Keresés

Részletes keresés

Güsziológus Creative Commons License 2011.12.20 0 0 34696

Én kétszer teljestettem a Bódvaszilas - Aggtelek távot.

 

Az utolsó teljesítés három részletben történt.

Talán elkerülte figyelmedet, de egy hete jártam Jósvafőn, és elmentem Derenkig.

 

Kicsit ködös volt az idő, és a végén esett is.

No com.

Előzmény: Törölt nick (34669)
Vagdalthús Creative Commons License 2011.12.20 0 0 34695

Hát ebben a gyűjteményben azért elég sok zöldség van...

Előzmény: Törölt nick (34670)
Güsziológus Creative Commons License 2011.12.20 0 0 34694

Részvétem.

Előzmény: Törölt nick (34667)
Güsziológus Creative Commons License 2011.12.20 0 0 34693

Köszi.

 

Több verzió volt.

Az eredeti az, hogy 5 hónap alatt teljesítem.

Ezt követte a 150 nap, mely 3 nappal kevesebb lett volna, és vasárnap zárult volna egy örömtúrával (Pilisszentlászló - Visegrád).

 

Mivel egyik sem jött össze, már azzal i megelégedtem volna, ha az év végéig befejezem.

És akkor jött a váratlan lehetőség.

 

Buszt béreltem, és azzal mentem Cserepes-kőre, onnan Bánkútra.

Lefelé gyalog mentem Ómassáig, hogy túra is legyen.

Előzmény: G(Dzsí) (34666)
Vagdalthús Creative Commons License 2011.12.20 0 0 34692

Nem mindenáron hajszolta. Kitűzött maga elé egy célt a számára legkedvesebb tevékenység keretében. Ennyi és nem több. Nyilván nem a teljesítményhajszolás miatt fejezte be előbb, hanem mert annyira élvezte, és már tűkön ült, hogy megint mehessen. Azaz az élményfaktor győzött.

Előzmény: Törölt nick (34663)
Güsziológus Creative Commons License 2011.12.20 0 0 34691

Meglehetősen szelektíven olvasol:-)

 

A fénykép nem az enyém, a Sícentrum webkamerájának képét másoltam:-)

Ha kinagyítod, láthatod rajta az időt és a forrást.

Előzmény: Törölt nick (34660)
Vagdalthús Creative Commons License 2011.12.20 0 0 34690

Szerintem ahhoz nem kell komment, hogy ötödszörre is végigjárta. Nyilván megvan rá az oka, hogy újra és újra elkezdi és végigcsinálja. Talán az élmény, nem?

Előzmény: Törölt nick (34661)
Vagdalthús Creative Commons License 2011.12.20 0 0 34689

Csatlakozva többekhez: én is gratulálok neked, nagy dolog ez!

Előzmény: Güsziológus (34655)
jzp2107 Creative Commons License 2011.12.20 0 0 34688

> Saját magad is jelentős ellentmondásban vagy

 

talán a "legbájosabb" az volt, mikor Güszit gyakorlatilag lecsalózta (kb "a bélyegző Derenken van a többi csak duma")

majd 3 hozzászólással később Hűvösvölgy-Dorog beszámoló ahol Kesztölcig maradt az aszfalton. szerencsére sikerült ideológiát (dumát?) is gyártani hozzá, már nagyon sötétedett és az 1952-es füzet térképvázlata is ezt az utat tartalmazta

 

nekem persze édesmindegy ki milyen útvonalon megy, de ha mondjuk Güszit elüldözné ezekkel a szurkálásokkal, na azt nem szeretném

szeretem olvasni a kalandjait (kicsit irigykedem is.. 2 napja úgy néz ki, nekem nem ilyen nyugdíjaskorom lesz.. ha lesz)

 

 

ténlyeg, Güszi, kérd meg Jézuskát hogy hozzon egy 10e ftos loggert, tracklogot be tudod mutatni a bíróságon :-)

komolyra fordítva: marha jó statisztikákat tudnál csinálni excelben az átlagsebességedről, szintekről stb stb

szerintem szeretnéd :-)

bár az igazi azért egy gps lenne, csak az legalább 4-szer ennyi

Előzmény: G(Dzsí) (34668)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.20 0 0 34687

Visztula, gyerekről még annyi:

Utólag rájöttem hogy talán hiba volt végigcibálni a kéktúra minden egyes kilométerén, ez az én álmom volt nem pedig az övé.Azokat a túrákat élvezte amelyek rövidebbek voltak és jót dumcsiztunk a teljesítés közben.( Dorog-Mogyi, vagy Galya-M.verebély)

Mikor csak menni "kellett" a hosszabb, esetleg uncsibb szakaszokon azt már nem élvezte. (Kemeneshát)

Rengeteget beszélgettünk azért így is, közelebb kerültünk egymáshoz, de ez mondjuk most is meg van olyankor például mikor tanítgatom vezetni.

Sokkal szívesebben jön most velem a második teljesítés alkalmával, a számára emlékezetes helyekre.

Több türelem, több belátás kellett volna, igen, most már tudom, bár a jelvényére büszke.

 

Ami az igazság versus békesség véleményedet illeti abban is egyetértek, bármilyen hihetetlen is!

Előzmény: Törölt nick (34677)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.20 0 0 34686

Valamiért az a kép élt bennem hogy ő az erdészetnél dolgozik valahol a Mecsekben.

Ezek szerint tévedek, de ez talán nem is fontos, vitatkoztunk egy jót így is.:-)

Ennek mindössze azért nem örülök mert tudom hogy barátok Tavaszi Széllel akivel a zempléni túrát tervezgetjük éppen és én őt nagyon kedvelem csereháti megismerkedésünk óta.

Mivel az ember teljesen másképpen nyilvánul meg élőben mint neten még az is lehet hogy jól kijönnénk egymással egy közös túrán annak ellenére hogy pár dologban nem egyezik a véleményünk.

Vagy nem. :-)

 

Előzmény: efemm (34685)
efemm Creative Commons License 2011.12.20 0 0 34685

Nem kevered G(Dzsí)-t Tonnakilométer-rel? Utóbbi erdész, viszont ide nem, csak a Teljesítménytúrába ír.

Előzmény: Törölt nick (34679)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.20 0 0 34684

Kérlek ne vetítsd ki rám a tulajdonságaidat és a problémáidat!

Miért is kéne elnézést kérnem?

Ismétlem: jó lenne ha konstruktívan is hozzászólnál dolgokhoz nem csak destruktívan mint általában teszed.

És ne ferdíts ilyen csúnyán.

Részemről tényleg lezárva, nekem van más dolgom is, a kéktúra csak hobbi mint mondottam volt.

Előzmény: G(Dzsí) (34683)
G(Dzsí) Creative Commons License 2011.12.20 0 0 34683

Na, megint ott tartunk, hogy te mondod meg, hogy ki írhat ide, mikor, milyen témában, stb. S még feljogosítva érzed magad minderre, mert te írsz túrabeszámolót, akkor már neked jogod van mindenre, arra, hogy ki mit gondolhat, írhat, hogyan kéktúrázhat, milyen formában, milyen indulással, illetve, hogy hogy képzeli valaki, hogy ötödszörre teljesíti. Esetleg feltűnhetne, hogy ez nem a saját belső topikod, s hogy vannak mások, akik másképp gondolnak dolgokat.

 

Az észt folyton te osztod és fikázol másokat, akik nem úgy gondolkodnak, mint te - egyébként szerencsére, helyesen - s akiknek más véleményük van, mert te, mint kéktúrázó, jobban tudsz mindent és annak úgy kell lenni, s persze mindenki más meg hülye. ( "mindenki más hülye, csak én vagyok helikopter").

 

A tüske benned van, nem bennem, engem nem zavar, hogy ki milyen formában túrázik.

 

Az elnézés, vagy bocsánat kérés pedig továbbra sem erősséged, - amely kérdéskörön megint szépen túlugrottál - ellenben másokkal. S csak saját magad minősíted ezzel is.

 

Még jó és nagy-nagy szerencse, hogy te nem vagy kioktató és még jó, hogy te nem gondolod, hogy te sz.rtad a vadakat meg az erdőt, mert ehhez is te értesz mindenki másnál jobban, mert mások megélnek belőle, nem dolgoznak, lopnak, csalnak, stb. a te pénzedből. Váó.

 

Köszönöm mindenki nevében kedves Orákulum, hogy felnyitod a szemünket.

Előzmény: Törölt nick (34682)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.20 0 0 34682

Mindemellett igen hasznos lenne ha nem csak akkor kerülnél elő ezeken a topikokon mikor észt kell osztani vagy fikázni kell hanem akkor is mikor ennél sokkal építőbb jelleggel is hozzászólhatsz, mondjuk egy túrabeszámoló erejéig.Mert arra nem voltál képes már hosszú ideje.

Véleményem ez volt, meg az alábbiak, leírtam, tudom hogy nem fognak megdícsérni érte, de ez van.

Vállalom.

Ezzel együtt tiszta szívvel segítek a kéktúrában bárkinek ha kell.Mert én nem hordozom a tüskéket mint Te hanem inkább kibeszélem, aztán megyek tovább és másnap már nem érdekel.

Túrabeszámolókat meg érdekességeket amiket találok ezután is be fogom írni.

Erdészekkel, vadászokkal semmi bajom, csak akkor ha kioktatóak vagy ki akarják zavarni a turistát az erdőből.Nem ők sz.rták az erdőt meg a vadakat.Ők csak megélnek belőle -azt is mások pénzén.

Ennyi, részemről lezártam.

Előzmény: G(Dzsí) (34675)
G(Dzsí) Creative Commons License 2011.12.20 0 0 34680

Semmi elszabadul a pokol, ez attól még messze van! :) Csak úgy látszik, vannak dolgok, amiben nem értünk egyet.

 

Ellenben váltottam, mondhatni, kollégák lettünk! :) (lehet beszélnünk is kellene, ha ráérsz!)

 

Viszont meglepődve olvasom, hogy felhagytál a maximalizmussal. Ezt nem gondoltam volna, öregszel, vagy mi? :)

 

Azóta ott mindig palacsintát eszem és mindig eszembe jutsz! :)

Előzmény: Törölt nick (34678)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.20 0 0 34679

Ad 1 :Soha nem akartam megmondani hogyan kell egy erdőben gazdálkodni.

Ad 2. Soha nem gondoltam úgy hogy aki az erdőben dolgozik az "szar szemét ember" mint ahogyan Te mondod.

        Sokkal több erdész-vadász ember a barátom mint gondolnád!

Ad 3. Akkor és ott Te voltál full arrogáns, afféle sértett ember.

Ad 4. Egy erdészeti dolgozó ne írogasson turista fórumokra,mert csak.:-))

   Bővebben:írogathat ,de nem hiteles, mert neki ez a szakmája, onnan kap fizut stb...és akkor már mindent meg is  magyaráztam.Egy erdész ne ossza az észt a turistáknak mikor nem termel semmit, fákkal foglalkozik amiket az állam a mi adófizető pénzünkből ültetett és nevel.Ő max csak felügyeli, bár úgy érzi Ő az atyaúristen.És ezzel a szereppel sokszor azonosul is a lelkem...

Nem fenyegetőzöm.De ha gondolod fizetem a prímást.Sőt az erdészt is.:-)

Előzmény: G(Dzsí) (34675)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.20 0 0 34676

Ha gondolod szívesen segítenék...de tényleg.

Bódvaszilastól felfelé Szabó-Pallagig az a négy kili 400 méter emelkedőt takar,ez tényleg nehéz. Viszont utána Szabó-Pallagtól Jósvafőig már egy-két kivétellel csak egy könnyű séta.Teljesíthető.

Nem hiszed el de ha kell tényleg ott lennék és segítenék.Próbáld meg,hívj,egyáltalán nem olyan vészes!

 

 

 

Előzmény: padler (34673)
G(Dzsí) Creative Commons License 2011.12.20 0 0 34675

 

Te ezt is jobban tudod, hogy hol dolgozom. Tök jó. (Nem dolgozom erdészetnél, soha nem is dolgoztam). De ha ott is dolgoznék, akkor is több közöm lehet bizonyos dolgokhoz, mint egy szimpla erdőjárónak, pláne, ha az erdőről van szó. Mert mondjuk az lenne a szakmám. Te vagy félreértésben azzal, hogy azért mert az erdőt járod, feljogosítva érzed magad arra, hogy megmond, hogy mi a helyes egy erdőben, meg hogy hogyan kell egy erdőben gazdálkodni. Na, ez a paradoxon . Az meg, hogy Te azt gondolod, hogy aki az erdészetnél dolgozik, az mind szar-szemét ember, aki utálja a természetet és természetjárókat, téged minősít.

 

Mint ahogy az is, hogy ( "ittasan"?) más nicknéven arról írsz nekem, hogy arrogáns stílusban írok, mire én jeleztem, hogy ha valaki bántónak érzi azt - mert félreérti a stílust - akkor attól elnézést kérek. Hozzátettem, hogy ezt elvárom másoktól is, azoktól, akik szintén arrogáns stílusban írtak, válaszoltak nekem. (Ezt rád is értettem). Érdekes módon, te erre, nem írtál olyat, hogy elnézést.

 

Na, ez kettőnk között a különbség. S ha ez lenne egy erdészeti dolgozó között a különbség egy túrázóval szemben - jelen esetben Veled szemben - hát akkor sajnos azt kell mondjam, hogy ez nem válik az előnyödre, neked, mindenttudó turistának.

 

Arról külön nem értekezem, hogy miért lenne paradox, turista fórumra írnia egy erdészeti dolgozónak, ami gondolat szintén egy szép szegénységi bizonyítvány veled kapcsolatban. Munkától, szakmától függ, hogy ki, hova írhat? Tudod, te egyáltalán miről beszélsz?

 

Arról pedig, hogy ide írsz a túrákról, azt senki nem veszi rossz néven és senki nem szól negatívan - miért is tenné - , de pl a buszozásos kijelentéseid Güszi nevében is visszautasítom. (Te meg úgy látszik abban éled ki többek között magad, hogy másokat baszogatsz itt, a különböző topikokon, mert nem úgy táncolnak, ahogy te fütyülsz. Talán azért, mert nem te fizeted a prímást).

 

Az alábbi mondatoddal kapcsolatban pedig "de ne akard hogy szóljak ennél jobban" meg csak annyit, hogy ne fenyegess, vagy fenyegetőzz itt.

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (34670)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.19 0 0 34674

Visztula!

Nagyon köszönöm ezt Neked! Hidd el nem könnyű.Sőt qrva sok. De csinálni kell.Egymilliókétszázezer km felett vagyok harminchat évesen.Sokszor már elég!!

Emellett nekem a kéktúra a megváltás,hidd el hogy nagyon várom minden második hétvégén hogy mehessek.

Fiammal csináltam meg az elsőt,de azt kell mondjam nem sikerült.Tudod mi ez egy szülőnek? Gyerek 1.90 magas,75 kiló profi thai boxos,de még sincs meg az összhang.(részben megvan,ez talán köszönhető a túráknak) Talán egy évvel hamarabb kellett volna kezdeni...akkor tökéletesen meg lenne...

De csinálom...holnap Kecskemét-Fehérvár-BP.-Kecskemét.Ha nem jön közbe semmi.

Kéktúra az a hobbi, a menedék.

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (34672)
padler Creative Commons License 2011.12.19 0 0 34673

Szerintem hagyhatnád ezt a témát. Güszi később leírta, hogy eljutott Szögligetig.

(Güszi nem a szokásos leíró stílusban írja a beszámolókat, hanem gyakran csak a szakasz számára érdekes vagy problémás pontjaira koncentrál.)

 

Már két éve nézegetem ezt a részt. A Cserehát megvan, egy ttúrán Kelemérig is eljutottunk. Többszöri nekifutásra is csak Bódvaszilas-Szögliget, Szögliget-Jósvafő bontást tudok elképzelni, természetesen kiszsákkal. Sajnos a térdemből és az erőnlétemből erre futja, így sem lesz könnyű. Egy "nagyobb talpú" túrázó talán nem is érti az ilyen problémákat, hiszen számára Jósvafő-Bódvaszilas egy nap alatt is kényelmesen teljesíthető.

 

Előzmény: Törölt nick (34669)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.19 0 0 34670

Frázisokat puffogtatsz tényekkel szemben.

Korábbi hsz-eid szerint inkább Te vagy az aki másokra akarja erőltetni elképzeléseit...mert erdészetnél dolgozol.És azoknak persze mindig igazuk van.A turistákkal szemben.És Te voltál az aki rá akarta erőltetni az elképzeléseit a turistákra.(néhány korábbi vitában eléggé arrogáns módon)

Ez nem baj,de nem segíti a tisztánlátást a túrázók szempontjából.Te az erdészeteket képviseled paradox módon a turista fórumokon.

Eddig én ezért nem szóltam... de ne akard hogy szóljak ennél jobban.Tisztánlátásról szólsz... akkor mikor az egyik oldalon a munkaadód áll.És akkor itt vége is van a dalnak.Muhaha.

És akkor hogyan is jön ide Güszi?

Vagy az már nem is fontos?

Nem azért szóltam meg mert kéktúrázik és mert nem úgy teljesíti ahogyan én gondolom.

Sokkal inkább azért mert szerintem lebuszozza a távokat amit lehet és ahol abbahagyja utána nem ott hanem a másik ponton folytatja, és így jönnek ki az átlagai amik sokkal jobbak mint bárkié.Bárhogyan feszülök, az enyémnél is jobbak sokkal.

Ennyi.

Nem tudom ezt miért volt érdeked kihozni belőlem.Nekem nincsen önigazolás kényszerem,nekem van életem (sajnos sűrűbb is a kelleténél, ezért szeretem az erdő csendjét),ellentétben egy-két erdészeti dolgozóval akik a turisták mint közellenség ba.ogatásában élik ki magukat.

(évi 70-75 000 km vezetés odavág ám,de erről nem szoktam beszélni)

Én szeretem a Kéktúrát,szeretem járni,szeretem kutatni.Nem csak eszköz a dumáláshoz mint egyeseknek.Szerintem ez látszik azon hogy nem csak akkor szólok hozzá mikor fikázni kell hanem akkor is mikor valami érdekességet találok.

 

 

 

Előzmény: G(Dzsí) (34668)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.19 0 0 34669

Azt már csak csendben írom le hogy mikor olvasok egy Szögliget-... kezdetű kéktúráról akkor már az nekem eleve minimum érdekes.Mi Jósvafő-Bódvaszilas bontásban mentünk. Hörpölinék ugyan Szögligeten aludtak,de Aggtelekről indultak,Bódvaszilason végeztek.

Szögligeten lehet kezdeni, bemenni Derenkre,majd lemenni Bódvaszilasra, ilyenformán letudni az Aggteleki-karsztot.Érdekes lenne egy felmérés hogy hányan teljesítették a Jósvafő-Derenk távot!

Mi biztosan.

Nem tudom hogy mi lehetett akkor mikor még a Lófej- és a Ménes-völgyön keresztül ment a kék. Az sokkal hoszabb volt, cserébe sokkal szebb. De tudom hogy ez sokaknak nem számít.

 

Előzmény: Törölt nick (34667)
G(Dzsí) Creative Commons License 2011.12.19 0 0 34668

Csak azért szólok hozzá, mert korábban, egyéb témában kifejtetted felém, hogy baromságokat írok - csakis azért, mert én adott témát mindkét fél szemszögéből próbáltam értelmezni, ellentétben veled és többekkel, akik görcsös ragaszkodással hirdették egyoldalú véleményüket, legkevésbé sem véve a fáradtságot arra, hogy belegondoljanak a mások oldal helyébe - így jelzem:

 

Saját magad is jelentős ellentmondásban vagy, s hogy idézzelek: "Nem veszed észre itt a Te logikáddal az ellentmondásokat? Vagy nem akarod észrevenni." Miért is?

 

Mert utolsó mondatod: "Mindenki higyjen amit akar, csak ne akarja hogy én is elhigyjem". Eddig stimt. Helyes gondolat, mindenki azt gondol, hisz, cselekszik, amit akar.

 

Ezzel szemben két kommentel korábban arról írogatsz, hogy te mit gondolsz a kéktúráról, szerinted mi a hiteles, hogy mihez gratulálsz és mihez nem, meg hogy mit, hogyan kell megcsinálni.

 

Talán ez szintén mindenkinek a saját maga dolga, nem? Talán nem kellene azt képzelned, hogy minden úgy van, ahogy te gondolod, s csak az a jó, amit te gondolsz. S nem mellékesen, már megbocsáss, de leszólni valakit, bárkit, aki kéktúrázik, pláne, aki ötödszörre teljesíti, csak azért mert szerinted nem úgy kékezik, ahogy szerinted kell? Mégis, milyen alapon?

 

S ez így, több, mint furcsa és igencsak ellentmondásos az előző kijelentéseidhez képest.

 

Az önigazoláskényszer meg pont rajtad látszik, amikor a saját magad elképzelését próbálod másokra erőltetni.

Előzmény: Törölt nick (34667)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.19 0 0 34667

Hol van az a gyengébb fizikum?

Nem győztetek meg, csak mísmásoltatok.Nekem Hörpölin metszetei mérvadóak, azok szerint a bakonyi rész Téstől Fehérvárcsurgóig 30-nál több km, a buszmegálló nélkül!

Mindez hat és egy negyed óra alatt amiből saját bevallás szerint is fél elment Kisgyónban pihire, és ha valaki kéktúrázott valaha az tudja hogy még akár egy egész is elmegy pár bélyegzésre pihire ekkora távon.Güszi azt mondta hogy:lehet hogy nem is akkor indultam,nem is akkor érkeztem,nem is annyi az a táv...mulatságos.

Tehát összesen 30 kili alig öt órára! Ez 6-os átlag menet közben minimum,ennyire én a Hűvösvölgy-Dorogon nem voltam képes...nyilván gyenge vagyok...

De van több példa is,nem sorolnám.

Nem veszed észre itt a Te logikáddal az ellentmondásokat? Vagy nem akarod észrevenni.

Egyszer azt mondja hogy pár száz méter is nagyon számít az állapota miatt majd utána megy olyan tempót amire én 36 évesen sem vagyok képes...

De nem akarok vitát.Mindenki higyjen amit akar, csak ne akarja hogy én is elhigyjem.

 

 

Előzmény: Törölt nick (34662)
G(Dzsí) Creative Commons License 2011.12.19 0 0 34666

Nagy gratula, Güszi! Bár ha jól emlékszem, két ünnep közé tervezted a befejezést :)

Előzmény: Güsziológus (34647)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.19 0 0 34665

A Kerekek És Lépéseket Én a Vaterán láttam többször is.Ott meg lehet venni.  De gyaníthatóan ugyanezeket a részeket, ezeket az összefoglalókat.

Üsd be hogy:Kék túra, és jelöld be a kis négyzetben a tartalom rész is!

Előzmény: sys4096 (34664)
sys4096 Creative Commons License 2011.12.19 0 0 34664

Sziasztok!

 

Azt szeretném megtudni, hogy tudnám megszerezni a Kerekek és lépések sorozatot eredeti változatban (ahogy a tv-ben adták)?

Nagyon megörültem amikor megjelent dvd-n, meg is vettem, de ahogy elkezdtem nézni, az örömöm kicsit alábbhagyott. Lehagyták az epizódok végéről az aznapi összefoglalót, valamint a főcím is változott képanyagban. Lehet, hogy ezek apróságok, de mégis bosszantók.

Ha megvan közületek valakinek az eredeti változat, átmásolná ill. feltenné valahová?

Előre is köszönöm a segítségeteket.

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.12.19 0 0 34663

Bővebben:Pálmai Vencel mondta hogy a kéktúra célja az ország természeti és épített szépségeinek bemutatása,nem több,nem kevesebb.A többire ott vannak a teljesítménytúrák.

Ezt a topikot kevesen írják, sokan olvassák.Milyen példát mutatunk így nekik ha csak az a cél hogy egy szakaszt minél gyorsabban annál jobb alapon teljesítünk? Ki mondta Güszinek hogy még idén teljesítse ötödszörre(!) a kéktúrát?

Miért is fontos ez annyira?Én ehhez nem tudok gratulálni,mert nem gondolom hogy ez hiteles és azt hogy ezt így kell csinálni.Mert nem. Ez valamiféle önigazoláskényszer mindenáron.

Én most kezdtem másodszorra a kéktúrát, mindemellett úgy gondolom utoljára.Amit az első teljesítés alkalmával nem sikerült megnéznem azt most meg fogom tenni,megteszem.Ennyi.

Túratársammal beszélgettünk valahol Abaújdevecser és Fancsal közt a kéktúráról:

Az első olyan mint az első szerelem,az első nő az életedben:Igyekszel a legjobb formádat nyújtani,kicsit görcsösen akarod minden szakaszát (numerát) csak hogy meglegyen és elégedett vagy ha sikerül és megvan.

Második: sokkal érettebben kezdesz neki,sokkal tapasztaltabban, minden szakaszát élvezed, minden méterét, és emellett törekszel rá hogy a legjobbat hozd ki belőle.Tapasztalatod miatt minden sokkal jobban sikerül is, sokkal jobban megy, minden a helyén van.Élvezed.

De az elsőt nem feleded soha!

 

Az ötödiket minek hajszolni mindenáron??

 

Előzmény: Törölt nick (34661)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.19 0 0 34661

A kéktúra nem arról szól hogy "megint behúztál egyet." No comment.

 

Előzmény: Törölt nick (34660)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!