Keresés

Részletes keresés

Lefety Lóri Creative Commons License 2010.10.15 0 0 3654

Hali!

 

Megnéztem a linket amit benyomtál.

De k.rva jót nevettem :D

Ez azt írja hogy egy tablettátol amit 7napig kell szedni 7cm !!!!! el lesz nagyonbb a dákód :D:D:D:D

Be is sza.nék!

És ha ez nem lenne elég akkor 1hét pihi után csinálsz még1 kúrát és +7cm !!!! azaz 14cm 3hét alatt. Ezt épp eszű ember le nem merné írni sztem.

És ezt úgy hogy semmi mást nem csinál mint kemény erekciót okoz gondolom sex közben. Hát a +7cm hez ami egy hét alatt jön vagyis napi 1cm sztem második nap szétnyílna a farkam. :D

De akkora jó hogy ezt valaki le merte írni.

Már csak azt sajnálom aki elhiszi.

ja van ilyen "igaz" történet hozzá a véleményeknél hogy egy faszi 40évesen 10cm el rendelkezett ami tényleg lehet de a cucc hatására két kúra után 24cm lett :D Beszarás!

Ezt kajak mindenki nézze meg!

Előzmény: Fann Tom (3652)
jokerke11 Creative Commons License 2010.10.15 0 0 3653
Kedves Nikolaidisz!
25000ért elviheted ha gondolod, ez már tényleg az ár legalja!! Szerintem így is elég korrekt ár a 35000-hez képest! Gondold át, aztán írj!! Nagy szükségem van télleg a pénzre de nem fogom ár alatt adni!!
Fann Tom Creative Commons License 2010.10.15 0 0 3652
bocsi a link!
http://www.maxpene.eu/fooldal.html
Előzmény: Fann Tom (3651)


Fann Tom Creative Commons License 2010.10.15 0 0 3651
Helló srácok!
Most küldték nekem,hátha hasznát veszitek! Én nemtom milyen hatást vált ki,de lehet hogy kamu! Nézzetek utánna!
nikolaidisz Creative Commons License 2010.10.14 0 0 3650
Helyileg hol lehetne átvenni? 20-at adok érte.
jokerke11 Creative Commons License 2010.10.14 0 0 3649
tomi 16!
Nekem a male edge basic van!! Ami 34990Ft,de anyagi okok miatt 30000Ft!! Új teljesen semmi baja minden tartozék meg van hozzá!
itt megtudod nézni: http://www.top-pharma.info/maleedge/termekek.html
nikolaidisz Creative Commons License 2010.10.14 0 0 3648

Sziasztok!

Van egy Andro-penis-em eladó!

Ha valakit érdekel várom az ajánlatát!

nikolaidisz@freemail.hu

tomi 16 Creative Commons License 2010.10.14 0 0 3647
Mi az ára?
jokerke11 Creative Commons License 2010.10.13 0 0 3646
Sziasztok! Van egy male edge pénisznövelő készülékem! Teljesen új annyi h megnéztem de anyagi okok miatt sajnos el kell adnom mert a szüleim elváltak és nagyon kell most a pénz!! Ez nem kamu teljesen igaz ha kell küldök róla képeket is!!
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.12 0 0 3645
Had kérdezzem meg te milyen módszerrel jelq-zól ? mennyit mennyi idő alatt ? kihúzási periódus ?másodperc ?
Előzmény: vastag_r (3639)
pumper01. Creative Commons License 2010.10.12 0 0 3644

Hali mindenkinek!

Október 1-én kezdtem újra a jelq-t napi minimum 1000jelq 1-et nyomok. Nagyon elszánt vok 20cm-ig meg se állok!!!

Szedek mellé vitaminokat, kiegészítőket, elkezdtem fogyózni is mellél, már csupán a fogyásból 1-2cmt tudok nyerni ha sikerül, a jelqval 1-2 havi célom, h visszahozzam

a kihagyás óta elvesztett 1cm-t + 3mm vastagságot, ahogy látom ez nem lesz nehéz

:)

NÖVELÉSRE FEL!!!

vastag_r Creative Commons License 2010.10.12 0 0 3643
Nagyon jelentős változás nem volt. :)
Előtte:
15.6 környékén volt a hossz és 14,5 környékén a kerülete
Most hétvégén mértem 17cm-es hosszt és 15,6-os kerületet. Ezt kicsit nehezebben mértem, de majd legközelebb jobban mérek.
Érezhetően vaskosabb lettem, s ezt a párom is tanúsítja :)
Előzmény: spekacsky (3642)
spekacsky Creative Commons License 2010.10.12 0 0 3642

Mekkora volt a mérete és mekkora lett?

Talán te vagy az első,aki tett be képet a farkáról.

Előzmény: vastag_r (3629)
Lefety Lóri Creative Commons License 2010.10.11 0 0 3641

Szia!

 

Leírhatnád esetleg bővebben hogy neked milyen tapasztalatod van a pumpával.

Milyen pumpát használtál? Hogyan, Meddig,? Mit értél el vele.

Írtad hogy majdnem merevedési problémád lett ez hogyan jelentkezett? Hátha tanulunk mi is a dologból nehogy elkövessük ugyanezt a hibát.

Többek között én is mert én is pumpálgatok, és érdekes kissé a dolog de lehet hogy ez a normális.

Szóval egy kis infót adhatnál sztem mindenki kiváncsi lenne rá!

Előzmény: vastag_r (3639)
Lefety Lóri Creative Commons License 2010.10.11 0 0 3640

Én valószínűleg a hónap végéig maradok ennél az edzéstervnél, utána megmérem és eldöntöm majd hogy hogyan tovább. . .

Az év végre azt tűztem ki célul, hogy elérem a 17cm-ert de már látom hogy ez nem biztos hogy sikerül. :( A reálisabb eredmény inkább a 16cm lesz az viszont jó lenne ha meglenne.

 

Kérdés:

Kárt tenni meg nem szeretnék magamban így is a pumpálálás után tele van piros pötyökkel a cerka ez másoknál is előforduló dolog vagy csak én viszem túlzásba a dolgot?Meg már kezd eléggé sötétedni a bőrszín is...

 

Egyébként hogy lássam a méretbeli változásokat a pumpám üveg hengerén megjelöltem alkoholos filccel hogy hol a 16, 17,18 cm természetesen az aljától mérve.

Azt tapasztalom hogy mikor elkezdem felpumpálni és elérem a kívánt (jelenleg 8.5Hgmm) nyomást akkor olyan 16körül van a cerka, de mire a második menet végére érek akkor már a 17 is megvan sőt kicsit talán át is lépem. Persze ez úgy hogy az üveg szája ilyenkor belém nyomódik tehát ez nem a standard kiálló méret hanem olyan mintha kb csonttol mérném.

De akkor is jó látni hogy legalább így nagy :D

 

Nos ezt akartam megosztani veletek! Növelésre fel!

 

 

vastag_r Creative Commons License 2010.10.07 0 0 3639
két évvel ezelőtt használtam még pumpát, de nekem borzasztó rossz hatást váltott ki, majdnem erekciós problémáim lettek tőle (persze, kicsit sokat is használtam)
A jelq-t jobbnak tartom. Vastagabbnak érzem és ami nagyon fontos, borzasztóan keménynek azóta.
Előzmény: Törölt nick (3631)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.07 0 0 3638
Úgy írtam:"nagyrészben"... A kettő együtt, vagy felváltva, eltalálva a megfelelő arányt hozza a legtöbbet szvsz. Persze az életkor igenis számít, nem mindegy milyen a fittségi állapot, ezért érdemes olyan dolgokra is figyelni, mint stresszmentes élet; anyagcserében is rá kell turbózni, hogy megfelelően mocorogjon odalent. Aktívabb farok az jobban is fog fejlődni:-)
Lefety Lóri Creative Commons License 2010.10.07 0 0 3637

Én régebben jelq-ztam pár hónapot úgy értem el kb +1 centit. Csak utána megállt a dolog és én is abbahagytam. Azután most megint elkezdem de úgy döntöttem veszek egy pumpát és azt próbálom jobban nyomatni mert a jelq már nem nagyon használt de heti 4 pumpa mellé 1et azért csinálok hogy legyen változatosság :)

Szóval azt mondod a pumpa nem ad állandó méretet?

Kb most csinálom egy hónapja majd kicsit később megmérem hogy mi a helyzet :D

Előzmény: Törölt nick (3636)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.07 0 0 3636
Szerintem érzésre kell a dolgot beállítani, ne legyen túlhajszolva a dolog. Most még érdemes tartani a tempót, de később kb. 8 nap jelq és 1-2 nap pumpa max. A maradandót úgyis a jelq hozza nagyrészben...
Lefety Lóri Creative Commons License 2010.10.07 0 0 3635

Hali!

Még mindig nem írt senki aki pumpát használt/használt hogy mekkora vákumon és mennyi ideig csinálta?

Én most járok 8 hgmm nél és 2*15perc heti 4pumpa és 1jelq.

Valami eredmény már kezd látszani mintha egyre nagyobb lenne a pumpában.

Törölt nick Creative Commons License 2010.10.07 0 0 3634
Hali! Az sem mindegy hány évesen kezdi a gyakorlatokat valaki. Fiatalabb korban szerintem sokkal jobb eredmények érhetők el, főleg vastagságban...
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.07 0 0 3633
Csáó bocsi de nem gondolod, h ha valaki megszerzi az úgy is közzé teszi ? Illetően értelem szerűen mind az benne van amit a neten is meglehet találni elhiszem, h te nem akarsz meggazdagodni belöle de ha 1 ember megveszi és van esze elterjeszti így vagy úgy na mind1 szép napot.
Előzmény: kalipo (3630)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.07 0 0 3632
Csáó ha vastagabbat akarsz akkor JELQ értelem szerűen, de azt sem mind1 hogyan csinálod.... Tövénél szorít és kb egy 5 mp es ciklus mire kihúzod odáig, h a makkod kőkemény legyen tart egy kicsit majd indítod a 2. ciklust ebből napi annyit amennyi nem kellemetlen és azért pihenj is néha 1-1 napot hagyj ki regenerálódáshoz....Üdv
Előzmény: rob1000 (3623)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.07 0 0 3631
Üdv... 2 hónapja... ? És csak jelq-t nyomattál vagy rá is pumpáltál valamivel ?
Én most jelq-zok meg nyújtok amúgy azt meglátom milesz jövőhónapra valszeg megint nőni fogok egy kicsit :D
Előzmény: vastag_r (3629)
kalipo Creative Commons License 2010.10.06 0 0 3630
Sziasztok.........



http://mattersofsize.com/

700ft- ért postázom..előre utalás bank számlára.
Nem meg gazdagodni akarok dvd ára+ posta szerintem ez 1 reális ár ahoz képest amennyiért a netten árulják.Erről van szó (http://www.mattersofsize.com/mosdvd.htm)


Ha valakit érdekel: csakneked8@freemail.hu
dvd
vastag_r Creative Commons License 2010.10.05 0 0 3629
végülis a leginkább a vastagsága lett jelentősebb kb. 2 hónapja művelem, bár váltakozó intenzitással. Hagytam már ki 1-2 hetet...
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.05 0 0 3628
Mi a pálya gyerekek " kinyúlt " a nyaka a fórumnak ?:D Hol a lelkesedés remélem most már olyanok vannak itt akikben van kitartás, ugyanis a jelq működött nekem fél év alatt híbe hóba edzettem de 1 centit nyúlott a hossza 16 ról 17 re a vastagság is jött 4 ről 4,3 ra szóval csak kitartás kérdése az egész olyan mint a testépítés HAJRÁ MINDENKI !
rob1000 Creative Commons License 2010.10.04 0 0 3627
Köszi a tanácsokat! _Ha elkezdem kitartó leszek!:)
Most már csak az a kérdésem hol szerezzek e ill. milyen típust javasoltok?
tomi 16 Creative Commons License 2010.10.04 0 0 3626
andro-penis goldhoz keresek kiegészítőket!!!

androbest Creative Commons License 2010.10.03 0 0 3625

Osztom a tomi hozzászólását!! Mondjuk nekem előbb jelentkezett a vastagodás mint a hossz! Ami működik hosszabbításra az működik vastagításra is ,legalább is ezt tapasztaltam! Szerintem az első a vastagodás!! De a lényeg a kifejtett húzóerő amitől beindul a sejtképződés.Szerintem a jelq is jó lehet bár nem győzöm hangsújjozni az IDŐT!Sajnos nem egyik napról a másikra megy!!! A jelq nem lehet rosz 2 hete kezdtem és baszki azért jobbnak látszik!ÉS A KÉTKEDŐKNEK:TÉNYLEG!!

HAJRÁ:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!