Keresés

Részletes keresés

Toprongy1 Creative Commons License 2015.03.06 0 0 6068

Kedves jjulika!

Ez tényleg érdekes, és fontos dokumentum, főleg, hogy az MTI adta ki.

Egyébként ma is kiderült, hogy a Hungária Értékpapír ZRT- is úgy néz ki, hogy beadta a kulcsot.

Remélem ezzel a mostani kormány feje fölött összecsapnak a hullámok, és rákényszerülnek az elejétől kezdve felgöngyölíteni az eseményeket az elejétől, fogva.

Köszönjük. 

Előzmény: jjulika (6066)
BAUmagnélküli Creative Commons License 2015.03.06 0 0 6067

Reméljük, hogy a miniszterelnök által beharangozott nagy pénzügyi rendrakás a BAUMAG-ra is ki fog terjedni. Az a BAUMAG-nál is kérdés, hogy "hol van az emberek pénze", és ha a felügyelet jogosítványait megerősítik, akkor visszamenőleg a BAUMAG-nál elkövetett mulasztásaikat is lesz módjuk pótolni!...

jjulika Creative Commons License 2015.03.06 0 0 6066

Az ért ez roppant érdekes ,most találtam de már régi irás,viszont most nagyon aktuális  :   A szintén a Baumag-cégcsoporthoz tartozó Királybróker Rt. már jelezte a felügyelek felé, hogy fel kíván hagyni a befektetési szolgáltatási tevékenységgel. A brókercég 2004. február 24-én ügyfélállományának átruházásáról szóló szerződést kötött a Buda-Cash Brókerház Rt-vel. A felügyelet engedélyezte az állományáruházást.  A egész cikk itt található :http://www.ma.hu/tart/prcikk/c/0/81290/1  Tényleg a saját zseb a fontos,ezért mindenkin keresztül gázolnak!! 

Előzmény: Toprongy1 (6065)
Toprongy1 Creative Commons License 2015.03.06 0 0 6065

Igaza van kedves nyakfogom. Az ilyen szemét számító embereknek köszönhetjük, hogy összeuszítják az embereket úgy is, hogy kinek van több, és kinek van kevesebb pénze.

Ehhez a Fidesz-KDNP kiválóan ért.

A lényeg, hogy náluk maradjon a pénz.

Hogy szakadjon rájuk az ég. 

Előzmény: nyakfogom (6064)
nyakfogom Creative Commons License 2015.03.05 0 0 6064

A BUDA-CAS kapcsán az érzékeny fülemet megütötte az,hogy Varga Mihály

különbségett tett a kárpótlást illetően a kis befektetők,és más,szerinte csak a nyereség elérése

miatti nagyobb befektetők között.Ez utóbbiakat nem kártalanítják,míg a kicsiket igen.

Azt éreztem ekkor,hogy valahol itt van a kutya elásva a mi megitélésünket

illetően is.Hogy vannak emberek,akik szemében mink egy nem sajnálandó skatulyába 

tartozunk,amiből nem tudunk kimászni.

Ettől függetlenül én érzem a magam 100%-os igazságát,mert mi mindannyian

 

IGAZ EMBEREK VAGYUNK.

 

nyakfogom Creative Commons License 2015.03.05 0 0 6063

A BUDA-CAS kapcsán az érzékeny fülemet megütötte az,hogy Varga Mihály

különbségett tett a kárpótlást illetően a kis befektetők,és más,csak a nyereség elérése

miatti nagyobb befektetők között.Ez utóbbiakat nem kártalanítják,míg a kicsiket igen.

Azt éreztem ekkor,hogy valahol itt van a kutya elásva a mi megitélésünket

illetően is.Hogy vannak emberek,akik szemében minke egy nem sajnálandó skatulyába 

raktak,amibőlnem tudunk emiatt kimászni.

Ettől függetlenül én érzem a magam 100%-os igazságát,mert mi mindannyian

 

IGAZ EMBEREK VAGYUNK.

 

 

bassus Creative Commons License 2015.03.05 0 0 6062

Ne óvakodj az igazat írd

Orbán- kormány 2002 tavaszán vesztett.

Csak, hogy tudd 2002.ápr.21-től Medgyesi kormány működik és virágzott a Baumag és a károsultak bizalommal módosítgatták vitték a kp.

Aztán a köv. 1-1,5 évben mi történt nem tudjuk meg soha

 

 

 

Előzmény: egyesületek (6057)
Toprongy1 Creative Commons License 2015.03.05 0 0 6061

Örömmel halom már másodszor a betelefonálós műsorokban, hogy betelefonáltak Baumag károsultak is.

Sajnos én azért nem akarok betelefonálni, mert a beszéd nem a kenyerem.

Arra kérek mindenkit, aki csak tud, és úgy érzi, hogy nem könnyen adja meg magát, hogy lerázzák, telefonáljon.

Most, ennek különösen  hatása lehet.

Csak az nem elég, hogy jogerős ítélet született, hanem azt kéne mondani, hogy az állam felelős volt azért, hogy nem kaptuk meg a pénzünket.

Az is érdekes, hogy 1998-2002-ig Orbán hatalma alatt, sok szövetkezet tönkrement, közte a legnagyobb a Baumag, és most újra az Orbán hatalma alatt ismét pénzintézetek sorrai mennek tönkre.

Toprongy1 Creative Commons License 2015.03.04 0 0 6060

Persze, hogy nem lehet beletörődni.

De kik voltak hatalmon 1998-2002-ig? Ez a társaság, akik közmunkásokkal a Kelenföldi pu. és a Déli pu. között lévő alagút felett kiirtatják a bokrokat, és kisebb fákat, és csodálkoznak, hogy megindul a löszfal.

És annyira ostobák, és tehetetlenek, hogy már egy hónapja nem csinálnak semmit, hanem azon törik a fejüket, hogy bezárják végleg a Déli pályaudvart.

Nos ezeknek az embereknek köszönhető, hogy a Baumag befektetőiről, és károsultjairól ugyanúgy nem gondoskodtak, mint az említett alagútról sem, mert egyszerűbb volt azt a 12-ezer embert a levesbe tenni, mint azt beismerni, hogy a hatalmon lévőknek sem tehetsége, sem akarata nem volt, hogy ez ne fordulhasson elő.

Egyértelmű, hogy bűnt követtek el azzal, hogy a kisujjukat nem mozdították meg azért, hogy ne menjen 12-ezer ember egészsége és ezzel együtt élete tönkre.

Ez egy szándékos holokauszt volt.

Előzmény: BAUmagnélküli (6059)
BAUmagnélküli Creative Commons License 2015.03.04 0 0 6059

Alábbi cikkre csupán azért hívnám fel a figyelmet, mert megemlíti a BAUMAG-ot is. A BAUMAG-nál szövetkezeti üzletrész kereskedelem fedőnéven engedély nélküli pénzügyi tevékenység, fix kamatokkal, fix futamidőkkel hirdetett tiltott betétgyűjtés folyt, több mint nyolc éven át háborítatlanul. Mivel nem a pénzpiac szabályozott területén folyt a tevékenysége, ezért megtakarításaink felügyelet és biztosítás nélküliek voltak, amire a hiányos tájékoztatás miatt csupán 2003. októberében döbbentünk rá. Ezért merőben más az utóbbi idők bankbotrányainál kirobbant helyzet, mert itt az OBA és a BEVA kártalanít. Az állami felelősség esetünkben nem kérdőjelezhető meg, és ha a felszámoló nem találta meg követeléseink kifizetéseinek forrását, ki kell kényszerítenünk állam általi kártalanításunkat minden lehetséges törvényes és törvényen kívüli eszközökkel, akár törvénybe foglalva is! Nem törődhetünk bele abba, hogy megtakarításaink továbbra is a bűnözők kezében maradjanak!...        

Előzmény: BAUmagnélküli (6058)
BAUmagnélküli Creative Commons License 2015.03.04 0 0 6058
egyesületek Creative Commons License 2015.03.04 0 0 6057

Én óvakodnék a BAUMAG maffiózók politikai rezsim determináltságtól.

Azt látjuk, hogy a pénzügyfelügyelet feljelentése nyomán zajló rendőrségi, ügyészségi vizsgálódás 1998 és 2003 között zajlott, melynek eredményét a 2003 március 21 -i határozatukkal zárták. Ezen időszak alatt az első Orbán rezsim volt hatalmon.

http://www.befszovkare.t-online.hu/pdf/pszaf-pm-levelez.pdf közben levelezgettek és dobálták a labdát az illetékes "urak".

Mellesleg a Pszáf megfellebbezte az ügyészség nyomozást megszüntető határozatát, melyet a POLT PÉTER által vezetett Legfőbb ügyészség elutasított. (Ez az ember jelenleg is egy évtizedre bebetonozott főügyész!!!)

Az SZDSZ valóban teli volt korrupciós ügyekkel, de ingatlanszövetkezeti lenyúlások nem voltak az étlapjukon.

 

Előzmény: bassus (6055)
jjulika Creative Commons License 2015.03.04 0 0 6056

Azért nem teljesen értem,mert a virágzása idején mikor már igen csak oda kellett volna figyelni,a jelenlegi Orbán kormány engedte ,hogy azt tegyenek amit akarnak,na és a Pénzügyi felügyeletek akkor sem tettek semmit 1998-2002-ig ,akkor sem és most sem történik semmi ,valószinű csak a pénzünk kellett,mert ugye adót azt fizettünk mindíg az éppen regnáló kormánynak! Az összes politikus tett és tesz róla magasról,mindegyik a saját zsebével van elfoglalva!  De ettől nekünk sajnos nem lesz jobb,kellene egy út,hogy se a bűnösök akiknek csak egy része ül,se a végrehajtással megbízott,se az  állam ne rajtunk nevessen ,és jussunk végre a pénzünkhöz az összes többi üres fázis! Ne a különböző politikai pártokat -hanem főképpen a minket átverő BAUMAG vezérek ,ügyvédek fizessék meg amit bizony elsikkasztottak tőlünk,a megtakarításunkat-ugye nem véletlen űl egy részük"BŰNÖSÖK"!!!

Előzmény: bassus (6055)
bassus Creative Commons License 2015.03.03 0 0 6055

Toprongy

én ostobán csak arra utaltam, hogy a Horn-kormány tette, amit helyesnek gondolt, hogy tennie kell, most az Orbán-kormány u.e. teszi. Ha, jól emlékszek némi kártalanítást kaptak a libások is és a jó pár bebukott Tak. szöv.-nél is rendeződött a kis befektetők problémája.

és ostobán úgy gondolom, hogy a devizások egy része is fellélegezhet

 

és úgy tudom, 2003-4 a bedöntés évébe Medgyesi-ballibsi hazug kormánya volt hatalmon

"az szdsz tele van korrupciós ügyekkel" mondta a m.elnök és bele is bukott, majd követte a hazudtunk éjjel +.

rólam annyit, vegyél mély levegőt, mert ma nem ül a parlamentben egyetlen képviselő sem akire én szavaztam

 

képzeleted úgy látszik határtalan de, így könnyebben viseled

Előzmény: Toprongy1 (6052)
jjulika Creative Commons License 2015.03.03 0 0 6054

Minden kormány kivette a részét 1995 márc 1-én alakultak 7 fővel-olvassátok el ezt érdemes!

http://www.befszovkare.t-online.hu/baumag-story.htm

 

Előzmény: Toprongy1 (6052)
fehér andrea Creative Commons License 2015.03.03 0 0 6053

És  akkor most  hogyan lesz tovább? Mit kell csinálni hogy végre elöbbre menjen a történet ?

Előzmény: egyesületek (6050)
Toprongy1 Creative Commons License 2015.03.03 0 0 6052

Én is teljesen egyetértek, de azért, mert a balliberális kormány is benne lehetett a bedöntésünkben, azért még a többi kormány számon kérhette volna, hogy olyat műveltek, hogy a világon nincs ilyen.

Az egyiknél intézkedek, a másiknál nem.

Hogy is van ez?

Bassus meg csak a kormányokat menti, ahelyett, hogy harcolna azért, hogy amikor a televíziókban dicshimnuszokat zengenek a saját hibájuk korrigálása miatt, a másik esetet le..ják.

Az a baj, hogy tele vagyunk, ilyen ostoba emberekkel.

Bassusról el tudom képzelni, hogy ennek a manipulatív pénzbegyűjtő kormány része.

Előzmény: bassus (6051)
bassus Creative Commons License 2015.03.03 0 0 6051

Teljesen egyetértek de, a bedöntés éve 2003 és a balibsi kormány mit tett értünk?

 

Postabanki ?  Horn tudta, hogy tennie kell.

Előzmény: egyesületek (6050)
egyesületek Creative Commons License 2015.03.01 0 0 6050

Sőt, ez esetben (BAUMAG)) talán még majdnem idejében észre is vette, hiszen fel is jelentette BL -t a jogosulatlan pénzügyi tevékenység végzése miatt. Ahelyett, hogy a nyomozás lezárultáig megtiltotta volna ezt a tevékenységet, arra hivatkozott, hogy erre nincs hatásköre! (pedig lett volna!!!)

 

Az öt évig tartó nyomozás eredményét 

http://www.befszovkare.t-online.hu/pmfougy-hat-2003.htm

itt olvashatjuk.

 

Meggyőződésem, hogy ha leállítják a betétgyűjtést 1997 -ben, akkor ma nem lenne BAUMAG ügy. 

Más kérdés, hogy a tiltott tevékenységet az ismert maratoni bírósági procedúra után jogerősen megállapították.

Lsd   http://www.befszovkare.t-online.hu/pdf/megismetelt_elsofoku_itelet_20120312.pdf

http://www.befszovkare.t-online.hu/pdf/FIT%20joger%F5s%202013%20nov%2020.pdf

 

Akkor most ki is a felelős???

Persze MI, mert bíztunk az állami ellenőrző és felügyeleti szervek elvárható szigorában. Szégyen!

Előzmény: Törölt nick (6049)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.28 0 0 6049

"Most már a bróker üggyel kapcsolatban az is felmerül, hogy a PSZÁF nyakig felelős az ilyen ügyekben, és akkor az államnak kellene intézkedni, mert az hogy nem jól működik a világon a legjobban adóztatott ország ellenőrző szerve, az végső soron az állam hibája."

 

Azért ne keverjük össze a dolgokat! A mindenkori pénzügyi felügyelet  (ÁPTF, PSZÁF, MNB) sokszor nem működött profiként, de 15 évig nem észrevenni a BC viselt dolgait az kizártnak tartom.

 

Én egyébként nem vagyok B. károsult, de nektek drukkolok! Bár ismerve sok dolgot nem jósolok sok sikert az ügyetekben. De drukkolok!

Előzmény: Toprongy1 (6043)
jjulika Creative Commons License 2015.02.28 0 0 6048

Én már nagyon régen szorgalmazom,hogy a BAUMAG ügyben bűnösnek talált-elítélt emberek hold udvara-családi-rokoni kapcsolatok körül kell keresni a pénzeinket,nem tudom miért nem történt ez meg-és miért tesznek ránk magasról a felszámolók-na és mindenki ,akinek lenne jogusultsága-fizettünk is érte,hogy végre a mi érdekeinket képviselje!!

Előzmény: egyesületek (6045)
micimackó513 Creative Commons License 2015.02.28 0 0 6047

Ez egy olyan ország, ahol aki tesz valamit, pláne ha az igazsága fáj, azt el kell hallgattatni, le kell járatni, lehetetlenné kell tenni. Ezt a már bevált eljárást folytatja, és veszi a mintát Barta Levente nick nevű a Paradsasvár Kft dolgozója, vezetője is.

Fájó pont a ma még mindig a BAUMAG holdudvarában és az ellopott pénzből élőknek az Egyesület, és annak elnöke Szabados András, akik nem hagyják az állóvízben a lubickolást.

Kellemetlen lehet, hogy a felszámoló polgárjogi igény iránti perében az 5.-ik tárgyalási nap után felveti hogy mi az oka hogy meg sem jelent, mint felperes a tárgyaláson? miért nem képes kellő bizonyítékot benyújtani (ha már ő a sértett, és nem a károsult magánszemélyek) az őt ért kár mértékéről.

A per most 6 hónapra szünetel, és félő, ha nem történik változás, a zárolt vagyon Balázs család részére visszaszáll.  Ki és kit veszteget meg feltételezhetően???

Ahogy el kellett hallgattatni Putyin ellenzéki bírálóját, ahogyan el kellett tüntetni a magánnyugdíj pénztárak 3000 mrd Ft-ját a fiataloknak, ahogy a Klub rádió és az ATV is szálka, a POSTABANK "eltűnt pénze", a BUDA-CASH 100 mrd-os állítólagos hiánya, a Kulcsár ügy elveszett 10 mrd.-jai, és a BAUMAG 41 mrd-ja után nem is érdeklődött lés nem nyomozott, nem kereste senki, csak a személyek bűnössé kikiáltása volt a cél, ez ismétlődik most. 

Az ellenzéki és felderítő munkát végző, túl hangos, és nem tetsző szöveget megengedő civil Egyesületet, de legalább az  elnökét kell megsemmisíteni, elhallgattatni.

Emberek, Károsultak! Ne hagyjátok!

Örüljetzek, hogy legalább valakik még felszínen tartják a reményt, hogy pénzetek megtérüljön.

 

 

Reinkarnált Creative Commons License 2015.02.28 0 0 6046

T. Egyesületek ! Köszönöm válaszodat. Ez is egy érdekes információ ! Azonban "két malomban őrölünk". Az a link, amit feltettem, az a http://www.mfor.hu/menedzserek/1540.html nem Balázs Gyuláról, hanem Dr. Balázs László nevü, magas pozícióban lévő személyről szól ! Ezért nem értem , hogyan hoztad őket összefüggésbe. ( Talán nem nyílt ki nálad a feltett link ? Üdv...Reinkarnált.

Előzmény: egyesületek (6045)
egyesületek Creative Commons License 2015.02.28 0 0 6045

DE az ugye nagyon ritkán fordul elő, hogy az azonos vezetéknév mellett az anya neve is azonos legyen egy teljesen kívülálló személy esetében.

Ismerve az ügy részleteit is, megnyugodhatsz ez a Balázs (Gyula) az a harmadik fivér, aki sajnos nem szerepelt a büntetőügy vádlottjai között, mert nem tudták (akarták) rábizonyítani nyilvánvaló bűnrészességét.

Előzmény: Reinkarnált (6044)
Reinkarnált Creative Commons License 2015.02.28 0 0 6044

Sajnálom, hogy a rendkívül izgalmas, és rendkívül fontos párbeszéd közben jutott eszembe , hogy megosszam kíváncsiságomat az alábbi oldallal kapcsolatban. Én azt FELTÉTELEZEM, hogy a két személynek nincs köze egymáshoz rokonsági szinten, csupán névrokonság,  dehát, én nem tudhatom....Nem ismerem a familiát....Gondoltam, megkérdezem, hátha valaki meg tud nyugtatni.

http://www.mfor.hu/menedzserek/1540.html

Toprongy1 Creative Commons License 2015.02.28 0 0 6043

Én is merem remélni, hogy Szabados András nincs benne ebben az ügyben olyan mértékben, hogy eladta volna magát, mert ez már azt jelentené, hogy ebben az országban teljes mértékben elszabadult a gátlástalanság, és a fertő.

DE, az biztos, hogy a Baumag vagyon töredéke lehet meg, mert nem véletlen, hogy a felszámolónak kellett ez a 11-év.

Azt sem értem, hogy a 27 millió forintos követelésem,(kamatok nélkül) a felszámoló szerint leolvadt 22 millióra, és végül már 16 milliónál tartunk.

És még fizettünk, a felszámolónak, nem úgy, mint a mostani bróker botrány esetében, ahol állítólag gyorssegélyben részesülnek a károsultak.

Aztán lehet, hogy ez is hazugság, hiszen miniszterelnökünk mondta, hogy nem azt kell figyelni, hogy mit mond, hanem azt, hogy mit csinál.

DE ez a jogi hókusz-pókusz akkor is túlzott, ha a Balázsék menteni akarták a vagyont a felszámoló elöl.

Az hogy nem tudják központilag hogy melyik befektetőnek mekkora kára származott abban a rendőrség is közrejátszott, hiszen ők foglalták le a Baumag számítógépeit, ahol az elsők között kellett volna ezt megállapítani. 

Mert olyan nincs, hogy ezek az adatok nem voltak bent a számítógépekben. És akkor mit csinált a rendőrség is?

 

Szóval nem kellene mindjárt pumuklinak befenyegetni azokat, akik a tűz közelében látják, hogy mi történik, még akkor sem ha pontatlanságok is szerepelnek az írásban, és írója nem tudja használni a jogi halandzsát. Tessék kijavítani, ha úgy látja valami nem stimmel, hiszen én külön örülnék, ha Szabados úr nem lenne benne így ebben az ügyben. 

Mert eljutottunk oda, hogy a károsultból csinálják már a vádlottat, ahelyett, hogy összefognánk.

De hogy nem kaptuk vissza a pénzünket kevés kivétellel, az biztos. És ez Barta úr által tapasztaltakat erősíti.

Az sem véletlen, hogy a felszámoló nem, vagy hiányosan tájékoztat bennünket, és még azt sem közli, hogy mi várható?

Mint ahogy arra sem vette a fáradtságot, hogy amikor átvette az ügyet, akkor tájékoztasson személyesen bennünket, hogy mivel jár egy felszámolás.

Szerintem nem véletlenül, mert sejtette, hogy akik nem tudnak a negyven napról, azokat már akkor ki lehet húzni a listáról.

Most már a bróker üggyel kapcsolatban az is felmerül, hogy a PSZÁF nyakig felelős az ilyen ügyekben, és akkor az államnak kellene intézkedni, mert az hogy nem jól működik a világon a legjobban adóztatott ország ellenőrző szerve, az végső soron az állam hibája.

Előzmény: pumukli1948 (6042)
pumukli1948 Creative Commons License 2015.02.28 0 0 6042

Kedves Barta Levente!

Hogy ne érje szó a ház elejét a pontatlanságom miatt:

1./ A cég fiók telepe: 2040 Budaörs, 4028/5. hrsz.,Hatályos: 2012.01.26 - 2013.11.22

      Magyarország (Törölve)

2./ A képviseletre jogosult(ak) adata:

      2/1 Balázs László Ügyvezető Hatályos: 2011.12.11 - 2013.11.22 (törölve)

      1112 Budapest, Csenger utca 14. fszt. 1., 

      Megjegyzés: Ma is ez a szálloda budapesti székhelye

     

      2/2 Balázs Gyula Ügyvezető 

      Jogviszony kezdete: 2013.11.22 Képviselet módja: önálló Hatályos: 2013.11.22 - ..

-Ha mint a szálloda vezetője nem tudná:-

Méretadatok
 2012 esztendő: Létszám 44 fő Árbevétel 283 millió Ft. 
 2013 esztendő: Létszám:40 fő Árbevétel 247 millió Ft. Saját tőke:13.771.000.Ft 

                          Mérleg szerint eredmény:21.402 millió Ft

 2014 esztendő: Létszám: 42 fő várjuk a pénzügyi beszámolót 

 2015 esztendő: Létszám: 41 fő 

 

Emlékeztetőül: 2013 november 20.-án mondja ki a Főv. Ítélőtábla Balázs László és társai elleni jogerős ítéletét, amelynek része a gazdasági tevékenységtől történő eltiltás. 2013 nov. 23.-án az új cégtulajdonos, és ügyvezető Balázs Gyula.

 

Ezeket az adatokat csak azért írtam, mert ha mint vezető olyan nyitott szemmel járt és annyi mindenről vél tudomásul bírni, akkor a saját cégéről hiteles ismereteket kívántam nyújtani.

Igaz ez, amikor egy vezető a fától nem látja az erdőt. Ilyenkor mondják, hogy vezetőnek nem alkalmas, de ettől még rágalmazónak jó. A vezetői képességekhez a korrektség, jellembeli erősség nem előfeltétel

 

Előzmény: Barta Levente (6034)
pumukli1948 Creative Commons License 2015.02.28 0 0 6041

Kedves Barta Levente!

Ebben az országban divat a hazudozás, és a hangulat keltés. Felhívom a figyelmét, ha ír valamiről, azt pontosan a tényekre alapozva tegye, különben  jó esetben nevetségessé válik,  rossz esetben a büntető eljárás keretében kell hamis állításaiért felelni.

 

1./ A P.K.S Hotel (és nem K.P.S) Szolgáltató Kft "f.a".

    Felszámolója: VIENNA CONSULT Könyvvizsgáló és Adószakértő K.F.T. (nem LIKVID-B)

    Felszámoló biztosa: Bajor Lászlóné 2010.06.24-től

    Cégbeli tulajdonosa: AGENDA-H Vagyonkezelő Szövetkezet "felszámolás alatt" [Minősített többségi     tulajdonú tag] Szövetkezet és nem Kft. Itt a felszámoló a LIKVID-B Kft 2013.04.01-től

2./ AGENDA-H tulajdona a Baumag Sratégiai Fejlesztő Szövetkezet (nem Kft, és nem fordítva a              Strétégia Szövetkezet tulajdona az AGENDA-H)

3./ A bűnügyi zárlat alatt, a felszámolási vagyon értékének csökkentése,  és a bevételnek a felszámoló és a hitelezők elöli kimentése okán alakult meg (Hatályos: 2011.12.11) -a szálloda eredeti nevével kísértetiesen hasonló néven (P.K.S. nélkül) Kastélyhotel Sasvár Kft., az a cég, amelynek állításod szerint vezetője vagy.  Az üzemeltetésből adódó bevétel 2011. decembertől mint  tulajdonosnál, Balázs Lászlót,  2012. 02. 11.-től napjainkban is Balázs Gyulát tulajdonosként gazdagítja. Az ingatlan, folyamatosan az évek alatt emelkedő költségeivel, az épület állagának romlásával a felszámolónál maradt. Egy építmény nem ér annyit, mint egy bevétellel bíró szálloda.

     Hogy ez a cég a bűnügyi zárlat. és a felszámolás hatálya ellenére milyen, módon kerülhetett bejegyeztetésre most nem térek ki, mert az egy külön BAUMAG-ra jellemző "eljárási sajátosság".

Erre vonatkozó tények:

Cég neve:Kastélyhotel Sasvár Kft.

Székhelye:1112 Budapest, Csenger utca 14. fszt. 1.

Fióktelep(ek)3242 Parádsasvár, Kossuth utca 1., Magyarország  Hatályos: 2011.12.11 - 

                   3242 Parádsasvár, Rákóczi utca 2., MagyarországHatályos: 2011.12.11 - .

Jegyzett tőke 500.000.-Ft

4./A tag(ok) adatai:

1/1.Balázs László [Kft. társasági tag] (an.: Horváth Rozália)1112 Budapest, Csenger utca 14. fszt. 1.,                      Tagsági jogviszony kezdete:  2011.12.11 - ...Bejegyzés kelte:2011.12.11

1/2.Balázs László [Kft. társasági tag] (an.: Horváth Rozália)1112 Budapest, Csenger utca 14. fszt. 1.,                      Tagsági jogviszony kezdete: 2011.12.08 (Törölve)Hatályos: 2012.02.13 - 2012.02.14

1/3.Balázs Gyula [Kft. társasági tag] (an.: Horváth Rozália)3261 Pálosvörösmart, Hagyóka út 11.,                            Tagsági jogviszony kezdete: 2012.02.14. Hatályos: 2012.02.14 - ..

                     Bejegyzés kelte:2012.02.21. Közzététel időpontja:2012.03.08.

Az, hogy ki, mikor és milyen alkalmakkor járt Parádsasváron, azt Te tudod, és hogy kinek és miért kell félnie a bemutatott cégkivonatból kiderül. A Balázs család a begyűjtött és összerabolt vagyont fosztogatja, és egymás között osztogatja.

 

5./A   Befektetési Szövetkezetek Károsultjai Érdekképviseleti Egyesülete egyébként nincs abban a helyzetben, hogy bármilyen, a Parádsasvári Kastélyhotel értékesítéséhez kapcsolódó jogügyletet megtámadjon, mivel tudomásom szerint  az Egyesület egyetlen tagja sem jelentkezett be a Vienna Consult Kft. felszámolásába, így nem lehet ebben a vonatkozásban képviseleti jogosultsága az Egyesületnek.

 

6./Szabados András 2006. óta a  Befektetési Szövetkezetek Károsultjai Érdekképviseleti Egyesülete elnöke.  Az Egyesületnél évek óta konkrét jogi lépések érdekében folytatja aktívmunkáját, levelez és perel a tagok érdekében, ezekről folyamatos tájékoztatást ad. Az egyesület célja, hogy a tagjai képviseletében a Baumag Stratégiai Fejlesztő Szövetkezetben elveszett pénzük visszaszerzése érdekében minden lehetséges lépést megtegyen.

 

7./ Kedves Barta Levente! Amit az Index 6034 sz hozzászólásodban összehordtál egy minden alapot nélkülöző fogalmazvány, amit talán egy elrontott álmatlan éjszakán ötlöttél ki, miközben a Hold a szemedbe világított és elbűvölte a szürkeállományodat.

Ha üldözési mániád van, menj neurológus orvoshoz és ápoltasd magad, mert neked arra van szükséged. Ez jó tanács, és fogadd meg.

Nem csodálkoznék, ha Szabados András az agyrémedet komolyan venné és feljelentést tenne ellened, mint ismeretlen tettes ellen, hamis vád bűncselekménye  miatt. 

 

 

Előzmény: Barta Levente (6034)
Toprongy1 Creative Commons License 2015.02.27 0 0 6040

Kedves Barta Levente!

 

Én még nem tértem magamhoz, de nagyon szépen köszönjük ezt a tájékoztatást. Én megpróbálok tanácsot kérni, és attól teszem függővé, hogy mit kéne csinálni.

Az biztos, hogy a pártoknak azonnal el kell küldeni.

Sejtettem, hogy hasonló folyik itt, már 11-éve, ezért tart ez ilyen sokáig.

A rendőrségen esetleg nem lehetne azonnal feljelentést tenni?

Előzmény: Barta Levente (6034)
208D Creative Commons License 2015.02.27 0 0 6039

Addig kell ütni a vasat amíg meleg!

Tegyenek feljelentést, akinek bizonyítékok vannak a kezében. köszönöm.

Előzmény: jjulika (6038)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!