Keresés

Részletes keresés

artax Creative Commons License 2004.08.02 0 0 158

Kozben szakszervizes ismerostol jott az info hogy csak alu oxid oldoszerrel jon le es legkozelebb ujra rarakodik....

Szoval nem is erdemes vele bibelodni.

Ma felmasztam az egyik rakas tragyan hizlalodott gyomok koze.

Olyan rendet vagtam vele koztuk.

A legvekonyabb is huvelykujjnyi volt..de volt koztuk ketujnyi gaz is.

Ezek jo surun. Cirka masfel ket meter magasak. Mas noveny nincs is ott.

Ugy kicsapta oket mint a szart.

2 perc mulva mar fekudt mindenki.

:))

Nagyon elegedett vagyok a geppel.

Bivaj egy masina...

moonshadow Creative Commons License 2004.08.02 0 0 157

Én egyenlőre nem takarítom le semmivel.

Műanyag fejen elfér.

Szöghajtáson is egyenlőre mert még nem túl vastag.

Drótkefe nem nagyon akarja lehozni.

Ha tudtam volna előre lehet, hogy vékonyan leolajozom és akkor talán nem ragad rá.

Előzmény: artax (156)
artax Creative Commons License 2004.08.01 0 0 156

A kerdesem az lenne hogyan lehet letakaritani a gep fejerol (amiben a szoghajtas van belul) letakaritani a rarakodott zold trugyit...hiaba estem neki kefevel...semmi eredemeny...

Egyaltalan Ti mivel takaritjatok ez le a gep kulonbozo reszeirol?

artax Creative Commons License 2004.07.29 0 0 155
Veget erhetne mar ez az eso ...legalabb este fele...akkor tudnam hasznalni a gepem, mert igy csak ott pihen a pincebe...es nem ezert vettem.
gépdoki Creative Commons License 2004.07.29 0 0 154
Nedves fű esetén is lehet elméletileg használni a motoros kaszákat, azonban nem tanácsos, mert a levágott fű állandóan összecsomósodik, tapad a géphez - szóval kínlódás az egész.

Előzmény: artax (153)
artax Creative Commons License 2004.07.28 0 0 153

Esoroljut eszembe szabad a gepet hasznalni ilyenkor?

Marmint nem zuhogo esore gondolok.

Hanem azott gazban, fuben?

artax Creative Commons License 2004.07.26 0 0 152

A baj az hogy az egyik levgando teruleten tudom hogy van egy 3 oklomnyi kavics.

Probaltam ma megkeresni de nem talaltam a gazban.

Nem akarom a dikicskessel megtalalni....

gépdoki Creative Commons License 2004.07.26 0 0 151
A Te FS350-esedhez képest az enyém kicsi, egy régebbi típus, de nagyon jó: FS 86.
Amit én ezzel már vágtam!?

Általában dikicskéssel használom árkon-bokron keresztül. Szupi!
Előzmény: artax (149)
dez1 Creative Commons License 2004.07.26 0 0 150
Énis megvagyok elégedve az öreg kis hondámmal. Felvcsavart magára kétszer is olyen 4 mm vastag kötelet, lefulladás helyett szétvágta és kidobta.....
artax Creative Commons License 2004.07.25 0 0 149

Az igen:))

Melyik Stihl volt????

Sajna nekem a munkahelyem becsipodott az ideg a derekamban..jarni is alig birok...nemhogy a Stihl-el dolgozak...de amit helyrejon a derekam folytatom a munkat vele.

gépdoki Creative Commons License 2004.07.25 0 0 148
Hihetetlen, hogy mit kibírnak a STIHL gépek és vágó szerszámok.
Egyik alkalommal a Horgász Egyesületemnél a nádat vágtam. Nem vettem észre, hogy egy 120 mm-es acél I-gerenda bújt meg a növényzetben - tempósan belevágtam a dikicskéssel. Gondolhatod? Miden féle színben játszottam. Na most aztán mindennek vége - gondoltam. És képzeld, az acél gerendába bevágtam kb. 1,5 cm mélyen, a dikicskésen pedig alig látszott meg a karambol. A gépnek az égvilágon semmi baja nem történt.

Előzmény: artax (147)
artax Creative Commons License 2004.07.23 0 0 147

Nagyon tetszik a dikikcskeses munka...de feltem a mutargyakat es novenyket is...

Meg feltem a kest es a gepet is...marmint akkor amikor a kessel megtalalok valamit...nehogy a gepben tegyen kart..a megtalalas....a kes konyebben potolhato.

gépdoki Creative Commons License 2004.07.23 0 0 146
Szia Artax!

A damilos fejet csak ott használjad, ahol nem lehet a dikicskést. Ahogy Te is leírtad - a damilos fűnyírás elég drága megoldás, ezért csak kerítés melett, járdaszegély, fák töve és minden olyan helyen érdemes használni, ahol vagy a dikicskést sajnálod, vagy a műtárgyat.

Nagyon fontos, hogy ne felejtsed el a szöghajtást zsírozni, a speciális STIHL hajtóműzsírral, valamint a benzinbe mindig Te keverjél STIHL kétütemű olajat 1:50 arányban.

Jó munkát!
Előzmény: artax (145)
artax Creative Commons License 2004.07.22 0 0 145

Okos dolog a bozotvago kes.

Ma felraktam ra brobakent a damilos fejet...kivancsisagbol mit csinal ugyan akkora novenyekkel...vitte de nagyon hamar elkopott a damil.

Na vissza is raktam a dikicskest....5 perc mulva mar nyoma sem volt az egesz bozotosnak.....hihetlen jo dolog...

Visz az mindent...fuvet, bokrokat, faszaru gazokat, kisfakat....mindent....

 

 

napalm. Creative Commons License 2004.07.22 0 0 144
Üdözlet!

 

Már egy ideje (vagy 5 napja) olvasgatom eme fórumot, nem kis tudást magamba szippantva…;)

Ma megvettem első benzinmotoros fűnyírómat.

AL-KO Classic 46BR.

84900.- píz volt, három év garival.

Eddig meg vagyok vele elégedve, bár csak kb. 50 nm2 területet vágtam le vele;)

A verda önjáró, úgyhogy hosszú placcon sem kell nagyon tologatni.

Szerintem mindenképp érdemes egy önjárós verdába beruházni ha már egyszer benzinmotoros fűnyírót vesz az ember.

Eddig ismerősöm Tecumseh motoros fűnyíróját használtam (kölcsönbe volt), nem önjáró és van már vagy 8 éves, de azzal sem volt gond, leszámítva hogy nem győztem tolni az emelkedőnek…;)

Ezen kívül van még egy Stihl fűkaszám (FS36, damilos) 3 éve, spártai, gondozást igényel, benzin legyen benne, oszt hasítja a gazt.;)

A Stihl-t én is csak ajánlani tudom mindenkinek, nem hittem volna hogy ilyen super kis szerkezet! Pedig megdolgoztatom rendesen!!!

A köv. beruházás egy FS350 lesz;) Csak pénz kellene rá!!!

 

Üdv

napalm

 

Ui: elnézve az időjárást, mostanában nem nagyon kell majd füvet nyírni, kiég minden.

artax : gratula a szerkezethez.

gépdoki Creative Commons License 2004.07.22 0 0 143
Gratulálok Artax!

Nagyon jó gépet vásároltál.
Előzmény: artax (142)
artax Creative Commons License 2004.07.22 0 0 142

Na megvan az FS350 mar hajtottam is....nehany kisfa melle rakot leckaro mar aldozatul esett....fel centi szer negy centi...eszre sem vettem hogy elvagtam...

A gep ugy dontott :)))) hogy ha mar nics mellette noveny minek a karo?

A zold aprtiekot rendesen szorja.

Vettem melle racsos fulvedovel elatott Stihl vedofelszerelest.

Nagyon jo...de ami engem zavar hogy az allam iranyabol azert kapok neha nyesedeket.

Plane ha belevagom egy novenyek alatt megbuvo homok buckaba.

Na akkor aztan repul a porfelho...

Sajna ma eleg keson ertem haza igy nem volt sok idom dolgozni vele...

Egyedul az olyan reszekkel vagyok gondban ahol mar elfekudt a gaz....es atnottek mas novenyek...ezt nem tudom hogy lehet szepen nyirni..

Ahol meg all a gaz ott lehet villam gyorsan haladni. Legyen akarmilyen gaz....a ketujnyi parlagfuvet is ugy vagja el mintha ott sem lenne....

Van egy talpfaval korulrakott agyasom akorul nyirtam es hozzaertem egyszer a talpfahoz...fel pillanat alatt vagott bele majdnem egy centi valyatot. Hoppa mondom...

kicsit meg is ijedtem nehogy tonke tegyem mar az elejen:))))

Kaptam ajandekba Stihl baseball sapkat melle....igaz fekete sarga felirattal.

Azt hiszem ez nem az a suinosszeallitas amit ilyen melegben szivesen hord az ember:)))

artax Creative Commons License 2004.07.20 0 0 141

Megathx

 

Ha minden igaz holnap megyek megvenni. Mar csak a penztol fugg.

Fogantyu allitas. Mivel csak haza szallitom es mashova nem igy nem nagyon kell azt nekem majd allitgani. Lehet majd meg kesobb kerdezek.

 

 

moonshadow Creative Commons License 2004.07.19 0 0 140

Szóval.

Nekem 0,4 hektár telkem van amit nemrég vásároltam emiatt még folyik az ugar feltörése de még tervezek venni hozzá, anyámnak 0,6 hektár az meg ipari vállalkozásból visszamaradt területből lesz most feltörve, ezért még az is gazos.

Azért döntöttem a motoros kasza mellett, mert olyan erős gazok vannak nálunk, hogy sima kaszával, fűnyíróval mit sem érek.

Méter magas aszatok, paréjok, gyomok és gazok, váltogatják egymást, néhol sűrű erdővé nőve, néhol meg egérárpa úgy átszőve kerti iszalaggal, hogy matrac keménységű gaz lett belőle.

Az fs 350 kicsapja őket mint a taknyot, nekem csak a háromágú kés van még hozzá, mert a gyomtalanítás után lesz fű vetés ősszel és így damilos fejre csak jövőre lesz szükségem.

Miután nekiálltam vágni, az lett a véleményem, hogy pont megfelelő erejű és tudású gépet vásároltam ekkora területre. Nem akadály neki az ujjnyi-kétujjnyi vastagságú akáccsemete sem.

Hangja nem kicsi, de nem tartom túl nagynak sem.

A zsebembe rakott telefont gyakran meghallom ha csörög működés közben.

A karbantartás: a szöghajtásból kitekert csavar helyére kell betekerni a tubusos zsírt és belenyomni egy fogkefényit.

A stihl olajat a 95-ös benzinbe kell keverni 1:50 arányban.

Eddig 10 liter benzint használtam el, még öt liter és viszem a szervízbe beállítatni.

Szemüveget, vállhevedert, szerelőkulcsot kaptam hozzá.

Ajánlom vegyél arcvédő plexit vagy ilyesmit, mert néha szájon kapja az embert egy darab növény, de egyébként is érdemes, mert a zöld darálék is szóródik az arcra fejre, meg néha éti csigák is.

Az egyedüli problémám amin változtatni lehetne a stihléknél, hogy a kart csak úgy lehet elfordítani, ha nagyon kitekered, de akkor szétugrik és egy kis lapos ellenanya kipottyan a fogantyú mögül.

Ezt úgy orvosoltam, hogy a fényes rugót nem raktam vissza a nyél csavarra, igaz úgy szétugrott, hogy nem is tudom hová való pontosan.

Mivel nem raktam vissza ezért kitekerve könnyen el tudom fordítani a nyelet anélkül, hogy szétugrana és így pont befér az autómba.

Ha megvásárolod köültekintően szedd le a dikicskést, mert igen sok alkatrész van ott amit megfelelő sorrendben kell visszatenni.

Legóztam vele egy kis ideig mire sikerült.

Egyébként nem muszáj leszedni, csak hát a kíváncsiság.

Mivel hétvégén is megyek vele gazolni, ezért ha nagyon vacillálsz illetve ki akarod próbálni működés közben, Pesttől 90 km-re lakom Szolnok mellett, megoldható a dolog.

Ha 4000 négyzetméternél nagyobb a telked szerintem érdemes motoros kaszában gondolkodni, ha pedig gazos és nem csak fű akkor mindenképpen ez a legmegfelelőbb megoldás.

Eleinte egy kis derékfájás előfordul ha rosszul állítod be magadnak a hevedert, vagy ha nagyon nagy a gaz és erőből kell rángatni oldalra, hogy rendbe szedje a csomó levágott gazt.

Összességében én egy jó ipari gépnek tartom az fs 350-est, ami nagy teljesítményű és eddig úgy néz ki tartós is, mert semmi gondom nem volt vele.

A kerítés mellett én gyomirtózok, nehogy nekimenjek a betonnak.

Azért nem árt, ha az ember első kaszáláskor nem ereszti le teljesen, hanem egy tégla magasságot hagy, mert a fűben esetleg eldobott téglák lehetnek aminek lecsapja a sarkát és az elrepülhet.

Később már ismeri az ember a telek minden zugát, meg ha téglára bukkan azt összeszedi, nem hagyja ott.

Volt, hogy rozsdás kerítésdrótot találtam, azt is elcsapta, csak kicsit szikrázott.

Annyit még, hogy ajánlott hosszű gatyában meg cipőben dolgozni, fürdőnaci szandál párosítás nem a legszerencsésebb ennél a gépnél az esetleges kavicsok miatt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: artax (137)
artax Creative Commons License 2004.07.19 0 0 139

Gepdoki.

 

Koszonom.

De meg kerdezek.

Tuti hogy vagy a 300-ast vagy a 350-est veszem.

A kerdesem az a Dikicskesel lehet e fuvet vagni????

Van belole sokfele...

van ahol elen zold...dus...es puha..mashol nagyon dus hengeres zold...mashol ugyan ez a dus szarazon....es van ahol tok ritkas..

Ehhez is jo a Dikicskes?? Vagy vegyak damilos fejet?

Heveder....mar a 80-ashoz sem a vallas hevedert adjak. Hanem olyat ami parnazott es ket valon fekszik...

 

Mas alap kerdes. Eletemben ez lesz az elso benzimotoros kerti gepem.

Total nem ertek a benzin motoros gepekhez.

Hogy kell kezelni? Kezdve az elejetol...uzemanyag....berantas?

Karbantartas...stb stb....tok tok vagyok meg hozza.

De azt szeretnem ha a gep sokaig lenne tarsam a kertben...

 

Szoval femhalos arcvedo....a plexi nem jobb???

Milyen fulvedott vegyek..elegge vigyazok a hallasomra...

Megeri a Stihl fulvedot es egyebet venni vagy megteszi noname olcsobb is?

 

thx

 

 

Előzmény: gépdoki (138)
gépdoki Creative Commons License 2004.07.19 0 0 138
Szia Artax!

5700 m2 nem kicsi terület, tehát olyan gépet érdemes választani, amivel gyorsan és kényelmesen lehet dolgozni úgy, hogy a gép élettartama a lehető leghosszabb legyen. Igaz ez még akkor is, ha most talán kicsit többet kell érte kifizetned.

Nos! Örülök, hogy az FS 80-ról eljutottál az FS120/300/350 típusokhoz már csak azért is, mert az FS80-nak még flexibilis lehajtástengelye van, ami kaszálásra ugyan elegendő, de erősebb gazok, szederindás, bozótos ápolásához már nem. Nem beszélve arról, hogy az FS80-at nem ekkora területre találták ki. Az FS120/300/350 merev acél lehajtástengellyel rendelkeznek, aminek az élettartama nagyságrendekkel magasabb, mint a spiráltengelynek.

Az FS120 motorja ugyanaz, mint az FS300-é, csupán a különbség az, hogy az FS120 lehajtása lényegesen gyengébb, az FS80-éval egyezik meg, de merev tengellyel. Továbbá fűvágó lap jár hozzá, amit te a területeden nem igazán tudnál jól használni. A másik gond az, hogy az FS120 még egypántos hevederrel van ellátva, így a gép teljes súlya csak az egyik válladra nehezedik, továbbá a rezgéscsillapító rendszere még a hobby változat, ami elmarad a profi hatékonyságától.

Ha csak a kétpántos heveder (kb. 15 000,-Ft), és a háromágú dikicskés (kb. 8 000,-Ft) árát nézem - mindenképpen az FS300-as típust javaslom, hisz az árkülömbség csupán 20 000,- Ft. Sokkal jobban megéri!
Előnyei: Profi motor, profi és erős lehajtás és szöghajtás, kétpántos heveder, gyárilag háromágú dikicskés jár hozzá, korszerű és nagyhatékonyságú rezgéscsillapító rendszerrel van ellátva, stb. Ilyen nagy területen, mint a Tiéd, egy ilyen hatékony gép az ideális.

Az valóban meggondolandó, hogy FS300, vagy FS350 legyen, hisz az árkülönbség csupán 6 500,- Ft, viszont a teljesítménykülönbség több. mint 20%. Egyébként az FS350 mindenben megegyezik az FS300-zal.

Ahogy már feljebb is írtam a Te területedre a háromágú dikicskést kell használni. Ez alkalmas széna, szederinda, erősebb gazok, fásszárú gazok, sőt bozótos írtására is. A háromágú dikicskéssel ki tudsz venni kb. 5-8 cm tőátmérőjű bokrokat is. Ha ennél vastagabb bokrokat akarsz írtani, akkor körfűrésztárcsát kell használni.

Mit vegyél a géphez?
STIHL kétütemű olajat, hajtóműzsírt (az FS300/350-hez jár), tartalék gyertyát, fémhálós arcvédőt.

Na, egyelőre úgy gondolom elég. Ha még van kérdésed, bátran írj!

Üdv. gépdoki
Előzmény: artax (137)
artax Creative Commons License 2004.07.19 0 0 137

Igen tanakodok hogyha mar 300-as akkor meg legyen a 350-es azon a kis penzen mar ne muljon es az csak erosebb...

Mik a tapasztalataid vele?? Mivel vagsz a hozza adot dikicskessel vagy damilal?

Fuvet gyomot? Mit? Mi a legvastagabb amit kicsaptal vele?

Karbantartas...egy szoval meselj.

 

Előzmény: moonshadow (136)
moonshadow Creative Commons License 2004.07.19 0 0 136

Azért is érdemes az fs 300-at vásárolni a 120-assal szemben, mert antivibrációs megoldású a felfogatása.

Én is 300-ast akartam venni, de nem volt akkor az üzletben csak 350-es, ami 6000-volt drágább.

Nekem a 350-es bevált, nincs az a gaz amit ne lehetne vele lekaszálni.

 

Előzmény: artax (134)
dez1 Creative Commons License 2004.07.19 0 0 135

A Honda fűnyíróhoz hol kapok légszűrőt emberi áron?  És gyertyát?

OLajcsere sem ártana, de rakok bele MOL olajat.

 

Most rájöttem, hgoy ha leállításkor beköpi a gyertyát, akkor stop-ba rakom a gázkart, 3 rántás, és utána azonnal indul:)

 

Jó kis gép ez.... a kertem eléggé hepehupás, de ha elkap egy hupát,a kor ledarálja és annyi:) 

 

Mindössze a fűgyűjtője régimódi kicsit, szövetbl van, és ragad bele afű, lehet hogy csinálok majd rá egy műanyag borítást.

artax Creative Commons License 2004.07.17 0 0 134

Valtozott a helyzet....az FS 120 es az FS 300 kozott vacilalok...bar erosen hajlok a 300-as fele. Eros gep ez? Mert ha mar itt tartok vehetnem a 350-es is meg sorban a tobbit....mert mind csak kicsit tobb...:))))

De arra gondoltam 5700 negyzetmeteren a havi 1x nyirashoz eleg a 300-as nem?

Nincsenek is brutalis gazok. Meg ahogy irtad lejebb a 300as mar a kisebb bokrokat is kiviszi...

Velemenyed? Az elozo 80-as kapcsolatos kerdesekre nem kell reagalni..ejtve lett a kis gep.

artax Creative Commons License 2004.07.16 0 0 133

Ismet egy plusz kerdes, most konkretan az FS 80-rol.

Azt irja a katalogus hogy :" A fem vagoszerszamokkal torteno gyakori hasznalathoz az FS85,FS100 es FS 120 aljnovenyzettisztitok merev hajtotengellyel rendelkeznek."

 

Nos mint tudjuk az FS 80 hoz fem kest adnak. De a fenti leirasbol nekem az tunik ki azzal nem nagyon szabad tartosan hasznalni. Vagy nem igy van?

Ez kicsit felelmet kellt bennem. Ha femkessel hasznalom hamarabb tonkremegy? Vagy nem tesz jot neki? Nem birja? stb.. Vagy most hogy is van ez, mas gepeket ajanlanak a femkeshez, megis ezt meg azzal szerelik...art neki nem art?

Mit javasolsz...???

Igazabol ezt a gepet szeretnem megvenni. De nem tudom mennyire tesz neki jot ha fem kessel hasznalom...

Nagyon varom a velemenyed..

 

koszi elore...

 

artax Creative Commons License 2004.07.15 0 0 132

Koszonom...jo ezt olvasni legalabb tudom mit veszek..:)

Ketszer beszeltem telefonon a helyi Stihl markaboltal mondtam mekkora teruletre kell milyen novenyekhez milyen gyakori hasznalatra o az FS 80-at ajanlotta azt mondta annal kisebbet ne vegyek. Mondjuk ahhoz kepest hogy cirka 30-50-ezret szantam ilyen gepre..:)

Aztan nezegettem a katalogust meg olvasgattam a neten.

Meg itt a te hozzaszolasod is olvastam. (bar te az enyemnel kisebb teruletre is nagyobb gepet ajanlottad)

Szo szo figyelembe veve anyagi korlataimat, s a hasznalat "gyakorisagat" es a telkemen levo novenyzet tipusat, felmerult meg az FS100 es az FS120.

De aztan ma ujra beszeltem a boltal, kerdeztem par dolgot.

Amit elmondtam az alapjan o azt mondta maradjak a FS80-nal mert eleg az nekem.

A 100-ast azert nem javasolta mert csak osz ota van bennt es nincs vele akkora tapasztalat mint az FS80-al. Az FS120 meg nem erosebb sokka es nekem szerinte felesleges. En is igy erzem.

Bevallom tetszik hogy nem akarja ram tukmalni az dragabb gepeket.:))

Ugy erzem nem az fontos neki hogy minel dragabb dolgot adjon el hanem hogy azt ami megfellelo

Mondta (tobb ervel is alatamasztotta) nekem eleg az FS80-an.

Javasolta menjek be szemelyesen akkor meg is tudom nezni.

Mennek is de nincs szabadnapom...a jovoheten amit lesz megyek. S lehet meg is veszem. Mar csak a penzt kell ra ossze kaparni.

Lenyeg azt szeretnem toled kerni kerlek ird mar le hogyan mikent banjak a geppel.

Meg sosem volt ilyenem.

Sot semmilyen benzin motoros gepem.

De szeretnem ha sok sok evig lenne hu es megbizhato tarsam. Mit vegyek hozza, mivel uzemeltessem, milyen keno anyagot, van-e ezeknel bejaratas?

Mit erdemes a boltban venni meg hozza es mit feltelenul szukseges?

Szoval minden jotanacs erdekelne...

Ami a biztos es hosszutavu uzemhez kell.

Bocs ha regenynek tunik:)))

 

gépdoki Creative Commons License 2004.07.15 0 0 131
Nagyon jó a kérdés!
Mitől STIHL a STIHL? Általánosságban mitől jó a jó? Hát a következőktől:

- Közel 80 éves cég, és mindvégig a magas minőségi követelmények, a magasszintű mérnöki tudás hírnöke.
- Nem ismer kompromisszumot, maximalista, kizárólag a tökéleteset hajlandó elfogadni úgy a konstruktőröktől, a vezetőktől, mint a munkásoktól és kereskedőktől.
- folyamatosan fejleszt, keresi és alkalmazza a technika és tudomány legújabb vívmányit,
- meghallgatja és kéri a felhasználók véleményeit, és azok ismeretében fejleszti tovább termékeit,
- különösen nagy figyelmet fordít, a könnyű kezelhetőségre, hatékonyságra,
- csak a legmagasabb minőségi követelményeknek is megfelelő beszállítókkal dolgoztat, hibázni nála csak egyszer lehet,
- legendás német precizitás, katonás fegyelem,
- csúcsminőségű anyagok és szerszámok használata,
- a dolgozók és kereskedők folyamatos oktatása, szemléletük alakítása,
- világhírű alkatrészellátás, és szervizháttér biztosítása és finanszírozása,

és folytathatnám így tovább. Hogy honnan tudom mind ezt? Volt szerencsém meglátogatni a STIHL több németországi és svájci gyárát. Lenyűgöző az a profizmus, amit ott láttam.
Mindenkinek csak ajánlani tudom a STIHL termékeit.

Üdv. gépdoki
Előzmény: artax (128)
artax Creative Commons License 2004.07.15 0 0 130
Tudnal valaszolni a masik kerdesemre is (128)
gépdoki Creative Commons License 2004.07.15 0 0 129
Igen!

www.stihl.hu
www.kerttechnika.hu
Előzmény: artax (127)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!