Keresés

Részletes keresés

balatonihunter Creative Commons License 2015.11.15 0 0 1397

Szia Barb!

Ha megkérlek nekem is megadod a blog címét? Új vagyok még itt és ebben a témában de izgat nagyon. Szeretnék minél többet olvasni a témában.

2000hunter36@gmail.com köszönettel.

Előzmény: Miss Barb (1377)
Buvolix Creative Commons License 2015.11.13 0 0 1396

Hi!

 

Ilyet láttatok már? :)

Nem semmi, hogy már ilyen is kapható:

 

http://www.autoblow2.co.uk/

csajombezárt Creative Commons License 2015.11.13 0 0 1395

Szia! 

Küldtem mailt.

Előzmény: Poch Odon (1394)


Poch Odon Creative Commons License 2015.11.13 0 0 1394

A gyúrú belső átmérője 41 mm, a tüskék pedig 11 mm-esek befelé. Az egész 16 mm széles.

 

 

A képen látható elemek mind tartozékok.

 

 

A minőségre nem lehet panasz :)

 

 

Az ára 7000 HUF+posta.

 

 

üdvÖdön

Előzmény: csajombezárt (1392)
Roli0622 Creative Commons License 2015.11.12 0 0 1393
csajombezárt Creative Commons License 2015.11.11 0 0 1392

Melyik fajta? Tudnál mutatni képet? Illetve méretet mondani?Na meg persze árat :)

Előzmény: Poch Odon (1388)
faithful lover Creative Commons License 2015.11.09 0 0 1391
aeway Creative Commons License 2015.11.09 0 0 1390

Szia 

Nekem is megadnád a blog címét ? pitonkukaceuromail.hu a mél címem. Előre is köszi

Előzmény: Miss Barb (1377)
csajombezárt Creative Commons License 2015.11.09 0 0 1389

Melyik fajta? Tudnál mutatni képet? Illetve méretet mondani?

Poch Odon Creative Commons License 2015.11.09 0 0 1388

Szia csajombezárt!

 

Én már rendeltem is egyet, de nekem nem jött be. Ha érdekel átadom.

 

üdvÖdön

Előzmény: csajombezárt (1385)
AeonLeo Creative Commons License 2015.11.06 0 0 1387

ez eladó ha valakinek igénye van rá, én rövid idő után másikra váltottam

 

 

10000 Ft + posta

homoh Creative Commons License 2015.11.04 0 0 1386

erényövet keresek megvételre

csajombezárt Creative Commons License 2015.11.02 0 0 1385

Sziasztok!

 Én mostanában sokat olvasgattam  a Kali's Teeth Bracelet ről. Van sok féle belőle. Aztán gondoltam egyet és csináltam egyet házilag. Elég egyszerű volt megoldani és roppant hatásos is azt kell mondjam. Most gondolkozok rajta,hogy kellene rendelni egy eredetit,mert a házinak még nem oldottam meg a zárhatóságát.

Storym Creative Commons License 2015.11.01 0 0 1384

Sziasztok!

 

A CB sorozatból szeretnék vásárolni erényövet, hátha valakinek itt van :) 

Email: bnagy0378@gmail.com

 

chastityIstvan Creative Commons License 2015.10.27 0 0 1383

Hello

Abszolut nem levehetőek, ilyen szempontból biztonságosak.

A merevedést viszont nem tudja megakadályozni, lehet ingerelni, sőt még élvezni is lehet benne.

A hosszútávú viselése nehéz, mert a katéter cső mozgás közben, belülről felsértheti a húgycsövet. Én is jártam már így, autóban ülve különösen óvatosnak kell lenni.

Egyébként jó, hogy belülről is ingerel.

 

Előzmény: Szkeptikus2 (1368)
Buvolix Creative Commons License 2015.10.26 0 0 1381

Üdv,

 

Nekem jelenleg nincs párom.

Ha van köztetek szintén olyan, akinek nincs párja hogyan oldjátok meg a kulcs örző szerepét ?

 

Nekem nem tetszenek azok a módszerek, hogy a kulcsot elteszem valahova, vagy weboldalra feltöltöm a kombinációt és időközönként juthatok csak hozzá.

 

kösz

faithful lover Creative Commons License 2015.10.26 0 0 1380

Tanulópénz tuti lesz + ha hordani kezded, akkor is lesznek fájdalmas tapasztalatok :P

Több mint 1,5 év után még én is tanulok új dolgokat.

Előzmény: Roli0622 (1373)
faithful lover Creative Commons License 2015.10.26 0 0 1379

Találtam párat, de egy részük elég beteg. https://www.tumblr.com/ oldalon lehet keresni.

Előzmény: Buvolix (1376)
faithful lover Creative Commons License 2015.10.26 0 0 1378

PA - erényöv esetében ez adja a rögzítést. Vannak olyan modellek ahol az ilyen típusú rögzítéshez nem kell heregyűrű sem.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Prince_Albert_(genital_piercing)

Előzmény: Emilioff (1374)
Miss Barb Creative Commons License 2015.10.26 0 0 1377

Szia

 

Adnal e-mail cimet? :)

Előzmény: Buvolix (1376)
Buvolix Creative Commons License 2015.10.25 0 0 1376

Sziasztok !

 

Ismertek valamilyen érdekes blogot a férfi erényöv témában ?

Olyan blogokra gondolok, ahol hosszabb ideje erényövben van a férfi és a tapasztalatokról ír és fotót is csatol néha.

 

kösz

birdclosed Creative Commons License 2015.10.22 0 0 1375

Szia!Érdekelne a fém öv 40 mm-es gyűrűvel szökésgátlóval!Ár,csőméret,mennyire lehet "diszkréten"hordani?emailom publikus

Előzmény: Poch Odon (1318)
Emilioff Creative Commons License 2015.10.22 0 0 1374

Szia Ödön!

Mi az a PA pírszing, amit említesz? /Csak a PA-t nem értem:)/

Hol csinálnak fityma ill. fék lyukasztást? /Megbízható, tiszta hely kellene./

Előzmény: Poch Odon (1372)
Roli0622 Creative Commons License 2015.10.20 0 0 1373

Sajnos ismerős a helyzet autodidakta módon végig gurigáztam az első  bejegyzéstől és sok kérdésre választ kaptam! és rájöttem nagyon tudatlan voltam sok dolgot ellestem de sajnos még nincs övem, majd karácsonyra meglepem magam egy övvel már összeállt a kép mi lesz ! :)
ha meg nem lesz telejsen jó akkor továbbadok rajta ha tudok itt a topikban !

Igen ahol gyermek van a családban ott nehezebb ezt is leírták páran a korábbi HSZ-okban.
egyébként a derekat átölelő az az igazi öv az tényleg öv, tervezem én is valamikor kipróbálni amint a pénztárca engedi a neo steel ill a my steel egy-egy példányát

 

Előzmény: Poch Odon (1372)
Poch Odon Creative Commons License 2015.10.20 0 1 1372

Nem, dehogy adtuk fel! Pusztán anatómiai okok miatt válok meg tőlük. Ugyanis nekem vagy kicsi a csőméret, vagy kiszökök belőlük. Emiatt elég sokat olvasgattam a külföldi szakirodalmat mostanság. Valaki kérdezte korábban, hogy mire kell ügyelni. Nos, a következőket kell figyelembe venni. Két féle hímvessző létezik, a vér pénisz és a hús pénisz. Míg utóbbi ernyedt állapotban is meglehetősen nagy és keveset növekszik erekció közben, addig az előbbi alapban kicsi, erekció közben viszont nagyra nő. Herezacskóból is kettő van, a tömött és a lógó heréjű. Az ezekből kirakható kombinációk valamelyikébe a legtöbb férfi besorolható. A CB6000 és társai övek szempontjából a legrosszabb a lógó here és a vér pénisz. Mivel a herezacskó hosszú, és a herék ehhez képest kicsik, a gyűrűt eléggé le lehet húzni. A pénisz pedig ernyedt állapotában összemegy kicsire, ezért a tövénél megfogva ki lehet rángatni a csőből, és igen, egy kis olaj segítségével vissza is lehet tömködni! Bocs, ha elrontottam bárkinek is a játékát! Szóval, én sajnos pont ebbe a legrosszabb kategóriába tartozok. Jelen pillanatban ott tartok, hogy csak PA piercing, vagy a fitymafék átlyukasztásának segítségével lenne lehetséges a szökés megakadályozása, egy extra lakat segítségével. Persze, a derekat átölelő övek megoldást jelenthetnek a szökés ellen, de nálunk gyerekek is vannak, így ez a hétköznapokban nehezen kivitelezhető. A másik dolog pedig az, hogy a műanyag csőrendszerű övek csak akkor működnek, ha a hímvessző kisebb, mint a cső, és tud valamelyest szellőzni. Bio műanyag ide, vagy oda két nap alatt szaga lesz, a folyamatos viselés csak marketing duma. A rácsos szerkezetű fém övek ilyen szempontból jobbak, de van, akinek fémallergiája van, illetve ilyenkor bizonyos mértékű izgatás lehetséges. Érdemes ezeket megvizsgálni, átgondolni az első vásárlás előtt, mert elég sok pénzt el lehet költeni használhatatlan övek vásárlására. Jókat szoktam derülni a külföldi fórumokon feltűnő fotókon, melyekről ordít, hogy egyetlen mozdulattal ki lehet húzni a péniszt!

 

Szóval, ha valaki komolyan gondolja, hogy a párja kezébe adja a szexuális kielégülése gyakoriságának kulcsát, akkor érdemes előtte tájékozódni. Nem is értem, persze minden fórumon vannak ilyenek, akik csak úgy feldobnak egy kérdést, anélkül, hogy a teljes fórumot elolvasnák. A legtöbb kérdésre ugyanis már szinte biztosan leírták a választ…

 

üdvÖdön

Előzmény: faithful lover (1371)
faithful lover Creative Commons License 2015.10.19 0 0 1371

Marad valami otthon, vagy teljesen feladtátok a játékot?

Előzmény: P.Öchödön (1367)
faithful lover Creative Commons License 2015.10.19 0 0 1370

Történelmi pillanat: a zacskómat folyton feltörte a 48mm-es karika, folyton igazítani kellett és rossz helyen nyomott, úgyhogy átálltam kisebb méretre. Most magasabb pozícióban van, közelebb a testemhez.

 

Még csak fél órája van fent, de máris jobbnak érzem, jóval stabilabban tart. Kíváncsi leszek reggelig mi lesz.

faithful lover Creative Commons License 2015.10.19 0 0 1369

Ha kínából rendeled bármi megtörténhet, mert ki tudja milyen anyagból van :( Ráadásul mivel egyenméret és nem az adott "páciens" anatómiájához van igazítva bármi történhet.

Előzmény: Szkeptikus2 (1368)
Szkeptikus2 Creative Commons License 2015.10.19 0 0 1368

Az ilyen megoldásúak mennyire hordhatóak hosszútávon? Illetve mennyire biztonságosak, mennyire levehetőek?

P.Öchödön Creative Commons License 2015.10.17 0 0 1367

Aki övet szeretne, annak figyelmébe ajánlom, hogy a 1318-as hozzászólásom még mindig él!

 

üdvÖdön

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!