Keresés

Részletes keresés

E&Gy Creative Commons License 2014.11.24 0 0 4193

Nekem az utazási irodaban mondtak h veluk egyeztessek.

Viberen elerheto vagy Gustavo? (a szamodat megadtak) vagy email-nel maradjunk?

Ha email kérek szépen mail cimet. Köszönöm

Előzmény: Dom_Guss (4189)
0xy Creative Commons License 2014.11.24 0 0 4192

Sziasztok!

 

Melyik Gustavo féle fakultatív programokat ajánlanátok? Nagy a bőség zavara :)

@Gustavo: te is súghatsz!

 

köszi!

Dom_Guss Creative Commons License 2014.11.24 0 0 4191

Puerto Platan is van delfinuszas. OCEAN WORLD a hely neve, Jozsi biztosan tud segiteni.

Előzmény: lityike (4163)
Dom_Guss Creative Commons License 2014.11.24 0 0 4190

Azok kedveert akik nem tudjak vagy nincs idejuk visszanezni a forumot azoknak a kovetkezo hasznos informaciok:

 

 

 

Kirandulasok magyar nyelven itt:

 

www.seemore.do/hun

 

Transzfer rendeles (repuloteri irodaval rendelkezunk)+turistakartya

 

www.puntacanatransfer.hu

 

Eskuvok  Saona szigeten:

 

www.seemore.do/hun

 

 

 

Csak kiscsoportos VIP kirandulasok, ezert kerem hogy mindenki idoben jelentkezzen.

 

 

 

Tobb mint 15 eves tapasztalat.

 

 

 

Magyarorszagi  partnereink a kovetkezok:

 

 

 

Araamu Travel Budapest

 

Amazon Travel Budapest

 

Marathon Travel Pilisvorosvar

 

 

 

Gustavorol par szoban, es igy mindenkinek egyszerubb:

 

 

 

Kozel 18 eve elek dominikan, 16 eve foglalkozok utazasszervezessel es bonyolitassal, a SEEMORE egyetlen tulajdonosa. Annak idejen hivatalos idegenvezetokent dolgoztam (nem magamat neveztem ki),  Puerto Platan, Samanan, Santo Domingon es kozel 10 eve Punta Cana a kozpuntunk jelenleg 30 orszagbol fogadunk utasokat ma mar csak magyar csoportokkal utazok ami eves szinten 3500 fo, a magyar utasok kb. 90%-a. A kirandulasok sajat flotaval mozognak a hobbym a repules , Samanai repulos kirandulasokat kedvelem a legjobban ott mindenki egy kicsit kozelebb kerulhet a repuleshez altalam v altalunk. A forumon kb 5 eve segitjuk a magyar utasokat, aki eszakra keszul annak pedig Jozsit ajanlom vele egyutt dolgozunk.

 

 

 

Vallalkozasunk 2008 ota, minden evben megnyeri az Excelencia dijat  a Tripadvisoron,2013 ban es 2014 ben pedig BID jeloltek voltunk Svajcban ahol a legkiemelkedobb utazaszervezok versenyeznek A BID minosegi dijert, remeljuk ez is osszejon egyszer.

 

honlap:

 

www.seemore.do

 

transferrendeles:

 

www.puntacanatransfer.hu

 

eskuvok:

 

www.puntacanawedding.us 

 

Emailek: info@seemore.do    vagy     gustavoheiner@gmail.com

 

 

 

Tel: +1809-864-5862   +1849-259-8289    +1829-860-0309 

Dom_Guss Creative Commons License 2014.11.24 0 0 4189

Szia,

 

Pedig erdemes lenne, hiszen egy eskuvorol van szo, es az nem jo ha az utolso pillanatban kell a dolgokat egyeztetni.

 

A BeLive-rol sajnos vegyesek a velemenyek de sajnos attol is fugg hogy milyen az elvaras...

 

Att, Gustavo

Előzmény: E&Gy (4176)
Dom_Guss Creative Commons License 2014.11.24 0 0 4188

Szia Niki,

 

Nem nem felejtem el! A turo rudi finom volt de szerintem lathattad hogy mindenki azt tomte befele az arcaba...

 

Jo volt a csapat, remelem meg talalkozunk, koszonom szepen a bizalmat.

Előzmény: Babett333 (4173)
sosua Creative Commons License 2014.11.24 0 0 4187

Kedves Babett333!

 

Nincsen semmi ordongosseg PuntaCanaTom ajanlataban.

A Lifestyle Holidays udulesi jogokat ertekesit, igy valoban helytallo az ajanlata ennyi penzert. Mivel az utazasi iroda (Found Trip) megvasarolta egy bizonyos idoszakban, egy bizonyos minosegu szolgaltatast a szallodalanctol, igy a rendelkezesere allo szobat a meghatarozott idoben, csatolva hozza egy olcso repjegyet, valoban ki lehet hozni ennyibol.

Ezt onnan tudom, hogy Puerto Plata-n szinten talalhato Lifestyle Holidays, csak kb. 30x nagyobb...

Udv:

      Jozsi

Előzmény: Babett333 (4184)
sosua Creative Commons License 2014.11.24 0 0 4186

Kedves lityike!

 

Nem allt szandekomban hogy elkeseritselek...sot!

Igazabol a kozlekedes tekinteteben az "erosebb kutya" elve ervenyesul... ehhez tarsul az hogy az utak alapjaban veve nem rosszak, leszamitva az oriasi katyukat, a veletlenszeruen elhelyezett hatalmas fekvorendoroket. Ha ez meg nem lenne eleg, akkor az autok muszaki allapota is hagy erosen kifogasolni valot maga utan, tovabba rengeteg motoros van, akiknek a nagy resze nem rendelkezik jogositvannyal, nem mindenhol kotelezo a sisak, nem hasznalnak sokan szinte semmilyen vilagitast, nem mindenhol vannak felfestve az utburkolati jelek.

Valljuk be azert oszinten, este, egy fekete motoron, egy fekete embert, sotet ruhaban, eszrevenni ugy hogy a szembejovo reflektorral kozlekedik.... eleg szep mutatvany. :D

Javaslom, ha van egy kis idod akkor keress visszabb a forumon, voltak mar akik probalkoztak autoberlessel es 1 nap utan inkabb visszaadtak a berelt kocsit.

Az pedig hogy nem vagytok egy helyben uldogelos emberek csak jo... ugyanis latnivalo van boven a szigeten, es ha eljossz par kirandulasra velunk, utana szukseged lesz egy kis pihenesre a szallodaban... :D :D

Udv:

      Jozsi

Előzmény: lityike (4172)
PuntaCanaTom Creative Commons License 2014.11.23 0 0 4185

Kedves Babett!

 

Ahogy irtam ide is az ar tartalmazza a repulojegyet, illeteket, 7 ejszakat a mellekelt hotelben /all in /. Ennel tobb valoban nincs benne :)

A Found Trip az orszag legnagyobb utazas es programszervezo irodaja. Remeljuk egyszer Te is vendegunk leszel es akkor Te is megismersz minket.

 

Előzmény: Babett333 (4184)
Babett333 Creative Commons License 2014.11.23 0 0 4184

Én még sosem hallottam róla, de szerintem ebben az árban semmi nincs szinte bennne..... Szerintem ez alaphangon a repjegy ár más irodánál. Vagy akár saját szervezésben is.

Érdekes...

Aztán lehet, hogy Ő tud valami nagyon nagyon nagyon nagyon jó ilyen ajánlatot :)

Sztem ennek nagyon utána kell járni!!!

BTA11 Creative Commons License 2014.11.23 0 0 4183

Sziasztok!

 

A segítségeteket szeretném kérni!

Februárban szeretnénk Dominikára utazni és PuntaCanaTom ajánlata nagyon jól hangzik, de itt a fórumon nem találunk véleményt róla, mint pl. Gustavoról.

 

Van valakinek tapasztalata PuntaCanaTommal, vagy a Found Trip utazási irodával?

 

Köszönöm a segítségeteket!

Annamari

PuntaCanaTom Creative Commons License 2014.11.23 0 0 4182

199.000 Ft !!!

PuntaCanaTom Creative Commons License 2014.11.23 0 0 4181

Sziasztok !

 

http://lifestyleholidaysvc.com/the-dominican-2/punta-cana/

 

7 ejszaka all in. ellatas.

Az ar tartalmazza a repjegyet Brusszel-Punta C es vissza.
A vocher felhasznalhato februar - november kozott.
/+ 40d/ej/fo aron hosszabbithato /

maradt kb. 10 hely ebben az arban..

 

puntacana2001@gmail.com

**Timi** Creative Commons License 2014.11.23 0 0 4180

Köszi a segítséget!

Pakolj a párod bőröndjébe is :) Figyelni kell a súlyhatárt, az tuti, mert mi is akárhányszor repültünk, nagyon ellenőrizték. Viszont eddig kis bőröndöt nem vittünk fel kézipoggyászként. Így megnyugtatóan viszem még a női tatyim is :)

Akkor 1 hét múlva talizunk Párizsban a reptéren/repülőn:)

Előzmény: lovely timike (4179)
lovely timike Creative Commons License 2014.11.23 0 0 4179

Szió! Én már többször több légitársasággal is repültem, és a fedélzeti bőrönd mellé volt válltáskám, laptoptáskám, kameratáskám, kabátom és szatyrom is, akár egy karácsonyfa :) Inkább a 23 kilós határ a necces nekem :)

Előzmény: **Timi** (4177)
FVivien Creative Commons License 2014.11.23 0 0 4178

Szia Timi!

 

Mi a Jetairfly nevű légitársasággal mentünk Brüsszelből.

Utánanáztem és én úgy értelmezem az airfrance oldalán, hogy a kézipoggyász mellett  kiegészítő is vihető fel a gépre ami három dolog lehet pluszban : kézitáska , notebook , kamera.

Úgyhogy szerintem igen vihetsz fel a kézipoggyász mellet egy kézitáskát is viszont a kettő súly nem lehet több mint 12 kg.

 

Mellékelem a linket is ahol olvastam:

http://www.airfrance.us/US/en/common/guidevoyageur/pratique/preparer_bagage_cabine_airfrance.htm

 

Üdvözlettel : Vivi és Tomi

Előzmény: **Timi** (4177)
**Timi** Creative Commons License 2014.11.23 0 0 4177

Szia!

 

Poggyász ügybe kérnék segítséget Tőled. Air France járattal utaztatok? Amennyiben kézi poggyászunk is lesz, kis bőrönd,ez esetben már kézi táskát (kisebb női táska) nem lehet vinni a gépre?  

Előzmény: FVivien (4175)
E&Gy Creative Commons License 2014.11.22 0 0 4176

Sziasztok!

 

Február 1-én indulunk Punta Cana-ba és ott lesz az esküvőnk is (nem hivatalos).

Valakinek volt már ott esküvője? A miénk Saona szigetén lesz.

Gustavo intézi, de egyenlőre csak a nevét tudom, még nem vettem fel vele a kapcsolatot.

A Be Live Grand Punta Cana lesz a szállodánk. Valaki volt már ott? Vélemény?

Konnektor ügyileg mi a helyzet?

Milyen ajándékokat hoztatok és hol vettétek?

Ha valakik jönnek febr. 1 környékén mindenképpen vegyük fel a kapcsolatot!

FVivien Creative Commons License 2014.11.22 0 0 4175

Sziasztok !!! :)

 

Örülönk,hogy rendben hazaértetek és hogy minden ok volt!!!!!!

Mi is megemlítettük a saonás turát veletek ( ahol Tomi majdnem halálra nevette magát a kocsiban ) ,remélem olvastátok kb 6-7napja írtunk mi is egy rövid beszémolót.

 

Legjobbakat nektek !

 

Üdv Vivi és Tomi

 

Előzmény: Babett333 (4173)
szpi86 Creative Commons License 2014.11.22 0 0 4174

Sziasztok!

Holnap vegre utazunk, Gran bahia principe bavaro :)

Air france 10 órasi geppel bud-cdg-pc utvonalon.

Valaki esetleg ebben az idopontban?

 

Babett333 Creative Commons License 2014.11.22 0 0 4173

Sziasztok!!

 

Tegnapelott jöttünk haza Dominikáról, az Ifa Villas Bavaroból 2 hét nyaralás után.

Nem is tudnám leírni rendesen az élmenyt, mert felejtheteten, mesés, fantasztikus, csodálatos volt!!!

A szállodáról: Mi sima standard szobában vot bungalowban. Nagyon szép szoba vot. Tiszta volt, normálisan takarították. Minden nap töltötték a minibárt, volt bőven vizünk. A hotel gyönyörű s hatalmas. Rengeteg a növény, és a partja a legszebb a partok között! Elsétáltunk a parton sok szlloda előtt és nagyon sok helyen rengeteg a tengerifő a vízbe is és a parton is. Az ifánál elenyésző. És szépen tisztítják. A személyzet kedves, és ellentétben a sok hozzászolással hogy haszonlesők és bunkók, ez nem igaz. Kedvesek és nem várnak kötelezően borravalőt. Volt akinek nem adtunk mégis nagyon barátságos volt velünk két hétig. De általában akin láttuk h milyen sokat dolgozik 1-2 dollárt adtunk borravalónak. A szobalánynak is. Amugy a személyzet mindig énekel magában és táncikálnak. :) Nagyon jófejek. :)

 

Fakultatívon Gusztávóval voltunk Saonan és Santo Domingon. Felejtehetetlen volt! Magyarokkal volt mindkét program. Reggel jött értünk Laci (aki ugyebár Oscar :) ) és kisbusszal mentünk el. Saonara hajora száltunk át.

Gusztávóval szuper programokat lehet megélni, és pl Santo Domingóban remek idegenvezetést csinált :D

 

Köszönjük a programokat Gustavo! Remélem a reci szó jelentését nem felejted el, és hogy a túrórudi nem volt romlott. :)

 

Utazási irodával mentünk, a Marathonnal. Remek utat intézett nekünk és semmi probláménk nem volt a két hét alatt, ugyh nagyon köszönjük a szervezést a Marathon Utazási Irodának, Erikának!!!

 

Időjárás: Huhhhh hát nagyon meleg volt!! Sem cipő sem kardigán nem kellett, de még a rövidnadrágot is nehéz volt elviselni. Az estékre ugyanez vonatkozik. A víz is meleg volt.

 

Kaják: Isteni finom volt minden és változatos. Semmi bajunk nem volt a két hét alatt bár minden reggel pálinkával indítottunk. Szerencse vagy nem én a hazaúton már rosszul voltam ( bár szerintem mázli hogy nem kint) és tegnap éjjel ügyeletet kellett hívni hozzám mert már a víz is kijött belőlem. Már jobban vagyok, de hogy ez a kinti kaja miatt vagy a repülőgépen felszogált étel miatt van passz. de inkább mondanám az Air Francon felszolgált kajára, mert a kintitől 2 hétig semmi bajom nem volt....

Akik mennek ki jelentem, hogy az ügyeletes orvos azt mondta hogy nem pálinkát hanem unicumot kell vinni :)

 

Bárkinek kérdése lenne akár itt akár privátban, nagyon szívesen válaszolunk. :)

 

Üdv a Saonás (nov. 8. ) csoportnak és az email címeket még ma megírom a kamerás barátainknak. :) Puszi nektek! :)

 

Üdv mindenkinek!

Niki

lityike Creative Commons License 2014.11.21 0 0 4172

Kedves Józsi!

Köszönöm a korrekt válaszodat.Valószínű,hogy meg fogunk keresni,mert néhány program érdekel bennünket.Az autó bérlést még megálmodjuk amikor már ott leszünk, kissé elkeserítettél,mert mi nem vagyunk egy helyben üldögélős emberek ,viszont transzfert sem szeretnénk,mert függeni nem akarunk senkitől.Amit írtál azt az utak és közlekedés miatt írtad vagy van egyéb oka is?

Köszi a választ előre is!

Üdv:Edit

sosua Creative Commons License 2014.11.21 0 0 4171

Kedves lityike!

 

Van lehetoseg auto es robogo berlesre Puerto Plata-n.... de hidd el nekem, nem akarod..:) A kozlekedes nem olyan mint amire gondolsz, sokkkal de sokkal rosszabb. Autot egyebkent 40 usd/nap osszegert lehet berelni, utlevel szukseges hozza. A robogot pedig egyaltalan nem ajanlom.

Hajokazas, szigetes es delfines programok pedig nem csak a Punta Cana-i reszen vannak. En idegenvezetessel es fakultativ programokkal foglalkozom, biztos vagyok benne hogy a kinalatomban szereplo kirandulasokbol tudok ajanlani nektek is olyat, amivel maradektalanul elegedettek lesztek.

Minden kerdesedre szivesen valaszolok, akar itt a forumon, akar privatban: planner.dr@gmail.com

Udv:

      Jozsi

Előzmény: lityike (4163)
Iapa Creative Commons License 2014.11.21 0 0 4170

Kedves Mindenki!

 

Többen kértétek, hogy adjam meg az utazási iroda nevét privátba.

 

Mivel itt is név nélkül írtam, de utaltam a korábbi bejegyzésekre, nem fogom megadni. Ennek több oka is is van.

 

Legfontosabb nem akarok senkivel sem perbe kerülni, rossz hír károkozás, vagy valami hasonló miatt. :-)

 

Második. Hogy ha elolvassátok, akkor a lényeg, hogy MI UTAZÓK, minden esetben pontosan tájékozódjunk arról, hogy az adott árban mi szerepel.

 

Mert bár kedvezöbb volt az áruk a végén, már csak az én makacsságom miatt nem választottam öket, illetve félelmem  miatt sem, mert mi van ha mégis gond lenne.

 

Megértésetek köszönöm. Remélem nem bántottam meg senkit.

gombóc63 Creative Commons License 2014.11.21 0 0 4169

Ezt már én is szépen kértem.....nagyon jó és hasznos, hogy leírta a tapasztalatát, de ha nem tudjuk kikről van szó sokat nem ér.

Előzmény: Karib18 (4168)
Karib18 Creative Commons License 2014.11.21 0 0 4168

Szia Iapa!

 

Megkérlek el tudod privátban küldeni, hogy melyik utazási irodáról van szó?

Előre is köszönöm.

 

Előzmény: Iapa (4134)
FVivien Creative Commons License 2014.11.20 0 0 4167

Szia Moonwalkr!

 

Az IFA-ban vannak 110V-os és 230V-os konektoros csatlakozók is.

 

A belinkelt oldalon az "A" és " B " jelű csatlakozók azok.

 

http://hu.wikipedia.org/wiki/Elektromos_h%C3%A1l%C3%B3zatok_%C3%A9s_csatlakoz%C3%B3k_list%C3%A1ja

 

Remélem tudtam segíteni.

Előzmény: moonwalkr (4166)
moonwalkr Creative Commons License 2014.11.20 0 0 4166

Szia FVivien!

 

Még egy konnektoros kérdésem lenne. Amerikai típusú 110 V-os, vagy angol 230 V-os konnektorok vannak? Mihez kell átalakítóval készülni?

Előzmény: FVivien (4164)
FVivien Creative Commons License 2014.11.20 0 0 4165

Szia Csabi!

 

Persze, írj nyugodtan e-mail címem publikus!

Előzmény: sacsabi (4157)
FVivien Creative Commons License 2014.11.20 0 0 4164

Szia!

 

Átalakító szükséges.

A recepción is lehet kérni, de ha ott nem adnak vagy ha már odaadták minden a hotelben található boltokban lehett venni korrekt áron.

 

Üdv Vivi és Tomi

Előzmény: blueblack (4162)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!