Keresés

Részletes keresés

vastag_r Creative Commons License 2010.10.12 0 0 3643
Nagyon jelentős változás nem volt. :)
Előtte:
15.6 környékén volt a hossz és 14,5 környékén a kerülete
Most hétvégén mértem 17cm-es hosszt és 15,6-os kerületet. Ezt kicsit nehezebben mértem, de majd legközelebb jobban mérek.
Érezhetően vaskosabb lettem, s ezt a párom is tanúsítja :)
Előzmény: spekacsky (3642)
spekacsky Creative Commons License 2010.10.12 0 0 3642

Mekkora volt a mérete és mekkora lett?

Talán te vagy az első,aki tett be képet a farkáról.

Előzmény: vastag_r (3629)
Lefety Lóri Creative Commons License 2010.10.11 0 0 3641

Szia!

 

Leírhatnád esetleg bővebben hogy neked milyen tapasztalatod van a pumpával.

Milyen pumpát használtál? Hogyan, Meddig,? Mit értél el vele.

Írtad hogy majdnem merevedési problémád lett ez hogyan jelentkezett? Hátha tanulunk mi is a dologból nehogy elkövessük ugyanezt a hibát.

Többek között én is mert én is pumpálgatok, és érdekes kissé a dolog de lehet hogy ez a normális.

Szóval egy kis infót adhatnál sztem mindenki kiváncsi lenne rá!

Előzmény: vastag_r (3639)


Lefety Lóri Creative Commons License 2010.10.11 0 0 3640

Én valószínűleg a hónap végéig maradok ennél az edzéstervnél, utána megmérem és eldöntöm majd hogy hogyan tovább. . .

Az év végre azt tűztem ki célul, hogy elérem a 17cm-ert de már látom hogy ez nem biztos hogy sikerül. :( A reálisabb eredmény inkább a 16cm lesz az viszont jó lenne ha meglenne.

 

Kérdés:

Kárt tenni meg nem szeretnék magamban így is a pumpálálás után tele van piros pötyökkel a cerka ez másoknál is előforduló dolog vagy csak én viszem túlzásba a dolgot?Meg már kezd eléggé sötétedni a bőrszín is...

 

Egyébként hogy lássam a méretbeli változásokat a pumpám üveg hengerén megjelöltem alkoholos filccel hogy hol a 16, 17,18 cm természetesen az aljától mérve.

Azt tapasztalom hogy mikor elkezdem felpumpálni és elérem a kívánt (jelenleg 8.5Hgmm) nyomást akkor olyan 16körül van a cerka, de mire a második menet végére érek akkor már a 17 is megvan sőt kicsit talán át is lépem. Persze ez úgy hogy az üveg szája ilyenkor belém nyomódik tehát ez nem a standard kiálló méret hanem olyan mintha kb csonttol mérném.

De akkor is jó látni hogy legalább így nagy :D

 

Nos ezt akartam megosztani veletek! Növelésre fel!

 

 

vastag_r Creative Commons License 2010.10.07 0 0 3639
két évvel ezelőtt használtam még pumpát, de nekem borzasztó rossz hatást váltott ki, majdnem erekciós problémáim lettek tőle (persze, kicsit sokat is használtam)
A jelq-t jobbnak tartom. Vastagabbnak érzem és ami nagyon fontos, borzasztóan keménynek azóta.
Előzmény: Törölt nick (3631)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.07 0 0 3638
Úgy írtam:"nagyrészben"... A kettő együtt, vagy felváltva, eltalálva a megfelelő arányt hozza a legtöbbet szvsz. Persze az életkor igenis számít, nem mindegy milyen a fittségi állapot, ezért érdemes olyan dolgokra is figyelni, mint stresszmentes élet; anyagcserében is rá kell turbózni, hogy megfelelően mocorogjon odalent. Aktívabb farok az jobban is fog fejlődni:-)
Lefety Lóri Creative Commons License 2010.10.07 0 0 3637

Én régebben jelq-ztam pár hónapot úgy értem el kb +1 centit. Csak utána megállt a dolog és én is abbahagytam. Azután most megint elkezdem de úgy döntöttem veszek egy pumpát és azt próbálom jobban nyomatni mert a jelq már nem nagyon használt de heti 4 pumpa mellé 1et azért csinálok hogy legyen változatosság :)

Szóval azt mondod a pumpa nem ad állandó méretet?

Kb most csinálom egy hónapja majd kicsit később megmérem hogy mi a helyzet :D

Előzmény: Törölt nick (3636)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.07 0 0 3636
Szerintem érzésre kell a dolgot beállítani, ne legyen túlhajszolva a dolog. Most még érdemes tartani a tempót, de később kb. 8 nap jelq és 1-2 nap pumpa max. A maradandót úgyis a jelq hozza nagyrészben...
Lefety Lóri Creative Commons License 2010.10.07 0 0 3635

Hali!

Még mindig nem írt senki aki pumpát használt/használt hogy mekkora vákumon és mennyi ideig csinálta?

Én most járok 8 hgmm nél és 2*15perc heti 4pumpa és 1jelq.

Valami eredmény már kezd látszani mintha egyre nagyobb lenne a pumpában.

Törölt nick Creative Commons License 2010.10.07 0 0 3634
Hali! Az sem mindegy hány évesen kezdi a gyakorlatokat valaki. Fiatalabb korban szerintem sokkal jobb eredmények érhetők el, főleg vastagságban...
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.07 0 0 3633
Csáó bocsi de nem gondolod, h ha valaki megszerzi az úgy is közzé teszi ? Illetően értelem szerűen mind az benne van amit a neten is meglehet találni elhiszem, h te nem akarsz meggazdagodni belöle de ha 1 ember megveszi és van esze elterjeszti így vagy úgy na mind1 szép napot.
Előzmény: kalipo (3630)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.07 0 0 3632
Csáó ha vastagabbat akarsz akkor JELQ értelem szerűen, de azt sem mind1 hogyan csinálod.... Tövénél szorít és kb egy 5 mp es ciklus mire kihúzod odáig, h a makkod kőkemény legyen tart egy kicsit majd indítod a 2. ciklust ebből napi annyit amennyi nem kellemetlen és azért pihenj is néha 1-1 napot hagyj ki regenerálódáshoz....Üdv
Előzmény: rob1000 (3623)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.07 0 0 3631
Üdv... 2 hónapja... ? És csak jelq-t nyomattál vagy rá is pumpáltál valamivel ?
Én most jelq-zok meg nyújtok amúgy azt meglátom milesz jövőhónapra valszeg megint nőni fogok egy kicsit :D
Előzmény: vastag_r (3629)
kalipo Creative Commons License 2010.10.06 0 0 3630
Sziasztok.........



http://mattersofsize.com/

700ft- ért postázom..előre utalás bank számlára.
Nem meg gazdagodni akarok dvd ára+ posta szerintem ez 1 reális ár ahoz képest amennyiért a netten árulják.Erről van szó (http://www.mattersofsize.com/mosdvd.htm)


Ha valakit érdekel: csakneked8@freemail.hu
dvd
vastag_r Creative Commons License 2010.10.05 0 0 3629
végülis a leginkább a vastagsága lett jelentősebb kb. 2 hónapja művelem, bár váltakozó intenzitással. Hagytam már ki 1-2 hetet...
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.05 0 0 3628
Mi a pálya gyerekek " kinyúlt " a nyaka a fórumnak ?:D Hol a lelkesedés remélem most már olyanok vannak itt akikben van kitartás, ugyanis a jelq működött nekem fél év alatt híbe hóba edzettem de 1 centit nyúlott a hossza 16 ról 17 re a vastagság is jött 4 ről 4,3 ra szóval csak kitartás kérdése az egész olyan mint a testépítés HAJRÁ MINDENKI !
rob1000 Creative Commons License 2010.10.04 0 0 3627
Köszi a tanácsokat! _Ha elkezdem kitartó leszek!:)
Most már csak az a kérdésem hol szerezzek e ill. milyen típust javasoltok?
tomi 16 Creative Commons License 2010.10.04 0 0 3626
andro-penis goldhoz keresek kiegészítőket!!!

androbest Creative Commons License 2010.10.03 0 0 3625

Osztom a tomi hozzászólását!! Mondjuk nekem előbb jelentkezett a vastagodás mint a hossz! Ami működik hosszabbításra az működik vastagításra is ,legalább is ezt tapasztaltam! Szerintem az első a vastagodás!! De a lényeg a kifejtett húzóerő amitől beindul a sejtképződés.Szerintem a jelq is jó lehet bár nem győzöm hangsújjozni az IDŐT!Sajnos nem egyik napról a másikra megy!!! A jelq nem lehet rosz 2 hete kezdtem és baszki azért jobbnak látszik!ÉS A KÉTKEDŐKNEK:TÉNYLEG!!

HAJRÁ:)

tomi 16 Creative Commons License 2010.10.02 0 0 3624
Hy!

Úgy lehet vastagítani ha nyújtod is, szóval valamelyik extender, bathmate vagy jel-q.
rob1000 Creative Commons License 2010.10.01 0 0 3623
Sziasztok!

Ha én csupán vastagabbat szeretnék, mi a teendőm? Tudtok néhány jó ötlettel segíteni, hogy kezdjem, mivel kezdjem?

Köszi!
Üdv!
manhati Creative Commons License 2010.09.28 0 0 3622
Eladó egy hibátlan állapotú bathmate készülék.
manhati@freemail.hu
androbest Creative Commons License 2010.09.26 0 0 3621
Szerintm igen de mással nem próbálkoztam.Max ezt a jelq-t megnézem mire lehet vele menni,állítólag jó.
androbest Creative Commons License 2010.09.26 0 0 3620

Húúú hallod passz talán.

Kicsit gáz de tényleg amikor használgattam eki spuri hát alapból nem hordtam mert hát aki benne van az tudja mit vált ki a szintetik ott lent:)))5cm-t:)

Szerintem faroknövelésre a legjobb ha valami húzóerőt fejt ki,mondjuk hallottam egy hozzászólótól ezt az extendert vagy mit.Ugyan azon elven működik mint az andro úgyhogy szerintem van olyan jó.Mondjuk ebben a fórumban hallottam először erről a jelq(jelqing) gyakorlatról is amivel állítóla 1-3cm lehet nyerni de erről nuku tapasztalat!Nem tudom a cucc miért befolyásolja a hatásosságot de az útmutatóban ez volt leírva h "észrevehetően befolyásolja a hatásosságot"de igaz sajna mert annó észrevettem h nem úgy reagál ahogy kéne.

Egyszóval aki rendszeresen cuccozik annak szerintem nemsokat használnak ezek az ezközök! Ezt a jelq-t megnézem én is h ér e vmit,állítólag igen.

A pénisz felfüggesztő rostjaira hat és kintebb jön tőle (gondolom hónapok alatt)

TÜRELEM SRÁCOK:)

 

spekacsky Creative Commons License 2010.09.26 0 0 3619

Akkor más faroknövelő módszernél is ez van?

 

Előzmény: androbest (3618)
androbest Creative Commons License 2010.09.26 0 0 3618

Nem tudom egyszerűen így nem növeszti!!!

Valahogy hatással vannak ezek a szarok a sejtnövekedésre!!

Pontosan nem tudom hogyan de ezt írták!

spekacsky Creative Commons License 2010.09.24 0 0 3617
Mi az összefüggés?
Előzmény: androbest (3616)
androbest Creative Commons License 2010.09.23 0 0 3616

Ja még egy FONTOS dolog az androt használóknak!

Nyugtatók antidepresszánsok szorongásoldók csökkentik a hatékonyságot!!!!!!

Ha vlaki bevan cuccozva ne használja mert nem szabad!!!!!

A fűnél nincs gond az nem befolyásolta semmit sem:)

tomi 16 Creative Commons License 2010.09.21 0 0 3615
Andro-penishez keresek kiegészítőket!!!!!
Lefety Lóri Creative Commons License 2010.09.20 0 0 3614

Még 1 dolog!

Nekem is jár a pumpához ilyen bőrszíj meg egyéb gumigyűrűk azokat használja valaki? Elvileg arra van hogy tovább maradjon meg a vér a péniszbe de én nem hiszem hogy ér valamit is. Szóval nem használom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!