Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.10.07 0 0 3634
Hali! Az sem mindegy hány évesen kezdi a gyakorlatokat valaki. Fiatalabb korban szerintem sokkal jobb eredmények érhetők el, főleg vastagságban...
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.07 0 0 3633
Csáó bocsi de nem gondolod, h ha valaki megszerzi az úgy is közzé teszi ? Illetően értelem szerűen mind az benne van amit a neten is meglehet találni elhiszem, h te nem akarsz meggazdagodni belöle de ha 1 ember megveszi és van esze elterjeszti így vagy úgy na mind1 szép napot.
Előzmény: kalipo (3630)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.07 0 0 3632
Csáó ha vastagabbat akarsz akkor JELQ értelem szerűen, de azt sem mind1 hogyan csinálod.... Tövénél szorít és kb egy 5 mp es ciklus mire kihúzod odáig, h a makkod kőkemény legyen tart egy kicsit majd indítod a 2. ciklust ebből napi annyit amennyi nem kellemetlen és azért pihenj is néha 1-1 napot hagyj ki regenerálódáshoz....Üdv
Előzmény: rob1000 (3623)


Törölt nick Creative Commons License 2010.10.07 0 0 3631
Üdv... 2 hónapja... ? És csak jelq-t nyomattál vagy rá is pumpáltál valamivel ?
Én most jelq-zok meg nyújtok amúgy azt meglátom milesz jövőhónapra valszeg megint nőni fogok egy kicsit :D
Előzmény: vastag_r (3629)
kalipo Creative Commons License 2010.10.06 0 0 3630
Sziasztok.........



http://mattersofsize.com/

700ft- ért postázom..előre utalás bank számlára.
Nem meg gazdagodni akarok dvd ára+ posta szerintem ez 1 reális ár ahoz képest amennyiért a netten árulják.Erről van szó (http://www.mattersofsize.com/mosdvd.htm)


Ha valakit érdekel: csakneked8@freemail.hu
dvd
vastag_r Creative Commons License 2010.10.05 0 0 3629
végülis a leginkább a vastagsága lett jelentősebb kb. 2 hónapja művelem, bár váltakozó intenzitással. Hagytam már ki 1-2 hetet...
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.05 0 0 3628
Mi a pálya gyerekek " kinyúlt " a nyaka a fórumnak ?:D Hol a lelkesedés remélem most már olyanok vannak itt akikben van kitartás, ugyanis a jelq működött nekem fél év alatt híbe hóba edzettem de 1 centit nyúlott a hossza 16 ról 17 re a vastagság is jött 4 ről 4,3 ra szóval csak kitartás kérdése az egész olyan mint a testépítés HAJRÁ MINDENKI !
rob1000 Creative Commons License 2010.10.04 0 0 3627
Köszi a tanácsokat! _Ha elkezdem kitartó leszek!:)
Most már csak az a kérdésem hol szerezzek e ill. milyen típust javasoltok?
tomi 16 Creative Commons License 2010.10.04 0 0 3626
andro-penis goldhoz keresek kiegészítőket!!!

androbest Creative Commons License 2010.10.03 0 0 3625

Osztom a tomi hozzászólását!! Mondjuk nekem előbb jelentkezett a vastagodás mint a hossz! Ami működik hosszabbításra az működik vastagításra is ,legalább is ezt tapasztaltam! Szerintem az első a vastagodás!! De a lényeg a kifejtett húzóerő amitől beindul a sejtképződés.Szerintem a jelq is jó lehet bár nem győzöm hangsújjozni az IDŐT!Sajnos nem egyik napról a másikra megy!!! A jelq nem lehet rosz 2 hete kezdtem és baszki azért jobbnak látszik!ÉS A KÉTKEDŐKNEK:TÉNYLEG!!

HAJRÁ:)

tomi 16 Creative Commons License 2010.10.02 0 0 3624
Hy!

Úgy lehet vastagítani ha nyújtod is, szóval valamelyik extender, bathmate vagy jel-q.
rob1000 Creative Commons License 2010.10.01 0 0 3623
Sziasztok!

Ha én csupán vastagabbat szeretnék, mi a teendőm? Tudtok néhány jó ötlettel segíteni, hogy kezdjem, mivel kezdjem?

Köszi!
Üdv!
manhati Creative Commons License 2010.09.28 0 0 3622
Eladó egy hibátlan állapotú bathmate készülék.
manhati@freemail.hu
androbest Creative Commons License 2010.09.26 0 0 3621
Szerintm igen de mással nem próbálkoztam.Max ezt a jelq-t megnézem mire lehet vele menni,állítólag jó.
androbest Creative Commons License 2010.09.26 0 0 3620

Húúú hallod passz talán.

Kicsit gáz de tényleg amikor használgattam eki spuri hát alapból nem hordtam mert hát aki benne van az tudja mit vált ki a szintetik ott lent:)))5cm-t:)

Szerintem faroknövelésre a legjobb ha valami húzóerőt fejt ki,mondjuk hallottam egy hozzászólótól ezt az extendert vagy mit.Ugyan azon elven működik mint az andro úgyhogy szerintem van olyan jó.Mondjuk ebben a fórumban hallottam először erről a jelq(jelqing) gyakorlatról is amivel állítóla 1-3cm lehet nyerni de erről nuku tapasztalat!Nem tudom a cucc miért befolyásolja a hatásosságot de az útmutatóban ez volt leírva h "észrevehetően befolyásolja a hatásosságot"de igaz sajna mert annó észrevettem h nem úgy reagál ahogy kéne.

Egyszóval aki rendszeresen cuccozik annak szerintem nemsokat használnak ezek az ezközök! Ezt a jelq-t megnézem én is h ér e vmit,állítólag igen.

A pénisz felfüggesztő rostjaira hat és kintebb jön tőle (gondolom hónapok alatt)

TÜRELEM SRÁCOK:)

 

spekacsky Creative Commons License 2010.09.26 0 0 3619

Akkor más faroknövelő módszernél is ez van?

 

Előzmény: androbest (3618)
androbest Creative Commons License 2010.09.26 0 0 3618

Nem tudom egyszerűen így nem növeszti!!!

Valahogy hatással vannak ezek a szarok a sejtnövekedésre!!

Pontosan nem tudom hogyan de ezt írták!

spekacsky Creative Commons License 2010.09.24 0 0 3617
Mi az összefüggés?
Előzmény: androbest (3616)
androbest Creative Commons License 2010.09.23 0 0 3616

Ja még egy FONTOS dolog az androt használóknak!

Nyugtatók antidepresszánsok szorongásoldók csökkentik a hatékonyságot!!!!!!

Ha vlaki bevan cuccozva ne használja mert nem szabad!!!!!

A fűnél nincs gond az nem befolyásolta semmit sem:)

tomi 16 Creative Commons License 2010.09.21 0 0 3615
Andro-penishez keresek kiegészítőket!!!!!
Lefety Lóri Creative Commons License 2010.09.20 0 0 3614

Még 1 dolog!

Nekem is jár a pumpához ilyen bőrszíj meg egyéb gumigyűrűk azokat használja valaki? Elvileg arra van hogy tovább maradjon meg a vér a péniszbe de én nem hiszem hogy ér valamit is. Szóval nem használom.

Lefety Lóri Creative Commons License 2010.09.20 0 0 3613

Sziasztok!

 

Senkinek semmi tapasztalat mostanság? Kicsit élesszük már fel a fórumot!

Aki a PENEN féle vákumos pumpát használja az leírhatná hogy milyen edzés tervet követ...

De persze mások is, csak én is azt kezdem el használni.

Az én edzéstervem:

 

Heti 5 edzés:

2nap pumpa,1nap jelq,2nap pumpa,2nap pihenő.

majd kiderül hogy mit ér.

Szedek mellé C vitamin+cinket is mert a pumpa leírásában is tanácsolták.

A pumpával csak okosan csinálom mert első héten sikerült túlzásba esni és kicsit a fitymám megduzzadt de 1nap alatt helyre is jött.

fokozatosan 2x 10percről viszem fel 2x 15percre úgy hogy lassan felpumpálom 6.5hgmm re és utánna az alá nem engedem(még1et rányomok és akkor felmegy 7.5re utánna lassan le 6.5re megint 1et nyomok stb)

Minden alkalommal 1 percel csinálom tovább és ma lesz meg a 2x15 mivel nemrég kezdem kb a hónap elején.

Múlt hét óta kezdem el ezt az edzés tervet használni előtte csak ismerkedtem a cuccal.

Ha meg lesz a 2x15 utána hetente 0.5el emelem a vákumot olyan 10ig azután nem tudom még hogyan tovább.

 

Szóval kérdések: Ki mekkora vákumon mennyi ideig heti hányszór használja, és mit ér el vele eddig ha van már eredmény?

Bízom benne hogy valaki válszat is ad majd...!

 

Kitartást midenkinek!

A pénisz méret növelhető erre én(is) élő példa vagyok!

Ja és bocs hogy regény lett :)

Edwin007 Creative Commons License 2010.09.17 0 0 3612
Matador, az oldalra jelq jó a vastagításra, meg az elszorítás, mármint amikor feláll akkor a tövénél elszorítod és ugyhagyod pár párcig. Azt meg írd már le h mennyit nőtt hosszra. Meg mi az h 3 kilóval nyujtod?
mandrake833 Creative Commons License 2010.09.17 0 0 3611
Hi Androbest!

Köszi a választ, bár ez a leírás kicsit érdekes számomra. Esetleg scannelve nem tudod feltenni valahová?

Sajna használtan vettem, így nekem nem volt hozzá leírás. De amit írsz (a speciális) 3 naponta 0,5-öst hozzátenni???

Ha jól számolom az egy hónapban +5 cm, 6 hónapnál pedig 30 cm? Nincs is annyi toldalék.... Meg hát az már elég kemény lenne :)

szóval nem igazán értem, jó lenne, ha valahová feltennéd a leírást, hátha másnak is jól jönne!
Előzmény: androbest (3609)
matador11 Creative Commons License 2010.09.16 0 0 3610
Hali Srácok

Nekem ilyen az edzéstervem :

Naponta 1000 nyujtás (jelq) Maflo módra.
Majd nyújtom 20 percig 3 kg-val.


Az lenne a kérdésem,hogy:
1, a vastagságot mivel növeljem?
2,valamilyen gyakorlatot tudtok ajánlani,amivel később megyek el?
androbest Creative Commons License 2010.09.16 0 0 3609

Hi mandrake

Ha újjonnan vetted van benne egy útmutató h a legelején csak napi 3 óra az ajánlatos a szövetek miatt,mert hozzá kell szokniuk a folyamatos húzóerőhöz!

Első öt nap:napi3 óra utána rá kb 1 hétre meg kell növelni a szerkezet méretét egy 0.5-ös toldalékkal!Most pont itt a papír amire le van írva!!!

Minden 7. napon növelni kell egy 0.5-ös toldalékkal.

A lényeg a szerkezetben,hogy az első hónapban csupán annyi a változás h megvastagszik "tetszetősebb keményebb lesz"stb de van változás!

Én azt mondom neked h a 4-5 óra is jó lehet a növeléshez de ha alkalmad van rá akkor viseld minnél többet mert két módszer van:

alap (ami az ajánlatos)mikoris napi 8-9órát kell viselni(NAHÁT NEM KICSIT HÚZÓS TUD LENNI)Mondjuk a használati órákat meg lehet osztani!!Ahogy idő engedi.

És a speciális:napi 4 óra de minden harmadik napon 0.5-ös toldalékot kell hozzátenni.

Nekem is voltak napok mikor csak 3-4 órát tudtam viselni!Én azt tudom mondani,hogy viseld minél többet amennyit csak tudod!

A munkahelyen utcán való viseletnek én sem vagyok híve!

Az egyetlen dolog ami közbeszól az az időhiány mert tényleg sokat kell viselni,de az eredmény ÖRÖK:)NA PERSZE A CSAJOD SEM LESZ HÁLÁTLAN:)Pont akkor ismertem meg mikor el kezdtem használni!Bár az is megfelelt neki ami volt. Hihetetlen érzés volt látni hogy havonta más hangok jönnek:)bocs h beleírtam de nem tudtam kihagyni.

Elvileg az alap módszerrel 6 hónapos periódus alatt(ami nem kevés)1.5-4cm-es növekedést lehetne elérni.

Viszont ha valaki gyúrós stb.Testosterone vagyis ha kokszolsz sokkal gyorsabb és nagyobb az eredmény!Erről nincs tapasztalatom de vszerintem van benne valami!

TÜRELEM KELL HOZZÁ!

Ha van kérdésetek válaszolok

Remélem segítettem!

Bocs h megint regényre sikerült!!!!!!!!!

 

disjointedjoe Creative Commons License 2010.09.16 0 0 3608
Üdv!
Eladó jes-extendert, proExtendert, vagy andro penist keresek olcsón. A proex. 37000 újonnan, tehát ennél olcsóbb árért érdekelne. Nem baj ha használt, csak működjön.
Válaszokat inkább e-mailen várom.
greenbird2005@citromail.hu
Köszi.
tristen Creative Commons License 2010.09.15 0 0 3607
Sziasztok!

Óriási erőt kívánok a faroknöveléshez, ti vagytok a nyerők.

Én most kicsit hanyagoltam a dolgokat.

hali :)
tomi 16 Creative Commons License 2010.09.15 0 0 3606
Meg is vetted tőle?
mandrake833 Creative Commons License 2010.09.15 0 0 3605
Hi Androbest!

Nekem az lenne a kérdésem, hogy napi hány órát használtad? Én kb. egy hónapja használom, de nem mernék még eredményekről írni, gondoltam 2 hónap után mérem le, az a biztos. Rajtam kb. napi 4-5 órát van.

A többieknek egy kis vélemény: hát igen, sokat reklámozzák, hogy rajtad lehet egész nap, meg mehetsz vele dolgozni, de ezt senkinek nem ajánlom. Kényelmetlen és kellemetlen lehet igazgatni a munkahelyen. Szerencsére én a nap nagy részében itthon vagyok.

U.I: Tomi16 tőled jött az infó, hogy kitől lehet venni, köszi szépen a segítséget. Bocs, hogy nem írtam eddig.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!