Keresés

Részletes keresés

A férj Creative Commons License 2008.06.25 0 0 843
Igyál egy sört...
Előzmény: csepszon (839)
yaminka Creative Commons License 2008.06.25 0 0 842

igyal egy sort, jobbat tesz mint az idegeskedes...

egyebkent: 'en meg mondtam':DD kerdeztem is, h kell ez nektek?:DD

remelem holnap mar nem szellem lesz:D

 

ui: en is ugyanigy voltam, csak nekem a varhato mensi napjan lett olyan halvany, h nem is volt igaz:D csak masnap:)

 

szoval igyal egy sort, pihizzel, artani most meg nem art, es utoljara ihatsz egy jot:D

(en teszt elott kettot ittam:D)

 

es azt hiszem reggel nagyon koran fogsz kelni:)

Előzmény: csepszon (839)
yaminka Creative Commons License 2008.06.25 0 0 841
LOLOLOLOL:DDDDDDDDDDDDD
Előzmény: Törölt nick (836)
csepszon Creative Commons License 2008.06.25 0 0 840
rohannom kell mert vár a barátnőm, még benézek mikor hazajöttem. nagyon izgi
csepszon Creative Commons License 2008.06.25 0 0 839
kib@szott halványan ott a második csík. ezekszerint nem vártam meg a reggelt a teszteléssel. ez most AZ????? vagy szellemcsík (http://babatervezok.otthona.net/hcg.shtml) ??????
és ha csak csel és nem is pozitív????
és ha ténleg pozitív? és ha nincs jó helyen és ha elvetél és ha baja lesz akkor mi van????? kelletteznekem bazmeg?????? most mi lesz?????
egyedül vagyok itthon, a férjemnek is pont most kellett elhúzni munakaügyben. -te addig majd szépen menstruálgatsz szivem. na most itt vagyok a nagy kalamajkában, szivem . baszki mennyire innék egy sört!!!!
deep shit
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.25 0 0 838
Hűűűűhaaa... ez durva ez...
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.25 0 0 837
mármint rám gondolsz, még mindig.
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.25 0 0 836
Látom, még mindig csak gondolsz.
yaminka Creative Commons License 2008.06.25 0 0 835

http://www.youtube.com/watch?v=hkqqMPPg2VI&NR=1

 

errol az jutott eszembe, h ki h nezheti a megjeleno KET CSIKOT:DDDD

Törölt nick Creative Commons License 2008.06.25 0 0 834

Naugye! Tudtam én, hogy az a sok kamu szöveg sok kamu embertől (mármint nem itt, hanem széjjel a nagyvilágban), hogy "jajj, mi naponta 2x", na hagyjukmááá! :)

Nem értem... az emberek miért akarják elhitetni, hogy a naponta szexelés for a lifetime a normális, és hogy szégyellje magát, aki nem csinálja ennyiszer? Vagy, ha valaki mondjuk hetente 1-2x szekszel csak az frigid?

Hülye egy világban élünk... zárt közösségben valahogy mindig kiderül, hogy nem eszik olyan forrón a kását...

Na, megyek haza! Meccset néz, no szeksz, és felvállaljuk! :)))))))))

Pussz!

Előzmény: yaminka (832)
IxChel3 Creative Commons License 2008.06.25 0 0 833
wow, akkor a tietek is elég friss kapcsolat. Mi most voltunk 1 év 1 hónaposak és múlt héten volt 1 éve, hogy először szekszeltünk. (és most pénteken lenne a 11. évfordulóm az előző - rohadék - pasassal :( jáj.
Naszóval, ez a vidám dolog, tudtam én, hogy hülye duma az, hogy 'Ó, még nincs itt az ideje', meg 'még nem régóta vagyunk együtt' blabla. Felnőtt, értelmes emberek, ismerik egymást egy ideje, el tudják dönteni, menne-e egyedül v sem.
Látod, nekem 10 év után lett vége, hát megtanultam, hogy semmire nincs garancia. Akkormeg nem tökmindegy?
Előzmény: yaminka (832)
yaminka Creative Commons License 2008.06.25 0 0 832

olvaslak benneteket es nem tudom, h irigykedjek, vagy sajnaljalak benneteket:D

2 het? ugyan mar! amiota pozitiv, ha 3 hetente egyszer osszejon...

eleinte nekem nem volt kedvem, most meg mar neki nincs:DD

(par honapja ejjel-nappal... most meg rosszul lennek a gondolattol is, h hetente:DD)

meleg van nnnnaa:D

es a legnagyobb poen, egyik percben mind a ketten majd megorulunk, aztan egy perc mulva egymasra nezunk es rohogunk, h na ez ma sem fog menni...

de igy nem aggodom h problemat okozna az uccso honap meg a gyermekagy...

 

penteken lesz egy eve, h megcsokolt eloszor:) (meg aznap 'osszekoltoztunk')

ergo egy eve elunk egyutt:) tok furi... olyan mintha 10 eve lett volna.

na szaladok es ma mar ide se tolom a kepem, nehogy ezt elolvassa, mert igen kiakadna h kitargyalom:DD

Előzmény: Törölt nick (820)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.25 0 0 831

Hát ne szólj! Csak gerjedjetek! :)

Előzmény: IxChel3 (827)
cicérna Creative Commons License 2008.06.25 0 0 830
Áh a pánik az túlzás:)) bár lassan nem tudom számon tartani, mennyi mindenre kell figyelni.
Előzmény: Picicica78 (824)
yaminka Creative Commons License 2008.06.25 0 0 829
ne mond meg h eselyes:D
Előzmény: IxChel3 (827)
cicérna Creative Commons License 2008.06.25 0 0 828
Rákerestem én is. Akkor az esti bringázásnak befellegzett.
Előzmény: Picicica78 (824)
IxChel3 Creative Commons License 2008.06.25 0 0 827
Aénemberem is my sexgod. Mi nagyjából egy hullmáhosszon vagyunk, meg igazából folyton rá vagyunk gerjedve egymásra. Szóval az a - ha nem is bárhol - de bármikor típus. És naon jókat tudunk szekszelni. Neki az a rossz, amikor közlöm reggel, hogy na, most esélyes, mert akkor egyből kötelező jelleget kap a dolog, ammegmá nem annyira teccik
Előzmény: Törölt nick (823)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.25 0 0 826
Ja, te nem is kérdeztél semmi olyat! Én nem akartam olyanba belemenni, ami mást nem érdekel. :)
Előzmény: Picicica78 (825)
Picicica78 Creative Commons License 2008.06.25 0 0 825
bocsi,semmi indiszkrétet nem akartam kérdezni.:-)
Előzmény: Törölt nick (820)
Picicica78 Creative Commons License 2008.06.25 0 0 824
semmi tudományosan megalapozottat nem tudok a bicikliről,csak aggodalmam fejeztem ki,hogy az is árthat (hőtermelődés kerékpározás közben stb).Holnap rákeresek a googlin hátha van cikk.(még mielőtt felesleges pánikot okozok)
Előzmény: cicérna (822)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.25 0 0 823
Hát részben én is ezt mondom... ha kell, én is rámenős vagyok... :D:D:D
Előzmény: cicérna (821)
cicérna Creative Commons License 2008.06.25 0 0 822

Miiiiii????????? Mi van a biciklivel?????

Minden nap azzal jár dolgozni, és esténként is teker legalább 1 órát!!!!!!

Előzmény: Picicica78 (815)
cicérna Creative Commons License 2008.06.25 0 0 821

Bah, de szerencsések vagytok!

Enyém pasi még kapcsolatunk hajnalán sem áldozott fel semmilyen spermát kétnaponta :((( azaz nálunk nem nekem szokott fájni a fejem...

Ő bőven elégedett lenne, ha csak hétvégén lenne szex, merthát akkor nincs meló, meg nyugi van, meg blablabla, még jó, hogy ha kell, rámenős vagyok ;)

Előzmény: Törölt nick (818)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.25 0 0 820

Szerencsére nálunk kiegyenlített a helyzet... kábé azonos a mennyiségi és a minőségi igényünk. :) Alapból nem ezen nyugszanak kapcsolatunk alapkövei... így nem is vagyunk azok a naponta 3x típusok. :) Bár szerintem nem is az a lényeg, hogy hányszor, csak az, hogy az igények egyezzenek! Persze,  nyilván azért nem bírjuk ki 2 hétig, vagy ilyesmi (szóval, azé ne higgyétek, hogy frigók vagyunk) :))) A lényeg, hogy a baba érdekében erőnkön felül is teljesítünk, ha kell! :)

(Anno nekem minden pasim csak a húst látta bennem, és mindegyik állandójan csak d*gni akart, elköteleződni persze egy cseppet sem... lehet, hogy ezek miatt a traumák miatt nem vagyok mán egy szekszistennő típus... :) Vagy már mennyiségre megvan az, ami elvileg életem végéig kitartana...) :D:D:D

Namindegy, ezt hosszan tudnám elemezni, de nem hiszem, hogy annyira közérdekű. És még tanulni sem lehet az esetből, így inkább hagyjuk! :)

 

Előzmény: Picicica78 (819)
Picicica78 Creative Commons License 2008.06.25 0 0 819

na az enyém sem smonca.Nagyon kandúrkás tud lenni átlag kétnaponta.Csak én nem bírom az iramot.Nekem cirka 3 nap feltöltődés azért kell.:-/

Előzmény: Törölt nick (818)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.25 0 0 818

Hmmm... ezt a bringáról nem is tudtam!!! Bár nálunk nem veszély, bent áll a sufniban tavaly nyár óta... mármint a bicó:)))

 

Az én uram egyébként boldog attól, hogy ő az alfa hím (a kutty a béta :), és örömmel áldozza minden egyes darab spermáját méhemnek oltárán! :))) Ő szereti a tenyészbika szerepét. Neki mindegy csak húde férfis legyen! :))) Én kifogtam a námbörvánt asszem. :)

 

Előzmény: Picicica78 (815)
Picicica78 Creative Commons License 2008.06.25 0 0 817
hm...ez kemény dió lesz így.
Előzmény: marcika79 (814)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.25 0 0 816

Őőőő... hanem akkor?! Akkor "mi" ő?

Vagy most ezt nemértem... Ő nem akarja annyira, vagymi? :(

Előzmény: marcika79 (814)
Picicica78 Creative Commons License 2008.06.25 0 0 815

én is felhoztam ezt a kerékpárra vonatkozólag de le lettem hurrogva:-( Pedig így is alig van municiónk:-P

 

jajaja:este drukkk.Hajrá németek:-)

Előzmény: Törölt nick (811)
marcika79 Creative Commons License 2008.06.25 0 0 814
a drágám azt mondta, hogy Ő bizony nem tenyészcsődőr, és ne is nézzem annak.....
Előzmény: Törölt nick (811)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!