Keresés

Részletes keresés

S_Dorczi Creative Commons License 2008.03.15 0 0 12
Sziasztok!

Sikerült idekeverednem! :-) Sajna a nick-em foglalt, így kicsit változtatnom kellett rajta. Örülök, hogy nagy nehézségek árán, de csak sikerült elindítani a topic-ot.
Kicsoda, szerintem a kis fickós nadrágokat a különböző típusú és méretű zsebeken kívül, még fel lehet dobni a varrások mentén elhelyezett a nadrág színével harmonizáló srégan kockás paszpóllal. Nekem legalábbis nagyon tetszik. Sajna képet nem tudok mutatni. :-(
Az elmúlt 1 hónapban nagyon elhatalmasodott felettem a munka, de már csak 1 ilyen hetet kell kibírnom, és remélhetőleg visszaáll minden a régi kerékvágásba. A SWAP-ot nem sikerült időre teljesítenem, de azért nem felejtem. Kicsit csúszva, de megvalósítom az előkészített terveket. Bár kaptam extra megbízást, de ezt a babás topicban részletezném...
jolcsi2sk Creative Commons License 2008.03.15 0 0 11

Sziasztok! Várhatlak én benneteket a másik topicban.

Kics1csoda  túl sok variációs lehetőség nincs.  A fiú nadrágot zsebekkel, és csattokkal tudod feldobni. A zsebekre varrhatnál külön pántot, és teszel rá csattot. Vagy a pántot hagyod lógni, és kiringlized.  Esetleg két egymáshoz illő színnel tudsz más nadrágot alkotni.  Varrhatsz a  nadrág anyagából dzsekit hozzá. Szerintem igazából a felsőkkel tudod színesebbé tenni egy fiú öltözékét.

Arci a másik fórumba kérdeztelek, gondolom nem jártál arra. Légyszí olvasd már el.

ki1csoda Creative Commons License 2008.03.15 0 0 10
Na, akkor mondjuk egy otletgyujto kerdes. Hogy lehet egy sima gatyat (fiu gyereknek) feldobni.... ha talaltok jo kepeket, konkret otleteket, nagyon nagyon nagy szivesseget tesztek:-)
arcencil Creative Commons License 2008.03.15 0 0 9
Belinkeltem a blogomra is az új fórumot!
arcencil Creative Commons License 2008.03.15 0 0 8

Éljen, éljen, éljen! Szeretettel köszöntök mindenkit a varrós topikukon!!! Köszi Kicsoda, hogy átörökítetted a régi nevet! Remélem, hogy ez a topik is megér legalább annyi hozzászólást mint a régi!

Én biztos itt leszek nap mint nap! :-)

 

Dorczikám! Nagyon várom, hogy megjelenj ;-))))

ahama Creative Commons License 2008.03.15 0 0 7
Akkor ismét üdv és köszi. Jövök majd tanulni :)
Előzmény: ki1csoda (-)
A maranta Creative Commons License 2008.03.15 0 0 6
Sajnos elvesztek, elszállatak az éterbe. A modisok, vagy szakértők sem tudják, hogy mi történt.
Előzmény: exiefo (5)
exiefo Creative Commons License 2008.03.15 0 0 5
És hol vannak az eddigi hozzászólások ?
És hol van Sára ruhája ?

Nem baj, ami nyögvenyelősen indul az jól szokott sikerülni.
A maranta Creative Commons License 2008.03.15 0 0 4
Akkor ideírja, hogy varrtam, és felteszi a képet, mi meg meggusztáljuk. Plussz, ha valaki elakad varrás közben, akkor nyugodtan kiáltson ide be, mert segítséget kap a folytatáshoz, van néhány profi köztünk!
Előzmény: NagyonI (0)
A maranta Creative Commons License 2008.03.15 0 0 3
A topiccal álmondtam lányok! A babás mellé nyitottunk egy varrós honlapot és Kdatta cipzáras táskája volt a havi közös varrás. :-) Klassz volt!
kdatta Creative Commons License 2008.03.15 0 0 2

:o))) Eltettem a kedvenceim közé, remélem már ott is marad! :o))

 

Pamina Creative Commons License 2008.03.15 0 0 1
Jól eltűnt a másik, ilyet én még nem pipáltam :-/
NagyonI Creative Commons License 2008.03.15 0 0 0

 

Ezt most úgy gondolod, hogy ha varrt valamit az ember,. akor ideírja: varrtam!Vagy irányítasz??

ki1csoda Creative Commons License 2008.03.15 0 0 topiknyitó
Na, akkor megprobalom megint elinditani a varrast. Es most mar csinalhattok taskat is:-)))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!