Keresés

Részletes keresés

Szabó L. Creative Commons License 2004.03.01 0 0 19
Közeledik a tavasz, itt az ideje a kerti gépek rendbetételének. Régóta kertigépekkel foglalkozom, ha van valakinek kérdése - szívesen segítek.
fafaj Creative Commons License 2000.10.26 0 0 18
Szerelő azt mondja a fűnyírómotornak más az alapjáratbeállítása, ami gyepen tökéletes, de rotánál elállítódik. Rossz tapasztalata van vele.

Emberek! " 11." hozzászólás!

Előzmény: Gedeon Bacsi (16)
fafaj Creative Commons License 2000.09.15 0 0 17
Tehát jó lehet! Ezek sajna messze vannak, (drága a benzin). De a környéken akkor érdemes lesz körülnéznem.
Köszi az infót!

fafaj

Előzmény: Gedeon Bacsi (16)
Gedeon Bacsi Creative Commons License 2000.09.15 0 0 16
Nekünk épp egy 4 és egy 3,5 lovas fűnyírónk van, az igaz, hogy a rotációs adapterünk csak az erősebbikhez passzol. A lényeg, hogy előfordul 4 lovas fűnyírókon is. Budapest közelében sajnos nem nagyon láttam ilyen üzletet, de pl. a 4-es úton Szolnok utánminden településen lehet találni egyet-kettőt. Van a Balatonon is (a 71-es út elején tudok konkrétan kettőt), de ott érezhetően magasabb az árszinvonal (pl. kétszer annyiba kerül a gázpalack).
Előzmény: fafaj (15)
fafaj Creative Commons License 2000.09.15 0 0 15
Ahogy mondom, a 4lovas lesz az 50K! Nem kisebbek vannak a fűnyírokon?
Meg tamáskodom használtakkal, a tavasszal láttam egy RK-02-est vastelepen szörnyen nézett ki.
De azért ötletet adtál, szét kell ott is nézni!
Ha tudsz konkrét telephelyeket Bp közelében tudasd velem. Köszönöm!

fafaj

Előzmény: Gedeon Bacsi (14)
Gedeon Bacsi Creative Commons License 2000.09.15 0 0 14
45-50 k?? Az irdatlan pénz. Vidéki használtcikk-kereskedésekben lehet kapni komplett fűnyírókat Briggs motorral 15 k körül, állapottól függően +/- 5 k. Ez nem pálya? Mi vettünk két ilyesmit, egy hozzáértő embernek kicsit ki kellett őket tisztogatnia, de azóta OK.
Előzmény: fafaj (13)
fafaj Creative Commons License 2000.09.15 0 0 13
Szeva Onobody!

Hát azt már tudom. 45-50K lesz ha lesz.
Érdekességképpen a szerelő 50-52K-ért csinálná meg (hajtókar eltört és kikönyökölt).

Haj régi szép idők, mikor csak az ásót kellet élezni időnként

fafaj

Előzmény: onobody (12)
onobody Creative Commons License 2000.09.14 0 0 12
Szia Fafaj!

Nincs ötletem , de azt megmondhatom , hogy igen
drága lesz.
Nekem csak a cspágya tört össze , de egy
vagyont fizettem érte. :(

Üdv Onobody

Előzmény: fafaj (11)
fafaj Creative Commons License 2000.09.14 0 0 11
Tisztelt topiclakók!

Elszált a rotációs kapámon a motor (4 lovas Briggs & Stratton). Bp- en a Kálvintérnél most nincs ilyen. Akinek van információja alkatrészboltról forgalmazóról, legyen kedves ossza meg velem.
Köszönöm!

fafaj, aki nem tud ősszel rotálni.

gbrl Creative Commons License 2000.06.26 0 0 10
hi, keritörpe....
asszem, ha utánanéztél a dolognak alaposan és mélyen, a atanáscak minden tpoiclakoót érdekelnek. szerintem irt le, mert mindenkinek mail-ban elküldeni macerásabb.
mjilyen gépet, miért, milyen tulajdonságokkal vettél, mik a tapasztalatok vele és milyent NEM vettél meg és mi miatt, és ft. meg miegymás.....
előre is thnx.... :)
Előzmény: kertitörpe (9)
kertitörpe Creative Commons License 2000.06.26 0 0 9
Ha érdekel bárkit tanács, illetve személyes tapasztalataim benzinmotoros fűnyíró ügyben, jelezze, és szívesen megosztom vele. Mivel nem kis összeg kifizetéséről volt szó, elég alaposan utánanéztem a dolognak. Úgy érzem, végül jól választottam.
Üdv
jumurdzsák Creative Commons License 2000.06.14 0 0 8
Segítsen valaki!

Van köztetek aki használ gépi gyepszellőztetőt?
Mert szerintem ez egy jó dolog lehet a gyerekek által letaposott fű életbentartására.
Kétfélét láttam, az egyik lemezkésekkel dolgozik, a másik rugószerű karmokkal.
Melyik a jobb, és egyáltalán érdemes-e vele foglalkozni? Elég drágák: 35-75 ezerig

Sürgős, mert a szomszéd füve lehagyott!

Gedeon Bacsi Creative Commons License 2000.05.15 0 0 7
Hali!

Nem ismertek véletlenül olyan kertigép-szaküzletet, ahol Solo benzinmotorhoz láncfűrész adaptert vehetnék?

gb

vzolipvvar Creative Commons License 2000.04.11 0 0 6
A füszegélynyíró tipusa:adlus 2124
Előzmény: Megyesi Éva (5)
Megyesi Éva Creative Commons License 2000.04.09 0 0 5
Milyen típusú a szegélynyíród?
Előzmény: vzolipvvar (4)
vzolipvvar Creative Commons License 2000.04.09 0 0 4
Ha tudna valaki segíteni fűszegélynyíróhoz
keresek müanyag damiltartót amit a motor tengelyére kell felrakni.
holló Creative Commons License 2000.01.08 0 0 3
A fűszegélynyíró nem lehet késes, mert az csak a vastagszárú növényeket viszi, mint a paréj félék.
Olcsó fűnyíró csak annak jó, aki minden évben (vagy 2.-ban) új géppel akar dolgozni, ráadásul kis teljesítményű (olcsó) géppel sokszorosára nő a munkaidő.
péthomas Creative Commons License 1999.07.16 0 0 2
ismer valaki olyan online helyet ahol specifikusan (vagy nem, de) kerti (és barkács) gépek jönnek-mennek? köszi.
--benzines szegélynyíróban lehet,hogy tudok segíteni, ha még aktuális.
Előzmény: Megyesi Éva (0)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 1
Engem fünyíro érdekel nem túl drága

SEGÍTSETE

Megyesi Éva Creative Commons License 1999.04.07 0 0 0
Gép ügyben nem vagyok annyira járatos, de érdeklodom...
gezah Creative Commons License 1999.04.06 0 0 topiknyitó
Szeretnék venni egy benzinmotoros fűszegélynyírót. Lehetőleg olyat ami damilos és késes is lehet. Bár az egyik boltban azt mondták a késest bozótvágónak hívják. Van valamilyen ötleted, hol érdemes megnézni? És milyen szempontok szerint válasszak?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!