Keresés

Részletes keresés

Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2010.09.21 0 0 2313

Alapigazság, hogy MINDEN "csak ma, csak neked, csak ennyiért" típusú marketing orbitális ÁTVERÉS!

 

 

Előzmény: libapék (2312)
libapék Creative Commons License 2010.09.21 0 0 2312
attól még a piramis az piramis.
ha a zepter fél-harmad áron adná az áldozatoknak a szarjait,
akkor még azt mondanám, hogy megérdemlik a lelki szegények....
így viszont vitathatalan a zepter felelőssége, hiába okoskodsz, mert
irreálisan drágán tukmálja csak ma, csak neked a cuccokat.


Előzmény: encián (2311)
encián Creative Commons License 2010.09.21 0 0 2311

"Amúgy meg szánalmas vagy!" - ilyeneket akkor szoktak irogatni, amikor elfogy az érvanyag.

Elég nagy szakirodalma van a viktimológiának, érdemes olvasgatni.

Előzmény: Törölt nick (2310)
encián Creative Commons License 2010.09.20 0 0 2309

Ez üzlet. Az egyik el akar adni, a másik nem akar venni, de mégis megteszi. Miért?!

 

Előzmény: libapék (2307)
encián Creative Commons License 2010.09.20 0 0 2308

Vannak emberek, akiknek legnagyobb ellenségük saját maguk.

A hiszékenység és megvezethetőség nem 80 éves korban kezdődik.

Tessék megtanulni kételkedni a csoda ez meg aznak beállított termékekben, akciókban, csak ma, csak most, csak itt...-féle szélhámosságokban, és nemet tudni mondani sem megtanulhatatlan bármilyen korban is van valaki.

Előzmény: Törölt nick (2306)
libapék Creative Commons License 2010.09.20 0 0 2307
Ja, ezt akartam mondani.
Itt a felek nem egyenlő feltételekkel indulnak.
Előzmény: Törölt nick (2306)
encián Creative Commons License 2010.09.18 0 0 2305

Nem, de kettőn áll a vásár.

Gondolom ez a közhely sem fogalmazódott meg és forgalmazódik véletlenül.

Előzmény: joy (2303)
Árvacsalán Creative Commons License 2010.09.18 0 0 2304
Én a héten egy kórházi vizsgálaton voltam. A folyosón várakozó betegeket környékezte meg egy ügynök, az időseket "akar valamit tenni az egészségéért? " , a fiatalabbakat főzéssel kapcsolatos kérdésekkel. Persze nem tudom biztosra hogy zepteres volt, nyilván ezt nem mondta.
Igazából az a baj az idősekkel ebből a szempontból,hogy ők alapvetően nem hajtanak el senkit, úgymond "jólneveltségből". Kettő idős nőnek sikerült ez idő alatt begyűjteni a telefonszámát-címét adatait, mondván hogy majd otthonukban ajándékkal fog kedveskedni . Pedig láttam a néniken hogy a pokolba kívánják igazából de egyszerűen nem tudták jól kezelni a helyzetet, nem mondták hogy köszönöm, nem. Kíváncsi lennék,végül vásárolnak-e majd...
Előzmény: Otto Normalverbraucher (2300)
joy Creative Commons License 2010.09.18 0 0 2303

És ha valaki hiszékeny, már erkölcsös és jogszerű a kifosztása?

:o(

Előzmény: encián (2299)
joy Creative Commons License 2010.09.18 0 0 2302

Tökéletesen 1etértek!

A balkáni terjesztési módszer az, ami fölháborító.

Ha valóban olyan értéket képvisel, akkor állítsák sorba a többi termékkel, és ne beetetéssel, hazug reklámtechnikával árusítsák, erőltessék a vásárlókra!

Előzmény: libapék (2298)
vainberg Creative Commons License 2010.09.17 0 0 2301

 

 Igen, a kíváncsiság hajtott, de nem a nyereményvágy. Azt akartam tudni, meddig mennek el. Az itt közzétett véleményeket olvastam, és úgy döntöttem utánajárok a dolognak, és a lehető legobjektívabban leírom mi történt.

Egyébként a tuti, egy rejtett diktafon lenne, vagy kamera, és az anyagnak szélesebb publicitás, mert engem tényleg sokkolt a dolog. Ja, és a mosogatószert nem vettem, hanem kaptam.

Most meg azon gondolkodom, csinálok egy weboldalt ahová mindenki felrakhatna néhány dokumentált sztorit. Okulásképp.

Előzmény: encián (2299)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2010.09.17 0 0 2300

Plusz: a legkiszolgáltatottabb rétegeket: az időseket, betegeket, sőt kifejezetten az idős betegeket célozzák meg. :-(((((

Ezt nagyon sok más hasonló parasztvakítós termék esetében "értékelte" már a GVH néhány millás bírsággal, de a biznisz továbbra is virágzik. :-(

 

 

Előzmény: libapék (2298)
encián Creative Commons License 2010.09.17 0 0 2299

"De könyörgöm! Miért kell a pofámba hazudni szemrebbenés nélkül, hogy nincs bemutató és etc. ha mégis."

 

Te magad adod meg erre a választ: "Persze én tudtam, hogy ez valószínűleg nem igaz, de a kíváncsiság hajtott."

 

Mást is hajt a kíváncsiság, és ahogy te is, akik kíváncsiságtól hajszolva képes erre időt, energiát pénzt költeni, ha már ott van, vesz is valamit...

 

Örök emberi tulajdonságokra, bocs', de sok esetben gyarlóságokra alapozva dolgoznak. Nem kötelező se elmenni, sem bedőlni.

Előzmény: vainberg (2294)
libapék Creative Commons License 2010.09.17 0 0 2298
nem lenne itt semmi baj, ha mondjuk az osanban versenyezne a polcon a többivel...
így viszont ez egy gusztustalan mocsokság.

én ugye élelmiszeripari mérnök vagyok, nekem nem lehet eladni víztisztítót és nem higiénikus botturmixot, gusztustalan kelyheket, poharakat, amelyeknek nincs piaci értékük a másodlagos piacon,

de azoknak, akik nem ilyen irányú végzettségüek, azoknak el lehet.

ez a baj.
Előzmény: Otto Normalverbraucher (2297)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2010.09.17 0 0 2297

Affenébe! Már megint egy egyedi eset...

 

.... mondanák a Zepterfanok.

De már nem merészkednek ide... Nem azért, mert égne a pofájukról a bőr a hazugságáradat miatt, hanem mert nem mernek már konfrontálódni az igazsággal. Meg a bepalizottak jogos felháborodásával.

 

Atomot a Zepterre! :-D

Előzmény: vainberg (2294)
libapék Creative Commons License 2010.09.17 0 0 2296
off:
És ez csak a zepter, nem a választások....

mert megérdemeljük.
Előzmény: vainberg (2295)
vainberg Creative Commons License 2010.09.17 0 0 2295

 

 

 Amint írtam, velem is szinte ugyanez történt, de itt nincs senki kész tények elé állítva. Demokrácia van, mindenki saját belátása szerint dönt ebben az országban.

A probléma, az emberek tudatlansága! Nem olvasnak eleget, tájékozatlanok, aztán panaszkodnak.

Előzmény: xplod (2291)
vainberg Creative Commons License 2010.09.17 0 0 2294

 

Minden Zepterrel kapcsolatba kerülőnek!

 

Engem pár napja hívtak fel, hogy kitöltöttem egy kérdőívet, s mivel ez a statisztika fontos volt a cégüknek, ezért ajándékokat sorsoltak ki.

 60.000 Ft értékű tárgyi vagy autó nyereménysorsoláson való részvételt nyertem, és fáradjak be átvenni a nekem tetsző dolgot.

Többször rákérdeztem, hogy kell-e vásárolnom vagy előadást végighallgatnom mindehhez. A telefonáló úr biztosított, hogy csak pár perc az egész, és semmi ilyesmiről nincs szó. Persze én tudtam, hogy ez valószínűleg nem igaz, de a kíváncsiság hajtott.

 

Az utazással együtt 3 órám bánta a dolgot, és egy negatív tapasztalattal  lettem gazdagabb. 1.5 óráig hallgattam a szuperkütyükről az előadást ( amiről azért nem álltam fel, mert a végkifejletet meg akartam itt osztani veletek), és vásárolhattam volna akár hitelre is !!! 60.000 Ft -tal olcsóbban csak itt és most. Mai napi akció! -sulykolták.

Végül távoztam egy mosogatószerrel. Nem arról van szó, hogy nem jó az a Bioptron lámpa, hisz a gyógyászatban is elismert, és tényleg hatásos. De könyörgöm! Miért kell a pofámba hazudni szemrebbenés nélkül, hogy nincs bemutató és etc. ha mégis.

Megmondom miért. Mert akkor nem mennének el az emberek, nem lehetne a kisnyugdíjasra rátukmálni, hogy vegyen többszázezres hitelre víztisztítót. Mert bebeszélik neki, hogy a nélkül élni sem lehet.

Szomorú, hogy egy nyugdíjas, aki még soha nem lépte át kishazánk határait képes 20%-os THM- re ilyenekbe belemenni.Ennyire naívak és hülyék lennének? A helyzet az, hogy igen, és pont a látványosan iskolázatlanabb, hónapról hónapra tengődőeket lehet beetetni.

 

Aki meg ezt kihasználja, az szintén egy bizonyos réteg jeles képviselője.

Arannyal, csupa csipkével teleaggatott  öregedő plázanéni,nagy dumával, annál kevesebb bizonyítvánnyal és sok réteg bőrrel a képén. Na meg az élet egyetemén felszedett szövegekkel: "Higanyokkal van tele a víz!"és még megannyi blődség.

A Zepter meg legalább tartson ezeknek a társadalom perifériájára szorult ( más munkahelyekre bejutni képtelen)  marketingguruknak egy kis fejtágítást, hogy ne egy 6 éves gyerek szintjén okoskodjanak, mert ez már felháborító!

 

libapék Creative Commons License 2010.09.07 0 0 2293
ez az arcátlan, hogy szegény nyuggereket húzzák le.
és ekkor még finoman fogalmaztam.
nem is értem, hogy miért nem intézkedik valaki?...

mindegy én mióta kidobtam a zepter kuktat tetőt, vettem az osanban egy olasz kukta készletet 15.000-ért két lábossal, súlyszeleppel, 100% saválló alkatrészekkel, amit lehet mosogató gépben mosni. Ahogy azt a 21. században illenék.
Előzmény: xplod (2291)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2010.09.04 0 0 2292

Ismét egy "egyedi eset".

 

:-DDD

 

Qtyából nem lesz szalonna....

 

 

 

 

Előzmény: xplod (2291)
xplod Creative Commons License 2010.09.03 0 0 2291
Sziasztok.

Szeretném megosztani veletek a Zepter élményemet:)))
Egyik nap egy hölgy felhív hogy lenne e kedvem egy előadásra be ülni , 60 000 Ft os utalványt lehet nyerni.Mondtam igen esetleg.Időpont letárgyalva...stb.
Előadáson mutogattak víz szűrőt ,bioptron lámpa ...stb.Nagyon fasza volt tényleg , bár nem tudom ezek mennyire jól működő dolgok.
A lényeg az én lettem a kiválasztott :)) előadás után egy hölgy ugyan azt elmondta mint amit az előadáson mindent finoman tálalt ,Ez még rendben is volt (tudtam mi a pálya) utána rögtön az orrom alá akart tenni egy papírt banki hitelről...stb.
Meg se kérdezte hogy akarok e valamit vásárolni vagy esetleg lenne kedvem átgondolni a dolgot,bunkó módon hitelt akart rám erőltetni.
Én meg mondtam:STOP!!!
Majd hívom ha akarok valamit :)))
Addig onnan el ne menjen míg fel nem hívom azt kívánom neki:DDD
Szóval nagyon bunkó módon tálalják ezeket a dolgokat és 99% ban idősek voltak ott.
Persze szegényeket könnyű rá venni ,kész tények elé állítják őket.
Szóval ennyi a történet.
libapék Creative Commons License 2010.08.30 0 0 2290
:-)
én is megmozgattam most is, mint mindíg, mióta ragadt.

Ez a használatiban nincs benne.!

Nem is értem, miért nem lehet a szelepházat savállóból csinálni, mint a kínaiak???

Mindegy, már kinéztem 15.000-ért az olasz saválló súlyszelepes kuktát, amihez két edényt adnak egy fedővel!
Előzmény: joy (2287)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2010.08.30 0 0 2289

Ja, persze.... Olyan szokásos MLM-es konfliktuskezeléssel. :-D

 

Kitalálják, hogy

- alkatrészre nem vonatkozik a lifetime garancia

- biztosan mosogatógépben mosogattad

- nem jól használtad

- nem olvastad el a használati utasítást

- és még te is tudnál pár példát hozni...

 

Szóval úgy van ez kitalálva, hogy ne kelljen a Zepternek anyagi áldozatot vállalni.

Csak te lehetsz a hibás. Kb. a rozsdamentes anyagra vállalják a garanciát.

Előzmény: paljoc (2288)
paljoc Creative Commons License 2010.08.30 0 0 2288

Gondoltam, hogy nem vagy, pedig jól jöttél volna egy kis erősítésnek! :-)))

Részemről a további kezelést, nálam képzettebb pszichológiai szakemberekre bíznám...

 

A felrobbant Zepter edény viszont nem olyan nagy gond, kicserélik szó nélkül, vagy nem???

Előzmény: Otto Normalverbraucher (2286)
joy Creative Commons License 2010.08.30 0 0 2287

Sztem ez nem Zepter, hanem szelepfüggő.

Természetesen ezért fölösleges vagyont fizetni, konyhát robbantani olcsóbban is lehet.

:o)

 

Az én /WMF/ kuktám is rugósszelepes, de minden használat előtt megmozgatom.

Előzmény: libapék (2283)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2010.08.29 0 0 2286

OFF: már megtettem. :-) Vonyítanak is rögtön egyhangon, mint a kutyák a teliholdat. :-))))

Nem voltam itthon hétvégén, az előbb gyorsolvasásban futottam végig a hétvégi termést. Szááááánalmas! :-DDD

 

Ezek tényleg valami egészen más univerzumban élnek. ROTFL

 

ON

 

 

Előzmény: paljoc (2285)
paljoc Creative Commons License 2010.08.29 0 0 2285

Hali! Olvass vissza a másik MLM termékes topicon, érdemes! ;-) Ki is lettem tiltva! Tegnap du.-tól érdemes átnézni, döbbenet...

Előzmény: Otto Normalverbraucher (2284)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2010.08.29 0 0 2284

Egy sorstársad:

789-839

 

(lap aljáról fölfelé)

 

Neki még az üvegkerámia főzőlapja is tönkrement.

Előzmény: libapék (2283)
libapék Creative Commons License 2010.08.28 0 0 2283
Nekem épp most "robbant" fel már sokadjára ez a szar, amit zepter kuktának hívnak.
Most éppen a holnapi húsleves fele spriccelődött szét a nappali-konyhában.

Ezt most végre a kukába kidobással honoráltuk...

Ez másnak is előfordult már??

(Megfigyelte már valaki, hogy leragad a rugósszelep??)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.23 0 0 2282
Igen, bár számomra a "legviccesebb" vagy legalja az, amikor pl. Nuskin-vagy Zepter-hívő fikázza az Amwayt vagy az emelemet általában... :DDD
Előzmény: paljoc (2278)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!