Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.03.20 0 0 700
Nem tudom, hogyan, de többen jönnek minden évben táborokba nevelönek.
A felsöfokú papírjaid felejtsd el, a kérdés, hogy milyen fokon beszélsz.
Előzmény: Törölt nick (688)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.20 0 0 699
akkor ideje:P
Előzmény: Törölt nick (698)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.20 0 0 698
Lehet, de nem vagyok az a táncolós fajta, utoljára 81 ben táncoltam az iskola bálban.
Előzmény: Törölt nick (696)
Mösziő Creative Commons License 2008.03.20 0 0 697
Na gyerünk közkívánatra! :)
Előzmény: Törölt nick (695)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.20 0 0 696
a tánc mindenkinek a stílusa, tedd bele az aegyéniségedet, és hidd el sikeres leszel;) Egy-két ügyetlen lépés csak rokonszenvesebbé teszi a produkciód:)
Előzmény: Törölt nick (695)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.20 0 0 695
Nem az én stílusom :)
Előzmény: Mösziő (694)
Mösziő Creative Commons License 2008.03.20 0 0 694
Látod látod nem úszod meg a táncot :P
Előzmény: Törölt nick (693)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.20 0 0 693
nem hinném, h abból para lenne, a diákok szeretik a laza tanárokat, és legalább lenne marha sok szavazatod, és 1000000% rányomnék a tanáromra:D:D
Előzmény: Törölt nick (692)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.20 0 0 692
Ez rendben is van, de én tanár vagyok :) Mit szolnának a diákjaim.
Előzmény: marosiviki (691)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.20 0 0 690
Negyvenhez közel kicsit vicces lenne :)
Előzmény: Mösziő (689)
Mösziő Creative Commons License 2008.03.20 0 0 689
Addigis készíts pár táncos videót hátha :)
Előzmény: Törölt nick (688)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.20 0 0 688
Nem lenne sok értelme kimenni egy hónapra, aztán visszajönni. Pályázni pályáztunk, csere tanár programokba, de ezeddig nem történt semmi. Most várunk még, hogy a többi helyről visszaírjanak, aztán meglátjuk.
Előzmény: Mösziő (687)
Mösziő Creative Commons License 2008.03.20 0 0 687
Ingyen max utazás keretében juthatsz ki pl a NOKIA Pressplay játékkal de ennyi. Max azalatt amig kint vagy utánanézhetsz személyesen a dolgoknak és meglátod nekifogsz e vagy sem.
Előzmény: Törölt nick (686)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.20 0 0 686
Ezt tervezem igen. Ismerős van, de ők is velem együtt mennének ki, szóval nem számít. Tudom, hogy kevés, de nehéz félretenni, már megprobáltunk nyereményjátékokat is, pályázatokat is, de egyenlőre esélytelen, hogy "ingyen" kijussunk.
Előzmény: Mösziő (685)
Mösziő Creative Commons License 2008.03.20 0 0 685
Hát az 500nak a fele elég a repülőre és akkor még csak ott vagy :)
Szerintem ismerős nélkül tök esélytelen kint bárhogy is boldogulni.
Kint is akarsz élni?
Előzmény: Törölt nick (684)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.20 0 0 684
Sziasztok, szeretnék kiutazni néhány hónapra New Yorkba dolgozni. Felsőfokum van angolból, németből, kicsit beszélek olaszúl is. Végzettségem Angol tanár.
Sajnos, nem tudom, hogy kezdjek neki a dolognak. Mennyi pénzt tegyek félre amely fedezné a költségeimet addig amig nem találok munkát. Illetve mennyi lenne egy apartman bérlése. Kb mindennel együtt egy szerény egyszemélyes kis ház + kiadások, mennyibe kerülnének nekem.

A másik ami érdekelne, hogy mennyi lenne a repülő út, illeték stb. Egyenlőre 500 ezrem van erre, de ezt kevésnek érzem még. Köszönöm

Törölt nick Creative Commons License 2008.03.20 0 0 683
ha mondjuk én egy nyereményjátékkal kapok esélyt,h kimehessek, merre menjek? vki vmi tanács mire figyeljek?
lamara Creative Commons License 2008.03.19 0 0 682

Aspen! Köszi a tippeket!

Törölt nick Creative Commons License 2008.03.19 0 0 681

521. hozzaszolas.

Es keresd meg esetleg a POD hotelt, $100 korul van, es tiszta, emeletes agy ugyan, nem naszutaslakosztaly.

New York nem olcso, de a dollar viszont nagyon gyenge, tehat nem jartok tul rosszul.

 

(az en naszutamon Carmel Californiaban kb 30% arengedmenyt kaptunk a szallodaban csak azert, mert naszut, es viccelodtunk a portassal, szoval lehet elore gondolkodni a poenokon :))

Előzmény: Törölt nick (680)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.19 0 0 680
Par oldallal korabban UnstableIQ ajanlott nehanyat nekem, olvass vissza kicsit.
Előzmény: lamara (679)
lamara Creative Commons License 2008.03.17 0 0 679
Sziasztok!

Szeptember második felében szeretnék 4-5 napot New Yorkban tölteni a férjemmel (nászutunk egyik állomásaként :) )
Az interneten keresgéltem szállodákat, de szembesülnöm kellett vele, hogy még a 2*-os szállodák is döbbenetesen drágák más hasonló színvonalú európai nagyvárosbeli szállodákhoz képest. Ráadásul általában még saját fürdőszoba sincsen bennük, csak közös.
Nagyon hálás lennék, ha valaki tudna nekem ajánlani egy tiszta, viszonylag olcsó és normális környéken lévő szállodát vagy apartmant.
A segítséget előre is köszönöm!

Üdv, Adrienn

MagyarNYban Creative Commons License 2008.03.06 0 0 678
Jeeee, tokeletesen passzol a nevem ehhez a topichoz! Wooohooo!
Előzmény: areacode212 (677)
areacode212 Creative Commons License 2008.03.05 0 0 677
datum????

Ave D es 9th?


Z
Előzmény: -Survivor (672)
generatingpower Creative Commons License 2008.01.27 0 0 674
te honnan a csudábol kerültél elö ezzel a marhasággal?
arany után szabadon, ki és mi vagy hogy igy a tenger mélységéböl ezzel a marhasággal egyszerre bukkansz ki...............
Előzmény: losó (673)
-Survivor Creative Commons License 2008.01.18 0 0 672
a szó szép értelmében multikulturális zenés hely....
most éppen érintve leszünk Székely Áron barátom és csipet csapata által...

Dear Friends,

It is my great pleasure to announce the first official performance of the ...NA Folk Band in one of Manhattan's best live music bars: Banjo Jim's.

The performance will start at 9 PM and will feature Hungarian, Romanian and Gypsy music from Transylvania and beyond. Bring your dance shoes, since besides the wide selection of drinks and a pleasant atmosphere, Banjo Jim's is also spacious enough you to tear up the floor, when you can't stand still anymore, listening to the wonderful harmonies and tight rhythms of Transylvanian music.

...NA Folk Band is:

Jake Shulman-Ment - violin
Aron Szekely - viola
Laszlo Hajdu-Nemeth - viola/bass
Raul Rothblatt - bass

.
Előzmény: generatingpower (671)
generatingpower Creative Commons License 2008.01.18 0 0 671
klassz hely, benn a közepében, ott biztos klassz társaság is lesz. Milyen müvészeti ágrol van szó?? igaz a web oldalon az is meg van.
Parkirozás is elég jo arra, a halasoknál este olcsobb és biztonságos.

Hát sajnálom, hogy nem tudok oda menni, ha még zenei érdekeltségü a dolog, akkor mégjobban.
Előzmény: -Survivor (669)
generatingpower Creative Commons License 2008.01.18 0 0 670
egyetértek, New York napfelkelte, New York kulturális rendezvények--pld jazz club egyedülálloak. Tehát szeretni New York-ot, ahogy te is, ahogy aspen is--- távolbol. Ez valami olyasmi, mint a nökkel--szeretjük öket pedig sok a probléma velük. Persze élni velük az már más kérdés (ahogy New Yorkban is baromság lakni, ott élni stb...)

Más kérdés, hogy az ember néha megkérdezi magátol: miért jöttem ide? miért hagytam el a másik kulturákat, barátokat stb... Hát nem azért hogy portoriciakkal, és feketék tömegével éljek, hogy koszos metro aluljárokban kerülgessem a tócsákat, hogy dühöngjek a texisok pimaszságain, hogy napi egy orát keressek parkolot, vagy fizessek 400-at egy távolabbi mélygarázsért. (ahol a napi borravalot elvárják, igy az plusz egy százas lenne, de ha nem adsz-ugy jársz mint én is, bosszubol hidegen bögetik a kocsidat- átugrott a vezérszijam)

Nos nem jobb a békesség? Ugy ahogy te is, aspen is "tavolbol" szeretik New Yorkot.
Előzmény: Törölt nick (668)
-Survivor Creative Commons License 2008.01.18 0 0 669
egy jó alkalom a NY-i magyar topikolóknak találkozni:
január 25-én pénteken , este 9-kor a Banjo Jim's nevű kultúrális műintézményben.....
Banjo Jim's is located on the corner of 9th Street and Avenue C in Manhattan

http://www.banjojims.com/index2.htm

én valszeg ott leszek
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.17 0 0 667
én csak a "newyork nimbusz" ellen vagyok. Sajnos épp elég idöm volt gondolkodi az ottani visszás helyzeten. Miközben a környezö suburban vidék csodálatos, a közlekedés és az elérhetöséget nem fejlesztik. Miért? hogy a Manhattan félig üres tömbjeinek lakásait horribilis összegekért adhassák ki.

évtizedek ota nem épülnek hidak, ujabb alagutak, igy a New York-ba valo bejutás egy challenge. De Queensbe-Brooklynba jutni is egy örület.

Ismlétlem én is nagyra tartom ezt a csodás Manhattan-t, de problémák vannak, és a városatyák, a korményzás, a hivatalok tele vannak feketékkel és latinokkal, akik nem elég ügyesek a problémák megoldására. A csuszopénzek haktása miatt sem érnek rá komolyan odafigyelni.

Miért nem tisztitják és ujitják fel a metro állomásokat. A Central Station miért olyan gyönyörü, és a többi pedig olyan ocska. És az a sok taxi, akadályozzák a forgalmat, kellemetlenkedö taxisoförök.
Előzmény: Törölt nick (666)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.17 0 0 666
Chicagoban voltam, erdekes hely es valoban tetszett a muzeum is, Bostonban sajnos meg nem.
Előzmény: Törölt nick (665)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!