative Commons License 2008.01.02 0 0 23233
Üdv!
otp... webkártya... rákerestem, volt itt hideg, meleg, én eddig csak hideget tapasztaltam. A legújabb az, hogy eladói státuszra próbáltam vele regisztrálni, fel is töltöttem a számlát, mégis mindíg sikertelen terhelésről kapok sms-t és arra hivatkozik, hogy az egyenleg 0. 1EUR körüli összeget próbáltak vonni, EBAY, SAN JOSE.

???
retipapa Creative Commons License 2008.01.01 0 0 23232
nagyon köszönöm
Előzmény: raider (23231)
raider Creative Commons License 2008.01.01 0 0 23231
kb. ezt jelenti
Größenbedingt nur Paketversand !!!!!!!!
A méret miatt csak csomagként tudja elküldeni (drágább mint a levél)

Muss leider gesundheitsbedingt das Drumming aufgeben und bin jetzt auf Percussion / Cajon umgestiegen, deshalb geht jetzt ( fast ) das ganze Set mit jeder Menge Einzel - Posten ins Netz.
.mal reinschauen
egészségi állapota miatt nem foglalkozhat dobolással sem egyéb ütőshangszerekkel, ezért adja majdnem az egészet egyben

…zur Zeit jede Menge erstklassige Teile in der Auktion, Snares, Becken, Toms, Rack, Klammern,Taschen / Bags…etc
Nur Marken wie …Pearl, Zildjian, Paiste,Dixon,Gibraltar,
mindegyik cucc elsőosztályú

Premier ( orig. Made in England / Great Britain)…etc…

Alle Teile wurden nur im Proberaum genutzt.
csak próbaszobában (stúdióban?) használta.

Und nun das Unvermeidliche:
Ich verkaufe diesen gebrauchten Gegenstand als Privatperson. Die Angaben zu dieser Artikel-Beschreibung wurden von mir wahrheitsgemäß nach bestem Wissen und Gewissen gemacht....da ich aber kein Fachmann bin und lediglich ein Teil meines Hausstandes und eines weiteren Hausstandes aus der Familie hier anbiete werde ich Ihre weiteren Fragen gerne per mail beantworten und auch gerne weitere Detail - Fotos schicken... Eine Gewährleistung kann ich jedoch leider nicht übernehmen und muss sie daher ausschließen. Umtausch der Ware ist ebenfalls nicht möglich. Versand nur wie in der Auktion angegeben!!!!!Alles weitere vor dem Bieten bitte unbedingt meiner MICH - SEITE entnehmen…
magánszemélyként adja el, legjobb tudása szerint írta le, stb. bármilyen kérdésre válaszol, képet küld, garanciát nem ad, visszacserélés nem lehetséges, licitálás előtt kérdezz
Előzmény: retipapa (23230)
retipapa Creative Commons License 2008.01.01 0 0 23230

Erről a cuccról lenne szó:

Item number: 350006807114

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEBTOX:IT&item=350006807114&_trksid=p3984.cTODAY.m238.lVI

 

Amit nem értek, az a Größenbedingt nur Paketversand !!!!!!!!-től addig, hogy SEITE entnehmen… (az első képig). Nem tudom, hogy itt a pedállal kapcsolatban ír-e valami lényeges dolgot.

Előzmény: raider (23229)
raider Creative Commons License 2007.12.31 0 0 23229
Konkretizáld.
Előzmény: retipapa (23216)
tusi74 Creative Commons License 2007.12.31 0 0 23228
A bidpay bezárta működését, ha jól látom:
"Urgent Notice

Effective December 31, 2007, BidPay.com, Inc. will be discontinuing operations. We regret any inconvenience to our users and thank you for your patronage over the years. Please note the following important details about the shutdown. Please plan accordingly.

· Effective IMMEDIATELY, BidPay will no longer accept new BidPay account registrations.

· Effective IMMEDIATELY, banner insertions for new auctions will be disabled. That means that any attempts to add “BidPay” as a payment option in auctions will not be effective. Accordingly, you should offer alternative forms of payment.

· Effective 5:00 P.M. PST, December 25, 2007, BidPay will cease accepting payments.

· From January 1, 2008 through 11:59 P.M. PST, January 31, 2008, registered users will have read-only access to their BidPay account information.

· Customer support services will be available through January 31, 2008 by contacting support@bidpay.com."
Előzmény: SnAkE (23227)
SnAkE Creative Commons License 2007.12.31 0 0 23227

A Western Uniont csak végső esetben használd mert nem túl biztonságos.

 

A Bidpay már inkább használható, én már használtam mostanság, egyetlen hátránya az hogy 1-2 hét mire a cimzett megkapja a pénzét és ugye addig nem postázza a terméket.

 

Snake

Előzmény: vsiivz (23221)
vsiivz Creative Commons License 2007.12.31 0 0 23226
23221
Előzmény: p. joci (23225)
p. joci Creative Commons License 2007.12.31 0 0 23225
Előzmény: p. joci (23218)
lzs81 Creative Commons License 2007.12.31 0 0 23224

rájöttem magamtól :-)

Köszi

Előzmény: lzs81 (23223)
lzs81 Creative Commons License 2007.12.31 0 0 23223

Sziasztok!

 

Kérdezném tőletek, hogy az Ebay Express az miben különbözik a normál ebayes vásárlástól.

Találtam rajta egy-két jó holmit.

Köszi, és mindenkinek

B.U.É.K.

raider Creative Commons License 2007.12.30 0 0 23222
Mit küldene 31 dolcsiért Priority-vel? Csak azért, mert nekem 22 dolcsi lenne most a USPS Priority Mail, igaz kisebb tárgyra.
Előzmény: p. joci (23218)
vsiivz Creative Commons License 2007.12.30 0 0 23221
gondolom csak confirmed address-rol fogad paypal fizetest

a legegyszerubb, ha western union segitsegevel fizetsz neki
postan, otp fiokban, plazakban talalsz wu kirendeltsegeket
esetleg bidpay-el is tudsz fizetni, bar amiota ujraindultak, nem neztem meg a felteteleiket
Előzmény: p. joci (23218)
optikus Creative Commons License 2007.12.30 0 0 23220
Hat fura hogy usan kivul pont a paypal nem felel meg neki hisz pont az lenne a legjobb. Penzt en biztos nem kuldenem neki mert eleg fura ez igy. Persze sok minden fugg a cucctol az osszegtol meg a renomejatol.
Előzmény: p. joci (23218)
optikus Creative Commons License 2007.12.30 0 0 23219
Szerintetek holnap van nyitva posta (vagy gyorsposta) nemetben?
Van egy szeleburdi nemet elado es aszongya holnap feladja mert kicsit hunyo volt es most kapkodik de ketlem hogy nyitva vannak... (csak mert szamolgatom a napokat visszafele... ;)
p. joci Creative Commons License 2007.12.30 0 0 23218

Sziasztok!Segitséget szeretnék kérni!Egy áruval kapcsolatban ezt a választ kaptam.

Yes, we will ship to Hungary, however we do not take PayPal from anyone outside of the U.S, so payment would have to be via money order in U.S. Funds only. S&H to Hungary is $31.70 via Priority Int'l Mail. Let me know. Thanks for looking.
Most ez a fizetés egy egyszerü személyes csekk vagy postautalvány? Ez lenne a kérdésem!Köszönöm a válaszokat!

vapega Creative Commons License 2007.12.30 0 0 23217
Hát nem vagyok egy nagy németes, úgyhogy nem merek korrekt segítséget igérni............
Előzmény: retipapa (23216)
retipapa Creative Commons License 2007.12.30 0 0 23216
Köszi, ezeket, meg jónéhány más leírást, e-learning dolgot átanulmányoztam. Nekem konkrétan egy adott licit kapcsán kellene segítség, mert a németem elég gyenge és szeretnék elkerülni minden félrefordításból adódó problémát.
Előzmény: vapega (23215)
vapega Creative Commons License 2007.12.30 0 0 23215
Itt szerintem kapsz egy csomó választ kérdés nékül is: nem reklám csak segítség

És érdemes ezt az oldalt is végigolvasni: e-bay információ
Előzmény: retipapa (23214)
retipapa Creative Commons License 2007.12.30 0 0 23214

Sziasztok!

 

Teljesen kezdő e-bayes vagyok. Kérek egy rutinus, német e-bay-en gyakran vásáróló e-bayezőt, hogy segítsen magánban megválszolni néhány kérdést.

 

Előre is kösz.

tusi74 Creative Commons License 2007.12.30 0 0 23213
Igen lehet Cancellezni. Ha Cancelezte, akkor újból fizetetlenné válik a diolog, tehát úgy is lehet fizetni Paypal-ból, hogy legördíti, hogy Ebay-item, ott megjelenik a felhasználónév, és az aukciószám helye, ugyanúgy generálódik a postaköltség, vagy ha ez külön megállapodás része volt, bel lehet írni. Amikor így fizet vaalki, ugyanúgy automatikusan fizetetté válik az Ebay-ben.
Előzmény: pittipitti (23212)
pittipitti Creative Commons License 2007.12.30 0 0 23212
Nagy valószínűséggel tusi74 által írtak fedik a valóságot az esetedben is.
A paypalodon a kérdéses tranzakciónál detailst nyomva előjönnek a részletek.
Itt ha jól emlékszem alul lehet cancellezni a tranzakciót...
Ez olyankor lehet ha nem regisztrált emailcímre megy a pénzed....
Ha cancellezted akkor kérd az eladódat hogy javítsa ki az ebayen vagy adja meg helyesen a paypalcímét.

Ha megadja és arra kér hogy külön a paypalodra belépve küldd el pénzt az ő paypaljára akkor ne felejsd el beírni a note (megjegyzések) rovatba : ebay és a termékszámot.
Meg beírhatod a címedet is....meg az ebayes felhasználóneved....
Előzmény: Don Arnold (23210)
tusi74 Creative Commons License 2007.12.30 0 0 23211
A PayPal History-ban mit látsz? Ott Completed a fizetés státusza?

Mennyire gyakorlott eladó? Nekem volt egy eladóm, aki véletlenül elírta az e-mail címét, ahová a PayPal fizetést kérte. Egy betű hiányzott belőle. Az is pending státuszú volt. Akkor az volt a megoldás, hogy direktben fizettem a PayPal-ból bejelöve, hogy Ebay item, és már a helyes címet írtam be. Rögtön működött.
Előzmény: Don Arnold (23210)
Don Arnold Creative Commons License 2007.12.30 0 0 23210
Sziasztok,

3 napja fizettem egy terméket, de még mindig ezt látom:

"This item is pending payment through PayPal. Payment was sent to: ... on Dec-27-07."

Másnál is jelentkezett ez a probléma? Vagy csak nálam van a gond?

Köszi.
tusi74 Creative Commons License 2007.12.30 0 0 23209
A tahózást kikérem magamnak. Tahó módon itt egyetlen ember viselkedik, Te, aki egy ilyen korrekt Ebay-es eladókból, vevőkből álló fórumon az Ebay-fee kijátszásáról érdeklődtél. Egy kicsit eltévesztetted a házszámot, mert erre itt senki nem vevő.

Az a megállapításod meg, hogy az Ebay-díj csökkentését a vevőkért teszed egy kicsit sántít. Nem magad miatt véletlenül, hogy Te járj jól?

Egyébként meg gondolom, ha olyan jól megy a business, akkor az Ebay-díjakat kicsengetni meg sem kottyan.


Előzmény: resp1 (23206)
Vándor21 Creative Commons License 2007.12.30 0 0 23208
Amit csinálni akarsz, azt tiltja az Ebay szabályzata:

http://pages.ebay.com/help/policies/listing-shipping.html

Nyugodtan csináld persze, ha feljelentenek a vevők, akkor ki is zárhatnak az Ebayről. Mellesleg én sem nem vásárolnék olyan sellertől, aki 200 dollár feletti árrukkal trükközik.

Ha már itt mindenki személyeskedik, akkor csak azt nem értem, ha ekkora nagyokos vagy külföldön, mi a fenének kell egy új nicket regisztrálni és idejönni egy kis magyar fórumra osztani az eszet? Miért nem mész az "otthoni" fórumaidra, ahol szerinted ennyire elfogadott és természetes az Ebayes csalás. Ott biztosan senki sem ütközne meg a felvetéseden és kapnál hasznos tippeket is.

Ebbe a fórumba írogat néhány ebayes seller, de én úgy vettem észre, hogy mindegyikük igyekszik maximálisan korrekt lenni. A magam nevében pedig kifejezetten visszautasítom a meghatározásod: "aki elad, az nem lehet úriember."
Előzmény: resp1 (23206)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!