Keresés

Részletes keresés

ezkriszti2 Creative Commons License 2008.03.16 0 0 17
Hú csajok! Nagyon jó hatással vagytok rám. :-)
Befejeztem egy fehér főzőskötényt, ami évek óta hevert a varróskosaram mélyén.
Most meg pik-pak fogtam magam és készre varrtam.
Még a végén sütni is fogok, de ez off lenne, abba is hagyom.
arcencil Creative Commons License 2008.03.16 0 0 16

Jolcsi! Szia, nagyon örülök, hogy itt vagy. Nekem az nlc nagyon kaotikus lett, csicsás ás idegesít egy csomó dolog benne. Nem fogok oda járni.

Figyelj itt van egy nagyon jó méret konverter, ami országonként mutatja meg a ruhaméretet. Csak a németnél állítsd be amit keresel. A 40-es 12-es!!!!

http://www.onlineconversion.com/clothing_womens.htm

Miért döntöttél úgy, hogy rendelsz a Vogue-ból??? Szívesen összeállok veled, van egy-két minta amit meg szeretnék varrni.

Jolcsi, szeretném látni az új ruhákat amit varrtál. Felteszed őket valahová???

 

Az a divattervezős oldal amit küldtél nagyon tetszik. Szeretnék venni ilyen anyagot. Nem tudod mennyibe kerül?

 

Dorczi, üdv!!!!! :-))))))) Nem baj, hogy nem varrsz, csak gyere ide. Hiányoztál!! Most én is takaréklángon üzemelek. Ameddig el nem kezdődik a vizsgaidőszak nem sok időm marad a kreatív dolgokra.

 

Kicsoda, keresek neked ötleteket, de szerintem is zsebekkel és anyagokkal lehet variálni. Én az ottobre-ból most olyan kord nacit varrtam a 'családba', ahol a naci szára 4 részből volt szabva és a kord másképp volt fordítva. Ráadásul mindez hullámos vonalban. Sötétzöld naci és piros cérnával tűztem. Mostanában fedeztem fel, hogy milyen jó is a tűzőcérna, igazán más hatást kelt mintha a sima cérnával tűzném le.

Némakertész:) Creative Commons License 2008.03.16 0 0 15
Sziasztok! :D

Üdv mindenkinek itt :D
Akkor jönnék én is :D

nekem is rátétek jutottak eszembe, vagy kockás (v. valamilyen) visszahajtás (szára) és szegélyezések?
kustrae Creative Commons License 2008.03.15 0 0 14
Rongyos szélű rátétekkel?
Előzmény: ki1csoda (10)
A maranta Creative Commons License 2008.03.15 0 0 13
Az említetteken kívül azonos, vagy elütő szí nű tűzésekkel?
Előzmény: ki1csoda (10)
S_Dorczi Creative Commons License 2008.03.15 0 0 12
Sziasztok!

Sikerült idekeverednem! :-) Sajna a nick-em foglalt, így kicsit változtatnom kellett rajta. Örülök, hogy nagy nehézségek árán, de csak sikerült elindítani a topic-ot.
Kicsoda, szerintem a kis fickós nadrágokat a különböző típusú és méretű zsebeken kívül, még fel lehet dobni a varrások mentén elhelyezett a nadrág színével harmonizáló srégan kockás paszpóllal. Nekem legalábbis nagyon tetszik. Sajna képet nem tudok mutatni. :-(
Az elmúlt 1 hónapban nagyon elhatalmasodott felettem a munka, de már csak 1 ilyen hetet kell kibírnom, és remélhetőleg visszaáll minden a régi kerékvágásba. A SWAP-ot nem sikerült időre teljesítenem, de azért nem felejtem. Kicsit csúszva, de megvalósítom az előkészített terveket. Bár kaptam extra megbízást, de ezt a babás topicban részletezném...
jolcsi2sk Creative Commons License 2008.03.15 0 0 11

Sziasztok! Várhatlak én benneteket a másik topicban.

Kics1csoda  túl sok variációs lehetőség nincs.  A fiú nadrágot zsebekkel, és csattokkal tudod feldobni. A zsebekre varrhatnál külön pántot, és teszel rá csattot. Vagy a pántot hagyod lógni, és kiringlized.  Esetleg két egymáshoz illő színnel tudsz más nadrágot alkotni.  Varrhatsz a  nadrág anyagából dzsekit hozzá. Szerintem igazából a felsőkkel tudod színesebbé tenni egy fiú öltözékét.

Arci a másik fórumba kérdeztelek, gondolom nem jártál arra. Légyszí olvasd már el.

ki1csoda Creative Commons License 2008.03.15 0 0 10
Na, akkor mondjuk egy otletgyujto kerdes. Hogy lehet egy sima gatyat (fiu gyereknek) feldobni.... ha talaltok jo kepeket, konkret otleteket, nagyon nagyon nagy szivesseget tesztek:-)
arcencil Creative Commons License 2008.03.15 0 0 9
Belinkeltem a blogomra is az új fórumot!
arcencil Creative Commons License 2008.03.15 0 0 8

Éljen, éljen, éljen! Szeretettel köszöntök mindenkit a varrós topikukon!!! Köszi Kicsoda, hogy átörökítetted a régi nevet! Remélem, hogy ez a topik is megér legalább annyi hozzászólást mint a régi!

Én biztos itt leszek nap mint nap! :-)

 

Dorczikám! Nagyon várom, hogy megjelenj ;-))))

ahama Creative Commons License 2008.03.15 0 0 7
Akkor ismét üdv és köszi. Jövök majd tanulni :)
Előzmény: ki1csoda (-)
A maranta Creative Commons License 2008.03.15 0 0 6
Sajnos elvesztek, elszállatak az éterbe. A modisok, vagy szakértők sem tudják, hogy mi történt.
Előzmény: exiefo (5)
exiefo Creative Commons License 2008.03.15 0 0 5
És hol vannak az eddigi hozzászólások ?
És hol van Sára ruhája ?

Nem baj, ami nyögvenyelősen indul az jól szokott sikerülni.
A maranta Creative Commons License 2008.03.15 0 0 4
Akkor ideírja, hogy varrtam, és felteszi a képet, mi meg meggusztáljuk. Plussz, ha valaki elakad varrás közben, akkor nyugodtan kiáltson ide be, mert segítséget kap a folytatáshoz, van néhány profi köztünk!
Előzmény: NagyonI (0)
A maranta Creative Commons License 2008.03.15 0 0 3
A topiccal álmondtam lányok! A babás mellé nyitottunk egy varrós honlapot és Kdatta cipzáras táskája volt a havi közös varrás. :-) Klassz volt!
kdatta Creative Commons License 2008.03.15 0 0 2

:o))) Eltettem a kedvenceim közé, remélem már ott is marad! :o))

 

Pamina Creative Commons License 2008.03.15 0 0 1
Jól eltűnt a másik, ilyet én még nem pipáltam :-/
NagyonI Creative Commons License 2008.03.15 0 0 0

 

Ezt most úgy gondolod, hogy ha varrt valamit az ember,. akor ideírja: varrtam!Vagy irányítasz??

ki1csoda Creative Commons License 2008.03.15 0 0 topiknyitó
Na, akkor megprobalom megint elinditani a varrast. Es most mar csinalhattok taskat is:-)))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!