Keresés

Részletes keresés

Wise2010 Creative Commons License 2010.10.26 0 0 3691
Khmm... Most nem azert de nekem szerintem a peniszemben nincs egyetlen egy porc sem , de szerintem senkinek az egy barlangos test porcok es csont nelkul szoval max hus es ver, csak ,hogy anatomiailag tisztan lassunk :)
Előzmény: bobejka (3688)
Lefety Lóri Creative Commons License 2010.10.26 0 0 3690

Értem én a kételkedést.

De azt mivel magyarázod hogy a jelq nevű gyakorlattól ami olyan mint egy maszírozás sikerült 1cm-errel növelnem a méretemet 2-3 hónap alatt. Itt nem egy durva vagy fájdalmas dologra kell gondolni sokkal inkább kellemes érzés. És nem csak én hanem jópáran érünk el vele erdményeket.

A pumpálás vagy a sullyal, extenderrel való nyújtás tény hogy kicsit barbárabb dolog.

De még senki nem írt itt olyanról hogy hagyjátok abba mert ez meg ez lett velem!!!

Mértékletesség mindenképpen szükséges, de igenis lehet növelni a méretet persze nem 14ről 20ra kell gondolni de egy 10,15% nagyon is reális.

Előzmény: bobejka (3689)
bobejka Creative Commons License 2010.10.26 0 0 3688
Nem kívánom,hogy úgy járj,mint a zsiráfnyakú nők,ha leveszik a megnyújtott nyakukról a rézkarikákat. Azonnal letörik a nyakuk,mert nincs tartása. Tehát,ha a péniszednek a porcait széjjelhúzod,mondjuk úgy,hogy rézgyűrűket rakol rá folyamatosan növelve a számukat,igaz,hogy megnyúlik a falloszod,de nem lesz tartása.Érthető ez. Ilizárov professzor módszere alapján Vizkeleti professzor végez csontnövelést törpenövésnél. Ő elfűrészeli a lábszárcsontot és egy szerkezettel naponta pár milliméterrel távolítja őket egymástól. Csakhogy a csont kalluszképződése benövi rést. Így akár 10-20 cm-el is növelhető a csont. De, a nyak csigolyái és a pénisz porcai között lévő izmok nem nőnek a végtelenségig. Érthető ez?
Előzmény: Nándi91 (3687)


Nándi91 Creative Commons License 2010.10.26 0 0 3687
Bobejka!

Jómagam is érdeklődöm a természetgyógyászat iránt (bár a homeopátiában csalódtam, igaz, csak 1 tapasztalatom volt vele), de én nem mondanám, hogy nem lehet növelni nyújtással a péniszt.
Egyrészt csak olvass vissza picit, vki említette hogy Afrikában a nők nyújtják a nyakukat. Ott az élő példa hogy lehet, pedig a nyak azért jóval vastagabb, és azt is lehet nyújtani.
Másrészt én amikor borotválom a péniszem, akkor a makkomnál fogva húzom (nem nyújtógyakorlatként, hanem hogy biztosabban leborotváljak mindent), és pár percre akkor is megnő, és nem azért, mert erekcióm lenne. Ha akkor megnő pár percre a pár perces nyújtástól, akkor egy rendszeresített, mindennapos, akár több órás nyújtás hatására miért ne nőhetne? Mellesleg az pl. az andropenist nem csak a forgalmazó honlapján dicsérik, hanem itt a fórumban is. Jövőhéten meglesz az enyém is, terveim szerint csinálok majd a mostani állapotról is képeket és méréseket, és utána minden hónapban, amíg növesztem, és majd közzéteszem őket, amikor már jelentősen látszik az eredmény.
Előzmény: bobejka (3684)
spekacsky Creative Commons License 2010.10.26 0 0 3686

Ahhoz képest hogy természetgyógyász vagy elég konzervatív a felfogásod.A lehetetlen nekem is sikerült és még sok más embernek is itt,csak olvass vissza doktor bubó. :)))

Remélem abbahagytad az orvoslást!

Előzmény: bobejka (3684)
bobejka Creative Commons License 2010.10.26 0 0 3685
Hát az sem volna szégyen,ha meleggé váltam volna ennyi meztelen férfi és női test láttán,akik kezelőágyamon feküdtek. ma már immúnis vagyok a látványra. Sőt,betartottam a szabályokat és egy páciensre sem gerjedtem rá.
Előzmény: Lefety Lóri (3682)
bobejka Creative Commons License 2010.10.26 0 0 3684
Én,30 évnyi természetgyógyászkodásom alatt,sok olyan nőt kezeltem,akiknek implantátuma volt és mikor a melleit kellett vizsgálnom(hogy nincs-e benne daganat,vagy csomó) igen kellemetlen érzés volt a bőre alatt csúszkáló implantátumokat tapintani.Az implantátum elfedi az alatta lévő szövetekben jkialakuló elváltozásokat.Igen,sok impotens férfit és frigiditással küszködő nőket is kezeltem aktív gyógyászkodásom alatt. Van tapasztalatom a pszihoszomatikus okok kezelésében,de mesterségesen péniszt nem lehet sem masszírozással,sem pedig súlyokkal nyújtani.
Előzmény: Törölt nick (3681)
jokerke11 Creative Commons License 2010.10.26 0 0 3683
Még mindig eladó a male edge basic tipusú pénisznövelőm! Teljesen új kb 5 percet viseltem! Anyagi okok miatt 22000Ft-ért elvihető!!
Lefety Lóri Creative Commons License 2010.10.25 0 0 3682

xd

Akkor Bobejka meleg mint a radiátor :D

Törölt nick Creative Commons License 2010.10.25 0 0 3681
"A topik témája,hogy mit nézel meg először egy pasin. Én például azt,hogy mekkora farka van." Írtad egy hozzászólásodban......

Okostojás.

A női implantátumok topic megnyitása meg rád vár....

Előzmény: bobejka (3680)
bobejka Creative Commons License 2010.10.25 0 0 3680
A természetet nem szabad és nem is lehet megerőszakolni. Olyan ez,mint a nőktől rengeteg pénzt kicsalnak a különböző mellnövelő készítményekkel.Aztán,amikor rájönnek,hogy csalás az egész,akkor beültetik az implantátumot. Én keféltem olyan nővel akinek benn volt a mellében a szilikon. Fura volt,ahogy ide,oda csúszkált benne a műanyag...szóval mindenki elégedjen meg amekkora van neki. Amelyik nőnek ez nem tetszik,húzzon el a pokolba!
Előzmény: Sangha (3678)
bobejka Creative Commons License 2010.10.24 0 0 3677
Igazad van. Én már javasoltam nekik,hogy álló pöcsre akasszanak k egy vödör vizet azt azzal fussák körül a házukat. majd az megnyújtja nekik. Akinek kicsit adott az isten,azzal gazdálkodjon. Ez egy hülye topik.Ilyen szarságon rágódni!
Előzmény: qhuinn (3658)
joe1971 Creative Commons License 2010.10.24 0 0 3676
Hello!

Szívesen eladnám az Andro-t , de nem tudok küldeni Neked e-mail-t valamiért, próbáld már meg, aztán megbeszéljük.
Előzmény: Nándi91 (3674)
Lefety Lóri Creative Commons License 2010.10.24 0 0 3675

Szia!

 

Nos a véleményem a következő:

Én használtam már hasonló készítményt nem teljesen ilyen célból és igen van olyan cucc amitől keményebb lesz a cerka.

Egyébént én testépítés miatt próbáltam ki legális dolgot (is). Szóval a lényeg hogy győgynövény alapú vackoktól is lehet keményebb erekciód, de vérbőséget magától hogy bekened vele vagy megiszod vagy mittomén attól nem lesz. Csak szexuális ingerlés hatására! Márpedig nem ilyen hatás alatt szokta az ember nyújtani a farkát :D

Egyszóval ki lehet próbálni de sztem nincs összefüggés.

Én egyébként már kipróbáltam ilyet kombinálást, kombináltam a pumpával egy cuccot amit most nem írnék le de semmi értelme nem volt.

Sorry ez van, ettől még próbáld meg nyugodtan!

Nándi91 Creative Commons License 2010.10.24 0 0 3674
Sziasztok!

Ha valakinek van eladó andropenis-e, vagy más hasonló megbízható nyújtója, az kérem írjon a címemre. Köszi!
ghuu Creative Commons License 2010.10.23 0 0 3673
srácok! engem egy gondolat foglalkoztat mostanában a témával kapcsolatban. körülnézek a neten és azt látom, hogy kb 1000 fajta cuccot árulnak, ami nem direkt pénisznövelő csodaszer, hanem elméletileg vérbőséget okoz, meg javítja az erekciót. az én pici agyamban az a kényszerképzet él (amellett, hogy alapból jó lenne ha lehetne erekció keménységét növelni ilyen krémekkel), hogy ha ilyen krémekkel lehet vérbőséget okozni, akkor egy ilyen krém igazán passzentos kiegészítője lehetne a különböző teknikáknak.

az alapelv ugye a barlangos testek vérrel való ''túltöltése'', ami ezen sejtek tágulásához vezet és ez a tágulás okozhat maradandó változást (méretnövekedést). ha rásegítek a vérbőség növelésére egy ilyen krémmel akkor szerintem ez csak javíthatja a hatékonyságot.

számomra az egyetlen kérdés már csak az maradt, hogy ezek a készítmények valóban képesek-e vérbőséget előidézni? és ha igen akkor az 1000 közül mégis melyik a legjobb? nincsen véletlenül valakinek tapasztalata az ilyen krémekkel, használt már valaki ilyet?

tomi 16 Creative Commons License 2010.10.22 0 0 3672
HY!

Eddigi élményeim a témával kapcsolatban:Kb. 5 éve balra elgörbült a péniszem(persze nem egyik napról a másikra)...idén nyárig nem is foglalkoztam vele, de aggasztani kezdett a helyzet.(görbén eléggé kicsinek tűnt szóval a nyújtásra is pályáztam ) Először interneten jártam utána a dolgoknak, de biztos ami biztos elmentem urológushoz, hogy mondjon rá megoldást. Ránézésre azt mondta:" Méretes ahhoz, hogy megműtsék, úgyis marad belőle elég." Mondtam az orvosnak, hogy van ez az Andro-Penis és mi róla a véleménye. Azt mondta, hogy nem hallott róla még, de próbáljam ki.(Én meg úgy vagyok vele, ha nem muszáj akkor ne vagdossanak.).....Ezen a fórumon rátaláltam egy jó kis hirdetésre...18eft-ért meg is vettem az andro penist.(újonnan kicsit húzós az ára és gondoltam magamban , ha nem jó semmire akkor kidobott pénz) Kb. 3 hónapja megvan, Hébe-hóba használom, de már 18cm-el nyújtok, alapból olyan 15cm volt görbén. Egyetlen bajom van vele az, hogy a normál méretű nyújtó kb. 4cm széles és éppen csak, hogy belefér. Érzem, hogy vastagabb, keményebb, kicsit hosszabb és egyenesebb lett. Nyár elejéig tervezem használni, utána meg egy kis bathmate-tel rágyúrok ha lesz rá pénzem még.:D A gyors változást szerintem a fiatal koromnak köszönhetem.(felnőtteknél sokkal többet kell használni.) Ha sikerül szépen kiegyenesíteni a péniszemet akkor valamikor nyáron még egy körülmetélést is szeretnék elvégeztetni(nem vagyok zsidó,de nincs bajom egyébként velük)....Egyszóval jó kis szerkentyű csak türelemmel kell lenni....Aki meg nem bízik benne az minek jön erre a fórumra...Nyújtásra fel!!!
bobejka Creative Commons License 2010.10.21 0 0 3671
Akasszál rá először félkilós,majd fokozatosan nagyobb súlyú súlyokat. Így húzatva akkorára is megnőhet a farkad mint egy szamárcsődőnek van. Iá!
Előzmény: joe1971 (3667)
Krapaj Creative Commons License 2010.10.21 0 0 3670
A felállított bráneredre akasszál rá egy vödör vizet és próbáld felemelni,majd előbb sétálni,aztán futni vele. Ettől megerősödik.
Előzmény: Lefety Lóri (3664)
joe1971 Creative Commons License 2010.10.20 0 0 3669
Hello!

Mindkettőt próbáltam, szerintem a vizes sokkal nagyobb vákumot csinál. A jerket is próbáltam, az se használt, igaz nincs is türelmem hozzá. Az Andro használt , gondolom mert folyamatosan nyújtja, ez mondjuk gyorsabban is növelte, a Bathmate is, az meg kényelmesebb volt, de ezeket így leírni kevés lenne az oldal, annyi trükkje volt, mire átszabtam magamra.
Előzmény: Lefety Lóri (3668)
Lefety Lóri Creative Commons License 2010.10.20 0 0 3668

Szia!

Dehát ha vizestől nő a levegőstől miért nem???

Te próbáltad már mind2-őt vagy miből gondolod?

Én azért még próbálkozom.

 

Bár egy érdekesség: A múltkor lemértem pumpálás után és nekem akkor is ugyanannyi volt a méretem mint normál esetben (mármint mereven mértem) pedig attam neki rendesen. Annyi hogy sokkal vastagabb volt. Pedig azt hittem hogy pumpa után azért valamivel hoszabb is lesz...

Előzmény: joe1971 (3667)
joe1971 Creative Commons License 2010.10.19 0 0 3667
Hello!

Levegős pumpától nem nőtt, csak a vizessel, de ezt is ki kellett tapasztalni, ami fontos, előtte mindig be kell melegíteni és csak utána a pumpa és max 15-20 perc, mert utána csak a bőr dagad. És türelem , nem kell kapkodni.
Előzmény: Lefety Lóri (3662)
jokerke11 Creative Commons License 2010.10.19 0 0 3666
Sziasztok!!
Még mindig eladó a male edge baxic tipusú pénisznövelőm!! Nem rég vásároltam de anyagi okok miatt eladó! Teljesen új, kb 5 percet viseltem!! Ez nem átverés! Sürgős anyagi okok miatt az ára 22000Ft!
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.19 0 0 3665
Szerintem nem szabadna ennyit filózni a faroknövelés rejtelmein: inkább csinálni kell!
Egy dolog mindenképpen fontos: egyénre szabva kell a módszert és a mennyiséget eltalálni. Az biztos, hogy ha valamelyik módszer csődöt mond helyes és rendszeres gyakorlás után azt felesleges erőltetni. Jól látható, hogy a növekedés egy idő után hajlamos leállni, innen kezdve inkább a szinten tartás a fontos.
Nálam most ez van. A 15-16-os cerka 17-18-ra növekedett, 4-4,3 vastag(én inkább ezt növelném). Egy hónapban 3-4-szer pumpálok, a többi jelq saját és általános variációi, de mindig inkább érzésre.... Van hogy naponta két adagban összesen kb. 25 perc. A pumpa Bathmate vizes pumpa....Tabletta is volt, de az inkább csak placebóként...
Lefety Lóri Creative Commons License 2010.10.19 0 0 3664

Hi!

No ma gondoltam megmérem mit alkottam eddig. Kb 1.5 hónapja kezdem el pumpával növelni a méretem. Igaz az elején csak ismerkedtem az eszközzel de úgy egy hónapja heti 4x használom +1nap jelq most már 2x15 percet és 8-9es vákumon Hgmm.

Fokozatosan vittem fel a vákum és az idő értékét is kezdve 2x10percről és 6os vákumról.

Hát ma lemértem és nem igazán lett nagyobb :( persze nem is vártam csodát 1részt azért mert tudom hogy nem megy 1-2hét alatt másrészt meg már 1centit növeltem régebben Jelq-val. De azért bíztam benne hogy hátha 2-3mm. De azt kell mondjam hogy nem. :(

Úgyhogy most már kicsit keményebbre veszem a dolgot ma nyomtam is egybe 40percet 9es vákumon! :D

Úgy fogom hogy 2nap pumpa, 1nap pihi, 2nap pumpa 2nap pihi. . .

A jelq elmarad egy darabig év végéig valahogy így tolom majd azután ha nem lesz semmi változás akkor sztem nagyon el kell gondolkodnom hogy hogyan tovább.

No nem akartam senkit lehangolni 1.5 hónap nem sok idő csak gondoltam megosztom veletek.

 

Apropó egy kérdés: én H2es hengerrel használom a penen pumpát, és hát az edzés végére a cerka végét (kb2 cm) kivéve mindenhol hozzáér a hengerhez. Lehet hogy kicsi lenne? Pedig úgy érzem nem túl nagy a méretem. Valakinek ötlet?

androbest Creative Commons License 2010.10.19 0 0 3663

Kemény a Lóri hozzászólása a linkről.

BESZARÁS MEKKORA ÖKÖRSÉGEKET TUDNAK REKLÁMOZNI!!!

Belegondolni épp ésszel 7 nap alatt7cm? Ahogy a lóri mondta tuti szétreccsenne pár nap alatt!

És még van olyan hülye aki meg is veszi ezeket?

Hát ezen tényleg csak röhögni lehet:)Ha valaki növelni akar akkor fokozatos nyujtásra van szügség meg ez a jelq is be fog válni nálam is,szóval növelni csak így lehet.MEG IDŐŐŐŐ NAPOK HETEK ALATT NINCS CSODA!

 

Lefety Lóri Creative Commons License 2010.10.18 0 0 3662

Szia!

Öröm ezt hallani!

Pláne hogy ennyit sikerült növelni!

Én most pumpálással próbálkozok, esetleg tudnál tanácsot adni hogy mennyit érdemes használni? Esetleg milyen vákumon? Bár nekem penen féle levegős pumpám van de hátha ez is megteszi. Ha megírnád miként használtad sztem sokan tanulnánk belőle. Én már lassan 2 hónapja hasznlálom de eddig sztem nem sokat nőtt...

joe1971 Creative Commons License 2010.10.18 0 0 3661
Sziasztok!

Azért regisztráltam, hogy eladjam felesleges készülékeimet, de most már inkább megosztom tapasztalataimat Veletek. Kb 4 éve vettem egy Andro-t ezt 3 hónapig használtam, napi 4 órát kb. A nem túl óriás méret ( 12 ) 1,5 cm-t nőtt, aztán nem nagyon foglalkoztam vele, kb 1 év múlva olvastam a Bathmate-ről és vettem egyet. 8 hónap alatt 2,5-öt nőtt, két éve nem csinálok semmit és a méret maradt ( 16! ). Szóval csak okosan és senki se csüggedjen. Ha valakit érdekel még több info, majd írok még.
spekacsky Creative Commons License 2010.10.16 0 0 3660

A többi hitetlennek és hívőnek:

kezdet:hossz 13cm,kerület alul 11,felül12cm

jelenleg:hossz 13,5,kerület végig 13,5cm

Főleg jelq-et végeztem,de most már a nyújtást is beteszem a programba,mert a hossz nem sokat változott. 

Ezt egy év alatt értem el,úgy hogy közben kihagytam fél évet és összevissza csináltam,amikor volt időm.

spekacsky Creative Commons License 2010.10.16 0 0 3659

Mi nem hisszük,hanem tudjuk.Az izmokat se lehet megnöveszteni,Stallone is izomagyként született :))

Ha tisztában volnál a fizikával meg a biológiával,nem mondanál ekkora hülyeséget :)

Előzmény: qhuinn (3658)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!